PDA

View Full Version : UP THE IRONS!!!!katw h L.Harris



sober
12/03/2007, 00:03
Kala 8a mas trellanoun oi Maiden??
Ti to promotaroun to nianiaro (thn korh tou Steve Harris ennow pou anoixe th synaylia...)afou DEN TO EXEI??'!!!!???

xekinaei h synaylia kai vgainei sth skhnh mia dermatinh myxa h opoia arxise na tsirizei (to tympano mou akoma doneitai) kai na xazotrexei panw katw san th Vougiouklakh.....
Trwme thn prwth kryada kai to skato synexizei me head banging typou : molis twra vghka apo to kommwthrio kai de 8elw na xalasei to malli mou,,,,POU PAS kopoela mou????
Telika adexame oso adexame ta panhli8ia tragoudakia ths (eidika to teleutaio se styl I LOVE YOU -YOU LOVE ME ) kai vghkan sth skhnh OI 8EOI kai isiwsame...

Htan Apisteyta!!!!!!!Tous eixa dei pio palia sth Malakasa e.... kamia sxesh!!!





p.s.

kai mh dw apadhseis typou:eseis oi gynaikes pote den yposthrizete h mia thn allh giati h sygkekrimenh kopela kai liga akouse....

Cpt. Haddock
12/03/2007, 09:07
ρε π@@στη μου...

συστυχώς δεν προλάβαινα να πάω.. για 5η φορα :lol: :lol: :lol:

δε βαριέσαι, θα ξανάρθουν

(ελπίζω χωρίς την κόρη του S.Harris...)

:wave2:

atom_smasher
12/03/2007, 11:38
xm.to fantasthka oti tha htan ahdia to pitsiriki.pantws den mporesa dustuxws na paw paroti hthela na tous 3anadw gia den 3erw gw poia fora. polla ta lefta.sun kati alles upoxrewseis. 13 tragoudia mono ...

sober
12/03/2007, 13:21
Kala na eimaste na phgainoume se synaylioules..
Epishs....!!!!! anamenetai panikos ton Aprilio me Pain of Salvation ,Therion kai meta mazi Manowar-Tiamat- Rapsody-Epica (exw kollhto porwmeno me metal kai me ekpaideuei..). Den exw dei kanena 8a h8ela na paw sta 2 prwta - gia thn istoria pio polu-oso gia to allo me xalane oi Manowar (de mporw to epic..) .Vevaia as mhn xexname k ton paragonda xrhmata...



Ton Ioulio Rockwave OPWSDHPOTE!!!!!!!!!!!

h_m_akis
12/03/2007, 17:41
:a13:

zubitos
12/03/2007, 20:47
6 φορες τους εχω δει,

εβδομη :nono:

Anritsu
12/03/2007, 21:44
Τους είχα δει Περιστερι . Τότε που είχανε φτύσει τον Ντικινσον στο reunion tour και τα είχε πάρει άσχημα με τα καπνογόνα . καλοί και άγιοι οι Μειντεν αλλά κάθε πράμα στον καιρό του .

Συνεχίζοντας να κάνουν δίσκους το μόνο που καταφέρνουν είναι να φουσκώνουν τους τραπεζικούς λογαριασμούς τους και να καταντάνε γελοίοι (μαζί με αυτούς και άλλες παλιές δόξες βλέπε Σαμπαθ , Πριεστ ...πλέον και Μεταλλικα )

:beer: :rotflmao:


ΥΓ.ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΨΗΝΕΤΑΙ ΣΛΕΥΕΡ ΜΕ ΣΑΠΠΟΡΤ ΜΑΣΙΝ ΧΕΝΤ . ΜΟΛΙΣ ΡΟΔΙΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΕΒΑΙΩΞΩ

:a54: :a022:

TROOPER
13/03/2007, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Τους είχα δει Περιστερι . Τότε που είχανε φτύσει τον Ντικινσον στο reunion tour και τα είχε πάρει άσχημα με τα καπνογόνα . καλοί και άγιοι οι Μειντεν αλλά κάθε πράμα στον καιρό του .

Συνεχίζοντας να κάνουν δίσκους το μόνο που καταφέρνουν είναι να φουσκώνουν τους τραπεζικούς λογαριασμούς τους και να καταντάνε γελοίοι (μαζί με αυτούς και άλλες παλιές δόξες βλέπε Σαμπαθ , Πριεστ ...πλέον και Μεταλλικα )

:beer: :rotflmao:


ΥΓ.ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΨΗΝΕΤΑΙ ΣΛΕΥΕΡ ΜΕ ΣΑΠΠΟΡΤ ΜΑΣΙΝ ΧΕΝΤ . ΜΟΛΙΣ ΡΟΔΙΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΕΒΑΙΩΞΩ

:a54: :a022:

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

Atsatsos
13/03/2007, 02:40
Πότε έρχονται οι Manowar ωρε?!

sober
13/03/2007, 10:48
Για τους Manowar ειπαμε Απριλιο τωρα ποτε ακριβως μολις μαθω θα ενημερωσω αν και λογικα θα βουηξει ο τοπος...
Οσο για τα παραπανω αρνητικα σχολια θα συμφωνησω εν μερει αλλα και παλι απο το να μη δεις αυτα τα συγκροτηματα ΠΟΤΕ δε λεει.....Στην τελικη τι θα εχεις να λες στα παιδια παιδια σου αν μετα απο καποια χρονια επισκεφτεις τους ταφους ολων αυτων γιατι κακα τα ψεματα εχουν πλεον σιτεψει .....-μπουα χαχα!!!!

Cpt. Haddock
13/03/2007, 10:55
Περνάνε τα χρόνια ρε σεις... :p

(έβλεπα πρόσφατα το dvd Iron Maiden: The early years και.... ΚΑΜΙΑ σχέση)

:lol: :rotflmao: :lol:

atom_smasher
13/03/2007, 11:06
4 apriliou manowar. tha paw etsi gia na sigourepsw thn gnwmh mou an kai fovamai oti hdh klaiw to 50ari.
proswpika den me xalane ta nea cd twn maiden h judas.metallica mou einai adiaforoi genikws.

Cpt. Haddock
13/03/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από atom_smasher
proswpika den me xalane ta nea cd twn maiden

πολύ καλύτερα είναι αυτά που έχει βγάλει ο Dickinson μόνος του πάντως

:wave2:

FLIPTOPBOX
13/03/2007, 11:36
Xαλια ηχος.Το κοινο πολυ θερμο.Η Lauren ιεροσυλια για την ιστορια
των MAIDEN.Ωραιο γκομενακι παντως:a8:

sober
13/03/2007, 11:54
Η Lauren ειναι χαλια.-

Καλα εμεις μιλαμε για μεταλ και κατι συναδελφισσες εδω στο γραφειο εχουν βαλει κατω ενα Γεωπονο και τους αναλυει ποια φετα ειναι καλυτερη και γιατι...




ΣΩΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!




Ο Bruce με ή χωρις τους Maiden ειναι θεος το εχε αποδειξει...(ωχ!!!πιασανε τα γαλατα τωρα....)

dhzou
13/03/2007, 13:05
Paidia 4 Apriliou oi Manowar me polla alla sygrotimata apo tis 12:30 to mesimeri!!! :beer:

Kolasi tha ginei, Heavy Metal is the law kai ta resta....

(molis ematha oti tha mou dosei kai adeia to afentiko... :beer: )

March Metal Day (http://www.marchmetalday.gr)

EVI
13/03/2007, 14:18
αχαχαχααχ manowar

καλα ρε πατε καλα?

τους ειδα το 99 στο rockwave που ειχα παει να δω τον θειο τον angelripper βασικα και εσκασα στα γελια


τες πα

metallica? δε θα παρω ακουυ 60 -80-100 ευρα ελεος λεμε στην ριζουπολη τους ειδα και εκει ηταν στην περιοδο που χαναν την λαμψη τους παντα θα πορωνομε με ride the lightning kai master of puppets αλλα τα χαζοτραγουδα με την βεμπο που βγαλαν μετα με αφηνουν παγερα αδιαφορη


και που στε

ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ KREATOR πολυ ξυλο εκεινο το βραδυ στο σπορτινγκ λεμε..........:D

FLIPTOPBOX
13/03/2007, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αχαχαχααχ manowar

καλα ρε πατε καλα?

τους ειδα το 99 στο rockwave που ειχα παει να δω τον θειο τον angelripper βασικα και εσκασα στα γελια


τες πα

metallica? δε θα παρω ακουυ 60 -80-100 ευρα ελεος λεμε στην ριζουπολη τους ειδα και εκει ηταν στην περιοδο που χαναν την λαμψη τους παντα θα πορωνομε με ride the lightning kai master of puppets αλλα τα χαζοτραγουδα με την βεμπο που βγαλαν μετα με αφηνουν παγερα αδιαφορη


και που στε

ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ KREATOR πολυ ξυλο εκεινο το βραδυ στο σπορτινγκ λεμε..........:D
metallica? δε θα παρω ακουυ 60 -80-100 ευρα ελεος λεμε στην ριζουπολη τους ειδα και εκει ηταν στην περιοδο που χαναν την λαμψη τους παντα θα πορωνομε με ride the lightning kai master of puppets αλλα τα χαζοτραγουδα με την βεμπο που βγαλαν μετα με αφηνουν παγερα αδιαφορη Κοιταξε,μπορεις να παρεις των 60 και να το ευχαριστηθεις.Νομιζω οι METALLICA αξιζουν 60.Ετσι δεν ειναι?Σιγουρα το ST ANGER ειναι μουφα πχ. αλλα τις δισκαρες των ΜΕΤΑLLICA ολοι τις εχουμε λιωσει.ΟΙ METALLICA απαιτουν Respect.Εμενα για να καταλαβεις αγαπημενος δισκος μου ειναι το KILL 'EM ALL.Kαι μονο που βαρανε 25 χρονια και συνεχιζουνε σημαινει πολλα.Μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

EVI
13/03/2007, 15:08
ax εχω τα παντα μεχρι το μπλακ αλμπουμ

μετα επαψα τα ασχολουμε

μεχρι εκει τους δοξαζω

απο κει περα ομως......δεν

σορυ γνωμη μου


απο 12 χρονων ακουω μεταλ και ειμαι 25


εχω γνωμη τωρα πια νομιζω


αρπαχτες δε γουσταρω

EVI
13/03/2007, 15:09
ακομα φοραω τις μπλουζες των ατσαλικα φιλε μου .......... αμα με πιανεις

FLIPTOPBOX
13/03/2007, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ax εχω τα παντα μεχρι το μπλακ αλμπουμ

μετα επαψα τα ασχολουμε

μεχρι εκει τους δοξαζω

απο κει περα ομως......δεν

σορυ γνωμη μου


απο 12 χρονων ακουω μεταλ και ειμαι 25


εχω γνωμη τωρα πια νομιζω


αρπαχτες δε γουσταρω
Και εισαι 25?Ενταξει τοτε..
Εγω ειμαι μονο 34.
Δεν θα σου επιβαλει κανενας τι να ακους.
Γουστα ειναι αυτα.Σ'αλλους αρρεσει η καρμποναρα,σ'αλλους η
ναπολιτεν.Να μην ισοπεδωνεις .
Τωρα,πια ειναι η θεση των METALLICA στο παγκοσμιο μουσικο στερεωμα
ειναι ευρεως γνωστο.

EVI
13/03/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
Και εισαι 25?Ενταξει τοτε..
Εγω ειμαι μονο 34.
Δεν θα σου επιβαλει κανενας τι να ακους.
Γουστα ειναι αυτα.Σ'αλλους αρρεσει η καρμποναρα,σ'αλλους η
ναπολιτεν.Να μην ισοπεδωνεις .
Τωρα,πια ειναι η θεση των METALLICA στο παγκοσμιο μουσικο στερεωμα
ειναι ευρεως γνωστο.


φιλε


ΘΑ ΙΣΟΠΕΔΟΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΑΞ?


αν νομιζουν οι μεταλικα και οποιοι μεταλικα οτι πρεπει να βαλουν δευτερη πισινα στη βιλα προβλημα τους

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕΒΑΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΓΕΙΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΤΟΥ ΔΕ ΤΑ ΣΚΑΤΕΥΕΙ ΜΕΤΑ


ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΤΑΛΙΚΑ ΚΑΝΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΥΤΟ

ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΛΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥΣ

ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΘΕΟΥΣ


ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ

ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΕΠΟΧΕΣ


ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΧΤΕΣ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙΣ


ΓΙΑ 34 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕ.....απλως δεν εισαι ενημερωμενος


:sick:

Cpt. Haddock
13/03/2007, 16:22
ρε Εύη...

cool λίγο ρε συ...

:sick:

EVI
13/03/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε Εύη...

cool λίγο ρε συ...

:sick:


κουλ? για ποιο λογο?

ολοι εχουμε καποια γνωμη

δεν ειρωνευομαστε την γνωμη του αλλουνου εκτος και αν το κανουμε για πλακα

ουτε διαγωνισμο ποιος ξερει ποιο πολλα κανουμε

αν καποιος πιανετε απο τα λογια μου και λεει απλως για να πει τι θες να κανω?

βαρεθηκα εδω μεσα τους παντογνωστες ρε καπτεν

μα που ειναι ολοι αυτοι οι παντογνωστες? παο κοντα δεν εχω δει κανεναν

ολοι πισω απο την οθονη ειναι

δε την λεω σε αυτον πρωσοπικα

το θεμα που συζηταμε το ξερω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ και εχω σχηματισει αποψη

το να με ειρωνευοντε ααα μονο 25 εγω μονο 34

και τι?

χααχαχαχαα καλο

ασε ρε καπτεν πια μην ταραξεις την νιρβανα τους κατι παθαινουν

για ολα υπαρχει αντιλογος και πρεπει να εινια σεβαστος οσο αυτος δεν προσβαλει και δεν παραβιαζει τον συνομιλητη του

FLIPTOPBOX
13/03/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
φιλε


ΘΑ ΙΣΟΠΕΔΟΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΑΞ?


αν νομιζουν οι μεταλικα και οποιοι μεταλικα οτι πρεπει να βαλουν δευτερη πισινα στη βιλα προβλημα τους

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕΒΑΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΓΕΙΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΤΟΥ ΔΕ ΤΑ ΣΚΑΤΕΥΕΙ ΜΕΤΑ


ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΤΑΛΙΚΑ ΚΑΝΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΥΤΟ

ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΛΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥΣ

ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΣΑΝ ΘΕΟΥΣ


ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ

ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΕΠΟΧΕΣ


ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΧΤΕΣ


ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙΣ


ΓΙΑ 34 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕ.....απλως δεν εισαι ενημερωμενος


:sick:
Αφου δεν ειμαι ενημερωμενος,και ειμαι παντογνωστης:rotflmao:
Πες μου την πρωτη-πρωτη συνθεση των METALLICA(Πριν τον Burton)

Cpt. Haddock
13/03/2007, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
......

άστο... δε (με) κατάλαβες

:sad:


πάλι καυγάς θα γίνει :sick: πάει κι αυτό το θρεντ

EVI
13/03/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
Αφου δεν ειμαι ενημερωμενος,και ειμαι παντογνωστης:rotflmao:
Πες μου την πρωτη-πρωτη συνθεση των METALLICA(Πριν τον Burton)

το παιζεις η εισαι?

αμα θες να παιξουμε τα 15 χρονα ελα απο κοντα να κανουμε ερωτησεις ο ενας στον αλλον ποιος ξερει τι και οχι χωρις να εχουμε το ιντερνετ συμμαχο μας


:rotflmao: :rotflmao:

πολυ γελαμε σημερα

:rotflmao: :rotflmao:

EVI
13/03/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
άστο... δε (με) κατάλαβες

:sad:


πάλι καυγάς θα γίνει :sick: πάει κι αυτό το θρεντ

:nono:

οχι δε θα γινει καυγας

στο υποσχομε

δεν υπαρχει λογος να γινει καυγας :wave2:

FLIPTOPBOX
13/03/2007, 16:37
Κατι σε ρωτησα νομιζω.
Για παρε κανα τηλ.μπας και μου απαντησεις.
Και γρηγορα ε?Γιατι εχω συμμαχο το Internet..

Anritsu
13/03/2007, 16:39
Ριζούπολη μεσα ήμουνα και παραδόξως μια χαρά ήτανε το show . Επίσης παραδόξως βρίσκω τα ΛΟΑΝΤ και ΡΙΛΟΑΝΤ καλά δισκάκια γενικότερα αλλά όχι μεταλ .Εκει έγινε και η μεγάλη παρεξήγηση .Κατί το κούρεμα κάτι η αλλαγή στον ήχο κάτι από δω κάτι από κει και άρχισε η κατρακύλα .

Αλλά όποιος ξέρει την ιστορία των μεταλλικα θα γνωρίζει οτι οι σκληροπυρηνικοί ,της εποχής ,μεταλλαδες τους κραζάνε απο το " Ραιντ δε λαιτνινγκ " και μετά καθώς σε σχέση με το "Κιλλ εμ ολ " σε κάθε δίσκο κατεβαζάν και απο μία ταχυτήτα . Οχι όμως και ποιότητα αναγκαία ...

Λεμέ τώρα .....

:beer: :rotflmao:

Cpt. Haddock
13/03/2007, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:nono:
οχι δε θα γινει καυγας
στο υποσχομε
δεν υπαρχει λογος να γινει καυγας :wave2:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

EVI
13/03/2007, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
Κατι σε ρωτησα νομιζω.
Για παρε κανα τηλ.μπας και μου απαντησεις.
Και γρηγορα ε?Γιατι εχω συμμαχο το Internet..

υποσχεθηκα να μην ανοιξω καυγα

κακος το εκανα

αλλα υποσχεθηκα

ελπιζω μονο να μην ειμαι σε μια 10τια αν ζω σαν και σενα

πολυ μοναξια ε?

το μεταεφηβικο σταδιο νομιζα οτι τελειωνει καπου

ψεμματα δε περνα σε μερικους

οταν θα μεταπιδησεις στην ενηλικη ζωη ενημερωσε με


ξερω δε ξερω τι μου λες αυτα τα παιχνιδακια δεν τα παιζω

σορυ

αλλα τα 15 χρονια μου τα εχω αφησει πισω μου


αντε γεια

Zid
13/03/2007, 16:59
Oι Metallica ήταν μια μπάντα που συνέχεια άλλαζε τα δεδομένα ... σκηνές ολόκληρες.. και χιλιάδες μπάντες έχουν επηρεαστεί από αυτούς... φέραν κόσμο στον σκληρό ήχο που άκουγε ότιναναι κυριολεκτικά!!!
Εμένα προσωπικά ήταν από τα πρώτα group που άκουσα !!!!!άσχετα αν μετά τους βαρέθηκα και άρχισα να ακούω εντελώς διαφορετικά πράγματα... αλλά ειναι οι metalica .. μια μπάντα που έχει επηρεάσει όσο καμία άλλη .
Βασικά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν που βγάλαν σε movie τη διαλυσή τους πριν μερικά χρόνια και έδειχναν σε τι κατάντια είχαν φτάσει ... (ίσως έπρεπε να σταματήσουν για κάποιους) αλλά για τέτοιους μουσικούς το να σταματάς τη μουσική είναι σαν να πεθαίνεις ... .
Ο Οzzy πχ!!!δεν μπορεί να μιλήσει ..να πει μια ολόκληρη πρόταση ,αλλά όσοι τον έχουν δει live βλέπουν ένα εντελώς διαφορετικό άνθρωπο... ίσως γιατί μόνο αυτό μπορεί να κάνει πλέον αυτό έχει μάθει να κάνει όλα αυτά τα χρόνια ένα show... και γι αυτόν ίσως είναι σημαντικό... :)

EVI
13/03/2007, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Oι Metallica ήταν μια μπάντα που συνέχεια άλλαζε τα δεδομένα ... σκηνές ολόκληρες.. και χιλιάδες μπάντες έχουν επηρεαστεί από αυτούς... φέραν κόσμο στον σκληρό ήχο που άκουγε ότιναναι κυριολεκτικά!!!
Εμένα προσωπικά ήταν από τα πρώτα group που άκουσα !!!!!άσχετα αν μετά τους βαρέθηκα και άρχισα να ακούω εντελώς διαφορετικά πράγματα... αλλά ειναι οι metalica .. μια μπάντα που έχει επηρεάσει όσο καμία άλλη .
Βασικά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν που βγάλαν σε movie τη διαλυσή τους πριν μερικά χρόνια και έδειχναν σε τι κατάντια είχαν φτάσει ... (ίσως έπρεπε να σταματήσουν για κάποιους) αλλά για τέτοιους μουσικούς το να σταματάς τη μουσική είναι σαν να πεθαίνεις ... .
Ο Οzzy πχ!!!δεν μπορεί να μιλήσει ..να πει μια ολόκληρη πρόταση ,αλλά όσοι τον έχουν δει live βλέπουν ένα εντελώς διαφορετικό άνθρωπο... ίσως γιατί μόνο αυτό μπορεί να κάνει πλέον αυτό έχει μάθει να κάνει όλα αυτά τα χρόνια ένα show... και γι αυτόν ίσως είναι σημαντικό... :)


σωστα! συμφωνω μαζι σου !

τον οζι τον ειδα λαιβ

τον κοιταγα και ειχα μεινει στηλη αλατος δεν το πιστευα οτι τον εβλεπα μπροστα μου!

ειπε 10 τραγουδια και ο κοσμος δεν εφευγε λογικο

ειπε και ενα 11ο.....η φωνη του ισα που βγηκε....δεν εχει σημασια ...... τουλαχιστον αυτος κανει αλλες κινισεις

ΟΠΩς ΟΤΙ ΤΟ ΟΖΦΕΣΤ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΙΣΟΔΟ!


αυτα ειναι


οχι τα αλλα........

Zid
13/03/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σωστα! συμφωνω μαζι σου !

τον οζι τον ειδα λαιβ

τον κοιταγα και ειχα μεινει στηλη αλατος δεν το πιστευα οτι τον εβλεπα μπροστα μου!

ειπε 10 τραγουδια και ο κοσμος δεν εφευγε λογικο

ειπε και ενα 11ο.....η φωνη του ισα που βγηκε....δεν εχει σημασια ...... τουλαχιστον αυτος κανει αλλες κινισεις

ΟΠΩς ΟΤΙ ΤΟ ΟΖΦΕΣΤ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΙΣΟΔΟ!


αυτα ειναι


οχι τα αλλα........
Kοίτα εφόσον η μουσική τους είναι για πούλημα δεν μπορείς να βάλεις κατηγορίες μετά!!!... λίγο αρπαχτή!! πολύ αρπαχτή !! κτλ.. Εξάλου μπορείς και να μην πας στο live και να τελειώνει η υπόθεση ...!!Απλά πράγματα!!!:) Απλώς εδώ στην ελλάδα ο κόσμος θα πάει και στους Μetallica και στους iron maiden και στους Μanowar και στους Black Sabbath και στους Depeche mode Rolling stones Deep Purple κτλ κτλ.... γιατί απλά μόνο αυτά ξέρει!!!!H didi - astra ktl θα στους φέρνει στον αιώνα των άπαντα μέχρι και βαλσαμωμένους αφού θα ξέρει ότι θα πουλήσει tickets...!!!:wave2: Δεν γλυτώνουμε με τίποτα !!!!!:p :p

h_m_akis
13/03/2007, 18:37
evi ησουνα σπορτινγκ????????????????????????

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
13/03/2007, 20:54
παλι μανουριαζετε ρε???????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fireball400
13/03/2007, 21:11
Οι Metallica είναι Θεοί!Και βαλσαμωμένους να τους φέρουν και να βαράει playback,πάλι θα είναι Θεοί!:a23:

atom_smasher
13/03/2007, 21:39
megalh h suzhthsh gia metallica kai ginetai kalutera sunodeia mpuras h koniak...

TROOPER
13/03/2007, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από atom_smasher
megalh h suzhthsh gia metallica kai ginetai kalutera sunodeia mpuras h koniak...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ακου κονιακ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ελα ρε ...θα φερω τα κολυβα!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
13/03/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Οι Metallica είναι Θεοί!Και βαλσαμωμένους να τους φέρουν και να βαράει playback,πάλι θα είναι Θεοί!:a23:

μπερδευτηκες...οι μεταλικα ΗΤΑΝ θεοι.
πλεον....:bawl: χαραλαμπε!!!

:wave2:

SMF
13/03/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Oι Metallica ήταν μια μπάντα που συνέχεια άλλαζε τα δεδομένα ... σκηνές ολόκληρες.. και χιλιάδες μπάντες έχουν επηρεαστεί από αυτούς... φέραν κόσμο στον σκληρό ήχο που άκουγε ότιναναι κυριολεκτικά!!!
Εμένα προσωπικά ήταν από τα πρώτα group που άκουσα !!!!!άσχετα αν μετά τους βαρέθηκα και άρχισα να ακούω εντελώς διαφορετικά πράγματα... αλλά ειναι οι metalica .. μια μπάντα που έχει επηρεάσει όσο καμία άλλη .
Βασικά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν που βγάλαν σε movie τη διαλυσή τους πριν μερικά χρόνια και έδειχναν σε τι κατάντια είχαν φτάσει ... (ίσως έπρεπε να σταματήσουν για κάποιους) αλλά για τέτοιους μουσικούς το να σταματάς τη μουσική είναι σαν να πεθαίνεις ... .
Ο Οzzy πχ!!!δεν μπορεί να μιλήσει ..να πει μια ολόκληρη πρόταση ,αλλά όσοι τον έχουν δει live βλέπουν ένα εντελώς διαφορετικό άνθρωπο... ίσως γιατί μόνο αυτό μπορεί να κάνει πλέον αυτό έχει μάθει να κάνει όλα αυτά τα χρόνια ένα show... και γι αυτόν ίσως είναι σημαντικό... :)

+1

Έχω βαρεθεί να ακούω μεταλάκια πλέον να τσακώνονται για τους Maiden και τους Metallica.
To ενδεχόμενο δηλαδή να ακούσεις τη μουσική που γουστάρεις χωρίς να πρέπει να πήσεις και τον άλλο ότι οι τάδε είναι θεοί ή μ@λ@κες δεν παίζει?

Θείε Lemmy δείξε τους το δρόμο...

Fireball400
13/03/2007, 22:01
Και ο Lemmy είναι Θεός και ακόμα δεν έχω δει live motorhead...ντροπή...γαμώ και η διασκευή στο whiplash στο kiss of death...:a20:

sober
14/03/2007, 00:47
Symfwnw APOLYTA.........!!!!!!!!!!

FLIPTOPBOX
14/03/2007, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
υποσχεθηκα να μην ανοιξω καυγα

κακος το εκανα

αλλα υποσχεθηκα

ελπιζω μονο να μην ειμαι σε μια 10τια αν ζω σαν και σενα

πολυ μοναξια ε?

το μεταεφηβικο σταδιο νομιζα οτι τελειωνει καπου

ψεμματα δε περνα σε μερικους

οταν θα μεταπιδησεις στην ενηλικη ζωη ενημερωσε με


ξερω δε ξερω τι μου λες αυτα τα παιχνιδακια δεν τα παιζω

σορυ

αλλα τα 15 χρονια μου τα εχω αφησει πισω μου


αντε γεια
Δεν το συνεχιζω.αν θυμασαι κατι λεγαμε για τους METALLICA.
Eισαι εντελως εκτος.Μηπως θες να αναλυσουμε και το κυπριακο?
Τις θεωριες να τις πεις σε κανεναν αλλο.
Εσυ οχι μονο εχεις αφησει τα 15 πισω σου οπως λες,
εσυ μου θυμιζεις συνταξιουχα του ΟΓΑ.
Αιντε

h_m_akis
14/03/2007, 15:55
λοιπον...αφηνουμε τις μαλακιες και παμε στα σοβαρα!


ΜETALLICA

χωρος: Μαλακασα Terravibe

εισητηριο: 100e τα VIP

80e πλησιον σκηνης(!)

60e ολος ο υπολοιπος χωρος

αναρωτηθηκε ποτε κανεις τι σημαινει "πλησιον σκηνης"?

εχουμε και λεμε: στο ticket house αναρτησανε σχεδιαγραμμα του φετινου rockwave στη μαλακα-σα...



και...






τα 80 γιουρα ειναι............................απο την μπροστινη (θα υπαρχει και διαχωριστικη στο κεντρο) μπαρα μεχρι.................................................................................την κονσολα του ηχοληπτη!!!

τα 60 απο την κονσολα και πισω... στο δασος και το βουνο δηλαδη!


και λεω γω τωρα, γιατι να μην παει ο κοσμος μια εντουραδα στο τζαμε στο απεναντι βουνο? το ιδιο καλα θα βλεπει!!! (...με κυαλια σαν αυτα που μοιραζαν και περσυ!εγω παντως καλου κακου τα κρατησα! κατι θα'ξερα:lol: )

ΜΑΛΑΚΑ ΣΑ λοιπον το καλοκαιρακι για livαρες:mad:


:wave2:

Cpt. Haddock
14/03/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
λοιπον...αφηνουμε τις μαλακιες και παμε στα σοβαρα!
ΜETALLICA
χωρος: Μαλακασα Terravibe
εισητηριο: 100e τα VIP
80e πλησιον σκηνης(!)
60e ολος ο υπολοιπος χωρος
αναρωτηθηκε ποτε κανεις τι σημαινει "πλησιον σκηνης"?

εχουμε και λεμε: στο ticket house αναρτησανε σχεδιαγραμμα του φετινου rockwave στη μαλακα-σα...
και...
τα 80 γιουρα ειναι............................απο την μπροστινη (θα υπαρχει και διαχωριστικη στο κεντρο) μπαρα μεχρι.................................................................................την κονσολα του ηχοληπτη!!!
τα 60 απο την κονσολα και πισω... στο δασος και το βουνο δηλαδη!
και λεω γω τωρα, γιατι να μην παει ο κοσμος μια εντουραδα στο τζαμε στο απεναντι βουνο? το ιδιο καλα θα βλεπει!!! (...με κυαλια σαν αυτα που μοιραζαν και περσυ!εγω παντως καλου κακου τα κρατησα! κατι θα'ξερα:lol: )

ΜΑΛΑΚΑ ΣΑ λοιπον το καλοκαιρακι για livαρες:mad:
:wave2:

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ !!!!

Ρε μας έχουν για ΜΑΛΑΚΕΣ οι τύποι;

Απο την Εθνική με κυάλια μια χαρά βλέπεις

ρε δεν πάμε καλα :a31: :a31: :a31: :a31:

άκου ρε πούστη μου vip εισιτήρια σε μεταλ συναυλία και δη σε φεστιβαλ (υποτίθεται)... :rolleyes: :mad:

into chaos
14/03/2007, 16:15
πιαστε μας τον κωλο,το εχουμε συνηθισει!


εγω μεγαλες συναυλιες θα βλεπω μονο στο εξωτερικο πια,να ακουω και κανονικα....
οσοι ησασταν tool καταλαβαινετε!:wave2: :wave2:

sober
14/03/2007, 17:23
Symfwnw Cpt.Haddoc alla esu ekeines tis meres 8a eisai poluuuuu makria kai 8a glitwseis to xenerwma pou 8a fame oloi oi upoloipoi..


Einai omws oi tupoi MEGALOI MA.............
Kanonika tous axizei na mhn pathsei kaneis , na doume tote ti mpares kai diaxwristika ths pou.... 8a valoun:a29:

Cpt. Haddock
14/03/2007, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Symfwnw Cpt.Haddoc alla esu ekeines tis meres 8a eisai poluuuuu makria kai 8a glitwseis to xenerwma pou 8a fame oloi oi upoloipoi..


Einai omws oi tupoi MEGALOI MA.............
Kanonika tous axizei na mhn pathsei kaneis , na doume tote ti mpares kai diaxwristika ths pou.... 8a valoun:a29:

Βασικά να μην πάρει κανείς εισιτήρια των 80 & 100 και να είναι άδειο μπροστά...

να δεις ξενερωμα

άσε που και απο το υψωματάκι μια χαρα βλέπεις

ελλαδα με την αρπαχτή σου

:rolleyes: :mad:

Anritsu
14/03/2007, 17:34
KAI to 99 sthn rizoupolh ta 8,5 xiliarika htan ekswfreniko gia thn epoxh poson . Ostoso den ptohse ton kozmo .

Omws twra mia kai osoi eixan axti na tous doun (san emena tote ) tous eidan den nomizw pws oi neoteres genies tha skistoune kai toso gia na metakomisoune sthn Malakasa me 60 evroulakia kai na vlepoun me kyalia ....Me alla logia to vlepw se prwth fash gia fiasko...Den kserw apo propwlhsh ti leei vevaia .....


:wave2: :rotflmao:

sober
14/03/2007, 17:34
Nai!!!:a39: kai ama einai adeio mprosta ........................




































NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:a29: :a016: :a016: :a016: :a36: :a36:

h_m_akis
14/03/2007, 17:48
:nono:

το sold out προβλεπεται να ερθει πολυ νωρις

σε ενα 2μηνο δεν θα υπαρχει ουτε φωτοτυπια απο εισητηριο








να ειστε σιγουροι οτι ο κοσμος θα τα σκασει κανονικοτατα. οσο κι αν κραζει απο το net η χαρα της αναγνωρισης σαν VIP και σκατα απο τους υπολοιπους ειναι πολυ μεγαλη. πως καποιοι αλλοι χαλανε τα γκαφρα σε λιγμενες σαμπανιες και νεκροταφολουλουδα στα μπουζουκια? γιατι το metal(?) να μεινει στην απεξω? αλλη κουλτουρα αλλα ιδια νοοτροπια...

σε κανα μηνα ρωτηστε τους κολλητους και τους γνωστους σας τι εισητηρια πηρανε...



τεσπα το sold out ειναι εξασφαλισμενο, δεν ειναι μαλακες, marketeers ειναι:winka:

h_m_akis
14/03/2007, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Nai!!!kai ama einai adeio mprosta ........................
NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




γιατι να το κανεις απο "πισω" για να πας "μπροστα", για να γλιτωσεις 20e?


και γιατι να μην το κανεις απο "εξω" για "μεσα"???

zubitos
15/03/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πολύ καλύτερα είναι αυτά που έχει βγάλει ο Dickinson μόνος του πάντως

:wave2:

ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ :beer: :beer:

zubitos
15/03/2007, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Ριζούπολη μεσα ήμουνα και παραδόξως μια χαρά ήτανε το show . Επίσης παραδόξως βρίσκω τα ΛΟΑΝΤ και ΡΙΛΟΑΝΤ καλά δισκάκια γενικότερα αλλά όχι μεταλ .Εκει έγινε και η μεγάλη παρεξήγηση .Κατί το κούρεμα κάτι η αλλαγή στον ήχο κάτι από δω κάτι από κει και άρχισε η κατρακύλα .

Αλλά όποιος ξέρει την ιστορία των μεταλλικα θα γνωρίζει οτι οι σκληροπυρηνικοί ,της εποχής ,μεταλλαδες τους κραζάνε απο το " Ραιντ δε λαιτνινγκ " και μετά καθώς σε σχέση με το "Κιλλ εμ ολ " σε κάθε δίσκο κατεβαζάν και απο μία ταχυτήτα . Οχι όμως και ποιότητα αναγκαία ...

Λεμέ τώρα .....

:beer: :rotflmao:

ΠΕΣΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ :beer: :beer:

lyk0s
15/03/2007, 20:21
Ηταν να κατεβουμε με ενα φιλο και μια φιλη αλλα μαλακιστηκσμε και οταν θυμηθηκαμε να παρουμε εισιτηριο ειχαν τελειωσει....

Ηθελα παρα πολυ να τους δω ρε γμτ!

Ελπιζω να ξαναρθουν συντομα η να μπορεσω να παω να τους δω καπου εξω.

Anritsu
15/03/2007, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
:nono:

το sold out προβλεπεται να ερθει πολυ νωρις

σε ενα 2μηνο δεν θα υπαρχει ουτε φωτοτυπια απο εισητηριο











τεσπα το sold out ειναι εξασφαλισμένο, δεν ειναι μαλακες, marketeers ειναι:winka:

Αυτό το ξέρεις και το λες ή είναι η εντύπωση σου ?

Γιατί και στον Sting οι διοργανωτηρές μέσα μπήκανε με τα τσαρούχια , και οι Ρολλινγκ Στοουνς και η ΤΖενιφερ ΛΟπεζ ακόμα έρχονται
.Οι συναυλίες σε μια περίοδο γενικότερης οικονομικής ύφεσης είναι μεγάλο ρίσκο .Κάπου έμαθα από φίλο που κάνει συναυλίες ποσά ζητάνε πχ οι System of A down και έπαθα τραμπάκουλο .
Σαπορτ στους Μεταλλικα ξέρουμε ??


:confused:

h_m_akis
15/03/2007, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Αυτό το ξέρεις και το λες ή είναι η εντύπωση σου ?

Γιατί και στον Sting οι διοργανωτηρές μέσα μπήκανε με τα τσαρούχια , και οι Ρολλινγκ Στοουνς και η ΤΖενιφερ ΛΟπεζ ακόμα έρχονται
.Οι συναυλίες σε μια περίοδο γενικότερης οικονομικής ύφεσης είναι μεγάλο ρίσκο .Κάπου έμαθα από φίλο που κάνει συναυλίες ποσά ζητάνε πχ οι System of A down και έπαθα τραμπάκουλο .
Σαπορτ στους Μεταλλικα ξέρουμε ??


:confused:



δεν θελει και πολυ φαντασια.δεν εχουμε να κανουμε με sting ουτε με αρχαιοτητες και λοπεζ. οι metallica ειναι ακομα στα πανω τους. ψαξε στο internet και θα δεις ποσα εισητηρια διατηθενται σε βαλκανικες χωρες, και οχι μονο! καθε live τους οπουδηποτε στον κοσμο ειναι απιστευτα full. το συγκεκριμενο live ΔΕΝ ειναι ρισκο!

ευτυχως τους system τους ειδαμε οταν δεν ζηταγαν τιποτα!!!

support not announced yet!
:wave2:

EVI
15/03/2007, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
Δεν το συνεχιζω.αν θυμασαι κατι λεγαμε για τους METALLICA.
Eισαι εντελως εκτος.Μηπως θες να αναλυσουμε και το κυπριακο?
Τις θεωριες να τις πεις σε κανεναν αλλο.
Εσυ οχι μονο εχεις αφησει τα 15 πισω σου οπως λες,
εσυ μου θυμιζεις συνταξιουχα του ΟΓΑ.
Αιντε


AINTE να λες στην γυναικα σου οχι σε μενα


ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ? ΜΑΛΛΟΝ......


ναι ΗΜΟΥΝ ΣΠΟΡΤΙΝΗ HMAKI ΦΙΛΕ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΟΡΩΣΕΙΣ


Οσο για την διωργανοτρια δεν τα κανει παντα οπως θελει αυτη
βαζουν το χερακι τους και τα συγκροτηματα στο τι ζητανε

οπως λεει ο καπτεν ας μην παρει κανεις των 100 να δουμε εκει +!0000

FLIPTOPBOX
16/03/2007, 14:00
Kαλα δεν σου απανταω ξανα,αφου το παιρνεις προσωπικα.
Εξαλου μεσα απο την τσαντιλα σου χανεις και το θεμα.



Τωρα οσο αφορα τα εισητηρια,τα 100αρια παιδια θα φυγουν αερα,
απλως πιστευω οτι ακομα και 1 μηνα πριν θα μπορει κοποιος να βρει 60αρια.
Παντως εχω ξενερωσει αφανταστα με το θεμα του ηχου στις συναυλιες.
Το προσφατο live των ΜΑΙDEN πχ. ηταν πολυ μετριο απο ηχο.
Βεβαια ευθυνη για αυτο κατα τη γνωμη μου παντα εχουν και οι MAIDEN που εχουν 3 κιθαρες(too much)
Aκομα χεiροτερο ηχο ειχανε οι TOOL αλλα το show που παρουσιασαν
(ακτινες λειζερ κτλπ)ητανε για σεμιναριο-οσοι ηταν μεσα καταλαβαινουν-.
Ας ελπισουμε οι METALLICA να μην μας απογοητευσουν στο θεμα του ηχου,
γιατι στα υπολοιπα ειναι σιγουρο οτι θα μου τιναξουν τα μυαλα για 3η φορα,
ιδιως αν το playlist τους περιλαμβανει και παλαιοτερα κομματια τους.

mob rules
16/03/2007, 18:38
οι τρεις κηθαρες δεν ειναι το προβλημα στους maiden,το προβλημα ειναι στα τραγουδια τους απο το fear of the dark και μετα(μαζι με το fear of the dark):mad: :mad:

καλα για τουσ metallica δεν συζητω καθολου!!!(ας πανε να γυαλισουν τα σκαρπινια τουσ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

οσο για τον ozzy...του ευχωμαι να διαφημησει και coca cola:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
17/03/2007, 19:37
maiden....

αμα δεν ακουσω alexander the Great δεν ξανασχολιάζω.... :evil:

mob rules
18/03/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
maiden....

αμα δεν ακουσω alexander the Great δεν ξανασχολιάζω.... :evil:


ti ginete me ayto to tragoydi kai aresei mono stoys ellhnes:look:

e ti na sxoliaseis afoy den yparxoun pia maiden,mono trapezikoi logariasmoi yparxoyn:lol: :lol: :sad:

mob rules
18/03/2007, 14:25
xexe ti akousa stis eidhseis...oti o o megas ale3andros htan albanos!!!(kata ta legomena twn albanwn)kai....to MEGAS htan to eponumo tou!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
8a prepei arage na gelame h.....:a35: :bawl: