PDA

View Full Version : Fazer 1000 Vs Vtr F !!!!!!!



panjimnakos
12/03/2007, 21:28
Διαβαστε λιγο στα (μοντελα-VFR-τι τελικη εχετε δει στο κοντερ) και θα καταλαβετε!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

H.A.Balafoutre
12/03/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από panjimnakos
Διαβαστε λιγο στα (μοντελα-VFR-τι τελικη εχετε δει στο κοντερ) και θα καταλαβετε!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πιστεύω τζάμπα μαλώνετε.

Στην Ελλάδα αν δώσεις σε 10 άντρες να κόψουν ένα κομμάτι ξύλο, όλοι θα σου πουν πως το έκοψαν καλύτερα από τους άλλους και θα κατηγορούν τη διαιτησία........

Εντάξει μπορεί κι εγώ με αυτά που έγραψα εκεί να τρέλανα κάποιους αλλά όχι και να φτάνουμε στο άλλο άκρο.

Τέσπα, εγώ με το Fazer 600 έχω δει στο κοντέρ 255χ.α.ω. και είμαι και 96-97 κιλά. Όταν το είχα πρωτοπάρει κάτι τύποι μου μίλησαν και για 260χ.α.ω. αλλά όσο περνάνε τα χιλιόμετρα διαπιστώνω πως ελάχιστη σημασία έχει κι ας είδαμε και το σκηνικό Stoner-Rossi κάπου στην έρημο της Αραβίας να τα σπάνε σε αγώνα. Αν και τελικά τόσα χρόνια χωρίς μηχανή αλλά και με αυτήν όλη η ουσία της πλειοψηφίας του μοτοσικλετισμού ξεκινάει και τελειώνει στο θέαμα αυτού του αγώνα στην ευθεία του Qatar.

Αλλά για το Tuono 2006, ο τύπος πραγματικά να μην βρεί ένα τέτοιο στο δρόμο του. Εκεί έχει πολύ λάθος.

Όσο για το FZ1 & FZ1 Fazer να πω πως το μεν FZ1 που οδήγησα από σπόντα για λίγο, είδα 269χ.α.ω. κι έκοψα διότι στα γυμνά κρατάς το τιμόνι σαν να κρατάς τη ζωή από τα κέρατα, από το δε Fazer 259χ.α.ω. αλλά ήταν το test ride που έκανε το γύρο της Ελλάδας οπότε είναι πολύ υποκειμενικό το νούμερο.

υ.γ. Εγώ περιμένω καρτερικά, χρόνια τώρα, την ώρα που θα κάνω βόλτα με τις ευλογίες του ιδιοκτήτη (δεν μ'αρέσει να οδηγάω μηχανές άλλων, αρνήθηκα προσφορά με Hayabusa) το 636 στο avatar. Δεν το έβαλα τυχαία εκεί.....είναι του γιατρού :eyepop: στην κυριολεξία.......χαχαχαχα.....

DUKASII
13/03/2007, 10:39
ανεκδοτα και γληγολα...


εκτος και αν λεει για το 600 το φλιτειζερ..αλλα και παλι χλωμακις ...