PDA

View Full Version : Ποσους εχετε δει...



ledz
15/03/2007, 19:51
...

Ποσους εχετε δει πανω σε ενα δικυκλο; Αν ειναι παπι ή σκουτερ εντοπιζεις ευκολα 3καβαλους. Εχω δει και 4καβαλο σε παλια βεσπα με τη σειρα κοριτσακι-μπαμπας (οδηγος)-αγορακι-μαμα (πανω στην πινακιδα σχεδον).

ΑΛΛΑ ... σημερα ειδα και σε μεγαλη μοτοσικλετα... Εξω απο τα ΤΕΙ της Πατρας. Ανεβαινει ο φιλος στο Ζ1000. Βαζει μπρος, χαιρονται τα 2 κοριτσοπουλα απ τις ακραπες. Αναβαινει η μια λεω "νταξει για βολτα θα τις παει"... Ελα ομως που ανεβηκε και η δευτερη! Πρωτη φορα το παρατηρησα αυτο. Για εξοπλισμο ουτε λογος... Μετα απο τη βολτα ξαναπερασαν το δρομο μπροστα απ την "καφετερια-που-πρεπει-να-κανεις-καγκουρια-για-να-σε-δουν"... με 1η στον κοφτη κ το Ζ να σπιναρει με τις 2 κοπελες πανω.

μετα τα χιλιαρια ειναι επικινδυνα... :yuck:

[edit: δε το λεω επειδη ηταν ζ, απλα για να καταλαβετε το μεγεθος του πισω καθισματος]

SPORAKIAS
15/03/2007, 20:27
ο κολλητος τετρακαβαλο σε DT200...και ολοι αντρες....:hypnotize ...και εγω παραδιπλα με την παπια τρικαβαλο ......στην Παρο......μετα απο το χαρντ ροκ....κατα τις 5,00 ...χαλια....ΤΕΛΟΣ :uplate:

DimChios
15/03/2007, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
ο κολλητος τετρακαβαλο σε DT200...και ολοι αντρες....:hypnotize ...και εγω παραδιπλα με την παπια τρικαβαλο ......στην Παρο......μετα απο το χαρντ ροκ....κατα τις 5,00 ...χαλια....ΤΕΛΟΣ :uplate:



ΟΚ, ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ!

:evil:











:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
15/03/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
ο κολλητος τετρακαβαλο σε DT200...και ολοι αντρες....:hypnotize ...και εγω παραδιπλα με την παπια τρικαβαλο ......στην Παρο......μετα απο το χαρντ ροκ....κατα τις 5,00 ...χαλια....ΤΕΛΟΣ :uplate:

Θέλω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςς

Οσο για το κυρίως θέμα - τι να πείς - μαμάει η νεολαία.

evvou
16/03/2007, 00:40
εχω δει 3καβαλο σε gsxr και εχω μεινει παξιμαδι :eyepop:
τον εβλεπα να περναει και δεν το πιστευα :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Θέλω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςς

θυμαμαι τα καλοκαιρια οταν ημουν πιτσιρικα και πηγαιναμε 3καβαλες βολτες :) ωραιες αναμνησεις και ευτυχως χωρις δυσαρεστα :)

επισης θυμαμαι το περσινο καλοκαιρι που καναμε μια αποσταση 200μ τρικαβαλοι με την κολλητη και τον κολλητο (αν ειχε στομα το κακομοιρο το παπι μαλλον θα ακουγαμε καριολικια) για να γελασουμε :look:

και γελασαΝε πολυ οταν με αδειασε διπλα στο αμαξι μου μ'εναν οχι και τοσο chic τροπο :blush: (ακομα του χρωσταω για την μελανια στον πισινο μου) :blush:

AFTER
16/03/2007, 00:57
Eχω κανει 5καβαλο με SUZUKI RG80E για 500 μετρα

Ρε παιδια το γαιδουρι τραβαγε απο σταση χωρις κανενα προβλημα :uplate:

fantacid
16/03/2007, 00:57
το "χειροτερο" μου ηταν πεντακαβαλο στο πολεμικο (για την περισταση) glx-ακι μου!

επρεπε να "φορτωσω" οσους μαχητες περισσοτερους μπορουσα, επρεπε να παρευρεθουμε σε προκληση!!

με διαταξη τρεις στη σελα κ οι αλλοι δυο στους ομους!

ναι το ξερω ειναι επικινδυνο, αλλα το ιδιο επικινδυνο θα ηταν εαν πηγαιναμε μονο 2 η 3 ατομα!!!


τελικα για την ιστορια........κερδισαμεεε:D

evvou
16/03/2007, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
με διαταξη τρεις στη σελα κ οι αλλοι δυο στους ομους!

οτι τι δηλαδη?? :look: πυργακι φαση?? :eyepop:
τι τυποι ρε γμτ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ledz
16/03/2007, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ολους

Τετοιου ειδους απαντησεις μονο σ'αυτο το φορουμ μπορει κανεις να δει :lol:

δε ξερεις τι να περιμενεις... :dizzy:

gian_nykt
16/03/2007, 06:52
Σε Sukuki FM50 αυτόματο (στυλ Chaly με καλαθάκη) 3 κάβαλο στα νιάτα μας!!!
Εννοείτε πως ειχαν μπει οι αργες σχέσεις για να τραβάει!

rsp
16/03/2007, 09:36
Ολοι καλοι χωρανε....:smokin:

DimChios
16/03/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ολοι καλοι χωρανε....:smokin:



Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! :cool:

:D

:smokin:

FZMAN
16/03/2007, 19:28
Εγώ είδα πρόσφατα δυο μπαρμπάδες που ήταν ντυμένοι με ρούχα της δουλειάς (μάλλον μπογιατζήδες) και κρατάγανε στα χέρια τους και κουβάδες με μπογιές και πινέλα και όλα αυτά πάνω σε μια χρυσαφή BUSA!!!!!!!!!:uplate: Φυσικά ακράνωτοι.

mob rules
20/03/2007, 05:02
ωχ.τι μου θημησατε τωρα!16 χρονων ειχα ενα NS50 και του ειχα βαλει ενα κωλο πολυαστερικο απο NSR50 βιδωμενο με μια βιδα!25η μαρτιου ξεκιναμε να παμε για καφε 4καβαλο,με αποτελεσμα καθως περνουσαμε τις γραμμες των τρενων να σπασει η βαση της βιδας και να ξαπλωθουμε 4 ατομα μαζι με την ουρα!!!!χε-χε:lol: :lol: τρελλη φαση

Ταξιδευτής
20/03/2007, 09:13
:lol: :a24: Τι παιδια εισαστε ολοι ρε γμτ! Για το ιδρυμα με τη μια!! :lol: :lol:

Respect
20/03/2007, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
...

Ποσους εχετε δει πανω σε ενα δικυκλο; Αν ειναι παπι ή σκουτερ εντοπιζεις ευκολα 3καβαλους. Εχω δει και 4καβαλο σε παλια βεσπα με τη σειρα κοριτσακι-μπαμπας (οδηγος)-αγορακι-μαμα (πανω στην πινακιδα σχεδον).

ΑΛΛΑ ... σημερα ειδα και σε μεγαλη μοτοσικλετα... Εξω απο τα ΤΕΙ της Πατρας. Ανεβαινει ο φιλος στο Ζ1000. Βαζει μπρος, χαιρονται τα 2 κοριτσοπουλα απ τις ακραπες. Αναβαινει η μια λεω "νταξει για βολτα θα τις παει"... Ελα ομως που ανεβηκε και η δευτερη! Πρωτη φορα το παρατηρησα αυτο. Για εξοπλισμο ουτε λογος... Μετα απο τη βολτα ξαναπερασαν το δρομο μπροστα απ την "καφετερια-που-πρεπει-να-κανεις-καγκουρια-για-να-σε-δουν"... με 1η στον κοφτη κ το Ζ να σπιναρει με τις 2 κοπελες πανω.

μετα τα χιλιαρια ειναι επικινδυνα... :yuck:

[edit: δε το λεω επειδη ηταν ζ, απλα για να καταλαβετε το μεγεθος του πισω καθισματος] Εννοείς φαντάζομαι τη καφετέρια στη γωνία απέναντι από το πρακτορείο.. ό,τι να'ναι σε εκείνο το σημείο..

megatim
20/03/2007, 10:05
6κάβαλο Chally, εγώ και πέντε ξαδέρφια μου, πηγαίνοντας από το σπίτι μου στη γιαγιά μας. Αυτά βέβαια όταν δεν έπιανε όλη τη σέλα ό ποπάκος μου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Respect
20/03/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
6κάβαλο Chally, εγώ και πέντε ξαδέρφια μου, πηγαίνοντας από το σπίτι μου στη γιαγιά μας. Αυτά βέβαια όταν δεν έπιανε όλη τη σέλα ό ποπάκος μου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Α!, ΡΕ ΚΑΓΚΟΥΡΑ.. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SPORAKIAS
20/03/2007, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
6κάβαλο Chally, εγώ και πέντε ξαδέρφια μου, πηγαίνοντας από το σπίτι μου στη γιαγιά μας. Αυτά βέβαια όταν δεν έπιανε όλη τη σέλα ό ποπάκος μου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

οικογενεια χωραφα....:rotflmao:

Brolas
20/03/2007, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
6κάβαλο Chally, εγώ και πέντε ξαδέρφια μου, πηγαίνοντας από το σπίτι μου στη γιαγιά μας. Αυτά βέβαια όταν δεν έπιανε όλη τη σέλα ό ποπάκος μου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eek: :eek: :eek: Όχι ρε μ@λ@κ@!!!!!Αυτό πρέπει να το δω για το πιστέψω!:lol:

megatim
20/03/2007, 20:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
οικογενεια χωραφα....:rotflmao:

Άστα σου λέω. Κινέζικο τσίρκο.

2 στη σέλα, εγώ οδηγούσα ημικαθιστός
1 στην σχάρα
1 στο δεξί πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 στο αριστερό πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 καθιστός στον μπροστά προβολέα (ήταν το παλιό μοντέλο με τον στρογγυλό προβολέα αλά Ducati Monster)

Άθροισμα = 6

Δεν πηγαινε μια, παρόλο που του είχα βάλει τα αυτοκόλλητα NSR εκατέρωθεν στην κολώνα.


:rotflmao: :rotflmao:

Brolas
20/03/2007, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Άστα σου λέω. Κινέζικο τσίρκο.

2 στη σέλα, εγώ οδηγούσα ημικαθιστός
1 στην σχάρα
1 στο δεξί πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 στο αριστερό πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 καθιστός στον μπροστά προβολέα (ήταν το παλιό μοντέλο με τον στρογγυλό προβολέα αλά Ducati Monster)

Άθροισμα = 6

Δεν πηγαινε μια, παρόλο που του είχα βάλει τα αυτοκόλλητα NSR εκατέρωθεν στην κολώνα.


:rotflmao: :rotflmao: :a23: :a23: :a23: :a23: Αν σας είχε δει κανάς μπάτσος ακόμα θα πλήρωνες την κλήση!!!!!:lol:

DRUMMES!
22/03/2007, 18:55
Dwsste vasi paides:Patra,plateia gewrgiou prin 5-6 xronia,arazw k perimenw filarakia k akouw se mia fasi na erxetai o XAROS!!!! XR 600 ME YPERKAGOURI K gomena pisw me eksatmisi pou den yparxei(300db toulaxiston!!!!!)k kathws pernaei to skaei lampada...........................k adeiazei tin gomena............:D :D :D

prin prolavei na adidrasei kapoios stamataei gyrisei,perisylegei tin gomena,tin fortwnei k feygei padilikawnontas..........:a23: :a23: :a23: :a23:


to gomenaki logika den xtypise.................:D

Akatanomastos
09/04/2007, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
Dwsste vasi paides:Patra,plateia gewrgiou prin 5-6 xronia,arazw k perimenw filarakia k akouw se mia fasi na erxetai o XAROS!!!! XR 600 ME YPERKAGOURI K gomena pisw me eksatmisi pou den yparxei(300db toulaxiston!!!!!)k kathws pernaei to skaei lampada...........................k adeiazei tin gomena............:D :D :D

prin prolavei na adidrasei kapoios stamataei gyrisei,perisylegei tin gomena,tin fortwnei k feygei padilikawnontas..........:a23: :a23: :a23: :a23:


to gomenaki logika den xtypise.................:D


entaksi re, to diaskedaze to koritsi, afou ksanaanevike..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doria
09/04/2007, 20:44
πριν λίγες μέρες είδα στην πίστα των Σερρών 4καβαλο σε beverly αγνωστων κυβικών και όλοι οι άντρες...περηφεροντουσαν στα πιτς στην αρχη 3καβαλο και μετα 4καβαλο,αν ειχαν χόρο θα καβαλαγε και 5ος στανταρ...ελπίζω να μην κυκλοφορούν και έξω έτσι!!!:look:

jokey
09/04/2007, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
:a23: :a23: :a23: :a23: Αν σας είχε δει κανάς μπάτσος ακόμα θα πλήρωνες την κλήση!!!!!:lol:

Πεντακάβαλο με παπί για κανά χιλιόμετρο όμως , αλλά την καλύτερη ατάκα από μπάτσο την έχω ακούσει γυρνώντας από μπάνιο και σταματημένος σε μπλόκο της τροχαίας ερχόταν τρικάβαλο ένα παπί και μόλις τον βλέπει ένας από τους μπάτσους βγαίνει στο δρόμο και λέει στον πιτσιρικά εκείνης της εποχής '' μεγάλε για πάρκαρε το λεωφορείο και έλα εδώ ''

fantacid
09/04/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από jokey
Πεντακάβαλο με παπί για κανά χιλιόμετρο όμως , αλλά την καλύτερη ατάκα από μπάτσο την έχω ακούσει γυρνώντας από μπάνιο και σταματημένος σε μπλόκο της τροχαίας ερχόταν τρικάβαλο ένα παπί και μόλις τον βλέπει ένας από τους μπάτσους βγαίνει στο δρόμο και λέει στον πιτσιρικά εκείνης της εποχής '' μεγάλε για πάρκαρε το λεωφορείο και έλα εδώ ''


γμτος ο μπατσος!!!!

θυμήθηκα ενα καλο ....αληθινο περιστατικο αλλα το λεω για ανεκδοτο!

λεωφοριατσης περναει με βαθυυυυυ πορτοκαλη..... τον σταματαει μπλοκο κ του λεει μολλις περασατε με κοκκινο πρεπει να σε γραψουμε!
γυρναει ο οδηγος στο μπατσο κ του κανει,
:nono:
οχι εγω, ο εισπρακτορας περασε με κοκκινο που ηταν στη γαλαρια, αυτον να γραψετε!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xampos
09/04/2007, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Άστα σου λέω. Κινέζικο τσίρκο.

2 στη σέλα, εγώ οδηγούσα ημικαθιστός
1 στην σχάρα
1 στο δεξί πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 στο αριστερό πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 καθιστός στον μπροστά προβολέα (ήταν το παλιό μοντέλο με τον στρογγυλό προβολέα αλά Ducati Monster)

Άθροισμα = 6

Δεν πηγαινε μια, παρόλο που του είχα βάλει τα αυτοκόλλητα NSR εκατέρωθεν στην κολώνα.


:rotflmao: :rotflmao:

:a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53:

Ε ΡΕ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:lol: :lol: :lol:

AFTER
10/04/2007, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Άστα σου λέω. Κινέζικο τσίρκο.

2 στη σέλα, εγώ οδηγούσα ημικαθιστός
1 στην σχάρα
1 στο δεξί πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 στο αριστερό πατητήρι συνεπιβάτη, πατούσε με το ένα πόδι, το άλλο στον αέρα
1 καθιστός στον μπροστά προβολέα (ήταν το παλιό μοντέλο με τον στρογγυλό προβολέα αλά Ducati Monster)

Άθροισμα = 6

Δεν πηγαινε μια, παρόλο που του είχα βάλει τα αυτοκόλλητα NSR εκατέρωθεν στην κολώνα.


:rotflmao: :rotflmao:

Γιατι δεν βγαλατε ενα ντεφι να μαζεψετε λεφτα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
10/04/2007, 00:35
Εχω δει σε Astra 4κάβαλο και 5κάβαλο σε Kaze-R. :look: :alien:

Φρίκη μιλάμε! Εγω εξαιρετικά σπάνια 2κάβαλος και πάλι σαν το χεσμένο πάω.

sober
10/04/2007, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι δεν βγαλατε ενα ντεφι να μαζεψετε λεφτα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Παμε με τρελλα για τους Ολυμπιακους του Πεκινου!!!!:beer:

easyrider450
12/04/2007, 11:45
Δεν είναι μοτοσύκλέτα αλλά είναι το πιο τρελλό δικάβαλο που έχετε δεί!!!


83854

easyrider450
12/04/2007, 11:46
συνέχεια


83856

sober
12/04/2007, 12:41
:lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol:
Οχι ρε φιλε!!!τι λες τωρα!!!!!Ρε που το πας το ζωντανο εεεεεεε!!!!!:beer: :beer: :lol: :lol: :lol:

megatim
13/04/2007, 15:16
Στην Αφρική είναι και τα πρόβατα μαύρα;

:confused:

OzZzZzY
14/04/2007, 20:32
στη δικτατορια σε μια γιορτη για την επετειο της "επαναστησης" :a31: :a31: :a31: στο καλλιμαρμαρο ανεβηκαν 21 (21.04.1967) ατομα πανω σε μηχανη:eyepop: :eyepop: !!!!! θα βαλω και φωτο αμα βρω

xampos
14/04/2007, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Στην Αφρική είναι και τα πρόβατα μαύρα;

:confused:


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Brolas
14/04/2007, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Στην Αφρική είναι και τα πρόβατα μαύρα;

:confused: Ρατσιστή.....:blush: :blush: :blush: .........:lol: :lol: :lol:

Grizoulhs
15/04/2007, 01:47
oloi ligo poli kaname teties kagouries!!!

moto Pigui... ta mikra cross san miniatoures pou einai... momolo k egw...

3 atoma....skili pantos... :p :p :p

OzZzZzY
17/04/2007, 00:38
yamaha aerox 50! 5 ατομα διαδρομη Μαρουσι ψυχικο τερμα γκαζι 70 χλμ για κανα 20λεπτο..
αποτελεσμα? την επομενη μερα θρηνησα το ψυγειο :bigcry: :bigcry:

sober
17/04/2007, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
Dwsste vasi paides:Patra,plateia gewrgiou prin 5-6 xronia,arazw k perimenw filarakia k akouw se mia fasi na erxetai o XAROS!!!! XR 600 ME YPERKAGOURI K gomena pisw me eksatmisi pou den yparxei(300db toulaxiston!!!!!)k kathws pernaei to skaei lampada...........................k adeiazei tin gomena............:D :D :D

prin prolavei na adidrasei kapoios stamataei gyrisei,perisylegei tin gomena,tin fortwnei k feygei padilikawnontas..........:a23: :a23: :a23: :a23:


to gomenaki logika den xtypise.................:D


:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Σε αυτη την περιπτωση ταιριαζει απολυτα ενα μπλουζακι που γραφει πισω στην πλατη

IF YOU CAN READ THIS
THE BITCH FELL OFF!!!!

oxidisingDeamon
25/04/2007, 22:33
lipon prosopiki empiria...

kaze-r... 4 atoma...2 antres 2 gkomenes... theloume na metakinithoume na pame gia kafe me ena mixanaki... dokimazoume ton eksis sindiasmo... egw orthos sta maspie... gia na odigaw... oi 2 gkomenes stin sela, kai o allos misos sti sela misos stin lavi/plastiko... den kaname oute 5 metra kai pesame... :D o malakas profasizomenos oti epefte (isos na einai kai alithia) kratithike apo to stithos tis kopelas apo pisw mou... auti girise na ton varesi... girame... patisa katw... kai ksaplwsan oloi ektos apo mena kai to mixanaki...

ithiko didagma...? pote min vazeis ena ligouri piso apo gineka me plousio psixiko kosmo... ;)


kontino sinkeniko mou prosopo... me ena katharo off-road nomizo kabalero i' kati tetio itan... (polu prin genithw egw) mesa se monada twn enoplwn dinamewn... 5 thelan na pane apo kapoio simio A se kapoio simio B apotelesma? 3 stin sela... 1 sto depozito (odigos) kai enas panw sto timoni... ftasan soi kai avlavis... ;)

DimChios
26/04/2007, 07:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
lipon prosopiki empiria...

kaze-r... 4 atoma...2 antres 2 gkomenes... theloume na metakinithoume na pame gia kafe me ena mixanaki... dokimazoume ton eksis sindiasmo... egw orthos sta maspie... gia na odigaw... oi 2 gkomenes stin sela, kai o allos misos sti sela misos stin lavi/plastiko... den kaname oute 5 metra kai pesame... :D o malakas profasizomenos oti epefte (isos na einai kai alithia) kratithike apo to stithos tis kopelas apo pisw mou... auti girise na ton varesi... girame... patisa katw... kai ksaplwsan oloi ektos apo mena kai to mixanaki...

ithiko didagma...? pote min vazeis ena ligouri piso apo gineka me plousio psixiko kosmo... ;)



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
kontino sinkeniko mou prosopo... me ena katharo off-road nomizo kabalero i' kati tetio itan... (polu prin genithw egw) mesa se monada twn enoplwn dinamewn... 5 thelan na pane apo kapoio simio A se kapoio simio B apotelesma? 3 stin sela... 1 sto depozito (odigos) kai enas panw sto timoni... ftasan soi kai avlavis... ;)



Ε, αφού δεν είχαν γυναίκα στη μοτό!

Τι να πιάνανε? Τ @@ΔΙΑ τους?

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

gemara
26/04/2007, 16:58
Εγώ παιδιά στη Γλυφάδα (κολυμβητήριο) είχα δει παλιά ένα τρικάβαλο (οδηγός +2 κοπέλλες) που πέρασε σφαιράτος σταυροδρόμι και τον βρήκε από δεξιά Mini Cooper και έκοψε το πόδι του οδηγού...:(

sober
26/04/2007, 20:34
:eyepop: :eyepop: :hypnotize :hypnotize


Ρε φιλε μην τα λες αποτομα αυτα....Ξεκινησα να διαβαζω μες στην καλη χαρα και μου ηρ8ε κεραμυδα!!!!:uplate:
Το κακομοιρο το παιδι........ :( :( :(

veletzas
27/04/2007, 00:25
5 ntakavalo sthn paro italoi to 1996 se typhoun enas pano sthn maska timoni 3 sthn sela k enas sthn skaritsa ,prospathousan na pane alla den pigene telika edose mia gazia k kounithike gia kamia 10karia metra k meta efige o tipos apo to timoni k o teleyteos apo thn skaroula...


3 kavalo se zetaki se piloti omos oxi se dromo gia plaka k o enas apo tous treis pano apo 1.90:beer: :beer:

epp1640
02/11/2007, 04:26
Ας ξεθάψω το thread για να σας πω το απίστευτο που είδα σήμερα..africa με side car..έτσι δεν τα λένε?του είχε κοτσάρει ένα παλιό σαν αυτά που είχαν οι γερμανικές στον παγκόσμιο.. :D κρίμα στο μηχανάκι.. Ηράκλειο.. τον έχει δει κανένας άλλος?δεν πρέπει να ναι και πολλοι :rolleyes:

filipp0s
02/11/2007, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Ας ξεθάψω το thread για να σας πω το απίστευτο που είδα σήμερα..africa με side car..έτσι δεν τα λένε?του είχε κοτσάρει ένα παλιό σαν αυτά που είχαν οι γερμανικές στον παγκόσμιο.. :D κρίμα στο μηχανάκι.. Ηράκλειο.. τον έχει δει κανένας άλλος?δεν πρέπει να ναι και πολλοι :rolleyes:



Ασε...έχω δει το καλύτερο στη Γαλλία...


Ολοκαίνουργιο Gsxr με sidecar :eek: με το παιδί του τύπου μέσα!

Διασταυρωθήκαμε και μας χαιρέτησε κιόλας! Εμεινα μ@λ@κ@ς !:dizzy: