PDA

View Full Version : Zitas.....souza.......KAΠAKI.....!!!!!!!



Σελίδες : [1] 2 3

DRUMMES!
22/03/2007, 19:35
Prin 2-3 vdomades imoun me filaraki riga feraiou k ermou stin patra k koitazame mia vitrina.....Ksafnika akouw ena xamo,seirines k marsarizmata k vlepw 2 zitades na pernane kornaroune k na kanoun eligmous gia na perasoun les k kapoion kinigane......!
Me to pou pernane tin riga feraiou vlepw ton enan na xouftwnei to gazi k na travaei ti mixani souza.................k MPAMMMMM!!!!!!!!!!!!!Trwei kapaki tis poutanas!!!!!!! i mixani fernei 2 toumpes k skaei panw se ena parakarismeno k enan kado........:D O mpatsos syrthike ligo sikwthike k arxise ta xristokantila!!!!!To klou tis ypothesis einai oti akrivws deksia tou dromou itan stasi ktel me gyrw stous 20 anthrwpous na perimenoun mes sto dromo to bus!!!!


ws tropeo pira ton faro pou eixe ksekollisei k twra vriskete ne anavei me patenta sto dwmatio mou:D :D :D :D

fantastite na epefte i mixani panw ston kosmo............:wave2: :wave2: :wave2:

jasondakar
22/03/2007, 19:43
γιατι νοιωθω χαρουμενος ξαφνηκα:lol:

ledz
22/03/2007, 22:35
Περα απο τους Ζηταδες, οι Ταυ-αδες ξερει κανεις τι ειναι; ( Τ ρανσαλπαδες; )

Brolas
22/03/2007, 22:42
http://www.youtube.com/watch?v=L8iwak-d9t4 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Πλήρωνε Έλληνα μ@λ@κ@ φορολογούμενε...:bawl:

AFTER
22/03/2007, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
γιατι νοιωθω χαρουμενος ξαφνηκα:lol:


Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις?

Brolas
22/03/2007, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις? After,παρόλο που απαντάς σε αλλονού post θέλω να σου πω την δικιά μου άποψη.Φυσικά δεν χαίρομαι που έπεσε ο ζητάς,φυσικά και είναι άνθρωπος και έχει και αυτός κ@υλες πα΄νω σε μία μηχανή όπως όλοι μας...Ξέρεις όμως τι με εξοργίζει?Το ότι αυτόν,παρόλο που κάνει μ@λ@κιες,δεν τον γράφει κανείς...:mad:

AFTER
22/03/2007, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
After,παρόλο που απαντάς σε αλλονού post θέλω να σου πω την δικιά μου άποψη.Φυσικά δεν χαίρομαι που έπεσε ο ζητάς,φυσικά και είναι άνθρωπος και έχει και αυτός κ@υλες πα΄νω σε μία μηχανή όπως όλοι μας...Ξέρεις όμως τι με εξοργίζει?Το ότι αυτόν,παρόλο που κάνει μ@λ@κιες,δεν τον γράφει κανείς...:mad:


To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
Και δεν εννοω με χρηματα....

Brolas
22/03/2007, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
Και δεν εννοω με χρηματα.... Αυτό λογικά άμα γίνει η στραβή μπροστά στον υπουργό....Γιατί αν φάει μια τούμπα από σούζα από δικιά του μ@λ@κι@ θα πει ότι την έφαγε πάνω σε μια καταδίωξη και ξεμπέρδεψε.(Εννοείται πως αν τον πιάσουν να κάνει μ@λ@κίες την έχει κάτσει μα είναι πολύ σπάνιο να συμβεί αυτό...)

fantacid
22/03/2007, 23:51
ενταξει μωρε....οταν βλεπεις ενα οργανο της εξουσιας να γκρεμιζετε με τετοιο αστειο /σχεδον γελειο τροπο σιγουρα το διασκεδαζεις!

εαν το σκεφτεις καλυτερα ειναι κ αυτος ανθρωπας κ τις ιδιες λαμες θα βαλει κα αυτος σε περιπτωση στραβης σιγουρα δεν ειναι τοσο διασκεδαστικο:(

παντως εαν ηταν βιντεακι στο utube θα τα σπαε!
:lol: :lol: :lol: :lol:

jasondakar
23/03/2007, 03:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι πρεπει να νιωθεις χαρουμενος?


Ο Ζητας εχει την ιδια πωρωση με τις μηχανες με εσενα, αλλιως δεν θα γινοταν ζητας
Το οτι υπαρχουν καποιοι που κανουν καταχρηση εξουσιας, ειναι γνωστο, αλλα σκεψου οτι καθημερινα αντιμετωπιζουν ''ξερειςποιοςειμαιεγακιδες'' με varadero και translap και καγκουρες με 1000αρες χωρις κρανος χωρις θεο χωρις τιποτα.....

Σε εκατονταδες παιδια εδω μεσα, καθε φορα που τους πετυχαιναμε σε εξορμησεις εκτος πολεων, ακομα και χωρις πινακιδες να μας βλεπανε(εγω προσωπικα παντα εχω), δεν λεγανε τιποτα, γιατι ξερανε οτι δεν εχουμε καμια σχεση με οτι βλεπουν καθε μερα

Αν εχεις δει ποτε στρατιωτικη ή αστυνομικη σχολη, θα καταλαβεις οτι τους επιβαλουν να εχουν ενα ''στυλ''.
Οι μονοι που ξεφευγουν απο αυτο τον ''πρεπισμο'', ειναι οι ζηταδες
Ειναι κριμα να χαιρεσαι επειδη επεσε ενας
Εσυ δηλαδη εισαι παντα σωστος οταν κυκλοφορεις?


ναι εχει τις ιδιες καυλες οποτε γιατι τις περισσοτερες φορες δεν μας καταλαβαινει και βγαζει το μπλοκακι του?εε? δεν λεω ανθρωπος ειναι και αυτος με δικους του να τον περιμενουν.


το αν ειμαι εγω σωστος δεν ειναι το θεμα γιατι ειμαι απλα ενας ακομα οδηγος στην πολη αλλα ο ζητας πρεπει να ειναι παραδειγμα προς ολους τους αλλους οδηγους οποτε η μ@λ@κι@ του ξεκηνισε απο την στιγμη που επιχειρησε σουζα.


και αν θελει να κανει σουζες οχι με την στολη των ζηταδων γιατι μετα λενε οτι μαυρωνει την εικονα των ζηταδων ας το εκανε με το δικο του μηχανακη και με πολιτικα ρουχα.

DRUMMES!
23/03/2007, 03:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
To ξερεις οτι αν προκαλεσουν ζημια στην μηχανη, το πληρωνουν ακριβα?
Και δεν εννοω με χρηματα....


Sorry file alla auta nomizw oti einai arxidies!!!!O mpatsos pou epese itan mazi me allon ena pou itan
mallon anwteros tou ap oti katalava logo galoniwn(o allos den eixe)!!!Afou erikse xristopanagies kana 10lepto meta irthan k kati alli k to riksane sto asteiaki "ela re malaka,xa xa k tetoia" k auto pou me eksorgizei k emena apeira einai oti an to pathena egw i opoiosdipote allos den tha eixa tin idia simperifora k tha trwga k minisi STANDAR!!!!!!Mia fora glystrise ena filaraki, me to papi se ladia mprosta se mpatso k tou ferthike sa na eixe skotwsei anthrwpo.....................!!!!


k ksanalew an to transalp den epefte panw ston kado k epefte ston kosmo????:confused:

OrEsTiS82
23/03/2007, 03:54
Πριν 3-4 χρονια που απο το Ζαππειο ειχε ξεκινησει το Rally Acropolis ειχα παει στην αφετηρια,οταν ξεκινουσε το WRC αυτοκινητο (πηγαινε συνοδεια η ομαδα "Ζ") ειχε δεξια και αριστερα 100αδες κοσμο,και ηταν ενας Ζητάς που κατεβαινε ολη την διαδρομη σουζα, σας πληροφορω οτι το 90% του κοσμου τον χειροκροτουσε.
Κανεις δεν γιουχαρε ουτε θυμηθηκε την χθεσινη κληση που εφαγε απο καποιον αλλον Ζητά, ο Ζητάς εκανε την καυλα του,εκανε σουζες και επαιρνε το χειροκροτημα απο ολους εμας.

DRUMMES!
23/03/2007, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
ναι εχει τις ιδιες καυλες οποτε γιατι τις περισσοτερες φορες δεν μας καταλαβαινει και βγαζει το μπλοκακι του?εε? δεν λεω ανθρωπος ειναι και αυτος με δικους του να τον περιμενουν.


το αν ειμαι εγω σωστος δεν ειναι το θεμα γιατι ειμαι απλα ενας ακομα οδηγος στην πολη αλλα ο ζητας πρεπει να ειναι παραδειγμα προς ολους τους αλλους οδηγους οποτε η μ@λ@κι@ του ξεκηνισε απο την στιγμη που επιχειρησε σουζα.


και αν θελει να κανει σουζες οχι με την στολη των ζηταδων γιατι μετα λενε οτι μαυρωνει την εικονα των ζηταδων ας το εκανε με το δικο του μηχανακη και με πολιτικα ρουχα.



SWSTOSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

Respect
23/03/2007, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
Sorry file alla auta nomizw oti einai arxidies!!!!O mpatsos pou epese itan mazi me allon ena pou itan
mallon anwteros tou ap oti katalava logo galoniwn(o allos den eixe)!!!Afou erikse xristopanagies kana 10lepto meta irthan k kati alli k to riksane sto asteiaki "ela re malaka,xa xa k tetoia" k auto pou me eksorgizei k emena apeira einai oti an to pathena egw i opoiosdipote allos den tha eixa tin idia simperifora k tha trwga k minisi STANDAR!!!!!!Mia fora glystrise ena filaraki, me to papi se ladia mprosta se mpatso k tou ferthike sa na eixe skotwsei anthrwpo.....................!!!!


k ksanalew an to transalp den epefte panw ston kado k epefte ston kosmo????:confused: Στη Πάτρα γενικώς το καλάμι το έχουν καβαλήσει προ πολλού..

low__rider
23/03/2007, 09:18
Eδω στα δυτικα (κορυδαλλος-κερτσινι-νικαια κτλ) υπαρχει ενας ζητας που ειναι ψιλογνωστος κ@υλιαρης:p

...τον ξεχωριζεις απο ενα μικρο αυτοκολλητακι burn out που εχει στο πισω μερος του κρανους του:winka: ...σουζες και μπαντιλικια ειναι η καθημερινοτητα του!

...μαλιστα πριν κανενα χρονο τον πετυχαινουμε μ'ενα φιλαρακι,ειμασταν μ'ενα monster, ...εκανε σουζες σχεδον απο καθε φαναρι στην γρ.λαμπρακη. Σ'ενα φαναρι παμε διπλα του και του λεμε εμεις μπορουμε??:p ...μας χαμογελασε, μας ειπε μετα ενα σοβαρο και βαρυ οχι! ...κ εφυγε με σουζα!


...αυτα!:winka: :wave2:

DRUMMES!
23/03/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
Eδω στα δυτικα (κορυδαλλος-κερτσινι-νικαια κτλ) υπαρχει ενας ζητας που ειναι ψιλογνωστος κ@υλιαρης:p

...τον ξεχωριζεις απο ενα μικρο αυτοκολλητακι burn out που εχει στο πισω μερος του κρανους του:winka: ...σουζες και μπαντιλικια ειναι η καθημερινοτητα του!

...μαλιστα πριν κανενα χρονο τον πετυχαινουμε μ'ενα φιλαρακι,ειμασταν μ'ενα monster, ...εκανε σουζες σχεδον απο καθε φαναρι στην γρ.λαμπρακη. Σ'ενα φαναρι παμε διπλα του και του λεμε εμεις μπορουμε??:p ...μας χαμογελασε, μας ειπε μετα ενα σοβαρο και βαρυ οχι! ...κ εφυγε με σουζα!


...αυτα!:winka: :wave2:



E twra na to faei to gamimeno to kapaki i na min to faei?????????:eyepop:

ktm640lc4
23/03/2007, 11:10
Eπρεπε να κανετε μια σουζα. Μετα με τι μουτρα θα σας εγραφε??????:lol: :lol:

Ετσι παλια ενας φιλος, παει μαζι με ζητα στην κηφισιας. Απο φαναρι σε φαναρι σουζα ο policeman.... Σκαει διπλα του και το σηκωνει και το φιλαρακι. Γυρναει στο ζητα ''δεν πιστευω να με γραψεις μετα απο οσα εχεις κανει σε τοσα φαναρια'' (εδω να γραψω οτι ειναι δημοσιογραφος)..

Την εκανε με ελαφρα πηδηματακια ο ζητας....:lol: :lol: :lol:

DRUMMES!
23/03/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Eπρεπε να κανετε μια σουζα. Μετα με τι μουτρα θα σας εγραφε??????:lol: :lol:

Ετσι παλια ενας φιλος, παει μαζι με ζητα στην κηφισιας. Απο φαναρι σε φαναρι σουζα ο policeman.... Σκαει διπλα του και το σηκωνει και το φιλαρακι. Γυρναει στο ζητα ''δεν πιστευω να με γραψεις μετα απο οσα εχεις κανει σε τοσα φαναρια'' (εδω να γραψω οτι ειναι δημοσιογραφος)..

Την εκανε με ελαφρα πηδηματακια ο ζητας....:lol: :lol: :lol:


K liga ekane to filaraki sou........!Eprepe se kathe fanari na tou skaei k ena burnout terma gazi k na allazei k kana 2......k ta kommatia tou elastikou na petagontai panw sto mpatsomixano k sto 'organo" k auto na xamogela amixana giati den tha mporouse na kanei kati allo:a2: :a2: :a2:




:a17: :a17: :a17: :a17: :a17:

Ταξιδευτής
23/03/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
, ...εκανε σουζες σχεδον απο καθε φαναρι στην γρ.λαμπρακη. Σ'ενα φαναρι παμε διπλα του και του λεμε εμεις μπορουμε??:p ...μας χαμογελασε, μας ειπε μετα ενα σοβαρο και βαρυ οχι! ...κ εφυγε με σουζα!


:mad: Ε τωρα συγνωμη, ειναι σωστο αυτο; Εισαι ρε φιλε που εισαι ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ και μαλιστα σεσημασμενος! Ερχεται ο αλλος που σε ΒΛΕΠΕΙ να κανεις συνεχως σουζες κλπ και σου λεει μπορουμε; και εκει του το παιζεις εξουσια; :mad:

Εγω θα το λαμπαδιαζα το μηχανακι ετσι, μονο και μονο για το σπασιμο ΚΑΙ θα του εριχνα και μερικες συνοικιες ετσι για το γουστο! :mad:
Και μετα ας με γραψει! Οι καμερες και οι Εισαγγελατοι να 'ναι καλα! :rolleyes:

karamoto
23/03/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Αυτό λογικά άμα γίνει η στραβή μπροστά στον υπουργό....Γιατί αν φάει μια τούμπα από σούζα από δικιά του μ@λ@κι@ θα πει ότι την έφαγε πάνω σε μια καταδίωξη και ξεμπέρδεψε.(Εννοείται πως αν τον πιάσουν να κάνει μ@λ@κίες την έχει κάτσει μα είναι πολύ σπάνιο να συμβεί αυτό...)

Όταν ήμουνα πιτσιρικάς είχα γνωρίσει ένα Ζητά ο οποίος (αν θυμάμαι καλά) μου είχε πει ότι η υπηρεσία δεν τους καλύπτει τα έξοδα για επισκευή μηχανής από πτώση ακόμα και αν συμβεί κατά την διάρκεια καταδίωξης. Επίσης έπρεπε να αγοράσουν με δικά τους λεφτά δερμάτινη φόρμα.

Βεβαίως όλα αυτά δεν δικαιολογούν με τίποτα να κάνει καγκουριές και μάλιστα με την υπηρεσιακή του μηχανή.

low__rider
23/03/2007, 17:10
...συμφωνω απολυτα με οσα λετε!;)

...αλλα αμα του σκαγαμε και εμεις κανενα σουζιδι και αυτος ηταν κανενας ζητας ,βλαχοκαγκουρας κομπλεξικος, και μας εγραφε για επικυνδινη οδηγηση και τετοια...:yuck:


...αντε τωρα εσυ ξεμπερδευε!!:uplate: αντε να αποδειξεις οτι και αυτος εκανε σουζες-παντιλικια και τετοια... και το σωμα της ομαδα Ζ και γενικοτερα της αστυνομιας ειναι πολυ ''ολοι για εναν και ενας για ολους'' φαση! ...οποτε στα @@ του! θα μας την εκοβε την κλιση,παιζει να μας ξηλωνε και καμια πινακιδα, θα μας το 'παιζε και μαγκας στο τελος γιατι ξερει οτι καλημενος!

...ετσι ειναι εδω στο ellada ...η εξουσια παει σε οποιον να'ναι,ειναι καλα προστατευομενη και δυσκολα μπορεις να τα βαλεις μαζι της! Α! και η καταχρηση φυσικα παει συννεφο! *


*χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχουν σωστοι αστυνομικοι και ζηταδες


:beer:
:wave2:

vaspiou
23/03/2007, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
Eδω στα δυτικα (κορυδαλλος-κερτσινι-νικαια κτλ) υπαρχει ενας ζητας που ειναι ψιλογνωστος κ@υλιαρης:p

...τον ξεχωριζεις απο ενα μικρο αυτοκολλητακι burn out που εχει στο πισω μερος του κρανους του:winka: ...σουζες και μπαντιλικια ειναι η καθημερινοτητα του!

...μαλιστα πριν κανενα χρονο τον πετυχαινουμε μ'ενα φιλαρακι,ειμασταν μ'ενα monster, ...εκανε σουζες σχεδον απο καθε φαναρι στην γρ.λαμπρακη. Σ'ενα φαναρι παμε διπλα του και του λεμε εμεις μπορουμε??:p ...μας χαμογελασε, μας ειπε μετα ενα σοβαρο και βαρυ οχι! ...κ εφυγε με σουζα!


...αυτα!:winka: :wave2:


εε τι θα ελεγε ο κομπλεξικος... ρε αφου ετσι ειναι εχει μπει στο πετσι τους...κομπλεξικοι ειναι
τοσες μαρτυριες ανθρωπων εχουμε... αμαν πια!
Μια φορα που ειχα ρωτησει εναν Ζητα απο που να περασω και αν μπορει να με αφησει να περασω απο την κορδελα (ειχε πορεια, οχι φοιτητων ) και μου λεει "Ε, νταξ μωρε πηγαινε αναποδα , περνα απο κει , κανε μια σουζα και φυγε...τι ψαχνεις?..." Εγω εμεινα μαλακας... λεω τωρα τι μου λεει...
αντε βγαλετε ακρη...

:wave2:

Marinos-GSXR
23/03/2007, 22:06
πριν κανα 3χρονια περιπου ειχαμε βγει παρεακι για την κλασικη εξορμηση Σ.Κ .σ'ενα σημειο στην εθνικη ειχαν μπλοκο 3 Ζηταδες και εκει ηταν το δικο μας σημειο συναντησης με τους αλλους biker's σταματαμε (χωρις πινακιδες εμεις)και ο ενας απο τους Ζ αδες ερχετε και μας ειπε ωραια τα εργαλεια που πατε και τα κτλ ως που το φερνει η κουβεντα αν πανε ταπα οι Ζηταδες και αν το κατεχουν το σπορ!!και μου λεει ο τυπος με το μηχανακι σου (gsxr600 τοτε)ξηνω τα παντα κατω!!!!!του λεω και εγω οριστε τα κλειδια και τα εξοδα της επισκευης δικα σου!!!!!!το παιρνει ο Ζητας το gsxr(εν ωρα υπηρεσιας ολα αυτα)και φευγει γαμ@ντας σουζες παντιλικια και στην στροφη πιο κατω πρεπει να 'ξησε!!!!!γυρναει μετα απο κανενα 5λεπτο και γελαγαν και τα αρχ@@@ του!!!!!!!μετα μας ειπε οτι ειναι σε λεσχες κτλ και κατοχος vtr1000f!!!!!o ανθρωπος γουσταρε τρελα της μηχανες !!οποτε δεν ειναι ολοι η Ζηταδες μα@κες η πλειοψηφια ομως ειναι!!! :a26:

Maira
24/03/2007, 07:32
Να κάνω μια ερώτηση?

ΟΚ άνθρωπος είναι και μηχανόβιος!

Έχει την ίδια τρέλα ίσως με αρκετούς!


Ερώτησης: Η σούζα δεν είναι καγκουριά?

Δεν είναι κάτι το επικύνδινο και κατακτιτέο?

Νόμιζα ότι η μηχανή έχει δύο ρόδες για να πηγαίνει με δύο!

Και ναι θα γέλαγα με κάποιον που έπεσε από σούζα, ή μάλλον δε θα γέλαγα, θα έλεγα "καλά να πάθεις!"

Γιατί , ναι είναι μέσα στις δυνατότητες της μηχανής, αλλά και εμείς έχουμε την δυνατότητα να πηδήξουμε από τον 12ο! Να ξεκινήσουμε έτσι για να γουστάρουμε???? :look: :look: :look:

nktR
24/03/2007, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
[url] Πλήρωνε Έλληνα μ@λ@κ@ φορολογούμενε...:bawl:

κάνεις λάθος. Ότι ζημιά κάνουν στην μοτό τους την πληρώνουν εξ ολοκλήρου από την τσέπη τους και τους κάνουν και αναφορά. :eyepop:

AFTER
24/03/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να κάνω μια ερώτηση?

ΟΚ άνθρωπος είναι και μηχανόβιος!

Έχει την ίδια τρέλα ίσως με αρκετούς!


Ερώτησης: Η σούζα δεν είναι καγκουριά?

Δεν είναι κάτι το επικύνδινο και κατακτιτέο?

Νόμιζα ότι η μηχανή έχει δύο ρόδες για να πηγαίνει με δύο!

Και ναι θα γέλαγα με κάποιον που έπεσε από σούζα, ή μάλλον δε θα γέλαγα, θα έλεγα "καλά να πάθεις!"

Γιατί , ναι είναι μέσα στις δυνατότητες της μηχανής, αλλά και εμείς έχουμε την δυνατότητα να πηδήξουμε από τον 12ο! Να ξεκινήσουμε έτσι για να γουστάρουμε???? :look: :look: :look:


Η γη ειναι επιπεδη
Να πεταξει ο ανθρωπος?
Ηχος στον κινηματογραφο?
Περισσοτερα απο 40χλμ/ω δεν μπορει να αντεξει ο ανθρωπινος οργανισμος
*αποψεις σημαντικων προσωπων πολλα χρονια πριν

Οποιος δεν μπορει να κανει κατι, κοιταει να διακωμωδησει τον αλλον που μπορει
Τα ορια υπαρχουν για να τα περναμε
Αν δεν υπηρχαν τετοιοι ανθρωποι, θα ζουσαμε ακομα στις σπηλιες ταμπουρωμενοι

DRUMMES!
24/03/2007, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Η γη ειναι επιπεδη
Να πεταξει ο ανθρωπος?
Ηχος στον κινηματογραφο?
Περισσοτερα απο 40χλμ/ω δεν μπορει να αντεξει ο ανθρωπινος οργανισμος
*αποψεις σημαντικων προσωπων πολλα χρονια πριν

Οποιος δεν μπορει να κανει κατι, κοιταει να διακωμωδησει τον αλλον που μπορει
Τα ορια υπαρχουν για να τα περναμε
Αν δεν υπηρχαν τετοιοι ανθρωποι, θα ζουσαμε ακομα στις σπηλιες ταμπουρωμενοι



ΣΩΣΤΟΣΤ!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer:

Fireball400
25/03/2007, 23:39
Αλλά έχει γέλιο όταν πετυχαίνουμε Ζιτά στο φανάρι...όλοι παναγίες...με 20 πηγαίνουμε:rotflmao: Και μετά περιμένουμε να φύγει για να κάνουμε τα δικά μας:a25:

Maira
26/03/2007, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Η γη ειναι επιπεδη
Να πεταξει ο ανθρωπος?
Ηχος στον κινηματογραφο?
Περισσοτερα απο 40χλμ/ω δεν μπορει να αντεξει ο ανθρωπινος οργανισμος
*αποψεις σημαντικων προσωπων πολλα χρονια πριν

Οποιος δεν μπορει να κανει κατι, κοιταει να διακωμωδησει τον αλλον που μπορει
Τα ορια υπαρχουν για να τα περναμε
Αν δεν υπηρχαν τετοιοι ανθρωποι, θα ζουσαμε ακομα στις σπηλιες ταμπουρωμενοι


συγνώμη και πάλι αλλά είναι εξέληξη του ανρώπινου είδους η σούζα? Δεν το ήξερα! νόμιζα ότι ήταν κάτι που απλά το κάνεις για να πουλάς μούρη! Όχι δεν έμαθα να κάνω σούζα γιατί ποτέ δε με ενδιέφερε το αντικείμενο!

Αν θεωρείς την σούζα εξέληξη λοιπόν, να σε ενημερώσω πως είσαι λάθος!

Εκτός βέβαια αν αυτό σ' αρέσει να λες για να δικαιολογείς το εαυτό σου!!! Τότε μπορώ να σου πω πως και το έντο έχει βοηθήσει πολύ την σημερινή κοινωνία στο να βελτιώσει το επίπεδο ζωής και συμβίωσης των ανθρώπων!:look: :look: :look:

motaba
26/03/2007, 09:05
Γεια χαρά!!

Παιδιά δεν ξέρω για τους ζητάδες....πάντως με φαίνεται "καλύτερη" φυλή από τους ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ συνοδείας στα VIP!! :bigcry:

Αυτοί ούτε πινακίδα έχουν στο κάτω - κάτω!! Ρίξτε μια ματιά αν πετύχετε κανένα μποτιλιαρισμένο..σβησμένη είναι...

Και σε κοιτάνε και γ@μάω - τάο.....:smokin:

Fireball400
27/03/2007, 00:12
Πέτυχα σήμερα Ζητά να συνοδεύει VIP στην Αττική οδό...θα πρέπει να είχε ανάψει η μηχανή του και να είχε πήξει και αυτός από το σούρσιμο:lol:

LsKostas
28/03/2007, 09:34
Παιδιά δεν ξέρω για τους ζητάδες....πάντως με φαίνεται "καλύτερη" φυλή από τους ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ συνοδείας στα VIP!!

ΑΚΡΙΒΩΣ!!! Ζητα υπάρχει περιπτωση να πετυχεις σωστο...:nono:
Ασφ-αλητη με τιποτα...μεγαλη αλητεια,busa,dainese και χωρις πινακιδα.
(οι πραγματικοι αλητες ειναι αυτοι που συνοδευουν,αν θελαν οι υπουργοι
και πινακιδες θα ειχαν και διακριτικα και ΚΡΑΝΟΣ!)

τι λεμε τωρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?:yuck:

mob rules
29/03/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
συγνώμη και πάλι αλλά είναι εξέληξη του ανρώπινου είδους η σούζα? Δεν το ήξερα! νόμιζα ότι ήταν κάτι που απλά το κάνεις για να πουλάς μούρη! Όχι δεν έμαθα να κάνω σούζα γιατί ποτέ δε με ενδιέφερε το αντικείμενο!

Αν θεωρείς την σούζα εξέληξη λοιπόν, να σε ενημερώσω πως είσαι λάθος!

Εκτός βέβαια αν αυτό σ' αρέσει να λες για να δικαιολογείς το εαυτό σου!!! Τότε μπορώ να σου πω πως και το έντο έχει βοηθήσει πολύ την σημερινή κοινωνία στο να βελτιώσει το επίπεδο ζωής και συμβίωσης των ανθρώπων!:look: :look: :look:

και εσενα τι σε νοιαζει αν κανει ο αλλος σουζα?:look:
πολυ στην φιλοσοφια το ριξατε ρε παιδια!
αν εισαι εσυ παντου και παντα νομιμος,τοτε κατηγορησε τους αλλους(επιδει δεν θα εισαι)
στο οτι εισαι εσυ αντιθετος στη σουζα,για καποιους αλλους ειναι τροπος ζωης!
λεγοντας χαζομαρες δεν καιρδιζεις τιποτα,ουτε που χαιρεσαι με τα "καπακια" που τρωνε αλλοι αναβατες(και να λες καλα να παθεις)!
και ειμαι και κατα της σουζας,φαντασου τι θα σου ελεγε ενας που θα ηταν υπερ!:lol:
εμενα θα με ενοχλουσε η σουζα,μονο οταν κυνδηνεθαν ζωες(εκτως απο του αναβατη που αυτος το επελεξε)και παλι θα ελεγα"τι κανει εκει ο μ@λ@κ@ς"και θα τελειωνε εκει το θεμα!

Maira
29/03/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
και εσενα τι σε νοιαζει αν κανει ο αλλος σουζα?:look:
πολυ στην φιλοσοφια το ριξατε ρε παιδια!
αν εισαι εσυ παντου και παντα νομιμος,τοτε κατηγορησε τους αλλους(επιδει δεν θα εισαι)
στο οτι εισαι εσυ αντιθετος στη σουζα,για καποιους αλλους ειναι τροπος ζωης!
λεγοντας χαζομαρες δεν καιρδιζεις τιποτα,ουτε που χαιρεσαι με τα "καπακια" που τρωνε αλλοι αναβατες(και να λες καλα να παθεις)!
και ειμαι και κατα της σουζας,φαντασου τι θα σου ελεγε ενας που θα ηταν υπερ!:lol:
εμενα θα με ενοχλουσε η σουζα,μονο οταν κυνδηνεθαν ζωες(εκτως απο του αναβατη που αυτος το επελεξε)και παλι θα ελεγα"τι κανει εκει ο μ@λ@κ@ς"και θα τελειωνε εκει το θεμα!


Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!). :smokin:

alximistis
29/03/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!). :smokin:


+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!

Μπράβο ρε Μάιρα. Πολύ σωστή.
Α, επίσης να προσθέσω κάτι φίλτατε mob. Οι αστυνομικοί και οι ζητάδες είναι και αυτοί άνθρωποι και μπορούν σαφέστατα να κάνουν καγκουριές και καραγκιοζιλίκια και αυτοί. ΟΚ.
Όμως, επειδή ακριβώς είναι ένστολοι και το επάγγελμά του ςείναι ιδιαίτερο ας τα κάνουν κάπου όπου ΔΕΝ θα τους δουν πολλά μάτια, ει δυνατόν κανείς.
Διότι μυαλό έχεις μπορείς να σκεφτείς από μόνος σου το νόημα στα πιτσιρίκια αλλά και στον μεγάλο κόσμο όταν ο ζιτάς κάνει σούζες! ΟΚ; Τι εικόνα περνάει εκείνη την στιγμή...
σαφές νομίζω.

mob rules
29/03/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ότι δε με νοιάζει αν ο άλλος κάνει σούζα! Αλλά δε με νοιάζει κι αν πέσει κάνοντας σούζα! Απλά τα πράγματα! Είναι το κεφάλι του που θα φταίει αν φάει τα μούτρα του! Άρα γιατί να μην γελάσω με κάποιον που προσπαθώντας να γίνει ακροβάτης κατέληξε κλόουν? (και δε μιλάω για σοβαρό τραυματισμο!!!). Απλά στο Thread αναφέρθηκε για Ζητά! Ότι αυτό ήταν αστείο! Για κάποιους είναι αστείο να χυπάνε οι άλλοι όπως και να συμβαίνει!

Επίσεις, δεν κατηγόρησα κανέναν! Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι γουστάρει, και να φάει το κεφάλι του όπως γουστάρει (αρκεί να μην παίρνει κι άλλους στο λαιμο του!). :smokin:
αυτο δεν ειπα και εγω:look: :hypnotize
οταν ο αλλος το ριχνει στα περι"οι μηχανες εχουν δυο ροδες κλπ.εμενα μου δινει την εντυπωση αυτου που επιδει δεν μπορει να τα κανει τα κατακρινει!

mob rules
29/03/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να κάνω μια ερώτηση?

ΟΚ άνθρωπος είναι και μηχανόβιος!

Έχει την ίδια τρέλα ίσως με αρκετούς!


Ερώτησης: Η σούζα δεν είναι καγκουριά?

Δεν είναι κάτι το επικύνδινο και κατακτιτέο?

Νόμιζα ότι η μηχανή έχει δύο ρόδες για να πηγαίνει με δύο!

Και ναι θα γέλαγα με κάποιον που έπεσε από σούζα, ή μάλλον δε θα γέλαγα, θα έλεγα "καλά να πάθεις!"

Γιατί , ναι είναι μέσα στις δυνατότητες της μηχανής, αλλά και εμείς έχουμε την δυνατότητα να πηδήξουμε από τον 12ο! Να ξεκινήσουμε έτσι για να γουστάρουμε???? :look: :look: :look:
αυτη ειναι η προηγουμενη απαντηση σου,δεν εχει καμια σχεση με την επομενη απαντηση σου!
κλοουν ειναι αυτος που γελαει με τα παθηματα του αλλου!(και που ξερεις εσυ οτι δεν χτυπησε σοβαρα και μη μουπεις οτι φαινεται)

mob rules
29/03/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!

Μπράβο ρε Μάιρα. Πολύ σωστή.
Α, επίσης να προσθέσω κάτι φίλτατε mob. Οι αστυνομικοί και οι ζητάδες είναι και αυτοί άνθρωποι και μπορούν σαφέστατα να κάνουν καγκουριές και καραγκιοζιλίκια και αυτοί. ΟΚ.
Όμως, επειδή ακριβώς είναι ένστολοι και το επάγγελμά του ςείναι ιδιαίτερο ας τα κάνουν κάπου όπου ΔΕΝ θα τους δουν πολλά μάτια, ει δυνατόν κανείς.
Διότι μυαλό έχεις μπορείς να σκεφτείς από μόνος σου το νόημα στα πιτσιρίκια αλλά και στον μεγάλο κόσμο όταν ο ζιτάς κάνει σούζες! ΟΚ; Τι εικόνα περνάει εκείνη την στιγμή...
σαφές νομίζω.
φιλε δεν μηλησα για ζηταδες,απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
για τους μπατσους συμφωνω και γιαυτο δεν ειπα τιποτα!
και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο:lol: (μακαρι να μην πεσει ποτε)

Maira
29/03/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
αυτο δεν ειπα και εγω:look: :hypnotize
οταν ο αλλος το ριχνει στα περι"οι μηχανες εχουν δυο ροδες κλπ.εμενα μου δινει την εντυπωση αυτου που επιδει δεν μπορει να τα κανει τα κατακρινει!



Μα η μηχανή έχει δύο ρόδες! Φτιάχτικε έτσι για να πηγαίνει έτσι! αν ήταν αλλιώς τα πράγματα θα την είχαν φτιάξει έτσι ώστε ο ένας τροχός της να διπλώνει για καλύτερη αεροδυναμική!!!!

Και..................................................... δεν κατακρίνει κάποιος που λέει την αλήθεια! κατακρίνει αυτός που κρίνει κάποιον κατά του! Δεν έκρινα κανέναν νομίζω!

Maira
29/03/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
αυτη ειναι η προηγουμενη απαντηση σου,δεν εχει καμια σχεση με την επομενη απαντηση σου!
κλοουν ειναι αυτος που γελαει με τα παθηματα του αλλου!(και που ξερεις εσυ οτι δεν χτυπησε σοβαρα και μη μουπεις οτι φαινεται)


Κλόουν είναι αυτός που κάνει πράγματα για να τον προσέξουν οι άλλοι!!!!!!!

Και όσο για το αν χτύπησε σοβαρά, αν σγηκωθεί και περπατήσει, δε θα ασχοληθω, όχι! Και για αυτό μπορεί να με "κατακρίνει" ο καθένας! Αν όχι θα πλησιάσω! Αυτό εννοούσα! Απλή λογική!:smokin:

Maira
29/03/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
.....απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
.......
και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο:lol: (μακαρι να μην πεσει ποτε)


Αγαπητέ συμφορουμήτη σου έχω νέα! Έχω πέσει, ηλιθιοδώς και με απίστευτα γελίους τρόπους! Έχω γελάσει με την ψυχή μου για τα χαζοπεσήματά μου και δεν τα κρύβω! Ο φίλος Αλχιμηστής νομίζω έχει ακούσει κανα δυο!

Όσο για το πρώτο, είναι αστείο να υπάρχουν τόσοι που προσπαθούν να μας σκοτώσουν κάθε μέρα στη ζούγκλα που λέγεται πόλη, κι εμείς να κάνουμε ότι μπορούμε για να βρεθούμε στο δρόμο! Αυτό είναι η σούζα! (Α, στην πίστα κάνε ό,τι γουστάρεις!!!!) Ένα αστείο. Το φτιάξαμε μόνοι μας, για να τρώμε οι ίδιοι τα μούτρα μας! Ε τότε δε θα πειράζει αυτούς που κάνουν σούζα, να τους κλείσει κάποιος! Άφου έτσι κι αλλιώς δεν τους νοιάζει η σωματική τους ακαιρεώτητα!

mob rules
30/03/2007, 00:24
post 1)τι λες μωρε φιλοσοφε?:look:
2)κατακρινεις οσους κανουν σουζες!(μια σεβαστη μεριδα αναβατων εχει κανει σουζα)

post 2)κλοουν υπαρχει σε πολλες παραμετρους!μια απο αυτη ειναι οταν δεν σεβονται την σοβαροτιτα της καταστασης που απαιτει η εν λογο στιγμη,της πτωσης ενος αναβατη!(αν πχ.επεφτα εγω και σε εβλεπα να γελας,το λιγοτερο που θα εκανα,ηταν να σου εριχνα ενα γερο μπινελικι)
2)και επιδει θα περπαταει τι παει να πει:look: και εγω οταν ειχα σπασει το χερι μου περπατουσα,και μαλιστα εκεινη την ωρα δεν ειχα καταλαβει οτι το ειχα σπασει.ουτε το σαγονι μου οτι χρειαζοταν 6 ραμματα!ομως υπηρχε ενας "κλοουν εκεινη την ωρα που γελουσε ασταματητα:a023: :a023: (ευτυχως του την ειπαν οι περαστικοι)

post 3)ααααχχχχχααχαχχαχχαχαχαχαχαχ:lol: :lol: :lol:
2)τι υλικα βαλατε!:lol: καλα ρε η γιαγια σου τα εχει πει αυτα:rolleyes:

DRUMMES!
30/03/2007, 04:59
SOUZA RULEZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!

Maira
30/03/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
post 1)τι λες μωρε φιλοσοφε?:look:
2)κατακρινεις οσους κανουν σουζες!(μια σεβαστη μεριδα αναβατων εχει κανει σουζα)

post 2)κλοουν υπαρχει σε πολλες παραμετρους!μια απο αυτη ειναι οταν δεν σεβονται την σοβαροτιτα της καταστασης που απαιτει η εν λογο στιγμη,της πτωσης ενος αναβατη!(αν πχ.επεφτα εγω και σε εβλεπα να γελας,το λιγοτερο που θα εκανα,ηταν να σου εριχνα ενα γερο μπινελικι)
2)και επιδει θα περπαταει τι παει να πει:look: και εγω οταν ειχα σπασει το χερι μου περπατουσα,και μαλιστα εκεινη την ωρα δεν ειχα καταλαβει οτι το ειχα σπασει.ουτε το σαγονι μου οτι χρειαζοταν 6 ραμματα!ομως υπηρχε ενας "κλοουν εκεινη την ωρα που γελουσε ασταματητα:a023: :a023: (ευτυχως του την ειπαν οι περαστικοι)

post 3)ααααχχχχχααχαχχαχχαχαχαχαχαχ:lol: :lol: :lol:
2)τι υλικα βαλατε!:lol: καλα ρε η γιαγια σου τα εχει πει αυτα:rolleyes:


1η απάντηση: Μηχανολογικό είναι το θέμα!
2η απάντηση: Για πες που κατεκρινα !
3η απάντηση:Κλόουν: πρόσωπο που γελειοποιει με την συμπεριφορά του σοβαρες καταστάσεις. (π.χ. την οδήγηση μιας μηχανής!)
4η απάντηση: Αυτό λέμε! Ότι από την πρώτη ματιά όσο λάθος κι αν είναι θα βγάλω συμπέρασμα! Βλέπεις παραδέχομαι τα λάθη μου ακόμα κι αν επιλέγω να τα κάνω!
5η απάντηση: Ήταν πραγματικά αστείες!
6η απάντηση: :a28: :a28: :a28: :a28:

alximistis
30/03/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
φιλε δεν μηλησα για ζηταδες,απλως με νευριασε ο φιλος σημφορουμητης που ειπε οτι αν καποιος πεσει απο σουζα θα γελαει!και μαλιστα μπορει να κρινει κιολας αν εχει χτυπισει ο αλλος (αν υπαρχει θεος)πχ αιματομα στο κεφαλι(λεμε τωρα)!
για τους μπατσους συμφωνω και γιαυτο δεν ειπα τιποτα!
και ξερεις τωρα αυτοι που γελανε οταν καποιος πεφτει απο σουζα(και καλα τωρα,και να παραπατησει ο αλλος αυτος θα γελαει)οταν πεφτουν αυτοι δεν το βρησκουν αστειο:lol: (μακαρι να μην πεσει ποτε)


Φίλε μου τα πράγματα είναι απλά. Από την στιγμή που η μοτοσικλέτα έχει δύο ρόδες είναι ασταθής. Ή αν θες πιο ασταθής από ένα όχημα με 4 ρόδες. Επομένως όταν κάνεις σούζα εκ των πραγμάτων το πράγμα γίνεται χειρότερο.
ΑΝ πέσει κάποιος έχοντας κάνει σούζα λυπάμαι αλλά απλώς έχει υποστεί τις συνέπειες της πράξης του. Προσωπικά ΔΕΝ θα γελάσω! Και θα τρέξω να βοηθήσω. Αλλά εφόσον ο άνθρωπος δεν πάθει τίποτα θα του την πω μετά!

mob rules
30/03/2007, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
1η απάντηση: Μηχανολογικό είναι το θέμα!
2η απάντηση: Για πες που κατεκρινα !
3η απάντηση:Κλόουν: πρόσωπο που γελειοποιει με την συμπεριφορά του σοβαρες καταστάσεις. (π.χ. την οδήγηση μιας μηχανής!)
4η απάντηση: Αυτό λέμε! Ότι από την πρώτη ματιά όσο λάθος κι αν είναι θα βγάλω συμπέρασμα! Βλέπεις παραδέχομαι τα λάθη μου ακόμα κι αν επιλέγω να τα κάνω!
5η απάντηση: Ήταν πραγματικά αστείες!
6η απάντηση: :a28: :a28: :a28: :a28:

1)ελα ρε μηχανολογε!!!:lol:
2):rolleyes: ουφ παλι απο την αρχη!!!αυτους που κανουν σουζες!
3)πχ.γελιοποιηση μιας σοβαρης καταστασης,οπως μια πτωση ενος αναβατη!
4)ευτυχως!!!!!
5)για σενα μπορει,για μενα οχι!
6)τι σημενει αυτο το εμοτικον?:confused:

μολις ειδα το προφιλ σου,και ειδα οτι εισαι γυναικα,οποτε δικαιολογω τον τροπο σκεψεως σου!!:lol:

Maira
30/03/2007, 14:31
Υπάρχει και η άλλη επιλογή! να τον βοηθάς λεγοντάς του την!!!

:wave2:

mob rules
30/03/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Φίλε μου τα πράγματα είναι απλά. Από την στιγμή που η μοτοσικλέτα έχει δύο ρόδες είναι ασταθής. Ή αν θες πιο ασταθής από ένα όχημα με 4 ρόδες. Επομένως όταν κάνεις σούζα εκ των πραγμάτων το πράγμα γίνεται χειρότερο.
ΑΝ πέσει κάποιος έχοντας κάνει σούζα λυπάμαι αλλά απλώς έχει υποστεί τις συνέπειες της πράξης του. Προσωπικά ΔΕΝ θα γελάσω! Και θα τρέξω να βοηθήσω. Αλλά εφόσον ο άνθρωπος δεν πάθει τίποτα θα του την πω μετά!

τι ειπα εγω?
:nono: δεν διαβαζεις προσεκτηκα!:lol:
ΑΝ πέσει κάποιος έχοντας κάνει σούζα ...σωστος,δεν ειπα το αντιθετο!
Αλλά εφόσον ο άνθρωπος δεν πάθει τίποτα θα του την πω μετά! ...και αμα σου ρηξει καμια μπουνια(λεμε τωρα) τι θα πεις μετα?:lol:

Maira
30/03/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
1)ελα ρε μηχανολογε!!!:lol:
2):rolleyes: ουφ παλι απο την αρχη!!!αυτους που κανουν σουζες!
3)πχ.γελιοποιηση μιας σοβαρης καταστασης,οπως μια πτωση ενος αναβατη!
4)ευτυχως!!!!!
5)για σενα μπορει,για μενα οχι!
6)τι σημενει αυτο το εμοτικον?:confused:

μολις ειδα το προφιλ σου,και ειδα οτι εισαι γυναικα,οποτε δικαιολογω τον τροπο σκεψεως σου!!:lol:

1) κι όμως
2) σε ποιό σημειο τους κατέκρινα? μπορείς να το βρείς κάπου που το έγραψα?
3) ενός ανεγκέφαλου αναβάτη! Και είπα, δε θα γελάσω 'καλά να πάθει θα πω!
4) σε αντίθεση με κάποιους άλλους που προσπαθουν να μας πείσουν ότι η σούζα είναι σωστό πράγμα!
5) είδες τις τούμπες μου?
6) ότι είσαι φάουλ στην συγκεκριμένη απάντηση! :smokin:

mob rules
30/03/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Υπάρχει και η άλλη επιλογή! να τον βοηθάς λεγοντάς του την!!!

:wave2:
απαντησα στον αλχημηστη,το ιδιο υσχιει και σε εσενα!
δεν μου ειπες τι σημενουν αυτα τα σκιτσα?:confused:

Maira
30/03/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
...και αμα σου ρηξει καμια μπουνια(λεμε τωρα) τι θα πεις μετα?:lol:


ότι είναι καλα??????

:lol: :rotflmao: :lol:

alximistis
30/03/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
τι ειπα εγω?
:nono: δεν διαβαζεις προσεκτηκα!:lol:
ΑΝ πέσει κάποιος έχοντας κάνει σούζα ...σωστος,δεν ειπα το αντιθετο!
Αλλά εφόσον ο άνθρωπος δεν πάθει τίποτα θα του την πω μετά! ...και αμα σου ρηξει καμια μπουνια(λεμε τωρα) τι θα πεις μετα?:lol:

Τι θα πω; Το γνωστό!
Κάτσε ρε φιλαράκι... τι βαράς;;;

Maira
30/03/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
απαντησα στον αλχημηστη,το ιδιο υσχιει και σε εσενα!
δεν μου ειπες τι σημενουν αυτα τα σκιτσα?:confused:


Ότι η απάντηση σου δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είπα! Εκτός αν το πάς κατά:


-τι κάνεις Γιάννη?

-κουκιά σπέρνω!

:lol: :lol: :lol:

mob rules
30/03/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
1) κι όμως
2) σε ποιό σημειο τους κατέκρινα? μπορείς να το βρείς κάπου που το έγραψα?
3) ενός ανεγκέφαλου αναβάτη! Και είπα, δε θα γελάσω 'καλά να πάθει θα πω!
4) σε αντίθεση με κάποιους άλλους που προσπαθουν να μας πείσουν ότι η σούζα είναι σωστό πράγμα!
5) είδες τις τούμπες μου?
6) ότι είσαι φάουλ στην συγκεκριμένη απάντηση! :smokin:

1)αμπελοφιλοσοφιες!!!:lol:
2)καλα αστο...οκ..ναι...εχεις...χμ...απολυτο δικιο!!:lol:
3).........:rolleyes:
4)ποιος το ειπε αυτο?:look:
5)υπολογιζω οτι θα επεσες με την εξωφρενικη ταχυτητα των 10km ανα μερα!:lol:
6)γιατι ρε αυτα τα λεει και η γιαγια μου!(αφου τα λεει τι να σου πω):D

mob rules
30/03/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Τι θα πω; Το γνωστό!
Κάτσε ρε φιλαράκι... τι βαράς;;;
:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:
πολυ καλο!!
μου ερχετε αυτη η φαση στο μυαλο και μηλαμε ειναι πολυ super!

mob rules
30/03/2007, 14:52
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
[B]Υπάρχει και η άλλη επιλογή! να τον βοηθάς λεγοντάς του την!!!

για πες μου τι θα του ελεγες?(ωστε να γλιτωσεις την μπουνια απο ενα super νευρικο τυπο!!)
εχεις παρατηρισει οτι εχεις αλλαξει 40 γνωμες?:smokin: :)

-τι κανεις Maira

-κουκια σπερνω

:lol: :lol: :lol:

Maira
30/03/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
[B]Υπάρχει και η άλλη επιλογή! να τον βοηθάς λεγοντάς του την!!!

για πες μου τι θα του ελεγες?(ωστε να γλιτωσεις την μπουνια απο ενα super νευρικο τυπο!!)
εχεις παρατηρισει οτι εχεις αλλαξει 40 γνωμες?:smokin: :)

-τι κανεις Maira

-κουκια σπερνω

:lol: :lol: :lol:


ΚΑΛΑ να πάθεις!

Δε με νοιάζει να την γλιτώνω!

όσο για τα 10χλμ ανά μέρα...........μήπως με μπερδεύεις με καναν άλλο??????

mob rules
30/03/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΚΑΛΑ να πάθεις!

Δε με νοιάζει να την γλιτώνω!

όσο για τα 10χλμ ανά μέρα...........μήπως με μπερδεύεις με καναν άλλο??????

σας βλεπω στο κατ στα διπλανα κρεβατια!αυτον γιατι τραυματιστηκε απο την πτωση,και εσενα γιατι
ηθελες να το παιξεις εξυπνη!!:lol: :lol:
:nono: αχ βρε εσεις οι "παλαιοι"σημφορουμητες δεν εχετε αισθηση του χιουμορ!:lol: :wave2:

Maira
30/03/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
σας βλεπω στο κατ στα διπλανα κρεβατια!αυτον γιατι τραυματιστηκε απο την πτωση,και εσενα γιατι
ηθελες να το παιξεις εξυπνη!!:lol: :lol:
:nono: αχ βρε εσεις οι "παλαιοι"σημφορουμητες δεν εχετε αισθηση του χιουμορ!:lol: :wave2:


ρε συ αν με χτυπήσει τόσο ώστε να με στείλει στο κατ μάλλον καλά θα είναι!!!!!:smokin:

μα καθόλου!!!!:hypnotize :smokin: :hypnotize

mob rules
30/03/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ρε συ αν με χτυπήσει τόσο ώστε να με στείλει στο κατ μάλλον καλά θα είναι!!!!!:smokin:

μα καθόλου!!!!:hypnotize :smokin: :hypnotize
ειναι κι'αυτο:wave2:

το καταλαβα οτι καποιοι δεν εχουν χιουμορ!

Maira
30/03/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ειναι κι'αυτο:wave2:

το καταλαβα οτι καποιοι δεν εχουν χιουμορ!

Είσαι έξυπνο παιδί τελικά!!!:beer: :wave2:

mob rules
30/03/2007, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Είσαι έξυπνο παιδί τελικά!!!:beer: :wave2:
ειδες:dizzy: :dizzy: :dizzy: :a48: :lol:

αααααααααα...:a56: :lol:

mouse
30/03/2007, 15:47
τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.:D


για να βλέπω συνέχεια τώρα.....



:a014:

T.R.E
30/03/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Μα η μηχανή έχει δύο ρόδες! Φτιάχτικε έτσι για να πηγαίνει έτσι! αν ήταν αλλιώς τα πράγματα θα την είχαν φτιάξει έτσι ώστε ο ένας τροχός της να διπλώνει για καλύτερη αεροδυναμική!!!!

Και..................................................... δεν κατακρίνει κάποιος που λέει την αλήθεια! κατακρίνει αυτός που κρίνει κάποιον κατά του! Δεν έκρινα κανέναν νομίζω!

H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...:smokin:



Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...:lol: :lol: :wave2:

mouse
30/03/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...:smokin:



Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...:lol: :lol: :wave2:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!


:a20:

Maira
30/03/2007, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
H μηχανη εχει δυο ροδες για να μπορει να πηγαινει μια στην πισω και μια στην μπροστα...

Οι 2 ροδες υπαρχουν μονο για στριβεις ,στην ευθεια πας με σουζα και σταματας με εντο...:smokin:



Βγαλε τις παροπιδες σε παρακαλω...Και μαθε σουζα,μπορει να σου χρειαστει καμια φορα που ξερεις...:lol: :lol: :wave2:


Σοβαρά μιλάς??? :eek: :eek: :eek:

Καλά, τόσες βιομηχανίες μοτοσηκλετών γιατί δεν έβγαλαν μηχανές με αναδιπλούμενους τροχούς? να αφερείς έναν ανάλογα την περίσταση????? :confused: :confused: :confused:

Ρε συ, χαραμίζεσαι!!!!! :lol: :lol: :lol:

Maira
30/03/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse
τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.:D


για να βλέπω συνέχεια τώρα.....



:a014:


Και βέβαια είναι δικαίωμά σου να κάνεις ό,τι θες με την μηχανή! Αλλά δεν μπορεί, για να είμαστε εμείς καλά, να προσπαθούμε να το βγάλουμε και σωστό! όχι δεν είναι σωστός τρόπος οδήγησης! Αυτό είπα! :wave2:

T.R.E
30/03/2007, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Σοβαρά μιλάς??? :eek: :eek: :eek:

Καλά, τόσες βιομηχανίες μοτοσηκλετών γιατί δεν έβγαλαν μηχανές με αναδιπλούμενους τροχούς? να αφερείς έναν ανάλογα την περίσταση????? :confused: :confused: :confused:

Ρε συ, χαραμίζεσαι!!!!! :lol: :lol: :lol:

Φυσικα και δεν μιλουσα σοβαρα,αλλα αφου θες να μιλησουμε σοβαρα δεν εχω προβλημα...

το "οι μηχανες εχουν 2 ροδες και ετσι πρεπει να οδηγουνται"...δεν στεκει απο οποια πλευρα και αν το κοιταξεις...Η σουζα ειναι μια κατασταση που σε ορισμενες συνθηκες οδηγησης (χωμα κυριως) μπορει να χρησιμοποιηθει ως "τεχνικη οδηγησης"....

Επισης πολλες μηχανες,κυριως SS και Supermoto ερχονται σ'αυτην την κατασταση ακουσια,χωρις να το θελει ο οδηγος,και καλο θα ηταν οι οδηγοι των οχηματων αυτων να ειναι καπως εξοικειωμενοι (γαμω την ορθογραφια μου) με το φαινομενο...,και σε λιγοτερο βαθμο και με το εντο (ερχεται λιγο πιο δυσκολα χωρις να το θες).....


Σκεψου το λιγο,και μην κρινεις αβιαστα ολα τα πραγματα...



Σε καθε περιπτωση δειχνουν βελτιωμενο ελεγχο της μοτοσυκλετας οπως π.χ και οι ακραιες κλισεις κτλ...Το που θα επρεπε να γινονται ολα αυτα ειναι αλλο καπελο....

Maira
30/03/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Φυσικα και δεν μιλουσα σοβαρα,αλλα αφου θες να μιλησουμε σοβαρα δεν εχω προβλημα...

το "οι μηχανες εχουν 2 ροδες και ετσι πρεπει να οδηγουνται"...δεν στεκει απο οποια πλευρα και αν το κοιταξεις...Η σουζα ειναι μια κατασταση που σε ορισμενες συνθηκες οδηγησης (χωμα κυριως) μπορει να χρησιμοποιηθει ως "τεχνικη οδηγησης"....

Επισης πολλες μηχανες,κυριως SS και Supermoto ερχονται σ'αυτην την κατασταση ακουσια,χωρις να το θελει ο οδηγος,και καλο θα ηταν οι οδηγοι των οχηματων αυτων να ειναι καπως εξοικειωμενοι (γαμω την ορθογραφια μου) με το φαινομενο...,και σε λιγοτερο βαθμο και με το εντο (ερχεται λιγο πιο δυσκολα χωρις να το θες).....


Σκεψου το λιγο,και μην κρινεις αβιαστα ολα τα πραγματα...


Όσον αφορά το χώμα, μιλάμε για μια συγκεκριμένη φάση οδήγησης που απαιτή και γνώσεις και εμπειρία! Δεν νομίζω ότι θα μπορούσαμε να το πάρουμε ως παράδειγμα ασφαλούς οδήγησης μέσα στις πόλεις!

Όσο για την επόμενη κατηγορία μηχανών στην οποία αναφέρθικες, γνωρίζω πως η κατάσταση της σούζας επέρχεται πάρα πολύ εύκολα. Υπάρχουν όμως δύο πιθανότητες:
α) να το επιδειώξει κάποιος, με αποτέλεσμα να πάει πολλάααααααααααααααα μέτρα έτσι, και
β) να μην το επιδιώξει, να γνωρίζει τον τρόπο με τον οποίο επανέρχεται η μηχανή και νατην φέρει ξανάστην αρχική της θέση.

Άρα δεν χρειάζεται εξικοίωση (ενώ η δικιά μου ορθογραφία σκίζει!!! :lol: ), απλά γνώση ως προς την επαναφορά της. Τώρα όσο για το έντο, το οποίο επιτυγχάνεται (κατά λάθος) σε περίπτωση γρήγορου φρεναρίσματος, νομίζω πως ισχύει το ίδιο.

Όλα αυτά βέβαια από τη στιγμή που οδηγός της μηχανής δεν θα τα χάσει μόλις του συμβεί κάτι τέτοιο!!!

Άρα μήπως βλέπουμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει???? :confused: :confused: :confused:

T.R.E
30/03/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira

Άρα μήπως βλέπουμε τα πράγματα όπως μας συμφέρει???? :confused: :confused: :confused:

Οχι,μια χαρα τα βλεπουμε τε πραγματα και απαντας και μονη σου στο "οι μηχανες φτιαχτηκαν με 2 ροδες"....

Το που θε επιλεξει ο καθενας απο μας να κανει το "κολπο του",οτι και αν ειναι αυτο,δεν εχει σχεση με το αν πρεπει να ξερει το "κολπο" αυτο καθ'αυτο...

Ο καλος ελεγχος της πλαγιολισθησης μπορει να αποδειχθει σωτηριος σε καποιες περιπτωσεις που θα ερθει ακουσια και ο αναβατης αντι να τα χασει κανει αυτο που πρεπει....αντιστοιχα και για τα υπολοιπα....

Το να πηγαινει καποιος "διπλωμενος" σε ενα δρομο ειναι αλλο πραγμα,και σε ορισμενες περιπτωσεις επικινδυνο και κατακριτεο...

Αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν πρεπει ποτε να μαθουμε να πλαγιολισθαινουμε...

Ελπιζω να καταλαβαινομαστε...

DRUMMES!
30/03/2007, 19:14
Katarxin pistevw pws mesa s auto to thread genithike enas MEGALOS erwtas:D


Maira k Mob Rulez PARADEXTEITE TO:a5: :a5:

K kata deuteron re sy Maira oloi ta idia pragmata leme edw mesa alla me diaforetiko tropo....

Fisika k i souza mes stin poli den einai oti kalytero k egymonei kindinous(opos tou kyriou mpatsou pou proanefera!)O kathenas mporei na xrisimopoiei ti motosykleta tou me opoio tropo autos pistevei k goustarei ARKEI o tropos tou na min einai epikindinos gia tous gyrw tou.......!Yparxoun pollwn eidwn motosykletistikes apolauseis......polloi tin vriskoun me to na kanoun souza oloi mera.alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi......1DEN PREPEI NA KATAKRINOUME KANENAN(kserw kserw den to ekanes......!!)gia ton tropo pou xeirizete ti moto tou(KSANALEW)ektos an apotelei kindino gia tous gyrw............:wave2:


Fisika k einai kagouria alla einai episis k mia odigiki ikanotia stin opoia ystereis(opws eipe k i mouse)


:beer: :beer: min trelenese!!!!! :beer: :beer:

mob rules
30/03/2007, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
Katarxin pistevw pws mesa s auto to thread genithike enas MEGALOS erwtas:D


Maira k Mob Rulez PARADEXTEITE TO:a5: :a5:

K kata deuteron re sy Maira oloi ta idia pragmata leme edw mesa alla me diaforetiko tropo....

Fisika k i souza mes stin poli den einai oti kalytero k egymonei kindinous(opos tou kyriou mpatsou pou proanefera!)O kathenas mporei na xrisimopoiei ti motosykleta tou me opoio tropo autos pistevei k goustarei ARKEI o tropos tou na min einai epikindinos gia tous gyrw tou.......!Yparxoun pollwn eidwn motosykletistikes apolauseis......polloi tin vriskoun me to na kanoun souza oloi mera.alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi......1DEN PREPEI NA KATAKRINOUME KANENAN(kserw kserw den to ekanes......!!)gia ton tropo pou xeirizete ti moto tou(KSANALEW)ektos an apotelei kindino gia tous gyrw............:wave2:


Fisika k einai kagouria alla einai episis k mia odigiki ikanotia stin opoia ystereis(opws eipe k i mouse)


:beer: :beer: min trelenese!!!!! :beer: :beer:

στανταρ:a49: :lol:
αντε πες της τα ρε φιλε,γιατι δεν πολυχαμπαριαζει!
alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi...... T.R.E. για σενα λεει!:lol:

mob rules
30/03/2007, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse
τη σουζα και το έντο και το μπαντιλικι κτλ εχω κάθε δικαιωμα να τα κάνω αρκεί να μην θέτω σε κινδυνο τους υπολοιπους. Ιωάννα το να κάνεις σούζα δεν είναι εξελιξη για την ανθρωποτητα αλλά εξελιξη της οδηγικής μου ικανότητας. Και Βαγγελη μην ξαναπεις τις βλακείες περι γυναικείας νοοτροπίας και σκέψης γιατί τυχαίνει να είμαστε πλέον πολλές στο φόρουμ.:D


για να βλέπω συνέχεια τώρα.....



:a014:
ανερχομενη δυναμη!!!(οι γυναικες):a23: :a23: :lol:
συγγνωμη αν σε πειραξε!(η στενοκεφαλια δεν εχει φυλλο):sad:

T.R.E
30/03/2007, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
στανταρ:a49: :lol:
αντε πες της τα ρε φιλε,γιατι δεν πολυχαμπαριαζει!
alloi ti vriskoun me to na pernoun R1 ME 160 ALOGA troxo k na pigainoun kafeteria spiti plyntirio ktl.k na min exoun valei pote 6 sxesi...... T.R.E. για σενα λεει!:lol:

Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...:lol: :lol:

Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλιδικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa:wave2: :wave2:

T.R.E
30/03/2007, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...:lol: :lol:

Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλι δικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa:wave2: :wave2:

mob rules
30/03/2007, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...:lol: :lol:

Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλιδικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa:wave2: :wave2:
θα φωναξω τον τιτανα να δει αυτα που γραφεις,και μετα...:a016: :a016:

:eek: :eek: ναι ρε??????δηλ.ολοι με r1 ειναι...ιδιεταιροι?:lol: :lol:

DRUMMES!
30/03/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν εχει τονο στο "περνουν" ...,αλλα οπως και να'χει δικιο εχει...

Αν εννοει περνούν,τοτε ναι για μενα λεει...ουτε καν 6η δεν χρειαζεται να βαλω για να περασω τα R1...:lol: :lol:

Aν εννουσε παίρνουν,τοτε παλιδικιο εχει...ετσι ακριβως κανουν αυτοι που εχουν R1...xaxaxa:wave2: :wave2:


E twra giati me stenaxwreis?????:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

mob rules
30/03/2007, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
E twra giati me stenaxwreis?????:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
αλλαξε μηχανακι,γιατι αλλιος....:a021: :a021: :a021: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DRUMMES!
30/03/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
αλλαξε μηχανακι,γιατι αλλιος....:a021: :a021: :a021: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



R6 exw alla exw vlepseis gia to R1!!!!!!!!!!!


k den thelw polla polla!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

T.R.E
30/03/2007, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
R6 exw alla exw vlepseis gia to R1!!!!!!!!!!!


k den thelw polla polla!!!!!!!:lol: :lol: :lol:


Γαματα εργαλεια τα R1,ειδικα τα '07 αρχιζουν και ραβουν κοσμο απο τωρα....

Στην πιστα ξυραφενια αισθηση,σου μιλαει ρε παιδι μου το μηχανακι πως το λενε...

Στον δρομο,το απολυτο εργαλειο,ο αρχοντας των δρομων...περνας και σου αποδιδουν :a19: ολοι...το βλεπεις στα ματια των αλλων ανθρωπων που καλαβανε Honda,Suzuki,Kawasaki,γενικα οτιδηποτε αλλο...κατεβαζουν το βλεμμα και δεν τολμουν να το κοιταξουν καθως περνα,γιατι περναει ο Βασιλιας των SuperSport....
Προσπαθουν με κλεφτες ματιες να κλεψουν λιγο απ'την ομορφια του,περνανε απο διπλα του δηθεν αφηρημενοι να κλεψουν λιγη απ'την αιγλη του...
Κανουν ονειρα να το αποκτησουν για να μπουν και αυτοι στην ελιτ,να νιωσουν αυτα που μονο ενα :a23: :a23: YZF R1 :a23: :a23: μπορει να σε κανει να νιωσεις,να γινεις γιος του ανεμου....
Εχει κατι το θρυλικο αυτο το μηχανημα,κατι το μυθικο...

Ετσι ειναι τα R1,ετσι ηταν απο τοτε που βγηκαν και ετσι θα ειναι παντα...μια σταθερα,και οσο και να παλευουν οι αλλοι θα το κανουν παντα για την δευτερη θεση,η πρωτη ειναι καπαρωμενη ηδη απο το '98....

Με τις υγειες σου...

:wave2: :wave2:

Brolas
30/03/2007, 23:12
Πω πω ρε φούστη T.R.E. ούτε στην Μοτοδυναμική να δούλευες!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mob rules
30/03/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Γαματα εργαλεια τα R1,ειδικα τα '07 αρχιζουν και ραβουν κοσμο απο τωρα....

Στην πιστα ξυραφενια αισθηση,σου μιλαει ρε παιδι μου το μηχανακι πως το λενε...

Στον δρομο,το απολυτο εργαλειο,ο αρχοντας των δρομων...περνας και σου αποδιδουν :a19: ολοι...το βλεπεις στα ματια των αλλων ανθρωπων που καλαβανε Honda,Suzuki,Kawasaki,γενικα οτιδηποτε αλλο...κατεβαζουν το βλεμμα και δεν τολμουν να το κοιταξουν καθως περνα,γιατι περναει ο Βασιλιας των SuperSport....
Προσπαθουν με κλεφτες ματιες να κλεψουν λιγο απ'την ομορφια του,περνανε απο διπλα του δηθεν αφηρημενοι να κλεψουν λιγη απ'την αιγλη του...
Κανουν ονειρα να το αποκτησουν για να μπουν και αυτοι στην ελιτ,να νιωσουν αυτα που μονο ενα :a23: :a23: YZF R1 :a23: :a23: μπορει να σε κανει να νιωσεις,να γινεις γιος του ανεμου....
Εχει κατι το θρυλικο αυτο το μηχανημα,κατι το μυθικο...

Ετσι ειναι τα R1,ετσι ηταν απο τοτε που βγηκαν και ετσι θα ειναι παντα...μια σταθερα,και οσο και να παλευουν οι αλλοι θα το κανουν παντα για την δευτερη θεση,η πρωτη ειναι καπαρωμενη ηδη απο το '98....

Με τις υγειες σου...

:wave2: :wave2:

πιστευω να κανεις πλακα!!!
σιγουρα κανεις πλακα!!!
ναι κανει πλακα!!!
ααχαχααααχααχαχχααχαχαχαχ
:lol: :lol: :lol: :lol:

πω-πω καρφι που εριξε για τον τιτανα!!:eek: :eek: :eek: :eyepop:

mob rules
30/03/2007, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRUMMES!
R6 exw alla exw vlepseis gia to R1!!!!!!!!!!!


k den thelw polla polla!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

αν εισαι ο αντρας ο εξυπνος,ο χαρισματικος..(καπως ετσι δεν το ελεγε ο τσιφλικης..ε...ο τσαλικης:lol:)
τοτε θα παρεις κατι αλλο!
ειναι αποδεδηγμενο πια οτι R1 περνουν μονο οι γκομενες και οι @*&$%&%!!!!:lol: :lol: :lol:

mob rules
31/03/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Σοβαρά μιλάς??? :eek: :eek: :eek:

Καλά, τόσες βιομηχανίες μοτοσηκλετών γιατί δεν έβγαλαν μηχανές με αναδιπλούμενους τροχούς? να αφερείς έναν ανάλογα την περίσταση????? :confused: :confused: :confused:

Ρε συ, χαραμίζεσαι!!!!! :lol: :lol: :lol:
ωχ!!!!!:eyepop: τωρα το ειδα αυτο!!!
αφου δεν ειχαν εναν εγκεφαλο σαν εσενα για να τους πεις για το νεο επαναστατικο συστημα των
αναδιπλουμενων τροχων,πως να το βγαλουν???:lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
31/03/2007, 01:27
ε ρε γαμησι που θελετε....αλλα δυστυχως δεν εχετε κανεναν να σας το δωσει...

:a26: :a26: :a26:

T.R.E
31/03/2007, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε ρε γαμησι που θελεμε....αλλα δυστυχως δεν εχεμε κανεναν να σας το δωσει...

:a26: :a26: :a26:

Πεσ'το ψεμματα...

mob rules
31/03/2007, 02:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε ρε γαμησι που θελεμε....αλλα δυστυχως δεν εχεμε κανεναν να σας το δωσει...

:a26: :a26: :a26:

:a31: :a31:

T.R.E
31/03/2007, 02:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
:a31: :a31:

Οπως καταλαβαινεις οι γυναικες του φορουμ ειναι περαν καθε αμφισβητησης...Γι'αυτο μην σε ξανακουσω λοιπον....:lol: :lol: :lol:

TROOPER
31/03/2007, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
:a31: :a31:

δεν καταλαβα το πνευμα σας δεσποινις....

mob rules
31/03/2007, 02:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Οπως καταλαβαινεις οι γυναικες του φορουμ ειναι περαν καθε αμφισβητησης...Γι'αυτο μην σε ξανακουσω λοιπον....:lol: :lol: :lol:
στεναχωριθηκα,παω να κανω καμια σουζα!!:lol: :lol:
γυναικα ειναι η/ο τροοπερ??γραφει γιωργος στο ονομα!!
οσο για αυτο που λες.....ισως...να μην εχεις.....τοσο...αδικο!!:lol:
ανερχομενη δυναμη!!

mob rules
31/03/2007, 02:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δεν καταλαβα το πνευμα σας δεσποινις....
σχολιασα τα λεγομενα σου!!
μια εικονα χιλιες λεξεις:lol:

TROOPER
31/03/2007, 02:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
σχολιασα τα λεγομενα σου!!
μια εικονα χιλιες λεξεις:lol:

:a57:

και εγω τα δικα σου...:a36:

mob rules
31/03/2007, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:a57:

και εγω τα δικα σου...:a36:

οκ.τοτε!!!αλλη φορα να εισαι πιο συγκεκρημενος οταν πεταγεσαι σαν πορδη!!!:lol: :lol: :lol:
:a31: :a43: :a029: :a36: :a36:
αλλα τι να περιμενεις απο καποιον που εχει ψευδονυμο τρουπερ! :a55:

TROOPER
31/03/2007, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
οκ.τοτε!!!αλλη φορα να εισαι πιο συγκεκρημενος οταν πεταγεσαι σαν πορδη!!!:lol: :lol: :lol:
:a31: :a43: :a029: :a36: :a36:

αρα σχολιασες μαλλον κατι που δεν καταλαβες....καληνυχτα ηλιθιε.

mob rules
31/03/2007, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ε ρε γαμησι που θελετε....αλλα δυστυχως δεν εχετε κανεναν να σας το δωσει...

:a26: :a26: :a26:
ευτυχως που δεν ειμαι εξυπνος για να καταλαβω οτι το γαμησι το θες μονο εσυ που πεταγεσε σαν πορδη!!!καληνυχτα και σε εσενα!!:lol: :lol: :lol: :lol: :a029: :a029:

TROOPER
31/03/2007, 02:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ευτυχως που δεν ειμαι εξυπνος για να καταλαβω οτι το γαμησι το θες μονο εσυ που πεταγεσε σαν πορδη!!!καληνυχτα και σε εσενα!!:lol: :lol: :lol: :lol: :a029: :a029:

NAI....ευτυχως!!!!

και τωρα αι στο κατακωλο σου βλαχαδερο.

:evil:

για να αποφυγεις το σπαμ η ξεκινα να στελνεις απαντησεις μεσω πμ (να αποδειξεις κιοολας οτι δε πας να κανεις το κοματι σου) η αλλιως ρωτα οτι δεν καταλαβαινεις και μετα μπορεις να σχολιαζεις οτι θελεις.

mob rules
31/03/2007, 03:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
NAI....ευτυχως!!!!

και τωρα αι στο κατακωλο σου βλαχαδερο.

:evil:

το βλαχαδερο φανηκε ποιος ειναι!!!:lol: :lol: :lol:
σαματατζη του πληκτρολογιου!!!:lol: :lol: :lol:

TROOPER
31/03/2007, 03:03
σου εγραψα κατι παραπανω μικρη μου το οποιο δεν διαβασες καν...ξερεις να διαβαζεις??????

mob rules
31/03/2007, 03:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σου εγραψα κατι παραπανω μικρη μου το οποιο δεν διαβασες καν...ξερεις να διαβαζεις??????
οχι ειμαι βλαχαδερο!!!:lol:
λεω να παω για υπνο...:uplate: :ZZZ:

TROOPER
31/03/2007, 03:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
οχι ειμαι βλαχαδερο!!!:lol:
λεω να παω για υπνο...:uplate: :ZZZ:

:a013: :wave2: