PDA

View Full Version : xnomi gia pegaso strada??



S705
26/03/2007, 12:37
se dyo mines tha ginw katoxos mias strsda :p kai thelw na moy poyn xnomes osoi xseroyn oi exoyn strada.eyxaristw
na pw omws kai oti i selida einai poly kali.sas exw episkeytei kai pio palia,poly xrisimes simvoyles gia diafora themata kai panta wraies koyventes me kalo xioymor.
elpizw se na kanoyme kali parea:beer: :D

SF
26/03/2007, 14:45
Μια κουβέντα έχει γίνει εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34895

S705
27/03/2007, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Μια κουβέντα έχει γίνει εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34895




ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΟ help!!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΟΚΓΟΥ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.ΠΛΙΡΕΣ ΣΥΖΙΤΙΣΕΙΣ,ΩΡΑΙΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΠΟΙΟΤΙΤΑ.

sniper
27/03/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΟ help!!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΟΚΓΟΥ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.ΠΛΙΡΕΣ ΣΥΖΙΤΙΣΕΙΣ,ΩΡΑΙΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΠΟΙΟΤΙΤΑ.

Δεν εχω και πρόχειρο το τηλέφωνο του ψυχαναλητή μου....

Θα το βρω όμως γιατί τον χρειάζεσαι! :lol:

gloum
27/03/2007, 13:55
Kαι πάνω απ'όλα αγάπη σε όλους και ποτέ μα ποτέ τσακωμοί:lol:

S705
27/03/2007, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν εχω και πρόχειρο το τηλέφωνο του ψυχαναλητή μου....

Θα το βρω όμως γιατί τον χρειάζεσαι! :lol:



ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΥΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

sniper
27/03/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΥΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

Βλέπω ότι βλέπεις το χιούμορ αλλά δεν το αντιλαμβάνεσαι..... :wave2:

Cpt. Haddock
27/03/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΥΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

Όχι ρε, χαλάρωσε...

Μην ακούς τον sniper έχει τον ανθρωποδιώχτη ώρες-ώρες αλλά είναι καλό παιδί

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

λέμε τώρα :evil:

Julius
27/03/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν εχω και πρόχειρο το τηλέφωνο του ψυχαναλητή μου....

Θα το βρω όμως γιατί τον χρειάζεσαι! :lol:



:a38:


:a52: :a33: :a022: :a31:



kai meta les gia ton maki mou oti spamarei

S705
27/03/2007, 14:27
ΟΚ:) :smilea:

gcrook
27/03/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΟ help!!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΓΟ ΟΚΓΟΥ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΤΙΠΟΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.ΠΛΙΡΕΣ ΣΥΖΙΤΙΣΕΙΣ,ΩΡΑΙΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΠΟΙΟΤΙΤΑ.

Οχι ρε φιλος μην τρελαινεσαι.
Απο Πχιοτητα εδω μεσα γινεται της πουτανας, με ενα σκασμο γαμημενες συζητησεις, για οτιδηποτε σκατα γαμημενο θεμα μπορεις να φανταστεις μα το Δια.
Πιασε τωρα μια γαμημενη μπυρα:beer: και γαμωκαλωσηρθες στο γαμημενο φορουμ μας που ολη τη μερα κανουμε γαμημενο χαβαλε και μιλαμε για ολα τα γαμημενα μοτοσυκλετιστικα θεματα που μπορεις να φανταστεις:wave2:


























Ατομα εχουν φαει ΒΑΝ για μικροτερα παραπτωματα...:look:

Julius
27/03/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΥΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?


oxi agapite file apla exei kairo na zeygarosei kai exei ginei eyeksaptos alla...... KALA NEAAAA




vrethike thiko kanis me pedigree kai goneis vravevmenous etoimo pros zeygaroma opoteeeeeee tha perasoume ena eylogo diastima eirema



:yuck: :rotflmao: :lol:

Julius
27/03/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οχι ρε φιλος μην τρελαινεσαι.
Απο Πχιοτητα εδω μεσα γινεται της πουτανας, με ενα σκασμο γαμημενες συζητησεις, για οτιδηποτε σκατα γαμημενο θεμα μπορεις να φανταστεις μα το Δια.
Πιασε τωρα μια γαμημενη μπυρα:beer: και γαμωκαλωσηρθες στο γαμημενο φορουμ μας που ολη τη μερα κανουμε γαμημενο χαβαλε και μιλαμε για ολα τα γαμημενα μοτοσυκλετιστικα θεματα που μπορεις να φανταστεις:wave2:


























Ατομα εχουν φαει ΒΑΝ για μικροτερα παραπτωματα...:look:


oudepopote kanenas den efage ban parapano apo dyo meres, monadiki ekseresi to tsiropoulo poy mpike pakaki kai anoikse allo kodiko kai den eithele meta na toy kseklidosoume ton proto giati toy arese to tsiros_temp kalytera

makis206
27/03/2007, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
kai meta les gia ton maki mou oti spamarei

Εγώ ;:confused:

:confused:

:confused:

:a21:

:lol:

byron
27/03/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
oudepopote kanenas den efage ban parapano apo dyo meres, monadiki ekseresi to tsiropoulo poy mpike pakaki kai anoikse allo kodiko kai den eithele meta na toy kseklidosoume ton proto giati toy arese to tsiros_temp kalytera

Τρισμέγιστε, είχε φάει κάποιος ban πριν 2 χρόνια. Ούτε που θυμάμαι το nick. είχε κάτι σαν μούχλα στο avatar και έριχνε μπινελίκια αρ-δεξ. Όχι ότι τρέχει και τίποτα, αλλά λέμε τώρα......:lol:

maki. το thread-άκι με το benelli του μαμήσατε τη μάνα και το πατέρα. Ετσι και δω κανένα cb αρθράκι θα σας ξεσκίσω στο σπαμ ρε :lol: :lol:

Julius
27/03/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Τρισμέγιστε, είχε φάει κάποιος ban πριν 2 χρόνια. Ούτε που θυμάμαι το nick. είχε κάτι σαν μούχλα στο avatar και έριχνε μπινελίκια αρ-δεξ. Όχι ότι τρέχει και τίποτα, αλλά λέμε τώρα......:lol:

maki. το thread-άκι με το benelli του μαμήσατε τη μάνα και το πατέρα. Ετσι και δω κανένα cb αρθράκι θα σας ξεσκίσω στο σπαμ ρε :lol: :lol:


les na ksexasame kai alona???? :eyepop: :eyepop: :uplate: :sick:



:blush:

S705
27/03/2007, 14:54
ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!!!!!:smokin: :hypnotize

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ,ΣΧΟΛΑΩ.
ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ:cry:

makis206
27/03/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
maki. το thread-άκι με το benelli του μαμήσατε τη μάνα και το πατέρα. Ετσι και δω κανένα cb αρθράκι θα σας ξεσκίσω στο σπαμ ρε :lol: :lol:

Ειλικρινά Βύρωνα ώρες ώρες το σκίζω το θέμα και το καταλαβαίνω και μόνος μου, απλώς ίσως χρειάζεται κάποιος να μου πατάει τη μανέτα του φρένου μου λίγο νωρίτερα καμμιά φορά.

Είναι και μερικοί που λες κι έχουν μέλι πάνω τους με το χιούμορ που διαθέτουν και με τραβάνε να τους απαντήσω, κάνοντάς με καθυστερημένα πάντα να καταλάβω πως το σκίσαμε κι αυτό το θρεντ.. χωρίς βέβαια αυτό να δικαιολογεί το πόσο αφήνω εγώ τον εαυτό μου ελεύθερο να προχωρήσει.

Μπορεί να είναι λάθος μου αλλά έχω την εντύπωση (δικαιολογημένα ίσως) οτι στις γενικές και στ'ανέκδοτα είναι πιο free τα πράγματα γι'αυτό του δίνω και καταλαβαίνει πολλές φορές.. σε όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες το σκέφτομαι πολύ πριν πατήσω την "αποστολή" πάντως.:p

Μού'χει βγει και το όνομα ρε γαμώτο..:lol:

:beer:

Κι αυτό εδώ σίγουρα το σκίσαμε πάντως :blush:

Κι είναι και συνονόματος ο δημιουργός του :p :beer:

byron
27/03/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μού'χει βγει και το όνομα ρε γαμώτο..:lol:


Κάνε request στον Julius να αλλάξεις nick :rotflmao: :rotflmao:


Πλάκα κάνω φίλε, μην τα παίρνεις σοβαρά. :wave2:

makis206
27/03/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Κάνε request στον Julius να αλλάξεις nick :rotflmao: :rotflmao:
Πλάκα κάνω φίλε, μην τα παίρνεις σοβαρά. :wave2:

Είδες ; Κι εσύ μέλι έχεις ! :rotflmao: :rotflmao:

Βρε μεταξύ σοβαρού και αστείου στο συγκεκριμένο θέμα καλύτερα να κρατήσω το σοβαρό μέρος αλλά σε καμμία περίπτωση δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης ή οτιδήποτε άλλου.:winka:

:beer: :wave2: