PDA

View Full Version : DT vs CRM



koufaloni
07/08/2004, 00:53
Eχουμε και λεμε DT vs CRM

Παιδες ειχα στις διακοπουλες μου Χαλκιδικη ενα dt το οποιο ητν καυλα... και ετσι ενω ειχα σκοπο να παρω μηχανη το Honda AX τωρα το ενδιαφερον μου εχει στραφει σε δυχρονη παιχνιδομηχανη.

Γιαυτο και ζητω τη βοηθεια του κοινου να παρω CRM ΓΙΑ DT ???Οποιος εχει εμπειρια και αποψη ευπροσδεκτος.

Α και κατι ακομα ετους 1999-2000 σε τι τιμες θα τα βρω τα 125cc?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΜΕ

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

yamaha
08/08/2004, 04:14
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ... ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ DT 125.... ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ DT.. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΤΟΥ... ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ... ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 98 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ... ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΑ 135 ΤΑ ΠΑΕΙ... ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΣΑ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

idi
08/08/2004, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από yamaha
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ... ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ DT 125.... ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ DT.. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΤΟΥ... ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ... ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 98 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ... ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΑ 135 ΤΑ ΠΑΕΙ... ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΣΑ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΒΡΕ ΒΡΕ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ? ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΡΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΔΕ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!

ΦΙΛΕ koufaloni (ΤΙ koufaloni ????) ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ !!!:hypnotize

yamaha
08/08/2004, 14:57
SORRY

idi
08/08/2004, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από yamaha
πμ

:( ...pm...

koufaloni
09/08/2004, 01:43
πειτε κι αλλα ρε παιδες...
πως να αποφασισει η νεολαια χωρις καυτες λεπτομεριες?

αλλα θα μου πεις καλοκαιριατικα πας και βαζεις post?
χειμωνα κατι τετοιο θα ξεσπουσε πολεμο αναμεσα σε hondakides kai yamahakides

τεσπα ναστε καλα... το συζηταμε αλλη φορα...:cool: :cool: :cool:

tools
10/08/2004, 15:54
αρχηγε απο crm δεν ξερω και δεν θελω να το θαψω ερημειν.
dt 125ηταν-ουσιαστικα-το πρωτο μου μηχανακι (μετα απο παπια,βεσπες σκουτερ και πατινια...)
σκυλι,αν το προσεχεις.τι να προσεξεις δηλαδη?λαδακια και ιστοριες.
απο γκαζι καλο μεχρι να παρεις βολτα κανα μεγαλυτερο.ετσι δεν γινεται με ολα ομως?...

υγ:και το δικο μου ηταν και ψιλοαρχαιο(94)
χεχε,το λεω τωρα αυτο που καβαλαω μηχανακι του 92!

koufaloni
11/08/2004, 01:14
να σαι καλα τοολ...

εχεις δικιο ετσι παει απο το μικρο στο μεγαλυτερο και απο το καλο στο καλυτερο....:winka: