PDA

View Full Version : Έρευνα για γυναίκες αναβάτες - ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ!



alex_an
19/03/2007, 20:44
Γεια χαρά σε όλους. Λέγομαι Αλεξάνδρα και είμαι φοιτήτρια Ψυχολογίας στο Πάντειο Πανεπιστήμιο. Κάνω διπλωματική εργασία σχετική με γυναίκες που οδηγούν μηχανές μεσαίου-μεγάλου κυβισμού ( δηλ όχι παπάκια, scooter κλπ). Χρειάζομαι εθελόντριες για να τους πάρω συνέντευξη. Αν κάποια κοπέλα, κυρία, νεαρή θέλει να με βοηθήσει στο φοβερό αυτό τόλμημα ας επικοινωνήσει μαζί μου στο alexan72@in.gr ή ας μου στείλει πμ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

fantacid
19/03/2007, 21:05
κριμα εαν ησουν σαλονικα θα σου εδινα εγω συνεντευξη.......


δε πειραζει next time!


:wave2:




θα παρακαλουσα τους συνφορουμιτες να κρατησουν το θρεντ spam free!!!
γινετε???

VANDA
20/03/2007, 09:52
Ελα να συντονίζονται οι κυρίες... Μια-μια μας θες ή σου κάνουμε και όλες μαζί?

noble
20/03/2007, 09:56
Αλλη μια εδω...:)
μας χρειαζεσαι απο κοντα η μπορουμε να συμπληρωσουμε καποιο ερωτηματολογιο?
πες τι θα σε βοηθησει και τι χρειαζεσαι!:beer:
:wave2:

latris mixanis
20/03/2007, 09:58
Eγώ θα ήθελα να πάρω μέρος αλλά δεν το λες μηχανάκι αυτό που έχω :lol:

Άντε μέσα και γω, γιατί θα με φάει ζωντανή μια ψυχή :p :rotflmao:

angel-m
20/03/2007, 10:00
Άλλη μια και από δω :wave2:

alex_an
20/03/2007, 10:46
Κυρίες μου με καταπλήξατε!!:) Σας ευχαριστώ πολύ για τη γρήγορη ανταπόκριση. Θα στείλω προσωπικό μήνυμα στην κάθε μία για να σας δώσω περισσότερες λεπτομέρειες.
Επίσης ευχαριστώ και τους διαχειριστές για τη μετακίνηση που έκαναν στο μήνυμά μου, γιατί εγώ είμαι λίγο άσχετη από τα θέματα, οπότε πιθανότατα να μην είχα τόση ανταπόκριση εκεί που το είχα τοποθετήσει.

Αλεξάνδρα

LINA
20/03/2007, 12:50
Ε αμα ειναι να σε καταπληξουμε.... αλλη μια στη διάθεση σου :wave2:

gcrook
20/03/2007, 13:30
Καλε εγω μπορω να κραταω πρακτικα;:blush:

airamhag
20/03/2007, 13:51
ε κ μια αμηχανη για τις εξαιρεσεις...παντα χρειαζεται ετσι ???

:D

:lol: :lol: :lol: :lol:

SPEED LOVER
20/03/2007, 14:52
και εγω μεσα σε οτι χρειαστει. πολυ πρωτο το θεμα σου.
οτι θεσ, σφηρα. ρενατα. και καλη τυχη.

EVI
20/03/2007, 15:02
μα καλα θεμα ειναι αυτο τωρα? τι εχουν οι γυναικες που οδηγουν μηχανες δλδ διαφορετικο απο τις αλλες?

καλη επυτιχια να εχεις :beer:

gcrook
20/03/2007, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex_an
Γεια χαρά σε όλους. Λέγομαι Αλεξάνδρα και είμαι φοιτήτρια Ψυχολογίας στο Πάντειο Πανεπιστήμιο. Κάνω διπλωματική εργασία σχετική με γυναίκες που οδηγούν μηχανές μεσαίου-μεγάλου κυβισμού ( δηλ όχι παπάκια, scooter κλπ). Χρειάζομαι εθελόντριες για να τους πάρω συνέντευξη. Αν κάποια κοπέλα, κυρία, νεαρή θέλει να με βοηθήσει στο φοβερό αυτό τόλμημα ας επικοινωνήσει μαζί μου στο alexan72@in.gr ή ας μου στείλει πμ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δεν πιστευω ρε κοπελια στον προλογο λ.χ της διπλωματικης σου να αναφερεις τιποτε του στυλ: "Ζητωντας την βοηθεια γυναικων σε δημοσιο φορουμ, δεν ελειψαν και οι κλασσικοι καφροι...."
:look:

noble
20/03/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μα καλα θεμα ειναι αυτο τωρα? τι εχουν οι γυναικες που οδηγουν μηχανες δλδ διαφορετικο απο τις αλλες?

καλη επυτιχια να εχεις :beer:


χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα :rotflmao: :rotflmao:

VANDA
20/03/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι εχουν οι γυναικες που οδηγουν μηχανες δλδ διαφορετικο απο τις αλλες?



έχουν μηχανή. :D

Ταξιδευτής
20/03/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
έχουν μηχανή. :D

:lol: :a23: :a19:

OldMan
20/03/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
έχουν μηχανή. :D
Αυτοσαρκασμός ...??? :winka:

EVI
20/03/2007, 15:24
a dld εγω που εχω μηχανη ειμαι διαφορετικη?

δε θελω αντρα?
οικογενεια?
δεθ α μαγειρευω-κανω δουλειες?
δε θα μεγαλωσω παιδια?
δεν εχω φοβο για τα οικονομικα και τις δουλειες?
δε θελω να ειμαι ομορφη?
αξιοπρεπης?
δεν εχω φιλους?
δεν με ενδοιαφερει τπτ ?

γιατι απλα

εχω μηχανη

ειμαι διαφορετικη
???????????????????????????????????????????????????????????????????

Cpt. Haddock
20/03/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
a dld εγω που εχω μηχανη ειμαι διαφορετικη?

δε θελω αντρα?
οικογενεια?
δεθ α μαγειρευω-κανω δουλειες?
δε θα μεγαλωσω παιδια?
δεν εχω φοβο για τα οικονομικα και τις δουλειες?
δε θελω να ειμαι ομορφη?
αξιοπρεπης?
δεν εχω φιλους?
δεν με ενδοιαφερει τπτ ?

γιατι απλα

εχω μηχανη

ειμαι διαφορετικη
???????????????????????????????????????????????????????????????????

Σε αυτά ακριβώς θέλει να απαντήσει η κοπέλα στη διπλωματική της ρε Ευη.

Ακόμα κι αν εσύ πιστεύεις οτι δεν υπάρχει κατι διαφορετικό, είναι χρήσιμο να της το πεις (πως και γιατί εννοείται - αλλά όχι στο φόρουμ)

:wave2: :wave2:

EVI
20/03/2007, 15:28
αααα οκ οκ οχι στο φορουμ το λεει αλλωστε το παραβλεψα!

noble
20/03/2007, 15:33
νομιζω το εχεις παρει πολυ στραβα!και κακως αμυνεσαι ετσι!
καταρχην το οτι γινετε μια ερευνα δεν ειναι αυτοματως κατι κακο ως προς τις γυναικες μοτοσυκλετιστριες!
επισης στον κοσμο της μοτοσυκλετας υπαρχει ενας παραγοντας κινδυνου και ρισκου που ισως ενας μεσος ορος γυναικων δεν επιλεγει
σε αντιθεση με καποιες αλλες,να μια διαφορα!και καποια γιατι που θα μπορουσαν ν απαντηθουν....:)
οπως και να χει,μια ερευνα ειναι πολυ σημαντικο να παιρνει αποψεις απ ολες τις μεριες,θετικες ως προς αυτην και αρνητικες.
ακομα κι αν διαφωνεις λοιπον μαζι της για τη σημασια της,η Αλεξανδρα το χρειαζεται αυτο.
ισως την πεισεις,ισως σε πεισει,ισως απλα συνεχισετε τη ζωη σας...
:wave2:

υ.γ.χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα,ετσι για να μην ξεχνιομαστε :p

EVI
20/03/2007, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
νομιζω το εχεις παρει πολυ στραβα!και κακως αμυνεσαι ετσι!
καταρχην το οτι γινετε μια ερευνα δεν ειναι αυτοματως κατι κακο ως προς τις γυναικες μοτοσυκλετιστριες!
επισης στον κοσμο της μοτοσυκλετας υπαρχει ενας παραγοντας κινδυνου και ρισκου που ισως ενας μεσος ορος γυναικων δεν επιλεγει
σε αντιθεση με καποιες αλλες,να μια διαφορα!και καποια γιατι που θα μπορουσαν ν απαντηθουν....:)
οπως και να χει,μια ερευνα ειναι πολυ σημαντικο να παιρνει αποψεις απ ολες τις μεριες,θετικες ως προς αυτην και αρνητικες.
ακομα κι αν διαφωνεις λοιπον μαζι της για τη σημασια της,η Αλεξανδρα το χρειαζεται αυτο.
ισως την πεισεις,ισως σε πεισει,ισως απλα συνεχισετε τη ζωη σας...
:wave2:

υ.γ.χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα,ετσι για να μην ξεχνιομαστε :p



καλα οποιος δε κανει χαρουλες με ο,τι ακουσει εδω μεσα αμυνετε μας την λεει κλπ κλπ

ελεος!

δεν αμυνομε

και αυτα που εγραψες ειναι τοοοοσοοοοο γυναικεια που ακριβως αυτο που λεω κανεις


δεν εχουμε καμμια διαφορα !


οσο για το υ,σ δε μπορω να πω....συμφωνω απολυτος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
20/03/2007, 15:40
στην προίκα περιλαμβάνεται και η μηχανή; :look:

EVI
20/03/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
στην προίκα περιλαμβάνεται και η μηχανή; :look:

ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?ΝΟΜΙΖΕΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΣΠΙΤΙ?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nostra
20/03/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
στην προίκα περιλαμβάνεται και η μηχανή; :look:




όχι...

η μηχανή έρχεται με την προίκα της...


:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

sotpag
20/03/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μα καλα θεμα ειναι αυτο τωρα? τι εχουν οι γυναικες που οδηγουν μηχανες δλδ διαφορετικο απο τις αλλες?

καλη επυτιχια να εχεις :beer:



Δεν είναι κάγκουρες όπως εμείς

πριν 4-5 μέρες στην πρωινή εκπομπή του MEGA "κοινωνία ώρα μηδέν"
που είχαν ένα team από το www.motorwoman.gr
να μας δείχνουν τα «βελτιωμένα» αυτοκίνητα,
ανάμεσα τους και ένα Cinquecento με ένα μπακετ δεν έφτασαν τα χρήματα για δεύτερο.
και όλοι έλεγαν μπράβο και τι καλά…


και στο καπάκι ρεπορτάζ για τους καγκουρες που κάνουν κόντρες κλπ


δεν έχω τίποτα με τις γυναίκες αλλά μάλλον αυτές έχουν, για φτιάχνουν ένα κλειστό club.

Απλά σε όλους τους χώρους έχουμε καλούς και κακούς καλό είναι να μην τους ξεχωριζουμε!!


όπως και να έχει βέβαια η κοπέλα κάνει μια έρευνα ....καλά αποτελέσματα.
:wave2: :wave2:

EVI
20/03/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Δεν είναι κάγκουρες όπως εμείς





:a13: :a13: :a13:

noble
20/03/2007, 15:52
EVI :wave2:
αν θελεις προσδιορισε μου ακριβως τον ορο γυναικεια που χρησιμοποιεις,γιατι δεν ξερω καθολου ποιες λεξεις και νοηματα ειναι γυναικεια και ποια αντρικα... :confused:
εκτος αν εννοεις "βαζω πλυντηριο"=γυναικειο "ρε μαλακα"=αντρικο(oldman ειναι μονο τροπος του λεγειν )
και αν εγω γραφω τοοοοσο γυναικεια,που ειμαι γυναικα,εσυ σαν τι γραφεις?:confused: ,δεν σε καταλαβα εδω.
και συνεχιζω να πιστευω οτι μπορει να σε εκπληξει αν μιλησεις μαζι της για ποιο λογο διαλεξε αυτο το θεμα σαν διπλωματικη.
αν εκανα λαθος στο θεμα αμυνας και επιθεσης σου ζητω συγνωμη,ειμαστε και πισω απο ενα πισι

:wave2:

αφου συμφωνεις στο υ.γ βρε να το θεματακι της κοπελας :p :lol:

EVI
20/03/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
EVI :wave2:
αν θελεις προσδιορισε μου ακριβως τον ορο γυναικεια που χρησιμοποιεις,γιατι δεν ξερω καθολου ποιες λεξεις και νοηματα ειναι γυναικεια και ποια αντρικα... :confused:
εκτος αν εννοεις "βαζω πλυντηριο"=γυναικειο "ρε μαλακα"=αντρικο(oldman ειναι μονο τροπος του λεγειν )
και αν εγω γραφω τοοοοσο γυναικεια,που ειμαι γυναικα,εσυ σαν τι γραφεις?:confused: ,δεν σε καταλαβα εδω.
και συνεχιζω να πιστευω οτι μπορει να σε εκπληξει αν μιλησεις μαζι της για ποιο λογο διαλεξε αυτο το θεμα σαν διπλωματικη.
αν εκανα λαθος στο θεμα αμυνας και επιθεσης σου ζητω συγνωμη,ειμαστε και πισω απο ενα πισι

:wave2:

αφου συμφωνεις στο υ.γ βρε να το θεματακι της κοπελας :p :lol:

και ποιος σου ειπε οτι εγω δε μιλω γυναικεια

και δε καταλαβα που ειναι το κακο?λες να με πουν φλωρακι?αχαχαχαχαχαχ

νομιζω ασχετος με το αρχικο ποστ οτι την εχουμε χασει την μπαλα οι γυναικες γενικος και ηδη οι μοτοσυκλετιστριες δε μας κανει αρχιδαρουδες που εχουμε μηχανη ελεος την εχουμε για την παρτη μας και οχι για να δειξουμε ποσο μαγκες ειμαστε δε λεω οτι ειπες κατι τετοιο ετσι?την αποψη μου λεω μονο

εχουμε γινει νεοπλουτοι της εξουσιας οι γυναικες μετα απο αιωνες που σκυβαμε το κεφαλι τωρα που το συκωσαμε δινουμε και σφαλιαρες

αν κανουμε ενα βημα πισω θα ειναι προς οφελος μας νομιζω......και το λεω εγω αυτο που ουκ ολιγες φορες εχω φερθει σαν νταλικιερης (χωρις να εχω τπτ με τους νταλικιεριδες )


εξακολουθω να συμφωνω με το υγ :beer: :rotflmao:

noble
20/03/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
στην προίκα περιλαμβάνεται και η μηχανή; :look:

αναλογα την κοπελα...αν εισαι τυχερος ναι!αν εισαι ατυχος η προικα ειναι η μηχανη :p
sotpag εισαι εκτος,αυτο ειναι αλλο θεμα.δεν ειπε συγκριση αντρων γυναικων,εκει σας παταμε σε ολα :lol:
:wave2:

Cpt. Haddock
20/03/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
αναλογα την κοπελα...αν εισαι τυχερος ναι!αν εισαι ατυχος η προικα ειναι η μηχανη :p

either way κάτι θα μας μείνει :p

:wave2:

noble
20/03/2007, 16:01
EVI με μπερδεψες,
οπως και να χει :beer:

στο υ.γ. να επιμεινουμε!
:p :beer:

alex_an
20/03/2007, 16:01
Καταρχήν εγώ προσωπικά ποτέ δε θεώρησα το χιούμορ καφρίλα :wacko: Όσο για το θέμα των πρακτικών, φοβάμαι ότι θα σε απογοητεύσω γιατί μέχρι στιγμής τα καταφέρνω.!! Αν ανοίξουν οι δουλειές θα σε έχω υπ' όψιν μου!! :beer:

sotpag
20/03/2007, 16:01
Αυτό που βλέπω πάντως είναι πως για όλα φταίει η Alex_an


Καλά κοπέλα μου, δεν ήξερες , δεν ρώταγες πριν γράψεις ….:rotflmao:

Τώρα θα έχουμε το θέμα τις εβδομάδας




Και μη το πάρεις στραβά, πλάκα κάνουμε, και θα δες που στο τέλος θα έχεις και τις απαντήσεις που θες
:wave2: :wave2:

EVI
20/03/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
EVI με μπερδεψες,
οπως και να χει :beer:

στο υ.γ. να επιμεινουμε!
:p :beer:



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

alex_an
20/03/2007, 16:46
Ωχ!! Δε φανταζόμουν ότι θα ξεσήκωνε το θέμα μου τέτοια θύελλα αντιδράσεων!!! Καταρχήν να διευκρινίσω ότι αυτή η εργασία δεν έχει συγκεκριμένο σκεπτικό ή οπτική γωνία τα οποία προσπαθεί να αποδείξει (π.χ. ότι οι γυναίκες με μηχανές έχουν ένα "κάτι") και επίσης ΘΕΛΩ να ακούσω όλες τις απόψεις και κατά βάσει τις προσωπικές σας ιστορίες με τις μηχανές σας. Δεν θα σας ψυχαναλύσω μέσα από τις συνεντεύξεις (αν μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο θα ξεκινούσα με τον εαυτό μου :)) γιατί θα είμαι και εκτός θέματος. Επίσης, αυτό το θέμα μου το πρότεινε ο καθηγητής μου, ο οποίος έχει ήδη κάνει μία εργασία με θέμα τη μοτοσυκλέτα, άσχετα από το φύλο και την αντιπαράθεση άντρες - γυναίκες (Νικόλας Χρηστάκης: "ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ: ριψοκινδύνευση και ιερό" ), η οποία έχει εκδοθεί από τις εκδόσεις futura. Ίσως αργότερα γίνει και κάτι αντίστοιχο με άντρες μοτοσυκλετιστές.
Αυτά και σόρρυ για την "ανακατωσούρα" που προκάλεσα (αν και η άποψή μου είναι πως είναι καλό να ταράζονται τα νερά που και πού)
:D

thnx και πάλι.

airamhag
20/03/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex_an
Επίσης, αυτό το θέμα μου το πρότεινε ο καθηγητής μου, ο οποίος έχει ήδη κάνει μία εργασία με θέμα τη μοτοσυκλέτα, άσχετα από το φύλο και την αντιπαράθεση άντρες - γυναίκες (Νικόλας Χρηστάκης: "ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ: ριψοκινδύνευση και ιερό" ), η οποία έχει εκδοθεί από τις εκδόσεις futura. Ίσως αργότερα γίνει και κάτι αντίστοιχο με άντρες μοτοσυκλετιστές.





ναι ε??

ενδιαφερον...ενδιαφερον...


:smokin:


οσο για την αναστατωση ...που την ειδες ??
αφου συμφωνουν ολες οτι ειμαστε ...γλυκιες αθωες εξυπνες κλπ ( πως τα ειπατε?)

:lol: :lol: :lol: :lol:

κ πινουμε κ μπυρες:beer: :beer: :beer: :beer:

natit
20/03/2007, 21:08
Καλησπερα σε ολους σας απο Λευκαδα!!!!!!!!!!!!!!
Ειμαι και εγω μεσα για την εργασια της Αλεξανδρας αλλα ειμαι λιγακι μακρυααα............:(

OzZzZzY
21/03/2007, 00:34
δηλωση της ΕVI:
δε θελω αντρα?
οικογενεια?
δεθ α μαγειρευω-κανω δουλειες?
δε θα μεγαλωσω παιδια?
δεν εχω φοβο για τα οικονομικα και τις δουλειες?
δε θελω να ειμαι ομορφη?
αξιοπρεπης?
δεν εχω φιλους?
δεν με ενδοιαφερει τπτ ?

γιατι απλα

εχω μηχανη

ειμαι διαφορετικη
???????????????????????????????????????????????????????????????????



οχι δεν εισαι ψαχνεις κι εσυ οτι μια γυναικα! ενα γαιδουρι να το φορτωνει, ενα μοσχαρι να πληρωνει, εναν ιαγουαρο στο γκαραζ (jaguar :smokin: ή εστω να σου συντηρει το kawasaki) και ενα τιγρη στο...κρεβατι σου :lol:
εν ολιγοις θες να βολευτεις γι αυτο ζητειται: ο Μαλακας Ταχωνιδης για να ερθει εις μοτοσυκλετιστικου γαμου κοινωνια! Aviiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

fantacid
21/03/2007, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
δηλωση της ΕVI:
δε θελω αντρα?
οικογενεια?
δεθ α μαγειρευω-κανω δουλειες?
δε θα μεγαλωσω παιδια?
δεν εχω φοβο για τα οικονομικα και τις δουλειες?
δε θελω να ειμαι ομορφη?
αξιοπρεπης?
δεν εχω φιλους?
δεν με ενδοιαφερει τπτ ?

γιατι απλα

εχω μηχανη

ειμαι διαφορετικη
???????????????????????????????????????????????????????????????????



οχι δεν εισαι ψαχνεις κι εσυ οτι μια γυναικα! ενα γαιδουρι να το φορτωνει, ενα μοσχαρι να πληρωνει, εναν ιαγουαρο στο γκαραζ (jaguar :smokin: ή εστω να σου συντηρει το kawasaki) και ενα τιγρη στο...κρεβατι σου :lol:
εν ολιγοις θες να βολευτεις γι αυτο ζητειται: ο Μαλακας Ταχωνιδης για να ερθει εις μοτοσυκλετιστικου γαμου κοινωνια! Aviiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

τι μλκ!!!!!

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

SPEED LOVER
21/03/2007, 08:33
παντα οι μοτο-οδηγοι ειναι λιγο διαφορετικοι απο τους αλλους

VANDA
21/03/2007, 09:10
Αν το συνεχίσουμε έτσι, μπορεί να μη χρειαστεί περαιτέρω έρευνα για τη διπλωματικη. Αυτό το thread θα φτάνει. :dizzy:

OldMan
21/03/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα :rotflmao: :rotflmao:

Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα, ετσι για να μην ξεχνιομαστε :p
Δεν ξεχνιόμαστε, αλλά στα προξενιά δεν είπες τίποτε για "προίκα" !!!
(και χάσαμε τα καλύτερα παληκάρια ...) :sad:

noble
21/03/2007, 12:21
φτου,παλι???:dizzy:

εχω!εχωωωωωω και ειναι και μπλε :p
:wave2:

Aggelos_SV
21/03/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex_an
Ίσως αργότερα γίνει και κάτι αντίστοιχο με άντρες μοτοσυκλετιστές.


E ρε γλέντια που έχουμε να κάνουμε τότε :lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
21/03/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY

οχι δεν εισαι ψαχνεις κι εσυ οτι μια γυναικα! ενα γαιδουρι να το φορτωνει, ενα μοσχαρι να πληρωνει, εναν ιαγουαρο στο γκαραζ (jaguar :smokin: ή εστω να σου συντηρει το kawasaki) και ενα τιγρη στο...κρεβατι σου :lol:
εν ολιγοις θες να βολευτεις γι αυτο ζητειται: ο Μαλακας Ταχωνιδης για να ερθει εις μοτοσυκλετιστικου γαμου κοινωνια! Aviiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: [/B]


Προς απαντηση σου ειμαι αρραβωνιασμενη με εναν αντρα που τον υπεραγαπω και δεν με πληρωνει γιατι πολυ απλα συντηρει το δικο του Ζ1000 και δε του μενουν λεφτα για τπτ αλλο


(οχι δεν θα ανοιξουμε σπιτι συνεργειο θα ανοιξουμε )

:rotflmao: :beer: :beer: :wave2:

Respect
21/03/2007, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και ποιος σου ειπε οτι εγω δε μιλω γυναικεια

και δε καταλαβα που ειναι το κακο?λες να με πουν φλωρακι?αχαχαχαχαχαχ

νομιζω ασχετος με το αρχικο ποστ οτι την εχουμε χασει την μπαλα οι γυναικες γενικος και ηδη οι μοτοσυκλετιστριες δε μας κανει αρχιδαρουδες που εχουμε μηχανη ελεος την εχουμε για την παρτη μας και οχι για να δειξουμε ποσο μαγκες ειμαστε δε λεω οτι ειπες κατι τετοιο ετσι?την αποψη μου λεω μονο

εχουμε γινει νεοπλουτοι της εξουσιας οι γυναικες μετα απο αιωνες που σκυβαμε το κεφαλι τωρα που το συκωσαμε δινουμε και σφαλιαρες

αν κανουμε ενα βημα πισω θα ειναι προς οφελος μας νομιζω......και το λεω εγω αυτο που ουκ ολιγες φορες εχω φερθει σαν νταλικιερης (χωρις να εχω τπτ με τους νταλικιεριδες )


εξακολουθω να συμφωνω με το υγ :beer: :rotflmao: A!.. είπα και 'γω.. :smokin:

:lol: :rotflmao:

EVI
21/03/2007, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
A.. είπα και 'γω.. :smokin:
:lol: :rotflmao:


:confused:


ειπε ο respect και μας αφησε να απορουμε τι ειπε....

Respect
21/03/2007, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:confused:


ειπε ο respect και μας αφησε να απορουμε τι ειπε.... " και το λεω εγω αυτο που ουκ ολιγες φορες εχω φερθει σαν νταλικιερης (χωρις να εχω τπτ με τους νταλικιεριδες )"

:D :D :D

EVI
21/03/2007, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
" και το λεω εγω αυτο που ουκ ολιγες φορες εχω φερθει σαν νταλικιερης (χωρις να εχω τπτ με τους νταλικιεριδες )"

:D :D :D


αααα

ε ναι

:rotflmao: :beer:

evvou
21/03/2007, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
...ειμαι αρραβωνιασμενη...

:eyepop: :eyepop: :eyepop:
τι? που? πως? ποτε? γιατι?...καλα το γιατι αστο...το ξερω :p :wacko: :beer: :beer: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao:

EVI
21/03/2007, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
τι? που? πως? ποτε? γιατι?...καλα το γιατι αστο...το ξερω :p :wacko: :beer: :beer: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao:


ti na soy po ksafnika moy hrthe kai mena ekei moy milagame gia eksatmiseis :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Meni0s
21/03/2007, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ti na soy po ksafnika moy hrthe kai mena ekei moy milagame gia eksatmiseis :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αυτα ειναι! ! !:lol: :lol: :lol: :wave2: :beer:

evvou
21/03/2007, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ti na soy po ksafnika moy hrthe kai mena ekei moy milagame gia eksatmiseis :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: ετσι ειναι το αγορι αυτο :lol: εκει που λετε για εξατμισεις σου πεταει ενα "ετσι που λες για τις ακραπες...α ναι..ξεχασα να σου πω...δε ριχνουμε και εναν γαμο?" :eyepop: :lol: :beer: :beer:

EVI
21/03/2007, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:rotflmao: :rotflmao: ετσι ειναι το αγορι αυτο :lol: εκει που λετε για εξατμισεις σου πεταει ενα "ετσι που λες για τις ακραπες...α ναι..ξεχασα να σου πω...δε ριχνουμε και εναν γαμο?" :eyepop: :lol: :beer: :beer:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: kapos etsi


kai to koryfaio

<<de soy phra daxtylidi de ksero apo tetoia pame avrio na pareis esy>>

pos de moy eipe

pare lefta kai trava pare monh soy

h

pare monh soy kai sta dino :rotflmao:



kai otan phgame kai eida times !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ase !!!!!!!!!!! kalytera na eperna olosomh acrapa

evvou
21/03/2007, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
pos de moy eipe

pare lefta kai trava pare monh soy

h

pare monh soy kai sta dino :rotflmao:
kai otan phgame kai eida times !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ase !!!!!!!!!!! kalytera na eperna olosomh acrapa

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: κορυφη :lol: :lol:
αντε με το καλο φιλεναδα μου :beer: :beer:

αχ θα κλαψω :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

EVI
21/03/2007, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: κορυφη :lol: :lol:
αντε με το καλο φιλεναδα μου :beer: :beer:

αχ θα κλαψω :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:



OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

kala re ti na klapseis? anti na klapseis de pame gia kana gkaife? :beer:

fantacid
21/03/2007, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

kai otan phgame kai eida times !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ase !!!!!!!!!!! kalytera na eperna olosomh acrapa

de nomizw na se xalaei!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

evvou
22/03/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

kala re ti na klapseis? anti na klapseis de pame gia kana gkaife? :beer:

πρεπει ρε γμτ :rolleyes:
αλλα η μαλακια ειναι οτι για μενα ο καφες εχει γινει σπανιο φαινομενο πλεον :rolleyes:

παντως και για καφε οταν παμε...που θα παμε ειναι σιγουρο...εγω θα κλαψω :bawl: :bawl: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

airamhag
22/03/2007, 14:11
ZanDark , Evi

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γραψατε μιλαμε...





μπαι δε γουεη ...κονγκρατσουλεησιονς :winka:

makis206
22/03/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
ZanDark , Evi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
γραψατε μιλαμε...
μπαι δε γουεη ...κονγκρατσουλεησιονς :winka:

+1 σε όλα που τα είδα μόλις !!

Συγχαρητήρια στα παιδιά !:winka:


:beer: :beer: :beer: :beer:

kalesin
22/03/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
+1 σε όλα που τα είδα μόλις !!

Συγχαρητήρια στα παιδιά !:winka:


:beer: :beer: :beer: :beer:


για πε μου κ μενα, γιατι ειμαι κ γνωστος καθυστερημενος, κ κυκλοφορει κ μπολικη χοληστερινη αυτη τη στιγμη στον οργανισμο μου, συν την νυστα που επηλθε απο την μαχη....

τελικα εχουμε αρραβωνες η αγορα ολοσωμης εξατμισης;


:confused:

makis206
22/03/2007, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
για πε μου κ μενα, γιατι ειμαι κ γνωστος καθυστερημενος, κ κυκλοφορει κ μπολικη χοληστερινη αυτη τη στιγμη στον οργανισμο μου, συν την νυστα που επηλθε απο την μαχη....
τελικα εχουμε αρραβωνες η αγορα ολοσωμης εξατμισης;
:confused:

Για να βάζει τα κλάματα η Ζαντάρκ μάλλον κανονικότατους αρραβώνες είχαμε

:lol:

Να κεράσω σόδα να'ρθεις στα ίσια σου ;:rotflmao:

kalesin
22/03/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Για να βάζει τα κλάματα η Ζαντάρκ μάλλον κανονικότατους αρραβώνες είχαμε

:lol:

Να κεράσω σόδα να'ρθεις στα ίσια σου ;:rotflmao:




μπαααα στην δευτερη ειμαι αλλα ακομα τιποτα






να ζησουν τα παιδια μας λοιπον... αντε με το καλο να αυξανομαστε κ να πληθαινουμε




θα κλαψω πιο μετα που θα εχω χωνεψει λιγακι

airamhag
22/03/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
μπαααα στην δευτερη ειμαι αλλα ακομα τιποτα

να ζησουν τα παιδια μας λοιπον... αντε με το καλο να αυξανομαστε κ να πληθαινουμε

θα κλαψω πιο μετα που θα εχω χωνεψει λιγακι

ετσι εξηγηται...



( ο ηλιος αχινος... :rolleyes: )

sober
22/03/2007, 14:49
Συγχαρητηρια και απο μενα παιδιαααα!!!!!:beer: :a46:

wild_cat/anima
22/03/2007, 15:10
alex_an τσεκαρε τα mail σου.


evi συγχαρητηρια και πάντα τα καλύτερα
:)

kost rider
23/03/2007, 02:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα :rotflmao: :rotflmao:

γιαυτο δεν αποκτησατε ποτε οδηγικη συνηδηση(αν τογραψα καλα..:lol: ):rotflmao:

Alki_Viades
23/03/2007, 10:31
Νομιζω πια πως το γιατι χρειαζεται να γινει ερευνα για γυναίκες αναβάτες, τη στιγμη που το thread κατεληξε σε αρραβωνες, εχει απαντηθει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλοριζικα παντως, και τα δαχτυλιδια και οι ακραπες!

noble
23/03/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
γιαυτο δεν αποκτησατε ποτε οδηγικη συνηδηση(αν τογραψα καλα..:lol: ):rotflmao:


δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :lol:
παντως ειστε ευκολος στοχος,σας σκοτωνουμε σαν μυγες :smokin:
αν ειχατε λιγοτερη εσεις,απορω ποσους θα εξαφανιζαμε :rotflmao: :rotflmao:

ελα διαμαχη για το ποιος εχει οδηγικη συνειδησηηηηηηηη :dizzy:

evi συγχαρητηρια!:beer:
Alki_Viades :lol:

:wave2:

evvou
23/03/2007, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Νομιζω πια πως το γιατι χρειαζεται να γινει ερευνα για γυναίκες αναβάτες, τη στιγμη που το thread κατεληξε σε αρραβωνες, εχει απαντηθει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω που το εκανα θεμα, ειμαι συνεπιβατης...οποτε δε μετραει :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

evvou
23/03/2007, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :lol:
παντως ειστε ευκολος στοχος,σας σκοτωνουμε σαν μυγες :smokin:
αν ειχατε λιγοτερη εσεις,απορω ποσους θα εξαφανιζαμε :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

TROOPER
23/03/2007, 15:53
evi εισαι λαθος στο θρεντακι.μαλακια.

kost rider
24/03/2007, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

γελα κυρια μου..γελα μαζι μου..(που λεει και το τραγουδι).αρε τι θα κανατε χωρις εμας τους μηχανικους,κατασκευαστες,εθελοντες μουνοδουλομηχανικους,ερωτιλους καμακοβιους(με δικυκλο παντα)..για καλο και για κακο δυο αγαπες εχω εγω..:sick: :look:

tai
24/03/2007, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Προς απαντηση σου ειμαι αρραβωνιασμενη με εναν αντρα που τον υπεραγαπω


επιτέλους !!! έκανε και μια καλή επιλογή αυτός ο κοτσιδάκιας? :lol:





:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

EVI
24/03/2007, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
επιτέλους !!! έκανε και μια καλή επιλογή αυτός ο κοτσιδάκιας? :lol:





:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Ναι αποφασιε να τα ξυρισει λεει γιατι του μπαιναν στα ματια τα κοτσιδια μετα τα 240 :rotflmao:

να σαι καλα :wave2:

tasoulisk
31/01/2010, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
χαρη,ομορφια,εξυπναδα,αντανακλαστικα,προικα :rotflmao: :rotflmao: και μοτοσικλέτα

tifoefs
31/01/2010, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :lol:
παντως ειστε ευκολος στοχος,σας σκοτωνουμε σαν μυγες :smokin:
αν ειχατε λιγοτερη εσεις,απορω ποσους θα εξαφανιζαμε :rotflmao: :rotflmao:

ελα διαμαχη για το ποιος εχει οδηγικη συνειδησηηηηηηηη :dizzy:

evi συγχαρητηρια!:beer:
Alki_Viades :lol:

:wave2:

Εσυ αν συνεχισεις τη παρεα μ' αυτον το αλητη θα γινεις καγκουρινα !!

:eyepop: :lol: :lol: :lol:

tifoefs
31/01/2010, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
επιτέλους !!! έκανε και μια καλή επιλογή αυτός ο κοτσιδάκιας? :lol:


2 κοτσιδες εχει τωρα για μια ;;

εχω χασει επεισοδια !!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

ermiss
31/01/2010, 10:14
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=94928

sergiosm
31/01/2010, 12:35
Αλήθεια ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

θα μας ενημερώσει κανείς αν έγιναν οι συνεντεύξεις και πώς πήγε η διπλωματική ;;;





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pilotos_xtreme
31/01/2010, 13:07
εγω πιστευω πως η φοιτητρια βγηκε μουστακαλης με μπεγλερι στο χερι κ πουρο στο στομα :smokin:


ε ρε τι κανουν καποιοι για να βρουνε γκομενα :lol:

tifoefs
31/01/2010, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Αλήθεια ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

θα μας ενημερώσει κανείς αν έγιναν οι συνεντεύξεις και πώς πήγε η διπλωματική ;;;





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αλλαξε το θεμα της ... οι συνεντευξεις 2 χρονια πριν αλλαξαν θεμα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: