PDA

View Full Version : h mlkia!!



xiotis33
26/03/2007, 11:22
paidia akouste pws exoun ta pramata........pigena bolta me to cbraki to 125 mia bolta (forousa kranos ala oxi diko moy... :D )ekei pou pigena me kamia 60 kitazo mia thia me to podilato pou ithele na perasei apenanti.e loipon den prolabene ki etsi stamatise.e stamataei, perimenei na peraso ego..kai molis ftano konta....NTAN kanei mia pentalia kai briskete brosta mou!!!!!!!!!!!ego ti na kano tote itan pou to ixa agorasei kai to mathena...ee patao freno, to cbr fevgei baraei to podilato ths thias, peftoume kai oi dio kato, sikonome trexo trexo, pao sikono to cbr,(doxa ton theo den eixe pathei tpt..)kai afou thn rotisa an einai kala sikonomai kai fevgo....aaa kato o dromos eixe gemato laspes ego otan epesa, sikosa to kefali gia na min xtipiso to kranos pou den itan diko mou kai sernomoun...i thia girise kamia 10aria toumbes kai sikothike.to podilato asto,.... olh i zanta paei.....pw re paidia APISTEFTO!!!!!!!!!!!!!!min tixei se kanenan kamia tetoia malakia!!!!!!!!!!!!!!!!!apo edo kai pera kathe fora pou pernao dipla apo polilato patao korna kamia 3 fores gia na me akousei, kai elatono taxitita...

toyota
26/03/2007, 13:02
Από ενδιαφέρον και μόνο,κοίταξες τί έγινε ο συνάνθρωπός σου,η "θεία" όπως λες;

Σε ποιά περιοχή έγινε;

Nostra
26/03/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
Σε ποιά περιοχή έγινε;


μεταξύ γοφού και μηρού...

Nik0s
26/03/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από xiotis33
sikosa to kefali gia na min xtipiso to kranos pou den itan diko mou kai sernomoun...



:look: :hypnotize :eyepop:

Βέβαια, η πρώτη αντίδραση στη σαβούρδα είναι να "σώσουμε" τον προστατευτικό εξοπλισμό μας...


:dizzy:

OldMan
26/03/2007, 16:19
Re sy, mipos eixate valei kontra me tin thia me to podilato stin Sindo kai ginate malia kouvaria ??? :D

catmaster
26/03/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Re sy, mipos eixate valei kontra me tin thia me to podilato stin Sindo kai ginate malia kouvaria ??? :D

popo re pousti kai einai akoma deftera leme..... ti gamisame.... :cry:

xiotis33
26/03/2007, 16:53
exei poli kairo pou egine afto apla apofasisa na sas to pw...

OldMan
26/03/2007, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από xiotis33
exei poli kairo pou egine afto apla apofasisa na sas to pw...
Einao pou mas gnorises kalytera kai katalaves oti eimaste psixoules ...:blush:

project.breeze
26/03/2007, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Einao pou mas gnorises kalytera kai katalaves oti eimaste psixoules ...:blush:



Όχι απλά σκέφτηκε οτί μετά από τόσο καιρό θα έχει παραγραφεί το αδίκημα:wave2:

xiotis33
26/03/2007, 20:34
nai mono pou afto pou egine den itan adikima....ksereis...den eftega ego :wave2: :a01:

anf125
26/03/2007, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από xiotis33
nai mono pou afto pou egine den itan adikima....ksereis...den eftega ego :wave2: :a01:

Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως οι ποδηλάτες δεν υπάγονται στον ΚΟΚ. Επομένως και να μη φταις είναι σαν να χτυπάς πεζό... που πάει να πει αν τον χτυπήσεις και σε καταγγείλει πληρώνεις... γι' αυτό προσοχή, ειδικά με άτομα τρίτης ηλικίας και παιδιά. :nono:

Lupo
26/03/2007, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως οι ποδηλάτες δεν υπάγονται στον ΚΟΚ. Επομένως και να μη φταις είναι σαν να χτυπάς πεζό... που πάει να πει αν τον χτυπήσεις και σε καταγγείλει πληρώνεις... γι' αυτό προσοχή, ειδικά με άτομα τρίτης ηλικίας και παιδιά. :nono:

:nono:
Αντιθέτως.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ισχύει ακόμα νόμος, (πολύ παλιός, δεν θυμάμαι του πότε), ο οποίος δηλώνει ότι τα ποδήλατα, πρέπει να φέρουν, φωτιστικά ή ανακλαστικά σήματα, να κινούντε σύμφωνα με την σηματοδότηση και σύμφωνα με τον Κ.Ο.Κ. όπως κάθε άλλο τροχοφόρο όχημα, και να φέρουν αριθμό κυκλοφορίας, που αν δεν κάνω λάθος, εκδίδεται από αστυνομικό τμήμα.

:wave2:

Nikoskazer2000
27/03/2007, 02:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
:look: :hypnotize :eyepop:

Βέβαια, η πρώτη αντίδραση στη σαβούρδα είναι να "σώσουμε" τον προστατευτικό εξοπλισμό μας...


:dizzy:

Έτσι έτσι!!!

:lol: :a46:


Άντε εβίβα κοπέλια! Αύριο παω να πάρω κουβά των 10ευρώ γιατί δε λέει να γρατζουνίσω το Uvex...
:a31:

fantacid
27/03/2007, 02:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
:nono:
Αντιθέτως.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ισχύει ακόμα νόμος, (πολύ παλιός, δεν θυμάμαι του πότε), ο οποίος δηλώνει ότι τα ποδήλατα, πρέπει να φέρουν, φωτιστικά ή ανακλαστικά σήματα, να κινούντε σύμφωνα με την σηματοδότηση και σύμφωνα με τον Κ.Ο.Κ. όπως κάθε άλλο τροχοφόρο όχημα, και να φέρουν αριθμό κυκλοφορίας, που αν δεν κάνω λάθος, εκδίδεται από αστυνομικό τμήμα.

:wave2:

ακομα με το ποδηλατο να με γραψουν!!!

γιατι ομως?

πινακιδα?
κρανος?
κοκκινο?
πρασινο?
σουζες?
τρικαβαλο?
οριο ταχητητας? (ανετα περνα τα 50....-νομιζω δλδ!-)



:confused:

VAL-MPARIERINO
28/03/2007, 14:52
Μπορεί να σε καταγγείλει ο πεζός ή ο ποδήλατος που σε πετάχτηκε επειδή νόμιζε ότι σε προλαβαίνει ή τον βάρεσε η μαλακία ή την είδε extreme sports, σήκωνεις φίλε μου το cbr και γυρίζεις πίσω και τον περνάς από πάνω μέχρι να γίνει ένα με την λάσπη :beer:

Και μετά κοιτάς και το κρανάκι σου να δεις αν λερώθηκε απο τις λάσπες .


Αιντε γιατί ολοι δίκιο έχουνε στην μαλακία και δεν πάμε καλα!!!

Η αλλη πετάχτηκε απο στοπ και αντιμιλούσε κιολας

Ο αλλος πετάει στάχτες και γόπες

Ο άλλος πετάει χωματα απο το φορτηγό

Ο άλλος επειδή ειναι πεζός- ποδήλατο πετάγεται γενικώς

και ο sliper φοβάται μην πετυχει τον αδερφό του Πολύδωρα την ώρα που θα τον καντηλιάζει:alien:

sniper
28/03/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
........

και ο sliper φοβάται μην πετυχει τον αδερφό του Πολύδωρα την ώρα που θα τον καντηλιάζει:alien:

Εχει κι αδερφό; την κάτσαμε..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sober
29/03/2007, 14:17
Καλα κα8υστερημενοι ειναι ρε που... μου???Μου εχει τυχει το ιδιο σκηνικο αλλα με θεια που κραταγε σακουλες με πορτοκαλια και ευτυχως εγω προλαβα και σταματησα...Εννοειται πως το πρωτο πραγμα που κοιτας ειναι ο ΑΝ8ΡΩΠΟΣ και μετα μηχανες και εξοπλισμοι αλλα εμενα αλλο μου τη δινει...
Εκει που τρελλαινομαι ειναι πως οι περισσοτεροι πεζοι που 8α κανουν μαλακια ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΤΣΑΒΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!
Ειδικα μερικοι ειναι πολυ γα'ι'δουρια γιατι σε βλεπουν ευγενικο και σου ξεσπανε ολα τα νευρα της ημερας!!!!!!
Αμα ομως γυρισεις και τους βρισεις και συ , να σου πω εγω για ποτε το βουλωνουν!!!!

:a52: :a52: