PDA

View Full Version : gs500 f tuning



Mafiozos
17/03/2007, 16:08
Γεια!!!!Μου κατεβηκε η εξεις ιδεα.Σκεφτομαι να βαλω στο gs500f που εχω τα καρμπυρατερ απο το bandit και μια εξατμηση καλη..Λετε να πετυχει???Και αν ποσο μπορει να μου παει..Φρενα ενωειτε οτι θα αλαχθουν καθως και να σκληρινω λιγο τα μπροστινα μου καλαμια..

Mafiozos
17/03/2007, 17:01
Ειναι κανεις εκει εξω???:cool:

xampos
17/03/2007, 17:14
Ελπιζω να μην ενοεις τα καρμπιρατερ απ το bandit to 400 ari :eek: :eek: :eek: :eyepop: :hypnotize





εκτος κι αν εισαι ΜΑΖΟΧΑΣ .

:wave2:

Mafiozos
17/03/2007, 17:46
οχι ρε!!Λεω μηπως γινετε να βαλω απο το 650 το bandit..Λεω....

xampos
17/03/2007, 17:49
αααααααααα ΟΚ.

ειπα και γω :D

gcrook
18/03/2007, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Γεια!!!!Μου κατεβηκε η εξεις ιδεα.Σκεφτομαι να βαλω στο gs500f που εχω τα καρμπυρατερ απο το bandit και μια εξατμηση καλη..Λετε να πετυχει???Και αν ποσο μπορει να μου παει..Φρενα ενωειτε οτι θα αλαχθουν καθως και να σκληρινω λιγο τα μπροστινα μου καλαμια..

Μαλλον ακυρη η αλλαγη του καρμπυρατερ.
Καλυτερα αποτελεσματα με ζιγκλερωμα.....

Παντως σε περιπτωση που δεν το ηξερες το μηχανακι αυτο που το σνομπαρουν ολοι εδω ειναι δημοφιλεστατο σαν φθηνο track bike στην Αμερικη.
Ψαξε λιγο στο google θα βρεις και πολλα online shops με βελτιωτικα και οχι μονο προιοντα για το μηχανακι σου.

sotomoto
18/03/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Γεια!!!!Μου κατεβηκε η εξεις ιδεα.Σκεφτομαι να βαλω στο gs500f που εχω τα καρμπυρατερ απο το bandit και μια εξατμηση καλη..Λετε να πετυχει???Και αν ποσο μπορει να μου παει..Φρενα ενωειτε οτι θα αλαχθουν καθως και να σκληρινω λιγο τα μπροστινα μου καλαμια..
Φιλε εχω το naked. Και γω με το πισω φρενο δεν ειμαι ευχαριστημένος. Αλλα ακομα δεν εχω ασχοληθεί...
Παρε και μια σελιδα για το gs- www.gstwin.com
:beer: