PDA

View Full Version : παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!



OzZzZzY
15/03/2007, 19:41
κινουμαι σε δρομο με προτεραιοτητα και ερχεται λοξα ενα λαχανι KTM duke..
εχουμε αρκετη αποσταση και το βλεπω μπροστα μου..
παει να περασει αλλα προβλεπει οτι δεν προλαβαινει και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..
κ ενω πλησιαζω ο μαλακας ανοιγει αποτομα γκαζι :a31: κανει ενα μπαντιλικι :a31: και σταματαει μπροστα μου :a31: ..

παταω αποτομα φρενο (ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος του λαστιχου..εν τω μεταξει γυρισαν 200 ατομα να δουν) μην σκασω πανω του και το μηχανακι διπλωνει..ευτυχως ξερω να το μαζευω..βαζει πρωτη και φευγει........κ απο το να πει ενα συγνωμη που δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο......

jasondakar
15/03/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
κωλοτρυπιδα ταλιρο......


μαλλον 2 euro τι στο διαολο μπηκαμε στην ευρωπη?:rotflmao:

Brolas
15/03/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
κινουμαι σε δρομο με προτεραιοτητα και ερχεται λοξα ενα λαχανι KTM duke..
εχουμε αρκετη αποσταση και το βλεπω μπροστα μου..
παει να περασει αλλα προβλεπει οτι δεν προλαβαινει και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..
κ ενω πλησιαζω ο μαλακας ανοιγει αποτομα γκαζι :a31: κανει ενα μπαντιλικι :a31: και σταματαει μπροστα μου :a31: ..

παταω αποτομα φρενο (ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος του λαστιχου..εν τω μεταξει γυρισαν 200 ατομα να δουν) μην σκασω πανω του και το μηχανακι διπλωνει..ευτυχως ξερω να το μαζευω..βαζει πρωτη και φευγει........κ απο το να πει ενα συγνωμη που δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο...... Τι :a31: υπάρχουν Θεέ μου?!Προσοχή στους δρόμους διότι οδηγάει κάθε καρυδιάς καρύδι....:cry:

Anritsu
15/03/2007, 20:44
Χωρίς να είμαι ο πλέον αρμόδιος να κάνω τέτοιο σχόλιο , νομίζω πως καλό θα ηταν να προσέχουμε λίγο πως μιλάμε και κυρίως , πως και τι γράφουμε .

Εχω την εντύπωση πως τελευταία έχει χαθεί το μετρό . Πάντα φιλικά και χωρίς παρεξήγηση

OrEsTiS82
15/03/2007, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο......

Ενταξει δεν ειναι φτιαγμενο απο Χαρτί το duke για να διαλυθει,ουτε απο ζαχαρη,θα βρισκατε λιγο,το πολυ πολυ να παιζατε καμια φαπα μετα.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
15/03/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..

Εβαλε οπισθεν δηλ ??? :confused: :confused:

OzZzZzY
15/03/2007, 21:57
με τα ποδια του ρε την πηγε προς τα πισω..
ΚΤΜ ειναι δεν ειναι harley να εχει οπισθεν:lol: