PDA

View Full Version : multi 620



katsidio
21/03/2007, 14:15
γεια σας!!!!!
ζηταω τις εμπειρες αποψεις σας,για το αγαπητο μας multi 620,
σχετικα με την συμπεριφορα του στην πολη(αθηνα..:bigcry: )
στο ταξιδι,με δευτερο ατομο κ τελος πως συμπεριφερεται σε ατομο καινουριο στον χωρο!!!!!
ευχαριστω παιδες!!!!!!!

skous
21/03/2007, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsidio
γεια σας!!!!!
ζηταω τις εμπειρες αποψεις σας,για το αγαπητο μας multi 620,
σχετικα με την συμπεριφορα του στην πολη(αθηνα..:bigcry: )
στο ταξιδι,με δευτερο ατομο κ τελος πως συμπεριφερεται σε ατομο καινουριο στον χωρο!!!!!
ευχαριστω παιδες!!!!!!!


Στην πόλη γαμεί, πάει πολύ καλά και είναι πιο φιλικό από το 1000. Επίσης νομίζω ότι έχει και πιο ανατομικό κάθισμα απο το 1000 (απο τα πρώτα χιλιάρια σίγουρα).
Το καλοκαίρι ζεσταίνεται πολύ αλλά αυτό δεν είναι ανησυχιτικό....

Στο ταξίδι είναι οκ, αρκετά καλό. Βέβαια τρώς πολύ αέρα (όποιος σου πεί ότι δεν τρως αέρα λόγω fering είναι ψεύτης). Πάντως με μια ταχύτητα γύρω στα 120-150 είσαι οκ.
Βέβαια στο ταξίδι γίνονται αντιληπτά τα λίγα του αλογάκια (σε σχέση με το DS) αλλά οκ.. (γιαυτό εγώ το έκανα 750!!)

Τώρα με δεύτερο άτομο δεν ξέρω, ελάχιστες φορές έβαλα πάνω.

Πάντως εάν είσαι νέος στον χώρο, και έχεις το μυαλό σου, πάρτο. Και εμένα το πρώτο μου ήταν και μπορώ να πώ αρκετά εώς πολύ εύκολο το βρήκα.

bajas
21/05/2007, 14:19
poso stoixizei ena metaxeirismeno multi 620 se kali katastasi endiaferomai kai egw na parw ena basika giati maresei emfanissiaka kai gia kana taksidaki twra to kalokairi

skous
21/05/2007, 21:53
λιγο κατω απο 6000 μπορεί να βρείς.

NikosRR
22/05/2007, 22:37
Εγώ χθές αγόρασα το Multi του skous και οδηγώντας το εντός πόλης μου φάνηκε παιχνιδάκι και πολύ βολικό...άλλες εντυπώσεις σύντομα.Εγώ έψαχνα για 1000 αλλά αυτά που είδα δεν άξιζαν τον κόπο και ας ήταν στη ίδια τιμή με του skous.Να το πάρεις και για 1ο μηχανάκι είναι πολύ καλή επιλογή.

VRV
23/05/2007, 14:04
Σκέφτομαι να δώσω το 620 το dark μου στα 7 χιλιάρικα. Ενός χρόνου (+1 χρόνος εγγύηση) και τον ακριβό το συναγερμό της Micro αυτόν με την τηλεειδοποίηση (pager). Κάθε βράδυ κοιμάται σε γκαράζ και είναι σε άριστη κατάσταση. 18.000 Km τα περισσότερα Αθήνα – Χαλκίδα, Αθήνα – Πόρτο Χέλι.

Αν σε ενδιαφέρει είμαι Πειραιά. Ακόμη δεν το έχω βγάλει σε αγγελία γιατί χαλιέμαι στην ιδέα ότι θα αποχωριστώ τη μπουμπού μου…

Γιάννης, τηλ. 6937 26 78 50