PDA

View Full Version : Ρε παιδιά που σκατα είναι τα R1??????



xtapodias
20/03/2007, 21:24
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανά R1 τώρα τελευταία?????? Μιλώντας με κάτι φίλους μου καταλήξαμε οτι τελευταία δεν βλάπουμε πια R1 σε σχέση με παλιότερα χρόνια. Σημειώστε οτι κάθε μέρα κινούμαστε με τη μηχανή σε διάφορες περιοχές της Αθήνας. 'Η δεν τα στραβωθήκαμε ή μειώθηκαν τρελά. Πάντως βλέπω άπειρα VSTROM-VARADERO-TDM και ευτυχώς και πολλά GSXR που είναι και τα αγαπημένα μου.

Εσείς τι λέτε??? Βλέπετε R1 στον ορίζοντα??????????

project.breeze
20/03/2007, 22:00
Έγω βλέπω κάθε μέρα σχεδόν μιας και έχει ενα φιλαράκι μου ένα R1 2005.Τώρα που το λες γενικά δεν βλέπω πολλά χιλιάρια,όλο 600άρια βλέπω από ss και πολλά on-off...:rolleyes:

Λεωνίδας
20/03/2007, 22:20
ε με τέτοιους δρόμους (σαν πίστα) όλοι πρέπει να πάρουμε ένα 1000άρι ss :rolleyes:

T.R.E
20/03/2007, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtapodias

Εσείς τι λέτε??? Βλέπετε R1 στον ορίζοντα??????????

Οχι,συνηθως τα R1 βλεπουν τον καταμαυρο κωλο του gsxr!!!:lol: :lol: :lol:

Frezas
21/03/2007, 00:21
Παντως απο Yamaha στο Πειραια εχουν πουληθει ηδη 3 μηχανακια '07.......

Τα R1 δε τα βλεπετε γιατι δεν ειναι μηχανακια καφετεριας σαν τα GSXR,CBR κλπ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κανουν βολτες τα ΣΚ , και μπαινουν πιστα οπου και ειναι στο στοιχειο τους.....:sun: :sun:



....ωχ να δω ποιος με σωνει τωρα....... :a42: :a42:

lampros_fazer
21/03/2007, 01:44
Έμαθαν οτι κυκλοφορεί ο FZR600R και δεν βγαίνουν έξω..

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Brolas
21/03/2007, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Έμαθαν οτι κυκλοφορεί ο FZR600R και δεν βγαίνουν έξω..

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

OrEsTiS82
21/03/2007, 04:55
LooOOOOoL !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
21/03/2007, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Έμαθαν οτι κυκλοφορεί ο FZR600R και δεν βγαίνουν έξω..

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


ειναι και αυτο το βιντεο βλεπεις με το 636 που όσο να ναι σε τρομαζει!!









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
21/03/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Έμαθαν οτι κυκλοφορεί ο FZR600R και δεν βγαίνουν έξω..
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Άρρωστε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maniak.
21/03/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Οχι,συνηθως τα R1 βλεπουν τον καταμαυρο κωλο του gsxr!!!:lol: :lol: :lol:



φιλε ΤΡΕ συνηθως ετσι γινετε , πρωτα βλεπης τον κωλο τον ζαχαρωνης και μετα των :a021:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

T.R.E
21/03/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
φιλε ΤΡΕ συνηθως ετσι γινετε , πρωτα βλεπης τον κωλο τον ζαχαρωνης και μετα των :a021:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Γαματο εμοτικον με το δαχτυλακι....:lol: :lol: :wave2:

gixxerpap
21/03/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Γαματο εμοτικον με το δαχτυλακι....:lol: :lol: :wave2:

μ' αρεσει που δεν διαφωνησες παντως:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
21/03/2007, 15:10
Ο Γρηγόρης1 που έχει είναι Θεσαλονίκη(αλλά περιμένει να πάρει το νέο ή το Κ7) , ο gixxer κυκλοφορεί δεν τον έχετε δει??:confused:

Μάλλον τα R1 είναι υπερβολικά γλήγορα και δεν μπορείτε να τα δείτε :p


:rotflmao: :lol:


Υ.Γ Έχουν βγει τόσα μηχανάκια απ' όλες τις εταιρίες, λογικό είναι οτι θα έχουν πέσει οι πωλήσεις. Επίσης ίσως τα έχουν πλεόν μόνο για πίστα.

project.breeze
21/03/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ο Γρηγόρης1 που έχει είναι Θεσαλονίκη(αλλά περιμένει να πάρει το νέο ή το Κ7) , ο gixxer κυκλοφορεί δεν τον έχετε δει??:confused:

Μάλλον τα R1 είναι υπερβολικά γλήγορα και δεν μπορείτε να τα δείτε :p


:rotflmao: :lol:


Υ.Γ Έχουν βγει τόσα μηχανάκια απ' όλες τις εταιρίες, λογικό είναι οτι θα έχουν πέσει οι πωλήσεις. Επίσης ίσως τα έχουν πλεόν μόνο για πίστα.



Latris σε πιάνω αδιάβαστη.Ο Γρηγόρης αγόρασε R1 αλλά δεν πήρε το καινούργιο,πήρε το 2006 και τώρα αναρωτιέται μήπως του πουλήσανε το 2005 γιατί του μπήκανε ψύλλοι στα αυτιά λόγω του χρώματος.Ενημερώσου σε παρακαλώ:smokin:

T.R.E
21/03/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μ' αρεσει που δεν διαφωνησες παντως:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Γιατι να διαφωνησω?

Προς το παρον και το αμεσο μελλον τα R1 ειναι ακομα στο ζαχαρωμα....:lol:

Μεχρι να φτασουνε στο τρυπημα εχουνε δρομο ακομα...:wave2: :wave2:

grigorisr1
21/03/2007, 16:17
Oti de kikloforoun pola R1 se sxesi me ta k5 einai alithia... toulaxiston gia thessaloniki ti kiriaki pou imouna sindo eixe 7 k5 kai to monadiko R1 imuna ego :) ala ego pali de to alazo R1 rulez Giati exei omorfia kai Gkazi

xtapodias
21/03/2007, 21:00
εγώ πρόβλημα με τα yamaha δεν έχω αφού κι εγώ fazer 1000 εχω, που είναι και κοντοχωριανός του R1. Πιστεύω πάντως οτι με το μπιρι-μπιρι στα περιοδικά και τα λοιπά το Gsxr πουλάει σαν τρελό (όχι οτι δεν τ' αξίζει!!). Αυτά είναι φυσικά επακόλουθα του θεικού K5. Απλά περίμενα με τα προβλήματα των πλαισίων που ακούστηκαν για τα 2006, να πουλάει και κανας άλλος και όχι μόνο ο Σφακιανάκης.

Α!!!!!!! και κάτι άλλο που παρατήρησα. Οι κλασσικότερες (και περισσότερες) μηχανές για κονσομασιόν σε καφετέρια τις Κυριακές το μεσημέρι ας πούμε είναι.......................................................................................... ................................

ΖΧ10-12 και λοιπά kawasakiα (έχει πρασινίσει το μάτι μου)

EVI
21/03/2007, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ε με τέτοιους δρόμους (σαν πίστα) όλοι πρέπει να πάρουμε ένα 1000άρι ss :rolleyes:



+10000

EVI
21/03/2007, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtapodias


Α!!!!!!! και κάτι άλλο που παρατήρησα. Οι κλασσικότερες (και περισσότερες) μηχανές για κονσομασιόν σε καφετέρια τις Κυριακές το μεσημέρι ας πούμε είναι.......................................................................................... ................................

ΖΧ10-12 και λοιπά kawasakiα (έχει πρασινίσει το μάτι μου) [/B]


:rotflmao: ενω fazer δε βλεπεις ουτε ενα ! :rotflmao: που μενεις ?:rotflmao:

xtapodias
22/03/2007, 07:11
καλά βλέπεις πολλά fz1 γυμνά ή με φαιρινγκ στο δρόμο? Εγώ όποτε είμαι στο φανάρι δίπλα με συνάδελφο στήνουμε πάρτυ. Εκτός αν εννοείς 600αρια οπότε έχεις απόλυτο δίκιο. Απλά θεωρώ οτι αυτά που ανέφερα πιο πάνω είναι περισσότερα (Vstrom - tdm - gsxr κλπ) :wave2: :wave2:

Respect
22/03/2007, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtapodias
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανά R1 τώρα τελευταία?????? Μιλώντας με κάτι φίλους μου καταλήξαμε οτι τελευταία δεν βλάπουμε πια R1 σε σχέση με παλιότερα χρόνια. Σημειώστε οτι κάθε μέρα κινούμαστε με τη μηχανή σε διάφορες περιοχές της Αθήνας. 'Η δεν τα στραβωθήκαμε ή μειώθηκαν τρελά. Πάντως βλέπω άπειρα VSTROM-VARADERO-TDM και ευτυχώς και πολλά GSXR που είναι και τα αγαπημένα μου.

Εσείς τι λέτε??? Βλέπετε R1 στον ορίζοντα?????????? Παντρεμένοι άνθρωποι είμαστε με παιδιά, σκύλους και χρέη.. Τι να αγοράζαμε; Ευτυχώς να λές που δε πήραμε κανά τρίκυκλο PIAGGIO να πουλάμε κασέτες στη λαϊκή. :rotflmao: :rotflmao:

maniak.
22/03/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Γιατι να διαφωνησω?

Προς το παρον και το αμεσο μελλον τα R1 ειναι ακομα στο ζαχαρωμα....:lol:

Μεχρι να φτασουνε στο τρυπημα εχουνε δρομο ακομα...:wave2: :wave2:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ "ΤΡΥΠΗΣΗ" ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ:lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

T.R.E
22/03/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ "ΤΡΥΠΗΣΗ" ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ:lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ξανακοιταξου γιατι λαθος σου φαινεται...:wave2:

R-1nas
22/03/2007, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Latris σε πιάνω αδιάβαστη.Ο Γρηγόρης αγόρασε R1 αλλά δεν πήρε το καινούργιο,πήρε το 2006 και τώρα αναρωτιέται μήπως του πουλήσανε το 2005 γιατί του μπήκανε ψύλλοι στα αυτιά λόγω του χρώματος.Ενημερώσου σε παρακαλώ:smokin:


Steilte mou se pm arithmo plaisiou tou R1 kai xroma na sas po ti paizei me to mixanaki.

grigorisr1
23/03/2007, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Steilte mou se pm arithmo plaisiou tou R1 kai xroma na sas po ti paizei me to mixanaki.

Euxaristo pou endiaferese file ala de xriazete to mixanaki einai 05 kainourio fisika kai htane stock gia auto to pira kai toso ftina..