PDA

View Full Version : Ποσα δινεται για να πλυνεται την μηχανη σας;;



Σελίδες : [1] 2

Pitsakos
16/03/2007, 14:45
Εχθες ηθελα να πλυνω την μηχανη μου και ακουστε τωρα (η μαλλον διαβαστε :D ) Πηγαινω στο πρωτο βενζιναδικο που συναντω και ρωταω...πλυσιμο μηχανων κανεται εδω; μου απανταει ΟΧΙ και μου λεει αν θελει να μου την βρεξει λιγο και μετα να φυγω, αστο καλυτερα του λεω αν ειναι να γεμιση σταμπες πιο καλα να παραμεινει βρωμικη!
Οποτε λεω να παω και σε ενα αλλο να αρωτισω! "μηχανες πλενεται;" "ναι" μου λεει οκ πηγαινω και εγω να την βαλω για πλυσιμο στο γκαραζ και ξαφνικα με σταματαει και μου λεει πως στοιχιζει 10Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! Βαζω "οπισθεν" τον χαιρεταω και φευγω πανικοβλιτος! και τωρα πειτε μου εσεις ποσο πληρωνεται; :a023: :a023:

Nostra
16/03/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pitsakos
Εχθες ηθελα να πλυνω την μηχανη μου και ακουστε τωρα (η μαλλον διαβαστε :D ) Πηγαινω στο πρωτο βενζιναδικο που συναντω και ρωταω...πλυσιμο μηχανων κανεται εδω; μου απανταει ΟΧΙ και μου λεει αν θελει να μου την βρεξει λιγο και μετα να φυγω, αστο καλυτερα του λεω αν ειναι να γεμιση σταμπες πιο καλα να παραμεινει βρωμικη!
Οποτε λεω να παω και σε ενα αλλο να αρωτισω! "μηχανες πλενεται;" "ναι" μου λεει οκ πηγαινω και εγω να την βαλω για πλυσιμο στο γκαραζ και ξαφνικα με σταματαει και μου λεει πως στοιχιζει 10Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! Βαζω "οπισθεν" τον χαιρεταω και φευγω πανικοβλιτος! και τωρα πειτε μου εσεις ποσο πληρωνεται; :a023: :a023:


αν δεν την πλύνεις μόνος σου... μάλλον θα έχεις μπόλικα μανιτάρια για τηγάνισμα σε λίγο καιρό...

Nik0s
16/03/2007, 14:51
Πόσο περίμενες να πληρώσεις δηλαδή, από περιέργεια ρωτάω... ?

Έχουμε ξαναπεί, αποφεύγετε τα βενζινάδικα για πλύσιμο μηχανής αν δεν θέλετε να γεμίσετε χρυσόψαρα τον κινητήρα και τις εισαγωγές.

Υπάρχουν αρκετά πλυντήρια μοτοσυκλετών που κάνουν πολύ καλή δουλειά. Ένα από αυτά είναι και το Dirty Moto Wash (Φιλολάου και Αρσινόης στην Καισαριανή) (που 'σαι ρε Τανας':) ) ο οποίος χρεώνει μια μοτοσυκλέτα 12 Ε. Παπάκια, σκουτεράκια και λοιπά wannabe προφανώς στοιχίζουν λιγότερο.

:wave2:

makis206
16/03/2007, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pitsakos
Βαζω "οπισθεν"

Για τι μηχανάκι μιλάμε ;:confused:

:lol: :lol:

Pitsakos
16/03/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Πόσο περίμενες να πληρώσεις δηλαδή, από περιέργεια ρωτάω... ?

Έχουμε ξαναπεί, αποφεύγετε τα βενζινάδικα για πλύσιμο μηχανής αν δεν θέλετε να γεμίσετε χρυσόψαρα τον κινητήρα και τις εισαγωγές.

Υπάρχουν αρκετά πλυντήρια μοτοσυκλετών που κάνουν πολύ καλή δουλειά. Ένα από αυτά είναι και το Dirty Moto Wash (Φιλολάου και Αρσινόης στην Καισαριανή) (που 'σαι ρε Τανας':) ) ο οποίος χρεώνει μια μοτοσυκλέτα 12 Ε. Παπάκια, σκουτεράκια και λοιπά wannabe προφανώς στοιχίζουν λιγότερο.

:wave2:

Συνηθως πληρωνω τα μισα! αλλα το θεμα ειναι οτι και σκ@τα πλυσιμο κανουν αλλα και χρεωνουν ενα σωρο @@ρες! Στην αθηνα υπαρχουν αρκετα μερη για να πλυνεις μηχανη και σωστα! Αλλα για πες μου και κανενα μερος στην θεσσαλονικη αν ξερεις!!:)

Pitsakos
16/03/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Για τι μηχανάκι μιλάμε ;:confused:

:lol: :lol:

Γιαυτο το εβαλα σε εισαγωγικα γιατι απλα δεν εχει :lol: τροπος τροπος του λεγειν:) :)

CHRISTINE
16/03/2007, 14:58
Εχθές έπλυνα το cbrίδιο κάπου κοντά στην Καλλιρόης.. είναι πάρκινγκ και πλυντήριο μαζί... 7€ ανεξαρτήτως κυβικών..... μια χαρά δουλειά... το έχει ένας τύπος μηχανόβιος και το φρόντισε το μηχανάκι... μάλιστα ρωτώντας τον αν ξέρει καμμία κρέμα για να περάσω το ντεπόζιτο γιατί βάζω συχνά tankbag έβγαλε ένα μπουκάλι και το πλάκωσε στο γυάλισμα χωρίς δεύτερη κουβέντα.....


Θα ψάξω οδό αν σας ενδιαφέρει και θα επανέλθω....

kalesin
16/03/2007, 14:59
λειπει κ ο οριζοντας ρε γμτ

δεν παιρνει πολλα κ κανει κ φοβερη δουλεια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35698)

:lol: :lol: :lol:

CHRISTINE
16/03/2007, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Αρσινόης στην Καισαριανή) (που 'σαι ρε Τανας':) ) ο οποίος χρεώνει μια μοτοσυκλέτα 12 Ε. Παπάκια, σκουτεράκια και λοιπά wannabe προφανώς στοιχίζουν λιγότερο.

:wave2: [/B]



Το cbr125 σε ποια κατηγορία εντάσσεται? στα 12€ ή στο προφανώς λιγότερο.. γιαααααααααα πείτε μου......:rolleyes:

Pitsakos
16/03/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
λειπει κ ο οριζοντας ρε γμτ

δεν παιρνει πολλα κ κανει κ φοβερη δουλεια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35698)

:lol: :lol: :lol:

Σιγουρα θα παω σ'αυτον να μου την πλυνει!!! να καθαρισω και την εξατμιση απο μεσα για ως AKRAPOVIC μαζευει και πολυ καρβουνακι :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Nik0s
16/03/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
Το cbr125 σε ποια κατηγορία εντάσσεται? στα 12€ ή στο προφανώς λιγότερο.. γιαααααααααα πείτε μου......:rolleyes:


Δεν θυμάμαι αν το πάει με τα κυβικά ή όχι... :rolleyes:


Φίλε pitsako για Θεσσαλονίκη θα πρέπει να σε βοηθήσει το τμήμα Δ.(Σ)χέσεων Βορείου Ελλάδος... είναι ένας που λέγεται.... να δεις εδώ το έχω...

ααααα

ΜΠΑΡΜΠΑΣ :D :smokin:

Pitsakos
16/03/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Δεν θυμάμαι αν το πάει με τα κυβικά ή όχι... :rolleyes:


Φίλε pitsako για Θεσσαλονίκη θα πρέπει να σε βοηθήσει το τμήμα Δ.(Σ)χέσεων Βορείου Ελλάδος... είναι ένας που λέγεται.... να δεις εδώ το έχω...

ααααα

ΜΠΑΡΜΠΑΣ :D :smokin:

Τι να πω εχω χασει τα λογια μου! αλλα μαλλον εκει την επλενες εσυ την μηχανη σου γιαυτο και σκουριασε:p

perastikos
16/03/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s

Έχουμε ξαναπεί, αποφεύγετε τα βενζινάδικα για πλύσιμο μηχανής αν δεν θέλετε να γεμίσετε χρυσόψαρα τον κινητήρα και τις εισαγωγές.


Εγώ ρε παιδιά γιατί δεν το έχω ξαναακούσει?! :confused:

Συνήθως την πλένω μόνος μου (πρώτα σφουγγάρι με σαπουνάδα, μετά πλύσιμο με το λάστιχο και τέλος σκούπισμα με πανί) αλλά αραιά και που την πηγαίνω στο βενζινάδικο. Η μαυρίλα στις ζάντες φεύγει δύσκολα με το λάστιχο του σπιτιού. Ενώ με το πιεστικό + ζεστό νερό + κάτι απορρυπαντικά που ρίχνει στο νερό = πολύ καλό αποτέλεσμα.

... 2Ε μου παίρνει το παιδί. Βάζω βέβαια βενζίνη εκεί μόνιμα. Την πλένει όπως ακριβώς και την δικιά του....

Για πείτε τι πρέπει να προσέχουμε στο πλύσιμο! Κανένα tip, καμιά συμβουλή?

Pitsakos
16/03/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos

... 2Ε μου παίρνει το παιδί.

Να βλεπετε; και μετα μου λετε γιατι γκρινιαζω!!:a2: :a2: :a25:

Konti
16/03/2007, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
Εχθές έπλυνα το cbrίδιο κάπου κοντά στην Καλλιρόης.. είναι πάρκινγκ και πλυντήριο μαζί... 7€ ανεξαρτήτως κυβικών..... μια χαρά δουλειά... το έχει ένας τύπος μηχανόβιος και το φρόντισε το μηχανάκι... μάλιστα ρωτώντας τον αν ξέρει καμμία κρέμα για να περάσω το ντεπόζιτο γιατί βάζω συχνά tankbag έβγαλε ένα μπουκάλι και το πλάκωσε στο γυάλισμα χωρίς δεύτερη κουβέντα.....


Θα ψάξω οδό αν σας ενδιαφέρει και θα επανέλθω....

Μήπως λές στην Θεοφιλοπούλου (μεταξύ Καλιρρόης & Βουλιαγμένης) τον Σταυρο? Είναι πολύ καλό παλικάρι και κάνει και πολύ προσεγμένη δουλειά! Εκεί πάω κι εγώ, guarantee ο τύπος!

hidefnick
16/03/2007, 15:53
πληρωνουμε και όταν βρέχει?????????????:eyepop: :eyepop: :eyepop:

CHRISTINE
16/03/2007, 16:07
Βασικά δεν ξέρω πως τον λένε τον άνθρωπο.. είχα πάει ακόμα μία φορά τυχαία παλαιότερα... το είχε ένας νεότερος, τώρα που τον ρώτησα μου λέει ότι αυτός το πήρε πρόσφατα και το δουλεύει μαζί με τον γιό του (πιτσιρίκος ο γιος στα 23, και θλιμενος γιατι του κλεψαν το παπί του).. μου είπε ότι πουλάει ένα R6 και ότι έχει και ένα ακόμα εντούρο που το καβαλάει και αυτός και ο γιος του... βασικά μεγαλούτσικος τύπος....

Ανεβαίνεις την Καλλιρόης, κανά δυό στενά πριν φτάσεις στην Βουλιαγμένης κάνεις δεξιά.... είναι ανηφορικός δρόμος... φεύγωντας δλδ από εκεί σκας κατευθείαν στην Βουλιαγμένης.... έψαξα για οδό στο www.drive.gr αλλά δυστυχώς δεν βρίκα κάτι για να σου πώ σίγουρα... ...

CHRISTINE
16/03/2007, 16:10
αααααααααα!!!! πάει χαζεψα! μΕ έχει πάρει ο έρως τα μυαλά!!!:rotflmao:


..καλέ αφού μου έδωσε κάρτα ο άνθρωπΑς!!!

....έχεις δίκιο: είναι Θεοφιλοπούλου 6 και τηλ 210 9212055.

nakedorange
16/03/2007, 19:47
5 eura στο βενζιναδικο της γειτονιας..

καθεσαι και επιβλεπεις τους πακιστανους πλυντες και ολα μια χαρα..



:a028:

fantacid
16/03/2007, 20:09
[salonika mode]

βγαινοντας για χαλκιδικη στο δεξι χερι ειναι ο καλπακης,
εχει πιεστικα,σεσουαρ,σκουπακια οτι θα χρειαστεις για να τη κανεις να λαμπει!

ειναι με μαρκα δε ξερω ποσο την εχει, οταν πηγαινα εκει ηταν στο κατοσταρικο!


:wave2:

lampros_fazer
17/03/2007, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
.. 2Ε μου παίρνει το παιδί. Βάζω βέβαια βενζίνη εκεί μόνιμα. Την πλένει όπως ακριβώς και την δικιά του...
2?..;;Που ρε..; :look:

Vstrommer71
17/03/2007, 00:31
6?υρωπουλακια στο πλυντηριο λιγο πιο περα απο την δουλεια μου.Το εχουν παιδια μερακληδες και εχουν σχεση και με μοτοσυκλετα.Ειναι προσεκτικοι και καλοι στο πλυσιμο:beer:
Αλλα αμα ημουνα στην Αθηνα σιγουρα στον Ταναση θα το'πλενα!

Vstrommer71
17/03/2007, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
2?..;;Που ρε..; :look:

Αντε απο δω ρε Σκρουτζ!!!:a26:

TSIV
17/03/2007, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
πληρωνουμε και όταν βρέχει?????????????:eyepop: :eyepop: :eyepop:


:confused: :confused: :confused:

Akefalos
17/03/2007, 01:12
Σιγά!!Πληρώνουμε για σερβις πληρώνουμε για ανταλλακτικά,πληρώνουμε για βενζίνες,για τέλη κυκλοφορίες για ότι παπαριά υπάρχει,θα πληρώνουμε και το πλύσιμο??
Νεράκι,μαλακό σφουγκάράκι,ξέπλυμα και μετά με πανάκι για να μην αφήσει στάμπες.
Και δόξα το θεό και κρεμούλες για να γυαλίζει η μηχανή υπάρχουν και μπορούμε να βάλουμε μετά το πλύσιμο,και αλοιφή για να γυαλίσει η ζάντα και πάει λέγοντας.

Εδώ πολλές φορές βάζουμε χέρι σε μηχανικά μέρη της μηχανής και φτιάχνουμε μόνοι μας πράγματα.Το πλύσιμο θα πληρώνουμε?

perastikos
17/03/2007, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
2?..;;Που ρε..; :look:

Προς Ναύπακτο μεριά :smilea:

Φυσικά δεν κάνω το αστείο να πάω Σάββατο. Τίγκα το βενζινάδικο στα Ι.Χ, στα λεωφορεία και στα φορτηγά (πλύσιμο καρότσας). Γι' αυτό και εγώ προτιμώ τις Παρασκευές :p

Κρέμες και γυαλιστικά δεν πρέπει να παίζουν. Ζεστό νερό με το πιεστικό + απορυμαντικό + σκούπισμα με πανί. Στο τέλος ένα φουλάρισμα το τεπόζιτο + 2Ε για το πλύσιμο και είμαστε οκ :)

Ακόμα έμεινα πάντως με την απορία. Αν συνεχίσω να την πλένω αραιά και που σε βενζινάδικο ή θα αρχίσω να εμπορεύομαι χρυσόψαρα όπως είπε ο Nik0s?? Που είναι το τόσο επικίνδυνο?

Respect
17/03/2007, 09:14
40 λεπτά από τη ζωή μου. :beer:

McGyver
17/03/2007, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
...και λοιπά wannabe προφανώς στοιχίζουν λιγότερο...

Το πλύσιμο του δικού μου wannabe :lol: κοστίζει ? 10,00 στο Dirty Moto Wash...

GIXXERAKIAS
17/03/2007, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
40 λεπτά από τη ζωή μου. :beer: :D Τα δικα σου 40 λεπτα+ αλλα 20 λεπτα το γυαλισμα με την αλοιφη μας κανει 1 ωριτσα απο εμενα(μπορει και παραπανω):D :D

xampos
17/03/2007, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
[salonika mode]

βγαινοντας για χαλκιδικη στο δεξι χερι ειναι ο καλπακης,
εχει πιεστικα,σεσουαρ,σκουπακια οτι θα χρειαστεις για να τη κανεις να λαμπει!

ειναι με μαρκα δε ξερω ποσο την εχει, οταν πηγαινα εκει ηταν στο κατοσταρικο!


:wave2:

Πραγματη ο Καλπακης κανει πολι καλη δουλεια.

Ημουνα με τον πατερα μου μια μερα με το αυτοκινητο και κατι παιδια πλενανε μια μηχανη. Στο τελος ελαμπε αλλα δεν ξερω απο τιμες.

Καλπακη εχει και στην Πυλαια και στο πρακτικερ 2 (ενα στον περιφεριακο και ενα μπροστα στο Πρακτικερ.

Εγω παντως θα συμβουλευα αντι να πας στο βενζιναδικο( και να εμπιστευτης στον καθε Μ@Λ@ΚΑ

τη μηχανη σου ) να μπεις μεσα στο πρακτικερ και να παρεις οτι χρειαζεται (εχει κερια

,απορυπαντικα και οτι αλλο θες) για να πλυνεις μια μηχανη σωστα ,να πας σπιτακι σο

υ και με την υσηχια σου να κατσεις να την πλυνεις οπως εσει θες και μετα να κατσεις σε μια γωνια και να την καμαρωνεις . ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ ευχαριστηση για το αποτελεσμα. :smokin: :smokin:

ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑ .

:wave2: :wave2:

Respect
17/03/2007, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:D Τα δικα σου 40 λεπτα+ αλλα 20 λεπτα το γυαλισμα με την αλοιφη μας κανει 1 ωριτσα απο εμενα(μπορει και παραπανω):D :D :lol: :lol: Έχω ενά παπού απέναντι και το καλοκαίρι μου "κόλαγε" λεγοντάς μου, πως αν συνεχίσω έτσι στο τέλος θα της βγάλω το χρώμα.. :lol: :lol: :lol:

athandim
17/03/2007, 10:01
3 ώρες +...... :blush:

Anritsu
17/03/2007, 10:02
7 ευρουλακια σε βενζινάδικο στην Ιπποκράτους μια φορά το μήνα να φεύγει η πολύ λαδίλα .Εννοείτε πως αν υπήρχε η δυνατότητα να την πλυνώ μόνος θα το προτιμούσα αλλά βλέπεται πλέον στα Εξάρχεια δεν βρίσκω χαραμάδα να την παρκάρω όχι λάστιχο για πλύσιμο . Αραιά και που δοκιμάζω ανεβοκατέβαζωντας κουβάδες αλλά είναι σπαστικό

Άσχετο αλλά στην Κέρκυρα ένα βενζινάδικο έχει αυτόματο πλυστικό μηχάνημα που λειτουργεί με μάρκες και κανείς πλύσιμο όπως το θες εσύ , με ζεστό νερό , σαπουνάδα και κέρωμα . Εγώ κουβαλάω σε μια τσάντα και τα καθαριστικολιπαντικα μου και πλακώνω στα καπάκια αλυσίδες και ότι άλλο χρειάζεται .

Κάτι τέτοιο στην Αθήνα ξέρουμε ???


:rotflmao: :beer:

adam_tsouk
17/03/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Dirty Moto Wash (Φιλολάου και Αρσινόης στην Καισαριανή) (που 'σαι ρε Τανας':) )

που ειναι? εκει παντως δεν πρεπει να ειναι! :lol: :lol:

GeoGlx
17/03/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
7 ευρουλακια σε βενζινάδικο στην Ιπποκράτους μια φορά το μήνα να φεύγει η πολύ λαδίλα .Εννοείτε πως αν υπήρχε η δυνατότητα να την πλυνώ μόνος θα το προτιμούσα αλλά βλέπεται πλέον στα Εξάρχεια δεν βρίσκω χαραμάδα να την παρκάρω όχι λάστιχο για πλύσιμο . Αραιά και που δοκιμάζω ανεβοκατέβαζωντας κουβάδες αλλά είναι σπαστικό

Άσχετο αλλά στην Κέρκυρα ένα βενζινάδικο έχει αυτόματο πλυστικό μηχάνημα που λειτουργεί με μάρκες και κανείς πλύσιμο όπως το θες εσύ , με ζεστό νερό , σαπουνάδα και κέρωμα . Εγώ κουβαλάω σε μια τσάντα και τα καθαριστικολιπαντικα μου και πλακώνω στα καπάκια αλυσίδες και ότι άλλο χρειάζεται .

Κάτι τέτοιο στην Αθήνα ξέρουμε ???


:rotflmao: :beer:
Άλιμο στην κάθοδο της Αλίμου, πρέπει να έχω πετύχει κάτι τέτοιο...

OrEsTiS82
17/03/2007, 23:27
Ευτυχως εχω κηπο και το πλενω μονος μου,ουτε κραταω ωρα ουτε τιποτα,σιγα μην αφησω ξενο χερι να ακουμπησει το Husqvarna ΜΟΥ!!! ;)
:beer: :beer: :beer:

OzZzZzY
18/03/2007, 00:32
πλυσιμο σε πληντυριο? απαπα
κυριακη,πεταω λαστιχο απο τον 4ο στον αδειο κυριακατικο δρομο και το πλενω οπως θελω εγω..
με πετρελαιο στα λαδωμενα σημεια κλπ κλπ..
τωρα αμα δεν εχεις αυτη την ευχαιρεια θα σου προτεινα να γινεις λιγο "σπαστικος" με αυτους που σου πλενουν την μηχανη..
παλιοτερα καθομουν μπροστα τους και τους εκανα υποδειξεις τι ακριβως ηθελα..ας νευριαζουν..10 ευρω για 5 λεπτα καθαρισμα ξοδευοντας για νερο-απορρυπαντικο ουτε μισο ευρω

εμπορικη αρχη: ο πελατης εχει παντα δικιο


:wave2: :wave2:

Geo 25
19/03/2007, 09:15
15 euro στην πλατεία υπποδαμίας πειραιά πλύσιμο καθαριστικά στην αλυσίδα(σαν καινούργια) κάθε σημείο που θα κοιτάξεις μετά λάμπει,+ κέρι.MOTO WASH πολύ καλός αλλά και τα 15 καλά είναι!τουλάχιστον αραία και που το θέλει το πιεστικό του(για λάδια και άλλους λιπαρούς λεκέδες) και το κερί για τα χρώματα!

Pitsakos
19/03/2007, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
[salonika mode]

βγαινοντας για χαλκιδικη στο δεξι χερι ειναι ο καλπακης,
εχει πιεστικα,σεσουαρ,σκουπακια οτι θα χρειαστεις για να τη κανεις να λαμπει!

ειναι με μαρκα δε ξερω ποσο την εχει, οταν πηγαινα εκει ηταν στο κατοσταρικο!


:wave2:
Την πλενεις μονος δλδ αν καταλαβα καλα;:confused: Ντουγρου την εγνατια δλδ προς χαλκιδικη; βγαινεις σε καμια εξοδο; Παντως αν την πλενω μονος μου ακομη καλυτερα γιατι για να το κανω σπιτι θα πρεπει να τραβηξω 25 μετρα λαστιχο :D :D

Konti
19/03/2007, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
αααααααααα!!!! πάει χαζεψα! μΕ έχει πάρει ο έρως τα μυαλά!!!:rotflmao:


..καλέ αφού μου έδωσε κάρτα ο άνθρωπΑς!!!

....έχεις δίκιο: είναι Θεοφιλοπούλου 6 και τηλ 210 9212055.

Αυτός που σου είπα είναι, ο Σταύρος! Τον ξέρω καλά είναι πολύ καλός και στην δουλειά του αλλά και πάρα πολύ καλός άνθρωπος, εκεί πάω και εγώ την μηχανή μου! Νοικιάζει και θέσεις για moto και το γκαράζ είναι πάρα πολύ προσεγμένο!

Λεωνίδας
19/03/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
Αυτός που σου είπα είναι, ο Σταύρος! Τον ξέρω καλά είναι πολύ καλός και στην δουλειά του αλλά και πάρα πολύ καλός άνθρωπος, εκεί πάω και εγώ την μηχανή μου! Νοικιάζει και θέσεις για moto και το γκαράζ είναι πάρα πολύ προσεγμένο! την πήγα το Σάββατο πρώτη φορά
το κακό είναι ότι πήρα ένα τηλ και μίλησα με την κοπέλα που έχει εκεί και μου είπε "φερ' το" αλλά μάλλον δεν είχε συνεννοηθεί και τον Σταύρο
οπότε είπε να μου κάνει τη χάρη και να τη βάλει σφήνα
τελικά έγινε (λίγο) βιαστικά η δουλειά αλλά ΟΚ ξεβρώμισε (είχα μήνες να την πλύνω)
μου είπε να προσπαθήσω να πάω μια καθημερινή για να ασχοληθεί όπως πρέπει
και 7? δεν είναι πολλά :D :D

Konti
19/03/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
την πήγα το Σάββατο πρώτη φορά
το κακό είναι ότι πήρα ένα τηλ και μίλησα με την κοπέλα που έχει εκεί και μου είπε "φερ' το" αλλά μάλλον δεν είχε συνεννοηθεί και τον Σταύρο
οπότε είπε να μου κάνει τη χάρη και να τη βάλει σφήνα
τελικά έγινε (λίγο) βιαστικά η δουλειά αλλά ΟΚ ξεβρώμισε (είχα μήνες να την πλύνω)
μου είπε να προσπαθήσω να πάω μια καθημερινή για να ασχοληθεί όπως πρέπει
και 7? δεν είναι πολλά :D :D

Ναι είναι πολύ ξηγημένος! Τώρα πήρε την επιχείρηση τέλος Ιανουαρίου περίπου!

Λεωνίδας
19/03/2007, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
Ναι είναι πολύ ξηγημένος! Τώρα πήρε την επιχείρηση τέλος Ιανουαρίου περίπου! μου φάνηκε όμως ότι έριξε αρκετή πίεση (βέβαια μ' αυτά που είχε μαζέψει πάνω ... napalm ήθελε... αλλά :rolleyes: )

b_bong12
19/03/2007, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY

κυριακη,πεταω λαστιχο απο τον 4ο

Εισαι θεος :lol: :bigcry: :lol:

Και εγω μονος πλενω την μηχανη.
Ενα 2ωρακι σιγουρα.

nassosxlvbros
19/03/2007, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
μου φάνηκε όμως ότι έριξε αρκετή πίεση (βέβαια μ' αυτά που είχε μαζέψει πάνω ... napalm ήθελε... αλλά :rolleyes: )

8 ευρώπουλα για πλύσιμο-κερί αν χρειάζεται-και λίπανση αλυσίδας...αν δε βιάζεστε φυσικά,διότι η δουλειά γίνεται με τον παραδοσιακό τρόπο (στη φυσιολογική βρωμιά) τώρα αν έχει χτίσει η βρώμα σπίτι μεζονέτα με πισίνα και βουνό,ε,κάτι θα κάνουμε με ολίγη πίεση....:beer:
Τώρα αν θέλετε μόνιμη θέση +βδομαδιάτικο πλύσιμο στο πάρκιν (Ν.Κόσμος)θααα κάνουμε κάτι καλύτερο.
:sun:

Konti
19/03/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
μου φάνηκε όμως ότι έριξε αρκετή πίεση (βέβαια μ' αυτά που είχε μαζέψει πάνω ... napalm ήθελε... αλλά :rolleyes: )

Κοντά δυό χρόνια (και ο προηγούμενο ιδιοκτητη ίδια μέθοδο χρησιμοποιούσε)την πάω εκεί για πλύσιμο και δεν είχα ποτέ πρόβλημα! Πίεση βασικά βάζει στα δύσκολα σημεία- Στο καντράν και κινητήρα δεν βάζει!

Λεωνίδας
19/03/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
8 ευρώπουλα για πλύσιμο-κερί αν χρειάζεται-και λίπανση αλυσίδας...αν δε βιάζεστε φυσικά,διότι η δουλειά γίνεται με τον παραδοσιακό τρόπο (στη φυσιολογική βρωμιά) τώρα αν έχει χτίσει η βρώμα σπίτι μεζονέτα με πισίνα και βουνό,ε,κάτι θα κάνουμε με ολίγη πίεση....:beer:
Τώρα αν θέλετε μόνιμη θέση +βδομαδιάτικο πλύσιμο στο πάρκιν (Ν.Κόσμος)θααα κάνουμε κάτι καλύτερο.
:sun: Πού;

Konti
19/03/2007, 15:13
Στο Ν. Κόσμο? Ενδιαφέρομαι! Για πές για πές.....

nktR
19/03/2007, 15:18
μία φορά προσπάθησα να το πλύνω καλά, ζάντες, γρανάζια, πίσω ανάρτηση μοχλικό κλπ και έφαγα 2 ώρες. 10 ευρώ πλύσιμο ζάντες, γρανάζια, πίσω ανάρτηση μοχλικό χωρίς, αλοιφές, κεριά αποτριχωτικά ....:lol: (γυναίκες τα κάναμε)

τα κάνει όλα ζούπερ
:sun:

πάρτε την κάρτα του και πάρτε τηλ. για να σε βάλει επιτόπου


81350

afrotwin
19/03/2007, 16:19
lipon akouste me oles prosektika

i motosikletes sto plisimo den exoun kamia sxesi me ta aftokinita
safos aftos pou pleni prepi na exo megali pira apo mixanes
oxi pakistanoi oute ales e8nikotites

mia motosikleta exi pola meri esoterika poles egkopes pola ekte8imena ilika pou den anexonte pola pola!!!


ena aftokinito ine ena tetragono pragma me ekseresi simia opos esoterika apo tis portes pou ke pali den exoun kamia sxesi me moto


diladi otan ginete sosti doulia min lipaste ta lefta sas

tora i mpogies se mia moto ine poli pio leptes apo ena aftokinito
san paxos strosis leme

ke prosvalonte pol pio efkola apo oti ena aftokinito
gia afto 8eloun prosoxi

gia ton logo afto den afinoume kanena na rixni nero me piestiko apo tis kefales tou kinitira ke epano oti ke na leei oso kalos ke na ipostirizi oti ine oso ke na epimeni oti den iparxi provlima den ton afinoume na rixni nero me to piestiko pano sto ntepozito pano sto timoni organa ke lipa se simia kato apo tin sela

genika oxi piesi pano apo to moter
mono me afta ta pseftopiestika pou vazoume sto lastixo tou nerou i me sketo lastixo nerou sta psila

to piestiko rixni me megali piesi pera apo ka8e kataskevastiki prodigrafi nero stous diakoptes tou timoniou as poume=ilektriko provlima
i diakoptes exoun kataskevasti na dexonte to nero tis vroxis akoma ke me 300 na pigenete

ala den antexoun otan megali piesi nerou me perisotera xiliometra ke ogko nero peftoun mesa stis egkopes

to ntepozito exi perasti verniki
i epanalipsi piesis tou nerou epano tou litourgi san amovoli
siga siga to xeretate pano apo to ntepozito ke gia arxi xani tin gialada tou

i piesi nerou litourgi katastrofika gia ola ta ekte8imena ilektrika organa ke sinafi tis mixanis

an kapios me plintirio den endiaferete gia afta ta 8emata episimanete te ta apo tin arxi
ke min afisete to efkolo kerdos pou exi sto mialo tou na katastrefi tin mixani sas

to kalitero plisimo ine sto spiti me diafora sfougkaria malaka ke sklirotera me kana dio vourtes lepti ke xontri ke ksevgalma me trexoumeno neraki ke petsi ka8aro gia to telos

kanoniste na mazeveste se kapio to spiti pou exi dinatotita na plini mixani eki valte mousiki parte mpires plinete parea ta motoria sas doste ke ston idioktiti 2-3 euro gia to nero ke kante to plisimo diaskedasi ke sotirio gia tis mixanes sas

hidefnick
19/03/2007, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TSIV
:confused: :confused: :confused:

Δηλαδή τι ακριβώς δεν κατάλαβες?:wave2:

theocris
19/03/2007, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akefalos
Σιγά!!Πληρώνουμε για σερβις πληρώνουμε για ανταλλακτικά,πληρώνουμε για βενζίνες,για τέλη κυκλοφορίες για ότι παπαριά υπάρχει,θα πληρώνουμε και το πλύσιμο??
Νεράκι,μαλακό σφουγκάράκι,ξέπλυμα και μετά με πανάκι για να μην αφήσει στάμπες.
Και δόξα το θεό και κρεμούλες για να γυαλίζει η μηχανή υπάρχουν και μπορούμε να βάλουμε μετά το πλύσιμο,και αλοιφή για να γυαλίσει η ζάντα και πάει λέγοντας.

Εδώ πολλές φορές βάζουμε χέρι σε μηχανικά μέρη της μηχανής και φτιάχνουμε μόνοι μας πράγματα.Το πλύσιμο θα πληρώνουμε?

+10000...;)

grigorisr1
20/03/2007, 12:31
Toso diskolo einai re paidia na katabasis ena lastixo kato apo spiti sou kai na to plinis sto xeri pou kaliteri doulia apo esas ton idio den pisteuo na kanei kaneis alos..

gloum
20/03/2007, 12:38
Ανήκω και εγώ στους τυχερούς με κήπο οπότε πλένω μόνος(και έρημος....):beer:

perastikos
20/03/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon.....

Μάλιστα! Όλα αυτά το #$%#% το πιεστικό. Ευτυχώς κοντεύω να κλείσω χρόνο με τη μηχανή μου και 2-3 φορές την έχω πλύνει σε βενζινάδικο...

Χώρος υπάρχει άπλετος στο σπίτι, λάστιχο τις Κυριακές και είμαστε ωραίοι. Κάποιος παραπάνω είπε για καθαριστικά από το praktiker. Τι χρειάζεται να αγοράσουμε για ένα ΚΑΛΟ πλύσιμο στο σπίτι? Υπάρχει πχ. τίποτα για να βγαίνουν τα λάδια από τις ζάντες? Γιατί μόνο με σαπουνάδα και πανί μου βγαίνει η ψυχή! (ο λόγος που πήγα και τις 2-3 φορές στο πιεστικό)...

grigorisr1
20/03/2007, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Μάλιστα! Όλα αυτά το #$%#% το πιεστικό. Ευτυχώς κοντεύω να κλείσω χρόνο με τη μηχανή μου και 2-3 φορές την έχω πλύνει σε βενζινάδικο...

Χώρος υπάρχει άπλετος στο σπίτι, λάστιχο τις Κυριακές και είμαστε ωραίοι. Κάποιος παραπάνω είπε για καθαριστικά από το praktiker. Τι χρειάζεται να αγοράσουμε για ένα ΚΑΛΟ πλύσιμο στο σπίτι? Υπάρχει πχ. τίποτα για να βγαίνουν τα λάδια από τις ζάντες? Γιατί μόνο με σαπουνάδα και πανί μου βγαίνει η ψυχή! (ο λόγος που πήγα και τις 2-3 φορές στο πιεστικό)...


Ligo oinopneuma sti zanta bgeni paneukola dokimase to :)

lampros_fazer
20/03/2007, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Υπάρχει πχ. τίποτα για να βγαίνουν τα λάδια από τις ζάντες?
Πινελάκι και παραφινέλαιο..

cityfly
20/03/2007, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Πινελάκι και παραφινέλαιο..

ή πανάκι και παραφινέλαιο

(όπως βολεύεται κανείς)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



κι επειδή θα ρωτήσεις


- από το φαρμακείο

Pitsakos
20/03/2007, 15:08
Και ομως... το ρωτοντας πας στην πολη το ξερετε;;; ή το οποιος ψαχνει βρισκει;;; Βρηκα ενα πολυ καλο πλυντηριο στην Χαριλαου που κανει παρα πολυ καλη δουλεια!!! σαν καινουριο ειναι το εργαλειο μου παλι!!! 5 ευρουλακια και κανει τα παντα! πλυσιμο (εννοειτε :D ) και ολα τα συναφή:a2: :a25: :a2: :a25: :a08: :a54: :a08: :a54:

perastikos
20/03/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
από το φαρμακείο

Χρειάζεται να το γράψω στο βιβλιάριο ή το δίνουν και χωρίς συνταγή γιατρού :look:

:lol:

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες παίδες (πανάκι με βολεύει περισσότερο :p ) :wave2:

Το ξέρω ότι ρωτάω πολλά (και βασικά/αυτονόητα για αρκετούς εδώ μέσα) αλλά όταν ήμουν μικρός μου είχαν πει πως αν δεν ρωτήσεις δεν μαθαίνεις και εγώ τους είχα πιστέψει :lol:

fantacid
21/03/2007, 01:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pitsakos
Και ομως... το ρωτοντας πας στην πολη το ξερετε;;; ή το οποιος ψαχνει βρισκει;;; Βρηκα ενα πολυ καλο πλυντηριο στην Χαριλαου που κανει παρα πολυ καλη δουλεια!!! σαν καινουριο ειναι το εργαλειο μου παλι!!! 5 ευρουλακια και κανει τα παντα! πλυσιμο (εννοειτε :D ) και ολα τα συναφή:a2: :a25: :a2: :a25: :a08: :a54: :a08: :a54:


για ποια πολη μιλας?

xampos
21/03/2007, 06:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
για ποια πολη μιλας?

Για θεσσαλονικη μιλαει .

Ας μας πει ομως που ειναι ........

Pitsakos
21/03/2007, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
Για θεσσαλονικη μιλαει .

Ας μας πει ομως που ειναι ........

Συγνωμη για την καθυστερηση αλλα... Λοιπον οπως ανεβαινεις την Μποτσαρη και αφου περασης την εγνατια στριβης στο πρωτο στενο δεξια και στα 10 μετρα περιπου στα δεξια ειναι το μαγαζι!:beer: :beer: :beer:

afrotwin
04/08/2007, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pitsakos
Και ομως... το ρωτοντας πας στην πολη το ξερετε;;; ή το οποιος ψαχνει βρισκει;;; Βρηκα ενα πολυ καλο πλυντηριο στην Χαριλαου που κανει παρα πολυ καλη δουλεια!!! σαν καινουριο ειναι το εργαλειο μου παλι!!! 5 ευρουλακια και κανει τα παντα! πλυσιμο (εννοειτε :D ) και ολα τα συναφή::

esi xaxanouli otan gini to ntepozito sou olokenourio san na vgike apo to xitirio (sketo alouminio diladi) ela na mas pis ke na mas kanis xaroules...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

eyes_o9001
11/09/2007, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
Πραγματη ο Καλπακης κανει πολι καλη δουλεια.

Ημουνα με τον πατερα μου μια μερα με το αυτοκινητο και κατι παιδια πλενανε μια μηχανη. Στο τελος ελαμπε αλλα δεν ξερω απο τιμες.

Καλπακη εχει και στην Πυλαια και στο πρακτικερ 2 (ενα στον περιφεριακο και ενα μπροστα στο Πρακτικερ.

Εγω παντως θα συμβουλευα αντι να πας στο βενζιναδικο( και να εμπιστευτης στον καθε Μ@Λ@ΚΑ

τη μηχανη σου ) να μπεις μεσα στο πρακτικερ και να παρεις οτι χρειαζεται (εχει κερια

,απορυπαντικα και οτι αλλο θες) για να πλυνεις μια μηχανη σωστα ,να πας σπιτακι σο

υ και με την υσηχια σου να κατσεις να την πλυνεις οπως εσει θες και μετα να κατσεις σε μια γωνια και να την καμαρωνεις . ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ ευχαριστηση για το αποτελεσμα. :smokin: :smokin:

ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΑ .

:wave2: :wave2: συμφωνω και επαυξανω,ποτε την μονακριβη μας στα χερια του καθε μαλακα βενζινα που εχει αλβανους πλυστρες για να μην τουσ βαζει το ικα και να του ερχεται φθηνοτερα αυτουνου και ακριβοτερα σε μας,που οι οποιοι με την σειρα τουσ τα μονα οχηματα που επλεναν στην αλβανια ηταν βοιδαμαξες..:eyepop:

kalgeorge
11/09/2007, 10:12
autocarecenter sto galatsi
plusimo kai kerwma 18 euro

Meyaleleth
11/09/2007, 17:18
Pros to paron, euxaristieme poly na plenw to mhxanaki monh mou...
:D

fantacid
12/09/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meyaleleth
Pros to paron, euxaristieme poly na plenw to mhxanaki monh mou...
:D


Eχεις φωτο με τη διαδικασια???

:D

Λεωνίδας
12/09/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
Eχεις φωτο με τη διαδικασια???

:D έχω εγώ από άλλο θηλυκό μέλος
αλλά συγκεκριμένα σ' εσένα δε μου επιτρέπει να στείλω :sad:

lampros_fazer
12/09/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
έχω εγώ από άλλο θηλυκό μέλος
αλλά συγκεκριμένα σ' εσένα δε μου επιτρέπει να στείλω :sad:
Σε μένα όμως ελεύθερα ε..; :a25: :a25:

:lol::lol:

Λεωνίδας
12/09/2007, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Σε μένα όμως ελεύθερα ε..; :a25: :a25:

:lol::lol: δες το mail σου :wave2:

Meyaleleth
12/09/2007, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
Eχεις φωτο με τη διαδικασια???

:D


8a vgalw na sou steilw.... :wacko:

Λεωνίδας
12/09/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meyaleleth
8a vgalw na sou steilw.... :wacko: θα 'ναι και η Miffy :confused: :blush:

lampros_fazer
12/09/2007, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
δες το mail σου :wave2:
Οκ,ελήφθη.. :D

noe13
12/09/2007, 17:30
Λοιπον για τους θεσσαλονικεις υπαρχει το car wash στο δρομο για τα ikea.Εκει πλενεις τη μηχανη μονος σου αλλα εχει ενα πιεστικο που βγαζει νερο σαπουνι και κερι.Το συστημα δουλευει με κερμα και επειδη ειναι λιγο κλεφτες καλο ειναι να παρετε μαζι σας κουβα για να κανετε τη δοθυλεια χωρις να σας πιεζει ο χρονος.2 ευρα αρκουν για μενα για να την πλυνω

fantacid
12/09/2007, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meyaleleth
8a vgalw na sou steilw.... :wacko:


τι χρωμα μπικινι???

:D

Λεωνίδας
12/09/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
:look:

To έχεις mail μου..; :confused: γιατί χαλάς την πλάκα :a38:

Tropeas
12/09/2007, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
έχω εγώ από άλλο θηλυκό μέλος
αλλά συγκεκριμένα σ' εσένα δε μου επιτρέπει να στείλω :sad:
σε εμένα??? :p :blush: :wacko:

Λεωνίδας
12/09/2007, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
σε εμένα??? :p :blush: :wacko: άσε τη χάλασε την πλάκα ο άλλος
εσύ έχεις όμως από ένα άλλο ... περιστατικό :hypnotize :a13:

fantacid
12/09/2007, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
άσε τη χάλασε την πλάκα ο άλλος
εσύ έχεις όμως από ένα άλλο ... περιστατικό :hypnotize :a13:


ετσι ε ??

σε ολους στελνεις φωτο κ σε μενα τπτ!????


αλλα στα @@ εμενα θα μου στειλει η Meyaleleth !!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ετσι δε ναι κοριτσαρα μου??

:winka:

lampros_fazer
12/09/2007, 21:28
Λεώ ντάξει τώρα.. ; :look: διόρθωσε και συ.. :rotflmao:

edit. Fanta και συ.. :bigcry:

fantacid
12/09/2007, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Οκ,ελήφθη.. :D


θα το κανεις fwrd κ σε μενα???
ε?


ε?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
12/09/2007, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Λεώ ντάξει τώρα.. ; :look: διόρθωσε και συ.. :rotflmao:

edit. Fanta και συ.. :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ni-Cd
12/09/2007, 21:57
Τελευταια φορα εδωσα 5 μαζι με το φιλοδωρημα.
Ηταν καλος ο τυπακος την αφησε να κρυωσει, δεν κοπανησε με πιεση
ψυγειο-αλυσιδα και την στεγνωσε ωραια.
btw καλος σας βρηκα :)

Maira
12/09/2007, 22:01
ΟΚ!!!!


Κι εγώ δίνω το ποσοστό μου στα κοινόχρηστα!!!!


Σιγά μην την δώσω για πλήσιμο!!!



Τι τα έχουμε τα μαγιό καλοκαιριάτικα???

:lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
12/09/2007, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΟΚ!!!!


Κι εγώ δίνω το ποσοστό μου στα κοινόχρηστα!!!!


Σιγά μην την δώσω για πλήσιμο!!!



Τι τα έχουμε τα μαγιό καλοκαιριάτικα???

:lol: :lol: :lol: καρφώνεσαι τώρα και θα πρέπει να σου δώσω ποσοστά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
12/09/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΟΚ!!!!


Κι εγώ δίνω το ποσοστό μου στα κοινόχρηστα!!!!


Σιγά μην την δώσω για πλήσιμο!!!



Τι τα έχουμε τα μαγιό καλοκαιριάτικα???

:lol: :lol: :lol:


θα ποσταρεις κ συ φωτο απο τη διαδικασία?







:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
12/09/2007, 22:08
Ιωάννα να ποστάρω μια από μια άλλη διαδικασία να ησυχάσει :confused:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tropeas
12/09/2007, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΟΚ!!!!


Κι εγώ δίνω το ποσοστό μου στα κοινόχρηστα!!!!


Σιγά μην την δώσω για πλήσιμο!!!



Τι τα έχουμε τα μαγιό καλοκαιριάτικα???


αγάπη μου!!!

ακόμα δεν σου έχω εξομολογηθεί τον έρωτά μου!!!:blush: :blush: :blush: :wacko: :wave2: :wave2: :wave2:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

fantacid
12/09/2007, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ιωάννα να ποστάρω μια από μια άλλη διαδικασία να ησυχάσει :confused:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


πες κ τον τραπεζικο λογαριασμο σου κ θα δεις εσυ!

:winka:

xampos
12/09/2007, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Λοιπον για τους θεσσαλονικεις υπαρχει το car wash στο δρομο για τα ikea.Εκει πλενεις τη μηχανη μονος σου αλλα εχει ενα πιεστικο που βγαζει νερο σαπουνι και κερι.Το συστημα δουλευει με κερμα και επειδη ειναι λιγο κλεφτες καλο ειναι να παρετε μαζι σας κουβα για να κανετε τη δοθυλεια χωρις να σας πιεζει ο χρονος.2 ευρα αρκουν για μενα για να την πλυνω



το εχω δει αυτο το πλυντηριο φιλε και σκεφτομαι να παω

και σε ενα αλλο που παω εχουνε πολη λιγο νερο και περνω 2 μαρκες :mad:

alex-vstrom
13/09/2007, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αν δεν την πλύνεις μόνος σου... μάλλον θα έχεις μπόλικα μανιτάρια για τηγάνισμα σε λίγο καιρό...



μάλλον θα έχεις μπόλικα μανιτάρια ε δηλαδης

alex-vstrom
13/09/2007, 08:45
Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΕΤΕ Η ΠΟΛΗ ΣΚΟΝΗ ΠΑΝΩ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΣΘΧΝΑ ΛΟΥΣΙΜΟ

Maira
13/09/2007, 08:54
Συγνώμη εγώ ποσοστά δεν έχω????



Τι, τζάμπα θα την βγάλετε????



Τόση σαπουνάδα χαλάσαμε!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ronin1
13/09/2007, 09:45
εγώ ΄παίδες..

αγόρασα πλυστικό μηχάνημα ...

κ την πλενω μονος...

κ νομιζχω καλυτερα από ότι την έπλενε το κα΄θε πλυντήριο..:beer:

kalgeorge
13/09/2007, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΟΚ!!!!


Κι εγώ δίνω το ποσοστό μου στα κοινόχρηστα!!!!


Σιγά μην την δώσω για πλήσιμο!!!



Τι τα έχουμε τα μαγιό καλοκαιριάτικα???

:lol: :lol: :lol:

Iwanna egw borw na tin ferw na tin pluneis esy??:rotflmao: :rotflmao: ti tha mou kostisei??:p
i perase to kalokairi kai den prolava???:uplate: :uplate: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Maira
13/09/2007, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Iwanna egw borw na tin ferw na tin pluneis esy??:rotflmao: :rotflmao: ti tha mou kostisei??:p
i perase to kalokairi kai den prolava???:uplate: :uplate: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:


Πέρασε!!!


Πάει!!


Του χρόνου τώρα!!!


:lol: :lol: :lol:

kalgeorge
13/09/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Πέρασε!!!


Πάει!!


Του χρόνου τώρα!!!


:lol: :lol: :lol:

oxi re gamwto :mad: :bigcry: :a11:
ela vre Iwanna, ilio exei akoma eksw , dne kanoume mia pistwsi xronou??:lol: :lol: :lol:

kikaki
13/09/2007, 14:00
ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ??:confused:

ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΛΕΝΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!
ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ !!!!!!
ΜΠΟΡΕΙ Α ΤΟΥΣ ΠΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!!
ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΒΑΡΙΑΝΑΣΕΝΟΥΝ!!!!:bigcry: :bigcry:

ΟΛΑ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΛΕΝΕ ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΥΤ/ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ!!!

ΞΕΝΕΡΩΤΟΙ!!!

ΠΙΑΣΤΕ ΤΑ ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!
ΧΩΣΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ !!! ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ!!!!
ΓΥΑΛΙΣΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :sun: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
13/09/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kikaki

ΧΩΣΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ !!! ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ!!!!
ΓΥΑΛΙΣΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :sun: :rotflmao: :rotflmao:

και τη ζαντα, απο μεσα!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: