PDA

View Full Version : na pari...



ystefanidis
19/03/2007, 08:38
καλημερα να πω?
πληγωσα το μωρο μου....:sad:
οταν είσαι στην τσίτα να προλάβεις δυο δουλειές την ίδια μερα κ να κάνεις κ δουλειά για την πάρτι σου, τότε τα πράματα δυσκολεύουν....
καθώς σχόλασα απο την δουλειά μου στην Θεσ/νικη κ καβαλισα το θηρίο κ πετάχτικα στα Γιαννιτσα για να συνεχίσω την μέρα μου δουλεύοντας, φτάνοντας με το καλό κλειδωσα το νινι μην πάει πουθενα χωρίς εμένα...πάω δουλειά....βρίσκω ένα κενό κ λέω στους συναδέλφους να μου δώσουν μιση ωρίτσα κενο να πάω να πλείνω την κυρά...αφου πείρα το οκ να πάω...τσίτα τα γκάζια με τα ποδια αυτή τη φορά πήγα να ξυπνήσω την κυρα....για μην πολυλογώ...
το θέμα είναι ότι ο καραγκώσης (εγώ δλδ) ξέχασα την κλειδαριά στη δισκόπλακα μπροστά την σπρόχνω βιαστικά προσ τα πίσω κ ακούω ένα μοιρέο ήχο....(σκαμπαντάουν) να μην ....μπλα μπλα κ άλλα πολλά....το αθρακόνημα του φτερου έγινε καλοκαιρινό......:bawl: :bawl: :bawl:
γιατι σε μένα γιατι μου λέτε κ άλλα πολλά....

το λοιπόν ήταν κάπως έτσι..... έπειτα δε θέλετε να το δείτε....κ ούτε εγώ φυσικά....


81310

ystefanidis
19/03/2007, 08:41
η δεξια πλευρά έγινε καλοκαιρινή......
μάλλον προς το παρόν θα βάλω πάλι το μαμα φτερό...έπειτα όταν μαζέψω κανα ψίλό θα το σκεφτώ να ξαναβάλω ανθρακόνημα....

xiotis33
19/03/2007, 09:52
perastika ystefanidis....min stenaxoriese, outos h allos h mhxanh g@mei kai dernei!! min stenaxoriese gia to ftero, afoy exeis toylaxiston to mamisio pali kala... :beer:

anothercbrowner
19/03/2007, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ystefanidis
η δεξια πλευρά έγινε καλοκαιρινή......
μάλλον προς το παρόν θα βάλω πάλι το μαμα φτερό...έπειτα όταν μαζέψω κανα ψίλό θα το σκεφτώ να ξαναβάλω ανθρακόνημα....
Aouts...

gregorgeous89
19/03/2007, 15:16
Την έχω πατήσει άπειρες φορές με την κληδαριά.Τώρα αφήνω την θήκη της κλειδαριάς επάνω στο τιμόνι ώστε να θημάμε!
Μήπως επισκευάζετε?

GIXXERAKIAS
19/03/2007, 21:34
Αουτς!!!:uplate: :uplate: Ειναι και ανθρακονημα ρε γμτ!!Και γω την πατησα αλλα απο καθαρη μλκια μου,ειχα παρει το σταντ της βαλτερ μοτο και απο την χαρα μου να την βαλω πανω,τηνβ μετακινησα λιγακι και κρακκκκκκ....:a31: :a31: της εκανα ευτυχως μια ρωγμη δεν εσπασε το φτερο και πρεπει να το κοιταξεις καλα ,καλα για να το δεις οποτε το αφησα ετσι για να μην την πιανει το ματι:D :D

Περαστικα στην κουκλα σου:beer: :wave2:

ystefanidis
20/03/2007, 08:27
σήμερα λίγο καλήτερα νιώθω....
ευχαριστώ για τα λόγια σας....να μην τύχη σε κανεναν....
πονάει όταν σκεφτομαι ότι η βλακεία μου, μου κόστισε 280ε...τι να πω όταν θα έχω φράγκα στην ακρη θα το σκεφτώ να το ξαναβάλω....
τα λέμε καλη μας μερα κ παλι...

Apolle_DT175
12/05/2007, 19:17
paidia egw exw parei mia kleidaria tis ABUS me sinagermo.... opote me to pou tha metakineisw to mixani ligo... arxizei na "baraei"...
Einai kali periptwsi giati kai egw 2-3 fores piga na tin patisw....