PDA

View Full Version : Ολυμπιακός Εθελοντισμός



filippos_hornet
19/11/2003, 12:21
Από την αρχή κοροϊδεύαμε και δεν καταλαβαίναμε ποιος δηλώνει εθελοντής στους Ολυμπιακούς αγώνες.

Εγώ λοιπόν έκανα αίτηση από το Μαϊο και ακόμα δεν με εχουν καλέσει για συνέντευξη. Τους τηλεφωνώ λοιπόν σημερα, η συζητηση που ακολουθησε
Εγώ: Τι θα γίνει τελικά; Πότε θα έρθω για συνέντευξη για να παραλάβω το πολυπόθητο χαρτί (20 μέρες αδεια από το στρατό!!!!)
Δημ. Υπαλληλος: Μην ανησυχειται καθόλου, όλα λειτουργουν τελεια, θα σας καλέσουμε σύντομα
Εγω: Ναι μα μα μα μα δεν θα προλάβω εχουν περάσι 6 μηνες από την αιτηση, ετσι γρήγορα που ενεργείται μάλλον θα με καλέσεται μετα τους Ολυμπιακούς επιπλεον απολύομαι τον Φεβρουαριο (δηλαδη δεν θα προλάβω να πάρω την 20ημερη αδεια) χαχαχαχααχ
Δημ. Υπαλ: μμμμμ όντως χαχααχαχαχαχ

:confused:

Alkis
19/11/2003, 12:52
... στον τίτλο σου. Στην περίπτωση των δικών μας Ολυμπιακών αγώνων, έχω την εντύπωση ότι δεν πρόκειται για 'Ολυμπιακό Εθελοντισμό΄, αλλά για 'Ολυμπιακό Δουλισμό'.

Εθελοντισμό θέλουν τα τσίρκα, με τα 5 και δέκα εκατομμύρια που παίρνουν το μήνα τόσοι πολλοί που έχουν χωθεί στο 'Φαγοπότι 2004'.

Adventure-R
20/11/2003, 14:31
θα επικεντρώσω στο εξής: Την ώρα που εσύ θα μαζέυεις την μπαλίτσα η κάμερα αγαπητέ δεν θα δείχνει τίποτα άλλο παρά τα ποστεράκια της CocaCola και της όποιας Cola. Αυτοί εθελοντικά το κάνουν; Τα κανάλια εθελοντικά το κάνουν; Τα τσαντάκια, αυτοκολητάκια, καρφιτσούλες, αρχιδάκια που πωλούναι με το SUPER WOW!!! logo των ολυμπιακών εθελοντικά πωλείται; Τα άπειρα τέλη που θα φάμε στον κώλο εθελοντικά θα τα δώσουμε;

Ο εθελοντισμός αγαπητε ζητάται μόνο από την βάση. Τον μαλάκα. Δηλαδή εμάς. Προσωπικά θα πάρουν τ΄αρχ#$@ μου.

illuminatios
20/11/2003, 15:37
Ενω αν δηλωνες δεθελοντης,ηδη θα σουν οκ!

kosdros
21/11/2003, 09:39
έλεγε και μια αφίσα:



ΌΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΧOΡΕΥΟΥΝΕ ΤΑ ΔΙΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ

africanos31
22/11/2003, 13:26
και απο μενα θα παρουν τα αρχ*#ια μου τα λαμογια

NLS
22/11/2003, 21:20
ας πάει εθελοντής η Αγγελοπούλου

(αλλά παρά τα δις της δεν λέει όχι στα μύρια μισθό της)