PDA

View Full Version : Δύο κρουπιέρηδες κάθονται βαριεστημένα ......



odt
16/03/2007, 14:44
......στη μπαρμπουτιέρα του καζίνο.
Ξαφνικά εισβάλλει μια ιδιαίτερα ελκυστική ξανθιά και ποντάρει 20.000 δολάρια σε μια ζαριά λέγοντας: «Ελπίζω να μη σας πειράζει, αλλά
αισθάνομαι πολύ τυχερή όταν παίζω γυμνή».

Με αυτά, ξεκουμπώνει το φερμουάρ, βγάζει φόρεμα και εσώρουχα, ρίχνει το ζάρι και φωνάζει: «Έλα μωρό μου, η μαμά χρειάζεται καινούργια ρούχα!».

Κοιτάει με αγωνία και μόλις το ζάρι σταματά, αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω ουρλιάζοντας: «ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!»

Αγκαλιάζει έναν-έναν τους κρουπιέρηδες, παίρνει τα κέρδη και τα ρούχα της και εξαφανίζεται. Οι τύποι κοιτάζονταν αποσβολωμένοι. Τελικά ο ένας
ρωτάει:

-Είδες τι ζαριά έφερε;
-Δεν ξέρω, νόμιζα ότι έβλεπες εσύ!


ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Δεν είναι χαζές όλες οι ξανθιές. Όλοι οι άνδρες, όμως, είναι ίδιοι!

kalesin
16/03/2007, 14:47
φυσαει πολυ απ' το σπασμενο μου το τζαμι...

εχω εμπνευση παντως σημερις..... προσεχτε τι θα γραψω πιο κατω

φυσαει πολυ κ μπαινει μεσα ο μαλλιας


:lol: :lol:

Tropeas
16/03/2007, 15:51
ο πρώην καράφλας???:rolleyes: :bawl: :bawl: :bawl: :bigcry: :beer: :wave2:

kalesin
16/03/2007, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
ο πρώην καράφλας???:rolleyes: :bawl: :bawl: :bawl: :bigcry: :beer: :wave2:

:a10:


χιχιχιχιχιχιχιχιχι

bartlal
16/03/2007, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
......στη μπαρμπουτιέρα του καζίνο.
Ξαφνικά εισβάλλει μια ιδιαίτερα ελκυστική ξανθιά και ποντάρει 20.000 δολάρια σε μια ζαριά λέγοντας: «Ελπίζω να μη σας πειράζει, αλλά
αισθάνομαι πολύ τυχερή όταν παίζω γυμνή».

Με αυτά, ξεκουμπώνει το φερμουάρ, βγάζει φόρεμα και εσώρουχα, ρίχνει το ζάρι και φωνάζει: «Έλα μωρό μου, η μαμά χρειάζεται καινούργια ρούχα!».

Κοιτάει με αγωνία και μόλις το ζάρι σταματά, αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω ουρλιάζοντας: «ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!»

Αγκαλιάζει έναν-έναν τους κρουπιέρηδες, παίρνει τα κέρδη και τα ρούχα της και εξαφανίζεται. Οι τύποι κοιτάζονταν αποσβολωμένοι. Τελικά ο ένας
ρωτάει:

-Είδες τι ζαριά έφερε;
-Δεν ξέρω, νόμιζα ότι έβλεπες εσύ!


ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Δεν είναι χαζές όλες οι ξανθιές. Όλοι οι άνδρες, όμως, είναι ίδιοι!

...καλε κυλιε, μπορω να προσθεσω στο ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ οτι και καποιοι στα ανεκδοτα επιμενουν να τα ξαναβαζουν??? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8477)



:lol: :lol: :lol:


81065

bartlal
16/03/2007, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
ο πρώην καράφλας???:rolleyes: :bawl: :bawl: :bawl: :bigcry: :beer: :wave2:

βρε αει στο :evil: που μιλας κιολας! άιντε γινε καλα και σε περιμενω για εκεινες τις 5 μαμημενες! :mad:



:lol: :lol: :lol:

evvou
16/03/2007, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
ο πρώην καράφλας???:rolleyes: :bawl: :bawl: :bawl: :bigcry: :beer: :wave2:


:eyepop: :eyepop: εχει μαλλια ο Γιωργος?!?!? :eyepop:

Λεωνίδας
16/03/2007, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:eyepop: :eyepop: εχει μαλλια ο Γιωργος?!?!? :eyepop: ε κάπου θα έχει :rolleyes:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTakias
17/03/2007, 05:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
......στη μπαρμπουτιέρα του καζίνο.
Ξαφνικά εισβάλλει μια ιδιαίτερα ελκυστική ξανθιά και ποντάρει 20.000 δολάρια σε μια ζαριά λέγοντας: «Ελπίζω να μη σας πειράζει, αλλά
αισθάνομαι πολύ τυχερή όταν παίζω γυμνή».

Με αυτά, ξεκουμπώνει το φερμουάρ, βγάζει φόρεμα και εσώρουχα, ρίχνει το ζάρι και φωνάζει: «Έλα μωρό μου, η μαμά χρειάζεται καινούργια ρούχα!».

Κοιτάει με αγωνία και μόλις το ζάρι σταματά, αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω ουρλιάζοντας: «ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!»

Αγκαλιάζει έναν-έναν τους κρουπιέρηδες, παίρνει τα κέρδη και τα ρούχα της και εξαφανίζεται. Οι τύποι κοιτάζονταν αποσβολωμένοι. Τελικά ο ένας
ρωτάει:

-Είδες τι ζαριά έφερε;
-Δεν ξέρω, νόμιζα ότι έβλεπες εσύ!


ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Δεν είναι χαζές όλες οι ξανθιές. Όλοι οι άνδρες, όμως, είναι ίδιοι!



ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ...η ανακύκλωση δεν ψάχνει καλα... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=21444&highlight=%E5%E9%F3%E2%DC%EB%EB%E5%E9)

XTakias
17/03/2007, 05:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
......στη μπαρμπουτιέρα του καζίνο.
Ξαφνικά εισβάλλει μια ιδιαίτερα ελκυστική ξανθιά και ποντάρει 20.000 δολάρια σε μια ζαριά λέγοντας: «Ελπίζω να μη σας πειράζει, αλλά
αισθάνομαι πολύ τυχερή όταν παίζω γυμνή».

Με αυτά, ξεκουμπώνει το φερμουάρ, βγάζει φόρεμα και εσώρουχα, ρίχνει το ζάρι και φωνάζει: «Έλα μωρό μου, η μαμά χρειάζεται καινούργια ρούχα!».

Κοιτάει με αγωνία και μόλις το ζάρι σταματά, αρχίζει να χοροπηδάει πάνω κάτω ουρλιάζοντας: «ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!»

Αγκαλιάζει έναν-έναν τους κρουπιέρηδες, παίρνει τα κέρδη και τα ρούχα της και εξαφανίζεται. Οι τύποι κοιτάζονταν αποσβολωμένοι. Τελικά ο ένας
ρωτάει:

-Είδες τι ζαριά έφερε;
-Δεν ξέρω, νόμιζα ότι έβλεπες εσύ!


ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: Δεν είναι χαζές όλες οι ξανθιές. Όλοι οι άνδρες, όμως, είναι ίδιοι!




Υπάρχει...παντού αυτό το ανέκδοτο και σε ανακύκλωσαν μόνο μια φορά; (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=25257&perpage=15&highlight=εισβάλλει&pagenumber=4)

bartlal
19/03/2007, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ...η ανακύκλωση δεν ψάχνει καλα... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=21444&highlight=%E5%E9%F3%E2%DC%EB%EB%E5%E9)

μεσιέ, προτιμουμε να βαζουμε το παλαιοτερο, τωρα αν μας κατσουν περισσοτερα του ενος, ε, τοτε φτιαχνουμε και καμμια προτασουλα για να το χαιρομαστε με το παραπανω! :evil:



:smokin:



καλα το πας το γραμμα παντως στις ανακυκλωσεις! εισαι καλος,και ας δηλωνεις οτι εισαι με τους αλλους! σας εχουμε αλλοτριωσει κανονικα! :evil: :lol: :lol: :lol:

XTakias
19/03/2007, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μεσιέ, προτιμουμε να βαζουμε το παλαιοτερο, τωρα αν μας κατσουν περισσοτερα του ενος, ε, τοτε φτιαχνουμε και καμμια προτασουλα για να το χαιρομαστε με το παραπανω! :evil:



:smokin:



καλα το πας το γραμμα παντως στις ανακυκλωσεις! εισαι καλος,και ας δηλωνεις οτι εισαι με τους αλλους! σας εχουμε αλλοτριωσει κανονικα! :evil: :lol: :lol: :lol:


εγώ θα ανακυκλώνω με σηματάκι 13Φ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πλάκα έχει:sun:


81352