PDA

View Full Version : Extreme Trackdays & Ducati ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3/2007



Σελίδες : [1] 2

s.zafeiropoulos
19/03/2007, 17:13
Η Extreme Trackdays με την υποστήριξη της Ducati ετοιμάζει τη 2η διοργάνωσή της.

Την Τετάρτη 21/3 θα διεξαχθούν ελεύθερες δοκιμές μοτοσικλετών στο Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων.

Ο διαχωρισμός των αναβατών θα γίνει σε τρία επίπεδα (αγωνιζόμενοι, έμπειροι ιδιώτες και αρχάριοι). Οι Ducatisti θα έχουν δικό τους session ενώ ο πολυπρωταθλητής Γιάννης Μπούστας θα δίνει χρήσιμες πληροφορίες για τις αγωνιστικές γραμμές, το στήσιμο της μοτοσικλέτας αλλά και γενικότερες οδηγικές συμβουλές.

Η πίστα θα ανοίξει στις 14:00 μ.μ. ενώ για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τα τηλέφωνα 210-6810376 και 6972-233094 ή στο e-mail: sotzaf@techlink.gr

stako
19/03/2007, 19:15
Οπότε μιλάμε για 4 γκρουπ και 4 ώρες σύνολο διάρκεια.

240 λεπτά / 20 λεπτά = 12 εικοσάλεπτα.

12 εικοσάλεπτα / 4 γκρουπ = 3 session το κάθε γκρουπ.

50? / 3 session = 16,66? το session.

Φυσικά όλα αυτά ΑΝ τηρηθούν σωστά τα χρονοδιαγράμματα. Και αν κρίνουμε πχ από το td της Κυριακής...............άστο καλύτερα!

Thanks αλλά κουτόχορτο no more...........

sniper
19/03/2007, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Οπότε μιλάμε για 4 γκρουπ και 4 ώρες σύνολο διάρκεια.

240 λεπτά / 20 λεπτά = 12 εικοσάλεπτα.

12 εικοσάλεπτα / 4 γκρουπ = 3 session το κάθε γκρουπ.

50? / 3 session = 16,66? το session.

Φυσικά όλα αυτά ΑΝ τηρηθούν σωστά τα χρονοδιαγράμματα. Και αν κρίνουμε πχ από το td της Κυριακής...............άστο καλύτερα!

Thanks αλλά κουτόχορτο no more...........

Nαι αλλα θα είναι ο Μπουστας και θα δείχνει τις αγωνιστικές γραμμές.... :a31: :a31: :a31:

Μάθαμε να στρίβουμε.... τους χρόνους κυνηγάμε τώρα.....

Να δώ παλικάρια να στρίβουν στις γραμμές του Μπούστα στην 6 και την 9 και να μην πηγαίνουν ευθεία για τα χόρτα... Ποιος ξέρει αν μπορεί ο άλλος που μπαίνει 1η φορά πιστα να κρτηθεί σφιχτά στην 9? Μήπως μας νοιάζει κιόλας; :mad:

Καλά, δεν συζητάμε για το χρονοδιάγραμμα.... Πότε θα δείξει ο Μπούστας τις γραμμές; Σε ποιους; κι αν πάω εγώ στις 2 θα τις δώ; αν έρθει ο άλλος στις 4;

Extreme TrackDay - racing school? :uplate:

Frezas
19/03/2007, 20:50
Κυριε Ζαφειροπουλε δε γινεται να ανοιγεις τη πιστα μετα τις δυο,
για να σε χρεωσουν μιση μερα ενοικιαση και να προσπαθεις
να στριμωξεις ενα ολοημερο προγραμμα σε μιση μερα- 4ωρες.

Καθως και να χρεωνεις 10 ευρω λιγοτερα , ενω δινεις το μισο!!

Υπαρχουν και ατομα οπως εγω που δουλευουν απογευμα ,
πως θα μπουν στις 2. Αλλα προφανως ειμαστε λιγοι και δεν
θα βγει το κοστος ολοημερης ενοικιασης.

Πεταμε και ενα ψαρωτικο περι Ducati και Μπουστα και τρεχα γυρευε.....

Τοσες και τοσες φορες εχει γινει το ιδιο σκηνικο, παλι τα ιδια
θα εχουμε και φετος.........????

stako
19/03/2007, 21:02
Απλά είναι τα πράγματα παιδιά.

Μην πάτε.

Γράψτε τους.

Tropeas
19/03/2007, 21:48
θα υπάρχει ΕΚΑΒ ? γιατρός?
πόση ώρα θα κάνει ο καθένας μέσα στην πίστα σύνολο?2,3,4ή 5 20 λεπτα?
πόσα γκρουπ?
θα συνταχθεί ώστε να δεσμεύεστε με το χαρτί που υπογράφουμε για την παρεχόμενη υπηρεσία (+γιατρό) και τον χρόνο παροχής κάποτε?
πόσο θα χρεωθεί...
εγω και αρκετοί μαζί μου προσωπικά,
θα πάμε... θα δούμε...
και δεν θα μπούμε αν δεν ισχύουν τα παραπάνω...:wave2:

Θάνος
19/03/2007, 22:33
Πιστεύω πλέον ότι τα trackdays θα έπρεπε να είναι προπληρωμένα και κλεισμένα από συμμετοχές με αυστηρά συγκεκριμένο αριθμό μηχανών σε κάθε γκρουπ και προκαθόρισμένο αριθμό sessions.

Τώρα να παρατήσω τη δουλειά μου και να ξεκινήσω να κάνω 100 χλμ πηγαινέλα παίρνοντας όλο το ρίσκο ενός αποτυχημένου trackday, ε δεν το κάνω εύκολα πια. Αν ήξερα ότι δίνοντας προκαταβολικά 50 ευρώ θα πάω να μπω 4 φορές με αυστηρά 20 μηχανές το πολύ στο γκρουπ μου όσο χαμό και να'χει απ'έξω, ε τότε ναι θα πήγαινα. Θα δεχόμουνα να πληρώσω και περισσότερο προκειμένου οι 20 μηχανές να γίνουν 15! Ας υπήρχε έστω ένα ακριβό γκρουπ με περιορισμένο αριθμό μηχανών. Έχω βαρεθεί να μπαίνω πίστα και να αισθάνομαι σαν να είμαι στην Ομόνοια!

road spirit
20/03/2007, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Πιστεύω πλέον ότι τα trackdays θα έπρεπε να είναι προπληρωμένα και κλεισμένα από συμμετοχές με αυστηρά συγκεκριμένο αριθμό μηχανών σε κάθε γκρουπ και προκαθόρισμένο αριθμό sessions.

Τώρα να παρατήσω τη δουλειά μου και να ξεκινήσω να κάνω 100 χλμ πηγαινέλα παίρνοντας όλο το ρίσκο ενός αποτυχημένου trackday, ε δεν το κάνω εύκολα πια. Αν ήξερα ότι δίνοντας προκαταβολικά 50 ευρώ θα πάω να μπω 4 φορές με αυστηρά 20 μηχανές το πολύ στο γκρουπ μου όσο χαμό και να'χει απ'έξω, ε τότε ναι θα πήγαινα. Θα δεχόμουνα να πληρώσω και περισσότερο προκειμένου οι 20 μηχανές να γίνουν 15! Ας υπήρχε έστω ένα ακριβό γκρουπ με περιορισμένο αριθμό μηχανών. Έχω βαρεθεί να μπαίνω πίστα και να αισθάνομαι σαν να είμαι στην Ομόνοια!

+1000

gcrook
20/03/2007, 14:45
Το γενικοτερο κλιμα με βρισκει απολυτως συμφωνο.
Το χυμα στο κυμα εχει βαρεσει πια κοκκινο.
Ας γινουν επιτελους σωστες κινησεις γιατι το κλασσικο πλεον, "μεχρι προτινος ρε παιδια δεν ειχαμε πιστα να μπουμε οι ιδιωτες, και τωρα που εχει βρωμισει ο τοπος trackdays" ,δεν πιανει πια.
Εχω κανει 8-9 τρακντει μεσα σε 7 μηνες.
Στα μισα γυρναγα μονος μου και στα υπολοιπα δεν μπορουσα ουτε στην στροφη να φρεναρω δυνατα, χωρις τον φοβο να μην γινει καραμπολα.
Ας σφιξουν οι κωλοι επιτελους.
Πλεον αυτο το θεατρο δεν ικανοποιει τους μεχρι προτινος ΠΟΛΥ καλους πελατες σας.
(Δεν μιλαω απαραιτητα για τους διοργανωτες.)
Αλλα απο την αλλη δεν ξερω και ποιος ειναι πια υπευθυνος για αυτο το χαλι εκτος απο ενα μεριδιο ευθυνης που σαφως και φερω.

periklisk
20/03/2007, 21:41
Εγώ για να ξαναμπώ στο κοτέτσι θα πρέπει να είμαι πολύ χαρμάνης για trackday...

zephyr1
20/03/2007, 23:26
Ωραια, μια χαρα θα εχει και λιγο κοσμο.:a25:

byron
20/03/2007, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ωραια, μια χαρα θα εχει και λιγο κοσμο.:a25:

Ναι....και βροχή απ΄ότι λένε όμως.

zephyr1
20/03/2007, 23:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ναι....και βροχή απ΄ότι λένε όμως.

Βροχη ειπανε απο χτες το απογευμα και δεν εκανε κιχ,τωρα αυριο αν ριχνει καρεκλες θα εχουμε ενα καλο λογο να γλυτωσουμε την 100αρα.:lol:

adam_tsouk
21/03/2007, 00:36
δλδ απο αυτα που λετε ολοι οι απο π[ανω.... τι ωρα θα ειστε πιστα?


:lol: :lol: :lol:

sniper
21/03/2007, 19:12
EEEEEEEEεεεεε χμμμμμμμμμμμμ

Γκουχμμμμμμμ γκουχμμμμμμμμμμμμμμμμμμ


Ε να πήγαμε τελικά :blush:

Και ζήτημα να ήμασταν 20 μηχανές!!!

1 γκρουπ μέχρι τις 4.30.....

Το ευχαριστηθήκαμε όσο ποτέ άλλωτε....

Υπήρχαν βέβαια αρκετά χαλασμένα μοτοσακά (Ducati - Μηχανές με κουτάλια στον κινητήρα) , ένα μάλιστα έμεινε και μέσα στην πιστα και το βγάλαν έξω σπρώχνοντας.....

Ένα R1 έπεσε στην Κ9 και πήρε φωτιά.....

Αλλά ήταν SUPER!!!!

A ήταν κι ένα Κ1200R που πήγαινε με την όπισθεν..... δεν δικαιολογείται αλλιώς :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αναμένουμε φωτό απο τον φωτογράφο και βιντεάκι από τον Κ1200R ο οποίος παρακαλείται να το δώσει αμοντάριστο..... να φαίνεται το δάχτυλο στην προσπέραση. :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Συμμετοχές από εδώ (κι αλλού αλλά ΟΚ)
Θάνος
Loudovikos
Adam_tsouk
sniper

gcrook
21/03/2007, 19:23
Το γλυκο αγορι τελικα πηρε καμερα;:D

Tropeas
21/03/2007, 19:23
Ρε Νίκο το ζήτημά σου όλο δηλαδή είναι ότι είσασταν μόνο 20?
είχε ΕΚΑΒ? γιατρό?
σας παρείχε στο χαρτί που υπογράφετε τον ελάχιστο χρόνο που θα έπρεπε να σας προσφέρει σε αυτήν την τιμή?:confused:

καλά έκανες και πήγες , δικαίωμα σου είναι
, αλλά μην ΧΑΖΟ-χαιρόμαστε κιόλας επειδή γυρίσαμε μια φορά μόνοι μας...
ούτε στα άλλα να γινόμαστε ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΚΡΙΤΕΣ...
έτσι πηγαίναν και κάποτε σε μια απομονωμένη πίστα καρτ,
και κάποιοι το κατακρίναμε γιατί ήταν ανασφαλές... (και καλά κάναμε)
τι διαφορά έχει τώρα αυτό?:wave2:

byron
21/03/2007, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ε να πήγαμε τελικά :blush:



Είσαι σταθερός στις απόψεις σου πάντως.... :rotflmao: :rotflmao:

Το κωλοδάχτυλο πάνω στην προσπέραση, είναι κάτι σαν..... :rolleyes: αυτό που έκανε ο Rossi στον Biaggi στην Suzuka? :lol: Περιμένουμε τα τεκμήρια !!


:beer:

gcrook
21/03/2007, 19:28
20 μηχανακια.
Ε αμα οι 18 τον περνανε απο πανω,ε δεν θα μεινει ενας να την πληρωσει;
Κουλατζες:smokin:


























Ζηλευω γαμωτο:wave2:

sniper
21/03/2007, 19:29
Δεν πρόσεξα αν είχε....

αλλά εμείς δεν πέφτουμε... :D

Επίσης δεν είχε ελάχιστο χρόνο στην πίστα....

Εξάλλου άδεια ήταν....

@gcrook : Ναι :D

sniper
21/03/2007, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Είσαι σταθερός στις απόψεις σου πάντως.... :rotflmao: :rotflmao:

Το κωλοδάχτυλο πάνω στην προσπέραση, είναι κάτι σαν..... :rolleyes: αυτό που έκανε ο Rossi στον Biaggi στην Suzuka? :lol: Περιμένουμε τα τεκμήρια !!


:beer:

ΝΑΙ!!!!

Αυθαδίασε για μία στιγμή στην Κ1 (μας έκοψε την φόρα, η γραμμή ήταν μεθυσμένου στον δρόμο) και έπρεπε να το πληρώσει..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: (μετά κατάλαβα ότι είχε την cam) Άσε που τσαρουχωσα τα φρένα και το μηχανάκι έκανε κάτι χορευτικά.... :rolleyes:

1. περιμένω το βίντεο
2. Που είσουν πουλάκι μου; :rolleyes:

adam_tsouk
21/03/2007, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

A ήταν κι ένα Κ1200R που πήγαινε με την όπισθεν..... δεν δικαιολογείται αλλιώς :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αναμένουμε φωτό απο τον φωτογράφο και βιντεάκι από τον Κ1200R ο οποίος παρακαλείται να το δώσει αμοντάριστο..... να φαίνεται το δάχτυλο στην προσπέραση. :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Συμμετοχές από εδώ (κι αλλού αλλά ΟΚ)
Θάνος
Loudovikos
Adam_tsouk
sniper

παπαρακο παρλαπιπα με το Ζ που ΕΠΙΣΗΣ δεν πηγαινα τεζα δε μου κουνιοσου ποτε... ολο σε αλλα γκρουπ εμπαινες... αλλα ειδες τη βαρκα :lol: που εκανα μανουβρες στις στροφες και νομιζες οτι θα ψαρωσω! :lol: :lol: σε μαζευα στις ευθειες αλλα βαριομουν ρεεεεεε :rotflmao:


παμε στην Αθηνων-Λαμιας να σε περασω ρε :rotflmao: :rotflmao:



γαμω ηταν...

@Τροπεα δλδ εσυ δε θα ξαναμπεις πιστα?

ρε σεις τα εχετε παιξει τελειως μου φαινεται ετσι? :rolleyes:

Tropeas
22/03/2007, 06:55
Μάλλον όχι με Ζαφειροπουλο αδαμάντιε , αν δω τα ίδια που είδα την προηγούμενη φορά...

Με 0-300 ποιο πιθανό καθώς τηρούνται περισσότερα πράγματα...

stako
22/03/2007, 09:56
Εγώ απάντησα στο δίπλα φόρουμ.

70+70=140? οικονομία για Σέρρες.

Δλδ τι θα κάνουμε, θα ποντάρουμε στην τύχη μας (γιατί πρέπει να πάρουμε και άδεια ορισμένοι ξέρετε...) ΑΝ θα έχει κόσμο??? Και αν έχει και ο κ. Ζαφειρόπουλος κάνει τις αλχημείες του για να χωρέσουν 300 μηχανάκια? Πίπα? Ή κάνω λάθος?

Τέλος πάντων, Λάμπρο δεν πρόκειται να υπάρξει μαζικότητα στις κινήσεις μας ούτε καν για εμάς που είμαστε κάααααπως οργανωμένοι με τα φόρουμ. Πόσο μάλλον και στους υπόλοιπους που πάνε χύμα από αφίσες κτλ....... Οπότε ΤΙΠΟΤΑ δεν θα αλλάξει. Θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε με τον κώλο προτεταμένο και έτοιμο, τώρα ΑΝ θα μας τον πιάσουν είναι καθαρά θέμα τύχης.

Όλα τα παραπάνω φιλικά και στο πνεύμα της συζήτησης, μην μου αρχίσετε τίποτα περίεργα.......

byron
22/03/2007, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Που είσουν πουλάκι μου; :rolleyes:

Είπαμε να πάμε με τον sapila και τυχόν άλλα παιδιά την άλλη Τετάρτη, καθώς η πρόγνωση έδινε βροχές.

:wave2:

sapila racing
22/03/2007, 10:56
Απ οτι φαίνεται οσοι πήγαν πέρασαν πολύ καλά, μπράβο!!

Αντε να δούμε καμμια φωτό :smokin:

gixxerpap
22/03/2007, 12:03
δε με λετε κυριε sniper, ηταν μηπως χθες κι ενα μαυρο-γκρι hayabusa, που πηγαινε αεροπορια????

Frezas
22/03/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Ρε Νίκο το ζήτημά σου όλο δηλαδή είναι ότι είσασταν μόνο 20?
είχε ΕΚΑΒ? γιατρό?
σας παρείχε στο χαρτί που υπογράφετε τον ελάχιστο χρόνο που θα έπρεπε να σας προσφέρει σε αυτήν την τιμή?:confused:

καλά έκανες και πήγες , δικαίωμα σου είναι
, αλλά μην ΧΑΖΟ-χαιρόμαστε κιόλας επειδή γυρίσαμε μια φορά μόνοι μας...
ούτε στα άλλα να γινόμαστε ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΚΡΙΤΕΣ...
έτσι πηγαίναν και κάποτε σε μια απομονωμένη πίστα καρτ,
και κάποιοι το κατακρίναμε γιατί ήταν ανασφαλές... (και καλά κάναμε)
τι διαφορά έχει τώρα αυτό?:wave2:

+1000

:beer: :beer:

sniper
22/03/2007, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δε με λετε κυριε sniper, ηταν μηπως χθες κι ενα μαυρο-γκρι hayabusa, που πηγαινε αεροπορια????

Ναι ήταν και πήγαινε ΓΑΜΑΤΑ το παλικάρι!!

adam_tsouk
22/03/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι ήταν και πήγαινε ΓΑΜΑΤΑ το παλικάρι!!


γάματα ή γαμάτα?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
22/03/2007, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
γάματα ή γαμάτα?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάντως όχι έτσι......


81615

gixxerpap
22/03/2007, 13:55
φαντασου οτι οδηγουσε πρωτη φορα hayabusa και δεν ηταν και δικο του......ρωτησε τον ιδιοκτητη που παρακολουθουσε απο τα πιτς, αλλα εκεινος δεν ηθελε να ξυσει τα φαιρινγκ, και ετσι το πηγαινε προσεκτικα.....:eyepop:


ειναι παλιος αγωνιζομενος, και ειχε να οδηγησει πολυυυυυυυ καιρο......


παντως τα σχολια του για το κοκκινο 954 που γυρνουσε μεσα στην πιστα δεν ηταν και ασχημα....;)

sniper
22/03/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
φαντασου οτι οδηγουσε πρωτη φορα hayabusa και δεν ηταν και δικο του......ρωτησε τον ιδιοκτητη που παρακολουθουσε απο τα πιτς, αλλα εκεινος δεν ηθελε να ξυσει τα φαιρινγκ, και ετσι το πηγαινε προσεκτικα.....:eyepop:


ειναι παλιος αγωνιζομενος, και ειχε να οδηγησει πολυυυυυυυ καιρο......


παντως τα σχολια του για το κοκκινο 954 που γυρνουσε μεσα στην πιστα δεν ηταν και ασχημα....;)

Αφού κατάφερα την ##@$#!@# Κ1..... όλα μπαίνουν σε ρυθμό :D

Και δεν ειναι κόκκινο!!!!! ΜΑΥΡΟ είναι!!!! :mad:

kost rider
23/03/2007, 02:40
ο Μπουστας που λεγανε οτι θα μιλησει για αγωνιστικη οδηγηση, ητανε εκει?σας ειπε τιποτα?

sniper
23/03/2007, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
ο Μπουστας που λεγανε οτι θα μιλησει για αγωνιστικη οδηγηση, ητανε εκει?σας ειπε τιποτα?

Εκεί ήταν σε ένα "park fermee".... Μάλλον έπρεπε να πας εκεί για να ρωτήσεις κάτι....

Αν κι άκουσα (δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει) οτι τις γραμμές τις έδειχνε στην πίστα.... έπρεπε να τον ακολουθείς.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
23/03/2007, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.... έπρεπε να τον ακολουθείς.... :rotflmao: : Τιιιι???Αν μπορουσα να ακολουθησω τον μπουστα θα ημουν δευτερος στο ελληνικο πρωταθλημα,μην σου πω και πρωτος γιατι θα τον περναγα καποια στιγμη...βαριεμαι να βλεπω συνεχεια τον ιδιο αναβατη μπροστα μου:D :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
23/03/2007, 16:31
Τελικά το ρητό ότι "είμαστε άξιοι για ότι έχουμε και για τίποτα παραπάνω"
ερχεται να επαληθευτεί άλλη μια φορά...:sad: :( :rolleyes:

zephyr1
23/03/2007, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εκεί ήταν σε ένα "park fermee".... Μάλλον έπρεπε να πας εκεί για να ρωτήσεις κάτι....

Αν κι άκουσα (δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει) οτι τις γραμμές τις έδειχνε στην πίστα.... έπρεπε να τον ακολουθείς.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Στο trackday του bikenet ηταν ο Μαλαμιδης.Οσοι ειχαν το θαρρος και την τυχη να του ζητησουν κατι , αυτος ηταν προθυμος να απαντηση - ειτε με λογια ειτε να δειξει εντος πιστας και βεβαια με ταχυτητα λιγο παραπανω απο τον ρυθμο σου και σταδιακα ανεβαζοντας ωστε (αν μπορουσες) να ανεβαινεις επιπεδο καταλαβαινωντας τα λαθη σου.Ο Μητσος το εζησε.

Εφοσον ειπωθηκε θα επρεπε να τηρηθει.(Για τον Μπουστα)
Αν και πιστευω κανενας δεν θα πηγαινε για αυτο.



Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Τελικά το ρητό ότι "είμαστε άξιοι για ότι έχουμε και για τίποτα παραπάνω"
ερχεται να επαληθευτεί άλλη μια φορά...:sad: :( :rolleyes:

Γιατι ρε Λαμπρο ηλπιζες οτι υσχιει κατι αλλο?

sniper
23/03/2007, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Τελικά το ρητό ότι "είμαστε άξιοι για ότι έχουμε και για τίποτα παραπάνω"
ερχεται να επαληθευτεί άλλη μια φορά...:sad: :( :rolleyes:

Αν δεν γουστάρεις ρε Λάμπρο, νοίκιασε εσύ μια μέρα την πίστα, χρέωσέ μας όσο θες, και βάλε εσύ τους κανόνες που θες....

Τι πιο απλό;

Tropeas
23/03/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Στο trackday του bikenet ηταν ο Μαλαμιδης.Οσοι ειχαν το θαρρος και την τυχη να του ζητησουν κατι , αυτος ηταν προθυμος να απαντηση - ειτε με λογια ειτε να δειξει εντος πιστας και βεβαια με ταχυτητα λιγο παραπανω απο τον ρυθμο σου και σταδιακα ανεβαζοντας ωστε (αν μπορουσες) να ανεβαινεις επιπεδο καταλαβαινωντας τα λαθη σου.Ο Μητσος το εζησε.

Εφοσον ειπωθηκε θα επρεπε να τηρηθει.(Για τον Μπουστα)
Αν και πιστευω κανενας δεν θα πηγαινε για αυτο.




Γιατι ρε Λαμπρο ηλπιζες οτι υσχιει κατι αλλο?
Ζω για να ελπίζω ρε Παναγιώτη... γμτ... ή αλλιώς ΖΩ και ελπίζω...


Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν δεν γουστάρεις ρε Λάμπρο, νοίκιασε εσύ μια μέρα την πίστα, χρέωσέ μας όσο θες, και βάλε εσύ τους κανόνες που θες....

Τι πιο απλό;
Δεν έχω ΕΠΙΛΕΞΕΙ να είμαι εγω επαγγελματίας στο χώρο για να προσφέρω τέτοιες υπηρεσίες...
ούτε έχω ΕΠΙΛΕΞΕΙ να είμαι καταναλωτής που ξέρω να κατακρίνω μόνο όταν με συμφερει προσωπικά...
και τέλος δεν εχω ΕΠΙΛΕΞΕΙ να είμαι καταναλωτής και να "αγοράζω" κ@υλωμένος...

ΖΟΥΜΕ δυστυχώς με τις επιλογές μας,
και πιο ορθά με τις επιλογές των πολλών,
ΕΙΤΕ είναι οι πιο σωστές, οι πιο καλές , και οι πιο ασφαλείς ΕΙΤΕ ΟΧΙ
σαν συνέπεια εμείς που είμαστε λίγοι και επιλέγουμε να μην μπουμε για τους λόγους που αναφέρθηκαν (ΕΚΑΒ, γιατρός, συγκεκριμένη οργάνωση και ποιότητα στην παροχή υπηρεσιών που πληρώνουμε) δυστυχώς καπελωνόμαστε απο τους πολλούς Κ@ΥΛΩΜΕΝΟΥΣ που αδιαφορούν όμως στην δύσκολη στιγμή θα το πουν το γαμώτο και εύχομαι να μην χτυπήσει την δικιά τους πόρτα ώστε να συνειδητοποιήσουν τα αυτονόητα με τον χειρότερο τρόπο...

το "έλα μωρέ στην Ελλάδα είμαστε" δεν το δέχομαι και η παραπάνω απάντησή σου Νίκο αυτό αντιπροσωπεύει,
και δυστυχώς δυσαρεστήθηκα πολύ που το διάβασα απο εσένα ειδικά ,
που έρχεται με πολλά προηγούμενα μηνύματά σου σε σύγκρουση.

Το ότι λέμε κάτι εδω μέσα έχει μια αξία...
και δεν χρειάζεται πάντα να έχουμε κάτι να απαντήσουμε όταν απλά ξέρουμε ότι δεν έχουμε δίκιο...
αρκεί η σιγή.

sniper
23/03/2007, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
.....

Ρε συ Λάμπρο... ασθενοφόρα είχε και μάλιστα 2....

Ποιος σου υπογράφει χρόνο για να μπεις μέσα; Και ναι, δυστυχώς αυτή η πίστα υπάρχει στην Αττική αυτή χρησιμοποιούμε... Την προτιμώ απο την Πεντέλη Circuit.....

sniper
23/03/2007, 22:37
Και συνεχίζουμε το πρόγραμμά μας με την καταραμένη Κ1.....

O Θάνος ακολουθεί :D


81718

sniper
23/03/2007, 22:37
Συνεχίζουμε με την ίδια (Κ1) αλλά..... εδώ περνάμε ένα άγαλμα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


81719

sniper
23/03/2007, 22:38
Σαφώς πολυ καλύτερα πλέον την Κ1 :D


81720

sniper
23/03/2007, 22:40
Ωραία :D


81721

sniper
23/03/2007, 22:41
Άντε και την Κ4.....

Περισσότερα από τους άλλους :wave2:


81722

MIKE_16V
23/03/2007, 22:56
Ρε sniper..σε καθε Track day περνεις και το cd με τις φωτο? Ποσο παει το μαλλι??

Μια χαρα σε βρισκω παντως.:D

sniper
23/03/2007, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ρε sniper..σε καθε Track day περνεις και το cd με τις φωτο? Ποσο παει το μαλλι??

Μια χαρα σε βρισκω παντως.:D

Όχι..... Πάμε σε περισσότερα από αυτά που βάζουμε....

Δεν είναι θέμα προβολής... αλλά τρόπος να πείσεις κόσμο να μπει στην πιστα και να αφήσει τις μαλακίες στους δρόμους..... :wave2:

MIKE_16V
23/03/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Όχι..... Πάμε σε περισσότερα από αυτά που βάζουμε....

Δεν είναι θέμα προβολής... αλλά τρόπος να πείσεις κόσμο να μπει στην πιστα και να αφήσει τις μαλακίες στους δρόμους..... :wave2:


Ναι ρε..δεν το ειπα ετσι...:winka: Απο θεμα κοστους το ειπα γιατι αν θυμαμε καλα ειναι 25 Ε το cd...και ενταξει κανει καλη δουλεια ο φωτογραφος...αλλα....


Η πιστα οσο τετριμμένο και αν ακουγεται...ειναι αλλη φαση!!

gcrook
24/03/2007, 10:30
Κουλατζες:smokin:





























Πλακα κανω, βλεπω φιλε σανιπερ, (σαν το αλουμινοχαρτο ενα πραγμα) ,σοβαρη βελτιωση, και λυπαμαι ειλικρινα, που ΔΕΝ εχω το μπουρδελο να σε φλερταρω στενα στην Κ1 που πολυ την συμπαθω τωρα τελευταια.:D :wave2:

The_TROOPER
24/03/2007, 17:10
Ενα φιλαράκι με multistrada ασημί τον είδατε? Δε πρεπει να τον είδατε και πολυ γιατι γυριζε στο 1.10 απο ότι μου είπε...

KaTaNaS
24/03/2007, 18:53
NIKO sniper u rock man! :beer:



:wave2:

gcrook
24/03/2007, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
NIKO sniper u rock man! :beer:



:wave2:

Πες μου τωρα και εσυ οτι εφτιαξες τη Suzi,και θα ανεβεις Σερρες, να παω να τιναξω τα μυαλα στον αερα.:sad:

Druuna
24/03/2007, 19:14
Gcrook εσυ εχεις μηχανη;(Απο ενδιαφερον ρωταω ετσι ;);







Καλα θα κανω να μη ξαναρθω Δελεαρ ε; :eek:


:) :wave2: :lol: :lol:

gcrook
24/03/2007, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Gcrook εσυ εχεις μηχανη;(Απο ενδιαφερον ρωταω ετσι ;);







Καλα θα κανω να μη ξαναρθω Δελεαρ ε; :eek:


:) :wave2: :lol: :lol:

:eek: :rolleyes: :sad:

καλυτερα να ΜΗΝ
:wave2:

KaTaNaS
24/03/2007, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πες μου τωρα και εσυ οτι εφτιαξες τη Suzi,και θα ανεβεις Σερρες, να παω να τιναξω τα μυαλα στον αερα.:sad:


thn trith mallon tha einai etoimh! :D


αλλά για τουρ πλέον... τα λεφτά μου τα τρώει το χώμα πλέον! :beer:

sniper
25/03/2007, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από The_TROOPER
Ενα φιλαράκι με multistrada ασημί τον είδατε? Δε πρεπει να τον είδατε και πολυ γιατι γυριζε στο 1.10 απο ότι μου είπε...

Ναι.... ελπίζω να μην ήταν το παλικάρι που έπεσε......

1.10 με multi-mulinex...... ΟΚ :rolleyes:

kostom
25/03/2007, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από The_TROOPER
Ενα φιλαράκι με multistrada ασημί τον είδατε? Δε πρεπει να τον είδατε και πολυ γιατι γυριζε στο 1.10 απο ότι μου είπε...

Τί γίνεται ρε 'σείς.....

Πολλοί εδώ ξαφνικά πιάσανε το 1.10....
Καραμέλα είναι και το πιπιλάνε όλοι ???



Παραέγινε γρήγορο το φλόρουμ ...:lol: :lol: :lol: :lol:

stako
26/03/2007, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Τί γίνεται ρε 'σείς.....

Πολλοί εδώ ξαφνικά πιάσανε το 1.10....
Καραμέλα είναι και το πιπιλάνε όλοι ???



Παραέγινε γρήγορο το φλόρουμ ...:lol: :lol: :lol: :lol:

Άστα Κώστα, όσο πιο μόδα γίνονται τα td, τόσο θα ακούμε για 1:10........:lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως από το 1:20 στο 1:13 ίδρωσα (και ιδρώνω) πολύ για να το φτάσω, όταν ακούω για τόσο "άνετα" 1:10 αρχίζω και τσαντίζομαι.........

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως όλοι πάνε 1:10 αλλά στις εισόδους και στις εξόδους με εμποδίζουν και ανα 7-8 γύρους τους ξαναβλέπω μπροστά μου............:evil: :evil: :evil:

sniper
26/03/2007, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Τί γίνεται ρε 'σείς.....

Πολλοί εδώ ξαφνικά πιάσανε το 1.10....
Καραμέλα είναι και το πιπιλάνε όλοι ???



Παραέγινε γρήγορο το φλόρουμ ...:lol: :lol: :lol: :lol:

Επειδή ρε φιλαράκι είσαι εσύ κουλός αποκλείεται να βγαίνουν νέα ταλέντα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σοβαρά τώρα, είναι trendy να είσαι στο 1.10 :winka: :lol:

div400
26/03/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Επειδή ρε φιλαράκι είσαι εσύ κουλός αποκλείεται να βγαίνουν νέα ταλέντα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σοβαρά τώρα, είναι trendy να είσαι στο 1.10 :winka: :lol:



εγω δηλαδης που ειμαι στα 0,18 ειναι κακο???......:rolleyes:





εεεε ναι για χρονους στην πιστα λεγαμε.....:blush:

:lol: :lol:

Θάνος
26/03/2007, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Άστα Κώστα, όσο πιο μόδα γίνονται τα td, τόσο θα ακούμε για 1:10........:lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως από το 1:20 στο 1:13 ίδρωσα (και ιδρώνω) πολύ για να το φτάσω, όταν ακούω για τόσο "άνετα" 1:10 αρχίζω και τσαντίζομαι.........

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως όλοι πάνε 1:10 αλλά στις εισόδους και στις εξόδους με εμποδίζουν και ανα 7-8 γύρους τους ξαναβλέπω μπροστά μου............:evil: :evil: :evil:

Καλά κι εσύ ό,τι ακούς το πιστεύεις;


Α και πού'στε... εμένα που γύριζα στο 1.02 με είδατε;



Πού να με δείτε....

sniper
26/03/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
....

Πού να με δείτε....

Σε είδαμε....

Να δένεις τα κορδόνια σου στην σέντρα..... :lol: :lol:

gcrook
26/03/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
εγω δηλαδης που ειμαι στα 0,18 ειναι κακο???......:rolleyes:





εεεε ναι για χρονους στην πιστα λεγαμε.....:blush:

:lol: :lol:

Ελα τσωπα σε εχω μετρησει στο 1.16 και στις 5/11 μπορει να γυρναγαμε και στο 1.15:bigcry:

anco
26/03/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Άστα Κώστα, όσο πιο μόδα γίνονται τα td, τόσο θα ακούμε για 1:10........:lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως από το 1:20 στο 1:13 ίδρωσα (και ιδρώνω) πολύ για να το φτάσω, όταν ακούω για τόσο "άνετα" 1:10 αρχίζω και τσαντίζομαι.........

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως όλοι πάνε 1:10 αλλά στις εισόδους και στις εξόδους με εμποδίζουν και ανα 7-8 γύρους τους ξαναβλέπω μπροστά μου............:evil: :evil: :evil:

καλα εσυ εισαι κουλος ειδα βιντεο οn-board και πας σχετικα αργα...

Μην παρεξηγιθεις..

gcrook
26/03/2007, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
καλα εσυ εισαι κουλος ειδα βιντεο οn-board και πας σχετικα αργα...

Μην παρεξηγιθεις..

Ενω εσυ ρε που εχεις κανει 15 Καλιφορνια και 72 riding school και δεν σε εχει δει ανθρωπος στην πιστα να παιρνεις πανω απο 3 μοιρες κλιση τι θες να μας πεις;
Κουλατζα...:smokin: :rotflmao:

anco
26/03/2007, 16:46
εγω δεν παω στις πιστες γιατι εκει ειναι για γρηγορους.

Εγω vespa εχω...

:rotflmao:


Και για να μην λες 4 φορες εχω παει ολες και ολες μεσα σε 2 χρονια.

Για τα Level και μονο.

:smokin:

stako
26/03/2007, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
καλα εσυ εισαι κουλος ειδα βιντεο οn-board και πας σχετικα αργα...

Μην παρεξηγιθεις..

Έχεις σχέση με τον ancogsxr? Για να ξέρω να παρεξηγηθώ ή όχι δλδ...............

anco
26/03/2007, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Έχεις σχέση με τον ancogsxr? Για να ξέρω να παρεξηγηθώ ή όχι δλδ...............

Ναι ρε κουλομαρια...

Δεν ντρεπεσε με το εργαλειο που εχεις επρεπε να κεντας.

:wave2:

stako
26/03/2007, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
Ναι ρε κουλομαρια...

Δεν ντρεπεσε με το εργαλειο που εχεις επρεπε να κεντας.

:wave2:

:D :D :D

:smokin: :smokin: :smokin:

Στο βίντεο που είδες μόλις τέλειωσε η μπαταρία έκανα 1:02. Αλήθεια.






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
26/03/2007, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
:D :D :D

:smokin: :smokin: :smokin:

Στο βίντεο που είδες μόλις τέλειωσε η μπαταρία έκανα 1:02. Αλήθεια.






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αληθεια λεει ο Στακο παιδια και γω τον μετραγα με το κινητο αλλα στον ενατο γυρο δεν το εσωσε το μαμωκινητο το 1,02,κραταει μεχρι 9 γυρους το σονυ επεσον που εχω!!!:D :D :D


:rotflmao: :rotflmao:

stako
26/03/2007, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αληθεια λεει ο Στακο παιδια και γω τον μετραγα με το κινητο αλλα στον ενατο γυρο δεν το εσωσε το μαμωκινητο το 1,02,κραταει μεχρι 9 γυρους το σονυ επεσον που εχω!!!:D :D :D


:rotflmao: :rotflmao:

Νάτος και ο μάρτυρας, δεν σας το πα??? :D :D :D

Που 'σαι Γιάννη, κανόνισε να περάσεις από σπίτι να δεις το τελικό μας να πάθεις πλάκα! :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Όταν παραλάβω (ξανά) το καινούργιο να μετρήσουμε κι όλας, μας τα χάλασαν τα σουβλάκια προχτές........:smokin:

gcrook
27/03/2007, 00:05
Πλακα πλακα ρε συ στακο εισαι απο τους πιο αψυχολογητους αναβατες.
Στον ενα γυρο εκανες 1.50:eek: στον αλλο 1.14:eek: :eek: στο τριτο 1.25:eek: :eek: στον αλλο παλι 1.13:eek: :eek: :eek: :eek:

Μπας και σκεφτεσαι κανα γκομενακι;:D :lol:

anco
27/03/2007, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πλακα πλακα ρε συ στακο εισαι απο τους πιο αψυχολογητους αναβατες.
Στον ενα γυρο εκανες 1.50:eek: στον αλλο 1.14:eek: :eek: στο τριτο 1.25:eek: :eek: στον αλλο παλι 1.13:eek: :eek: :eek: :eek:

Μπας και σκεφτεσαι κανα γκομενακι;:D :lol:

μπα, ψαχνει τις γραμμες.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stako
27/03/2007, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πλακα πλακα ρε συ στακο εισαι απο τους πιο αψυχολογητους αναβατες.
Στον ενα γυρο εκανες 1.50:eek: στον αλλο 1.14:eek: :eek: στο τριτο 1.25:eek: :eek: στον αλλο παλι 1.13:eek:

Μπας και σκεφτεσαι κανα γκομενακι;:D :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
μπα, ψαχνει τις γραμμες.

:rotflmao:

Βασικά εκείνη την μέρα ήταν ένα ξεκ...ο δίπλα στην Κ3 που έβγαζε φωτό και έσκυβε και έκανε για να πιάσει καλές λήψεις και έτσι έχανες Κ1 (για να κεντράρεις βλέμα στην έξοδο), Κ2-Κ3-Κ4........δράμα!!! :rotflmao:

Μπα, δεν είναι τίποτα, απλά στο βιντεάκι που είχα ανεβάσει (το δεύτερο με τον ευρυγώνιο πάνω), δεν είχα κόψει τίποτα παρά μόνο ότι είχε τραβήξει μέσα στα "pits" (τρομάρα τους...). Οπότε έχει μέσα ζέσταμα και επίσης σε μερικούς γύρους κάθομαι πίσω από μερικούς φίλους για να τους τραβήξω με την κάμερα. Όταν προσπαθώ παίζω 1:13-1:15. :D

Πάντως τώρα με το νέο τελικό πιστεύω το 1:02 το έχω....... Πέρα από τα +50 άλογα, κάτι μου λέει ότι όποιος με ακούει από πίσω του θα ανοίγει δρόμο.....! :evil:

Πάντως παιδιά έχω την εντύπωση ότι για χρόνους 1:10 το μοναδικό "κλειδί" είναι η φόρα και η ταχύτητα στην στροφή.

:wave2:

div400
27/03/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
...Πάντως παιδιά έχω την εντύπωση ότι για χρόνους 1:10 το μοναδικό "κλειδί" είναι η φόρα και η ταχύτητα στην στροφή.

:wave2:

..και δανεικο μηχανακι θα ελεγα εγω.....κατα προτιμηση ενα 1000αρι με το συστημα ''δενειναιδικουμουαραδενμενοιαζει''....:rolleyes: :D :look:

div400
27/03/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ελα τσωπα σε εχω μετρησει στο 1.16 και στις 5/11 μπορει να γυρναγαμε και στο 1.15:bigcry:

να αλλαξεις χρονομετρο...λαθος δειχνει δεν ειμαι τοσο γληγορος (ακομα :D )

anco
27/03/2007, 16:14
Ολοι πατε 1.10+

Τι να πει και ο

ΤΙΓΚΑΣ

GM (gmakris)

Titan

Sporky

Ολοι ειναι κατω του 1.08 χαλαρα....

ειδικα Titan και gmakris παιζουν 1,03 - 1,04, με απλα μοτερ....μονο σωληνακια, ο Titan oυτε αυτα δεν εχει...

:wave2:

sniper
27/03/2007, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
......

Sporky

.....

Το μηχανάκι του όμως εξακολουθεί να γυρνά γρήγορα :D

anco
27/03/2007, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το μηχανάκι του όμως εξακολουθεί να γυρνά γρήγορα :D

:beer: :beer:
:a19:

periklisk
28/03/2007, 20:52
1:10? :lol:
1:02? :rotflmao:

Σας έχω :smokin:

SF
10/04/2007, 21:00
Τι λε ρε περικλέουρααααα;

Με αναγωγή σε κυβικά, ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ.
Με αναγωγή σε ίππους, ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΤ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ.
Γενικώς, ΣΑΣ ΕΧΩ ΛΕΜΕ.
(Εκτός από τον crook που με έχει στο μπερν άουτ :) )

:smokin: :rotflmao:

Da.Vintage
11/04/2007, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
Ολοι πατε 1.10+

Τι να πει και ο

ΤΙΓΚΑΣ

GM (gmakris)

Titan

Sporky

Ολοι ειναι κατω του 1.08 χαλαρα....

ειδικα Titan και gmakris παιζουν 1,03 - 1,04, με απλα μοτερ....μονο σωληνακια, ο Titan oυτε αυτα δεν εχει...

:wave2:

Παιδιά μην τον ακούτε...

Δεν νομίζω να γυρνάω τόσο γρήγορα...
Μπορεί να με μετράει με χαλασμένο χρονόμετρο...
2,03 - 2,04 Γυρνάω

Με τον Μακρή πήγαμε μερικούς γύρους μαζί ίσως αν πήγαινε κομμάτια να πλησιάζουν οι χρόνοι μας

maron
11/04/2007, 12:49
oloi sas lete vlakeies plin toy episimou xronometro,sxoliasto,kriti ton pantwn
pou gnorizei poso gyrnane oloi kai poso tha eprepe na gyrnane....
mipws na vgalei ekpompi me 2D?
mmmmm twra poy to skeftomai den thimamai na to exw akousei....
sniper esy poso gyrnas?

sniper
11/04/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
.......

Με τον Μακρή πήγαμε μερικούς γύρους μαζί ίσως αν πήγαινε κομμάτια να πλησιάζουν οι χρόνοι μας


Διατηρούμε επιφυλλάξεις Γιώργο...

:smokin:

sniper
11/04/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
oloi sas lete vlakeies plin toy episimou xronometro,sxoliasto,kriti ton pantwn
pou gnorizei poso gyrnane oloi kai poso tha eprepe na gyrnane....
mipws na vgalei ekpompi me 2D?
mmmmm twra poy to skeftomai den thimamai na to exw akousei....
sniper esy poso gyrnas?

Σταθερά γύρω στο 1.12

fazerakis
11/04/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
Ολοι πατε 1.10+
Τι να πει και ο
ΤΙΓΚΑΣ
GM (gmakris)
Titan
Sporky
Ολοι ειναι κατω του 1.08 χαλαρα....
ειδικα Titan και gmakris παιζουν 1,03 - 1,04, με απλα μοτερ....μονο σωληνακια, ο Titan oυτε αυτα δεν εχει...
:wave2:

:uplate: :hypnotize :eyepop:

Δε λέω...όλοι τους γρήγορα παιδιά αλλά μήπως υπερβάλουμε λιγάκι... 1.03???!!!?!:sick: 1:04?!?!?!:confused:

Να το παζαρέψουμε λίγο?? 1:05+ να το αφήσω?

Τιγκα Σταύρο διαβάζεις??? Εσύ τους λες οτι γυρνάς κάτω από 1:08??:lol:

Παντού υπάρχει ένας μύθος:lol: :bawl: :lol:

sniper
11/04/2007, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
.......

Τιγκα Σταύρο διαβάζεις??? Εσύ τους λες οτι γυρνάς κάτω από 1:08??:lol:

Παντού υπάρχει ένας μύθος:lol: :bawl: :lol:

Με το GS ρε συ... με το 1000 ήταν κάτω απο λεπτό :lol:

Θάνος
11/04/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σταθερά γύρω στο 1.12

Έλα Αλέκο... με πόσο γυρίζει ο Sniper είπες;; :rotflmao: :rotflmao: κι εγώ τότε γυρίζω στο 1.07 χαλαράαα...

gcrook
11/04/2007, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έλα Αλέκο... με πόσο γυρίζει ο Sniper είπες;; :rotflmao: :rotflmao: κι εγώ τότε γυρίζω στο 1.07 χαλαράαα...
Ε αμα ειναι ετσι, μαλλον 1 το πολυ 1,5 δευτερο στον γυρο μου ριχνεις:eyepop:

periklisk
11/04/2007, 15:07
πω πω πω όλοι οι παγκόσμιοι είναι εδώ αισθάνομαι δέος και συγκίνηση :smokin:

Nostra
11/04/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σταθερά γύρω στο 1.12


έλα ρε!!!


μπράβο!!! :beer: :beer: :beer:



εγώ τέτοια εποχή παλιότερα γύρναγα περίπου 2.05 ....

































ώρες το αρνί στη σούβλα...

:lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
11/04/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έλα Αλέκο... με πόσο γυρίζει ο Sniper είπες;; :rotflmao: :rotflmao: κι εγώ τότε γυρίζω στο 1.07 χαλαράαα...


Τι λέει η φλεγόμενη βάτος; Α ναι... με το plus αυτοι οι χρόνοι; :D

Θάνος
11/04/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι λέει η φλεγόμενη βάτος; Α ναι... με το plus αυτοι οι χρόνοι; :D

Με το plus σας έχω όλους..

fazerakis
11/04/2007, 16:10
Tί έγινε ρε παιδιά έχω χάσει επεισόδια στα Μέγαρα. Πρέπει να πηγαίνω πιο συχνά γιατί θα με περνάνε όλοι σε λίγο.
Ο πιο αργός να γυρνάει στο 1:12!

Έχουμε φυτώριο πρωταθλητών εδω πέρα.

Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι πρέπει να γύρναγα στο 1:04:235 την τελευταία φορά που δεν με μέτραγε κανένας. Τουλάχιστον το ένοιωθα...πήγαινα γρήγορα.

:smokin:
:ZZZ:

sniper
11/04/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Tί έγινε ρε παιδιά έχω χάσει επεισόδια στα Μέγαρα. Πρέπει να πηγαίνω πιο συχνά γιατί θα με περνάνε όλοι σε λίγο.
Ο πιο αργός να γυρνάει στο 1:12!

Έχουμε φυτώριο πρωταθλητών εδω πέρα.

Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι πρέπει να γύρναγα στο 1:04:235 την τελευταία φορά που δεν με μέτραγε κανένας. Τουλάχιστον το ένοιωθα...πήγαινα γρήγορα.

:smokin:
:ZZZ:

Α εσυ ήσουν.... κι έλεγα ποιος αργός μου κόβει την φόρα.... :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
11/04/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Με το plus σας έχω όλους..

αυτα τα plus τι είναι;

παντου τα βλέπω! ανατγωνισταί των lidl;

sniper
11/04/2007, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αυτα τα plus τι είναι;

παντου τα βλέπω! ανατγωνισταί των lidl;


GOLF :yuck:

fazerakis
11/04/2007, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Α εσυ ήσουν.... κι έλεγα ποιος αργός μου κόβει την φόρα.... :rotflmao: :rotflmao:

Όπα...με το που σε πήρα είδηση έκανα στην ακρη. :a19:

Καλά εσύ γύρναγες 1:02 χαμηλό σε εκείνο το πιτό-γύρο με απ'όλα :lol:

sniper
11/04/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Όπα...με το που σε πήρα είδηση έκανα στην ακρη. :a19:

Καλά εσύ γύρναγες 1:02 χαμηλό σε εκείνο το πιτό-γύρο με απ'όλα :lol:

:rotflmao: :rotflmao: δεν είχα βάλει ντομάτα.... (να ρίξουμε το βάρος) 1.01.58 παρακαλώ :lol: :lol: :wave2: