PDA

View Full Version : Θα πατε στους Ολυμπιακους?



gmakris
10/08/2004, 12:23
Μολις πηρα εισιτηρια του Ολυμπιακους αγωνες για OAKA (Στιβο) και Kαραισκακη (Ποδοσφαιρο) - Ενω σημερα θα παω στην γενικη προβα της τελετης εναρξης (καλυτερα τελικα που δεν βρηκα εισιτηριο!)

Ποια η αποψη σας? Must ή δεν αξιζει? (λογω διακοπων)



:wave2:

crs-k
10/08/2004, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Μολις πηρα εισιτηρια του Ολυμπιακους αγωνες για OAKA (Στιβο) και Kαραισκακη (Ποδοσφαιρο) - Ενω σημερα θα παω στην γενικη προβα της τελετης εναρξης (καλυτερα τελικα που δεν βρηκα εισιτηριο!)

Ποια η αποψη σας? Must ή δεν αξιζει? (λογω διακοπων)

:wave2:


Must!!!

Δεν το συζηταμε! :cool:

kapeos
10/08/2004, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Ενω σημερα θα παω στην γενικη προβα της τελετης εναρξης (καλυτερα τελικα που δεν βρηκα εισιτηριο!)

Ποια η αποψη σας? Must ή δεν αξιζει? (λογω διακοπων)



:wave2:


must και είσαι και πολύ κ@@φαρδος:lol:

DrifterS
10/08/2004, 13:10
Eννοειται must και κυριως ποδοσφαιρο!


Αξιζει για την εμπειρια και τις εγκαταστασεις (να δουμε γιατι τρωγαμε χωμα τοσα χρονια) αξιζει!
Υπαρχουν ακομη εισιτηρια για την τελετη ληξης - ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!

koufaloni
10/08/2004, 15:51
εγω θα παω στον πρωτο αγωνα μεθαυριο ΕΛΛΑΣ-ΚΟΡΕΑ...

για να δουμε...

βεβαια με ολα αυτα που ακου εχω αρχισει να το μετανοιονω.
ΔΕΝ πρεπει να φοραω αλλα ρουχα εκτος 2004 και αν φοραω θα τα βγαλω λεει για να τα βαλω αναποδα...βρε ουστ παλιο-παπαρες επειδη αυτοι θελουν να πουλησουν τα ρουχα Αθηνα 2004 θα με αναγκασουν εμενα σε μια αγορα που δεν χρειαζομαι?

αν θελουν να πουλησουν, ας κανουν καλο μαρκετινγκ και ας επιλεγανε ποιο ομορφα σχεδια και οχι αυτα που εχουν τωρα...

γιατι την αθηνα και τον φοιβο εκτος γηπεδων πρεπει να εισαι χαζοζαρομενος για νατα βαλεις...(γιαυτο εξαλλου και δεν εχουν φορεθει καθολου μεχρι στιγμης, απο δω και περα ομως λογικο ειναι να πουλησουν).

αν θελουν λεφτα να βρουν εξυπνους τροπους να εκμεταλλευτουν ολη αυτη τη μεγαλη παρασταση και οχι να προσπαθουν να επιβαλλουν και να δημιουργουν ανυπαρκτα μονοπολια!

-Το γελιο τις υποθεσης βεβαια ειναι οτι απο τη μια το υπουργιο και η κυβερνηση βγαζει δελτιο ενδεικτικων τιμων για να μην κερδοσκοπισουν οι μικρο-μαγαζατορες και απο την αλλη επιτρεπει, αν θα επιτρεψει βεβαια, στο 2004 να κερδοσκοπει χωρις να δινει λογαριασμο πουθενα... βρε ουστ

-Νερα, αναψυκτικα, καφεδες δεν επιτρεπονται να εισελθουν εντος γηπεδου....ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΝ ΕΝΤΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ... στις υπερβολικες τιμες τους για ενα νερακι 1 ευρω .εγω που θα ειμαι εκει 4-5 ωρες πρεπει να τους αφησω 5ευρω μονσε νερα δηλαδη ασε αν πινασω η θελησω καφε.... 20ευρω το ατομο + εισιτηρια...

-πρεπει να ειμαι και 2 ωρες πριν στο γηπεδο ( αντε λογικο αυτο λογω αυστηρων μετρων)

-δεν πρεπει να εχω κερματα ( δηλαδη για ρεστα απο 5ευρω αυτοι τι θα μου δινουν ? η θα μου πουν οτι απαγορευονται και τα ρεστα? χα χα χα χα χα :lol: :lol: :lol: θα σπασουμ επολυ πλακα παντως...


-κλειδια δεν πρεπει να εχω στις τσεπεσ μου...(δηλαδη εγω θα κλειδωσω το μηχανακι και το σπιτι μου και μετα τα κλειδια θα τα πεταξω... ε? ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ!!! )

ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΙΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΓΚΟΛΑΚΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩΜΕΝ ... ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚ ΤΗΛΕΩΡΑΣΕΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΑΜΠΑ ΜΠΥΡΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ... ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ MUST

gmakris
10/08/2004, 17:09
Oπως τα λες ειναι - ειχα προβληματιστει το ιδιο με ολο το σκηνικο


Οτι και να γινει ομως, αξιζουν τον κοπο και την ταλαιπωρια....
Οταν ερθουν τα μετάλλεια θα τα ξεχασουμε ολα....

:wave2:

Electra
10/08/2004, 18:04
Egw eisithria gia Basket Gunaikwn Ellada-Russia stis 14/8 kai an prolabw 8a parw kai gia podosfairo Argentina-Australia!!!

Alla mia erwthsh re paidia!!!

Enta3ei de 8a koybalw tipota mazi mou apo tsantes kai alles mablakeies pou lene. 8elw omws na parw thn psifiakh mou mazi. Epitrepetai h' mhpws mou poun "ante geia" giati 8a nomizoun oti einai videocamera????
Prepei na parw ti klassikh me to film dhladis????? :confused: :confused:




(sorry gia ta greeklish alla to pc pou grafw einai mablakismeno)

gmakris
10/08/2004, 18:09
Φωτογραφικη επιτρεπεται (οχι ομως η χρηση φλας) - Δεν επιτρεπεται Video-camera περισσοτερα στο site www.athens2004.com

tatoo23
10/08/2004, 19:24
must must must kai genikos pisteyo oti must must elpizo na gina katanoitos:beer: :cry: :lol: :alien: :look:

Vivoula
10/08/2004, 19:38
Φυσικα και ειναι must!

Κριμα ομως που απαγορευσαν τα μηχανακια, πατινια, τρικυκλα και πρεπει να παμε με τα πόδια......;)

Spazz
10/08/2004, 20:10
μαλλον καθουλου must!
anti-must ειναι.
με ολες αυτες τις γελοιες απαγορευσεις που μονο λογικες δεν ειναι δεν νομιζω οτι αξιζει να παει κανεις να παρακολουθησει τους αγωνες.

προσεξε μην φορεσεις κανα μπλουζακι ανταγωνιστικης μαρκας των χορηγων ε

idi
10/08/2004, 23:06
δωστε τα κερματα και τα κλειδια σας σε μενα!! θα κανω βολτες τα μηχανακια σας και με τα κερματα θα βαλω βενζινα:rotflmao:
μιλαμε οση ωρα θα βλεπετε αγωνα θα κανω 19347 σουζες, 38262 εντο και 32837646 παντες
δεκτα μονο street και motard, παπια σκουτερ και λοιπα :nono:

:lol: :lol: :lol: :lol:

KaTaNaS
10/08/2004, 23:14
dhladh to kleidaki mias HARLEY de tha to pernes? ;)

idi
10/08/2004, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
dhladh to kleidaki mias HARLEY de tha to pernes? ;)

HARLEY???????:yuck: :yuck: :cry: :hypnotize :uplate: :uplate: :dizzy: :dizzy:


:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

ruyjin
11/08/2004, 09:12
MUST βεβαια
εχω παρει για βολει παιδια και θελω να παρω κι αλλα, αλλα δε ξερω αν θα ειμαι αθηνα εκεινες τις μερες λογω αδειας.
πολο και μπιτσ βολει θα προσπαθησω να βρω παντως αν τελικα ειμαι αθηνα εκεινες τις μερες

ολοι....ολυμπιακους λέμε!!!!!!!

:D :D

Julius
11/08/2004, 10:16
Nai tha pao alla mono stous paraolympiakous gia diaforous logous symantikoterous kai mh.

H athlites toy epipedou "ethnikhs omadas" pernoune gamo ta fraga, ginonte ventetes kai telos panton exoune "Kerdos" apo thn olh istoria....... oi athlites tis paraolympiadas einai anthropoi me megalh psixhkh dynamh kai thelish kai einai ntroph na agonizonte autoi oi anthropoi kai na einai adeia ta stadia.


Olympiada den pao kai den tha pigena kai katholou ean den akolouthousan oi paraolympiakoi.

da_z_bro
11/08/2004, 10:44
Αν και ιδέα των Ολυμπιακών Αγώνων όπως ξεκίνησε από τους προγόνους μας είναι κάτι πολύ ωραίο, δε θέλω να συμμετέχω σε αυτήν την επονομαζόμενη γιορτή:

-Γιατί πλέον ο συναγωνισμός δεν είναι ανάμεσα στους αθλητές και την προπόνηση που έχουν κάνει αλλά στα φάρμακα που έχουν πάρει... (ο κόσμος το 'χει τούμπανο και αυτοί κρυφό καμάρι)
-Γιατί διαλαλούν όλοι οι πολιτικοί ότι οι Ολυμπιακές πόλεις και κυρίως η Αθήνα είναι μια διαφορετική πόλη, αλλά στα μέρη που κινούνται αυτοί και όχι εμείς. (Γιατί δεν τους πάνε μια βόλτα παραπέρα?)
-Γιατί δεν έχω καμία υποχρέωση να πληρώνω τα έργα που ακριβοπληρώσανε για ένα σκοπό τις συνέπειες του οποίου ούτε μπορούμε να τις φανταστούμε......