PDA

View Full Version : Track Day 0-300 27/03/2007



fazerakis
27/03/2007, 09:30
Αγαπητοί φίλοι

Θα είναι κανένας αύριο στο track day στα Μέγαρα? :wave2:

sapila racing
27/03/2007, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Αγαπητοί φίλοι

Θα είναι κανένας αύριο στο track day στα Μέγαρα? :wave2:

Yes :smilea:

Ελπίζω ο καιρός να μην μας τα χαλάσει!

fazerakis
27/03/2007, 10:39
Μόνο για μπόλικο αέρα υπάρχει πρόβλεψη, αλλά κατα τα άλλα λιακάδα.

fantastikos
27/03/2007, 14:14
mallon tha paw kai egw alla to site tou 0300 leei oti einai merxi twra 240 sumetoxes ara tha ginetai xamos opote tha doume

byron
27/03/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantastikos
mallon tha paw kai egw alla to site tou 0300 leei oti einai merxi twra 240 sumetoxes ara tha ginetai xamos opote tha doume

Αν δεν έχετε κλείσει θέση, πάρτε ένα τηλ την Ιωάννα Αρβανιτάκη του 0-300, μην πάτε τσάμπα.

:wave2:

fantastikos
27/03/2007, 14:23
exw parei thl apo thn mera pou ekleisa kai to mathima pou ekane to sabato stis 24 alla mou leei oti den xreiazete mono an mazeutoun poloi tha exeis provlima etsi kai allios egw to to onoma mou to exw dwsei twra tha deiksei opote vlepontas kai kanontas aurio

jarv
27/03/2007, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantastikos
mallon tha paw kai egw alla to site tou 0300 leei oti einai merxi twra 240 sumetoxes ara tha ginetai xamos opote tha doume
ποιο site είπαμε ότι το λέει αυτό;;;;
παιδιά η αρβύλα έχει φτάσει 138 νούμερο
Λοιπόν πάμε, οι συμμετοχές για αύριο είναι πολλές, τα group όπως πάντα τρία, αλλά επειδή η μέρα μεγάλωσε (επιτέλους) θα γίνουν 5 session σε κάθε group, θα καλυφθεί αρκετός κόσμος, σε όλους όσους έχουν πάρει τηλέφωνο τις τελευταίες ημέρες αυτό λέω, αν θέλετε έρχεστε αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα, ξέρω πια πως δεν έρχονται όλοι όσοι δηλώνουν (ένα τηλέφωνο βρε παιδιά είναι κάντε το για να μην τρώει πόρτα κάποιος που πραγματικά θέλει να έρθει).
Το επόμενο είναι στις 4 Απριλίου Μεγάλη Τετάρτη δηλώστε από τώρα για να είσαστε σίγουροι (η λίστα έχει ήδη 45 άτομα), άντε καλό απόγευμα και τα λέμε αύριο, αν όχι Καλό Πάσχα σε όλους.
Ιωάννα

fantastikos
27/03/2007, 15:57
lathos prin gia to 0300 pou eipa oti to grafei alla to site www.hellinmoto.gr sto ticket katw pernaei kai leei gia to auriano event

byron
27/03/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
, σε όλους όσους έχουν πάρει τηλέφωνο τις τελευταίες ημέρες αυτό λέω, αν θέλετε έρχεστε αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα, ξέρω πια πως δεν έρχονται όλοι όσοι δηλώνουν (ένα τηλέφωνο βρε παιδιά είναι κάντε το για να μην τρώει πόρτα κάποιος που πραγματικά θέλει να έρθει).


Δλδ όσοι έχουν πάρει τηλ. και έχουν «κλείσει» την συμμετοχή τους, μπορεί να φάμε πόρτα ; :confused:

jarv
27/03/2007, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Δλδ όσοι έχουν πάρει τηλ. και έχουν «κλείσει» την συμμετοχή τους, μπορεί να φάμε πόρτα ; :confused:

φυσικά και όχι, αυτό ισχύει για ΟΣΟΥΣ είναι λίστα αναμονής...

αυτό που γράφεται παραπάνω για το site της Hellinomoto λέει "Track Day Στην Πίστα Των ΜΕΓΑΡΩΝ ...! ! !. ενημερώθηκε στις 23/03/2007 • 250 ΣΥΜΜΕΤΟΧEΣ ΣΤΑ GP ΓΙΑ ΤΟΝ LORIS CAPIROSSI !!
;;;;

sapila racing
27/03/2007, 16:14
Με άλλα λόγια το τηλέφωνο που εγινε δεν παίζει κανένα ρόλο....τότε γιατί να παίρνουμε τηλέφωνο?

Για να μπούμε σίγουρα, μέχρι τί ώρα πρέπει να έρθουμε Ιωάννα?

Γιατί αν δεν είναι σίγουρο οτι θα μπούμε, δεν θα έρθουμε καθόλου.
Δεν μπορω να χασω τη δουλειά μου και να μην ειμαι σίγουρος οτι θα μπω.


edit!! Με κάλυψες παραπάνω απαντωντας στον srx6 , θα τα πούμε απο κοντά αυριο λοιπόν!!

sniper
27/03/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
φυσικά και όχι, αυτό ισχύει για ΟΣΟΥΣ είναι λίστα αναμονής...

αυτό που γράφεται παραπάνω για το site της Hellinomoto λέει "Track Day Στην Πίστα Των ΜΕΓΑΡΩΝ ...! ! !. ενημερώθηκε στις 23/03/2007 • 250 ΣΥΜΜΕΤΟΧEΣ ΣΤΑ GP ΓΙΑ ΤΟΝ LORIS CAPIROSSI !!
;;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ό,τι να 'ναι λέμε!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jarv
27/03/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Με άλλα λόγια το τηλέφωνο που εγινε δεν παίζει κανένα ρόλο....τότε γιατί να παίρνουμε τηλέφωνο?

Για να μπούμε σίγουρα, μέχρι τί ώρα πρέπει να έρθουμε Ιωάννα?

Γιατί αν δεν είναι σίγουρο οτι θα μπούμε, δεν θα έρθουμε καθόλου.
Δεν μπορω να χασω τη δουλειά μου και να μην ειμαι σίγουρος οτι θα μπω.


edit!! Με κάλυψες παραπάνω απαντωντας στον srx6 , θα τα πούμε απο κοντά αυριο λοιπόν!!

Πάμε πάλι από την αρχή,
όσοι έχετε δηλώσει έρχεστε κανονικά ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ
όσοι πήρατε τηλέφωνο και σας είπα λίστα αναμονής έρχεστε με την πιθανότητα να μην μπείτε
όσοι έχετε μπει λίστα αναμονής ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ και πάλι έχετε κάποια σειρά, κάποιος που είναι πρώτος στη λίστα αναμονής έχει τις περισσότερες πιθανότητες να κάνει κάποια 20λεπτα. Μέχρι τώρα σε όσα track day έχουμε κάνει δύο φορές μόνο έφυγαν άτομα που δεν χωρούσαν πουθενά, νομίζω πως είναι κατανοητό πως τηρούμε μία σειρά πρώτον για να μην υπάρχουν μαλιοτραβήγματα και δεύτερον για να μην είσαστε 40 άτομα σε κάθε group και το κάνουμε Ομόνοια σε ώρα αιχμής
ευχαριστώ
Ιωάννα

byron
28/03/2007, 18:37
Super ήταν !!!! Πολύς κόσμος, καλή παρέα και το ευχαριστήθηκα με τρέλλα.!!

Από εδώ είμαστε εκτός από μένα, ο sapila racing, o zephyr, o ikol και πιθανόν και κάποια άλλα παιδιά που δυστυχώς δεν μιλήσαμε.

Το επόμενο TD του 0-300 είναι την επόμενη Τετάρτη.

Ανταποκρίσεις και εντυπώσεις απ΄τους υπόλοιπους σε λίγο, αφού δεν ξεκολλάγανε :lol:


:wave2:

zephyr1
28/03/2007, 18:50
Μολις ξεκολησα.:rolleyes:

Zuper.:a013:

san1000
28/03/2007, 21:53
Στο πρώτο session σερνόμουνα ........... με το δευτερο όμως , να 1 sec κάτω
στο τρίτο έσπασα το φραγμα του 1.14 θα μάθω που θα πάει ...να μπαινω με περισσότερη φόρα στις στροφες, ειδικά τις αριστερές δεν τις έχω καθόλου.
super ήταν και για μένα και την παρέα μου!
Απλά κουράστηκα λίγο!!
Πονανε τα ποδια μου................ ειχα τρεξει και χθες μερικους γυρους στα βοηθητικα γηπεδάκια στο ΟΑΚΑ
αλλά ξέρω τι φταίει.......γεράματα...............
Zefyr1 χάρηκα για την γνωριμία και καλα στριψιματα σε ολους!
Ελπιζω να τα καταφέρουμε και με τον άνεμο στις Σέρρες και να τα ξαναπούμε.
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

san1000
28/03/2007, 21:54
zephyr1 ειναι το σωστό?

byron
29/03/2007, 09:06
Super o sapila :lol: Κατι σε 1,13 μετρήσαν κάποιοι κακοί που δεν μπορούσαν να περάσουν το Hornet.

:a18: ρε φιλε. Που να είχες και κανένα μηχανάκι της προκοπής..... :lol:

sapila racing
29/03/2007, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Super o sapila :lol: Κατι σε 1,13 μετρήσαν κάποιοι κακοί που δεν μπορούσαν να περάσουν το Hornet.

:a18: ρε φιλε. Που να είχες και κανένα μηχανάκι της προκοπής..... :lol:

Μια χαρά είναι το μηχανάκι μου, ο οδηγός του θέλει βελτίωση :wave2:

Την προηγούμενη φορά με ειχαν μετρήσει 1.12 και κάτι, τώρα ο καλύτερος 1.13 και μισό. Μάλλον παω πιο γρήγορα οταν εχω μπροστά 'λαγό' να κυνηγαω :wave2:

Σε κάποια φάση με πέρασε ο Fazerakis και λεω ας παω από πίσω του, αλλά μου εφευγε λίγο σε καθε στροφή, και μόλις βγήκαμε στην ευθεία εκσφενδονίστηκε κατ ευθείαν στο τέλος της :uplate: :rotflmao: Χρειάζομαι κάποιον λίγο πιο αργό να τον κυνηγάω :lol:


Τωρα που πήγες μια φορά την πάτησες, όλο εκει γύρω θα γυρνάς. Και δεν θα εχεις και πολύ όρεξη να τα χώνεις στον δρόμο, καλό αυτό.

byron
29/03/2007, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Και δεν θα εχεις και πολύ όρεξη να τα χώνεις στον δρόμο, καλό αυτό.

Πλάκα πλάκα στην επιστροφή, ούτε που είχα όρεξη να το ανοίξω. :beer:

Φωτό έβγαλες ωρέ;

sapila racing
29/03/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Πλάκα πλάκα στην επιστροφή, ούτε που είχα όρεξη να το ανοίξω. :beer:

Φωτό έβγαλες ωρέ;

Σε εχει βγάλει ο Στρατής! Θα τις πάρω και θα σου τις στείλω :wave2:

zephyr1
29/03/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από san1000
zephyr1 ειναι το σωστό?

Καλημερα Αλεξ, και εγω χαρηκα για την γνωριμια.

Δεν καταλαβα σε τι αναφερεσαι στην ερωτηση παραπανω.

byron
29/03/2007, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Δεν καταλαβα σε τι αναφερεσαι στην ερωτηση παραπανω.

Στο nick σου ρε Παναγιώτη. zefyr1 ή zephyr1 :lol:

zephyr1
29/03/2007, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Στο nick σου ρε Παναγιώτη. zefyr1 ή zephyr1 :lol:

Ουπς.:a01:

fazerakis
29/03/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από san1000
να μπαινω με περισσότερη φόρα στις στροφες, ειδικά τις αριστερές δεν τις έχω καθόλου.

Οι αριστερές Κ3 + Κ8 είναι οι δύο στροφές που κάνουν οι περισσότεροι στα Μέγαρα λάθος εκτίμηση και μπαίνουν με -20 και βάλε χιλιόμετρα από οτι θα μπορούσαν. Αυτό το λέω γιατί έτυχε να βρεθώ πίσω από παιδιά που πηγαίναν πάρα πολύ καλά σε όλη την υπόλοιπη πίστα και εκεί κομπλαραν και μπαίναν δυσανάλογα πιο αργά απ'οτι στις άλλες στροφές.

Κ3+Κ8 σηκώνουν πολλλάάάάάά χιλιόμετρα.

fazerakis
29/03/2007, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Σε εχει βγάλει ο Στρατής! Θα τις πάρω και θα σου τις στείλω :wave2:

Άρη, μήπως τράβηξε καμία και μένα? Δεν θα έλεγα όχι να τις δω:D

byron
29/03/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazerakis
Άρη, μήπως τράβηξε καμία και μένα? Δεν θα έλεγα όχι να τις δω:D


Μπα....:sad: τσάμπα περιμένεις. Τις έκανε όλες delete, αφού τον πέρασες :smokin:

sapila racing
29/03/2007, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Μπα....:sad: τσάμπα περιμένεις. Τις έκανε όλες delete, αφού τον πέρασες :smokin:

Εγω δεν είναι παλιοχαρακτήρας σαν και σένα :nono:

@ fazerakis , ούτε εγω δεν τις εχω δεί ακόμα, του τελείωσε η μπαταρία :bigcry:
Οταν τις πάρω θα τις ποστάρω :wave2:
Ελπίζω να σε εχει κι εσένα μέσα!!

Τους άλλους (zephyr, srx) τους εδειξα εγω ποιοί ειναι για να τους πάρει, αφού καθόμαστε μαζί στην κ πιτς και τους βλέπαμε.
Εσυ ησουν στο ιδιο γκρουπ με μένα, γι αυτό δεν ξέρω σίγουρα.

Πάντως ειδικά από πίσω που σε έβλεπα, είσαι πολύ θεαματικός :beer:

sniper
29/03/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
........

Πάντως ειδικά από πίσω που σε έβλεπα, είσαι πολύ θεαματικός :beer:

Να συμπληρώνεις "στην πιστα των μεγάρων πάνω στην μηχανή" προς αποφυγήν παρεξηγήσεων....

Αν το πω εγώ για τον Βυρωνα.... ε θα έχουμε θέματα μετά! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

byron
29/03/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως ειδικά από πίσω που σε έβλεπα ρε Βύρωνα, ήσουν πολύ θεαματικός.... Πως με πέρασες έτσι βρε παιδί μου :eyepop: :eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
29/03/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a10: :a18: :a20:


:a44:

byron
29/03/2007, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Off topic

Τι υπογραφή είναι αυτή βρε Νίκο :confused: Μες τη τρελλή χαρά ρε φίλε. Σ΄επιασε η άνοιξη;

sniper
29/03/2007, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Off topic

Τι υπογραφή είναι αυτή βρε Νίκο :confused: Μες τη τρελλή χαρά ρε φίλε. Σ΄επιασε η άνοιξη;

Να πας να διαβάσεις λίγο ιστορία του '21 :D

stako
30/03/2007, 10:05
Παιδάκια να ρωτήσω κάτι? Τα γκρουπ στο 0-300 πως χωρίζονται?

Πήρα πριν λίγο τηλ και μου είπαν είναι 2 γκρουπ από άτομα που έχουν κάνει τα μαθήματα, αυτό χωρίζεται σε αργούς-γρήγορους και είναι ένα ακόμα που είναι όλοι οι υπόλοιποι (που δεν έχουν κάνει μαθήματα) χύμα, ανεξάρτητα από το σε τι χρόνους γυρνάνε, αν μπαίνουν πρώτη φορά πίστα κτλ.....

Εσείς σε ποιά γκρουπ μπαίνετε? Και αν μπαίνετε στο "χύμα" πως πάει ο ρυθμός?

zephyr1
30/03/2007, 10:54
Εγω στην αρχη μπηκα στο κιτρινο(χωρις μαθηματα) και μετα στο ασπρο(μαθηματα και γρηγοροι).

Ο ρυθμος ηταν μια χαρα ,ειδικα αν εχεις χρονο τωρα που βραδιαζει αργα και μπεις μετα της 18.00 ειναι πολυ λιγα ατομα.

stako
30/03/2007, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εγω στην αρχη μπηκα στο κιτρινο(χωρις μαθηματα) και μετα στο ασπρο(μαθηματα και γρηγοροι).

Ο ρυθμος ηταν μια χαρα ,ειδικα αν εχεις χρονο τωρα που βραδιαζει αργα και μπεις μετα της 18.00 ειναι πολυ λιγα ατομα.

Δλδ μπορείς να μπεις και σε γκρουπ με άτομα που έχουν κάνει μαθήματα ε?

Οκ, γιατί αλλιώς είναι λίγο κουλό να είναι χύμα όλοι σε ένα........

byron
30/03/2007, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Παιδάκια να ρωτήσω κάτι? Τα γκρουπ στο 0-300 πως χωρίζονται?

Πήρα πριν λίγο τηλ και μου είπαν είναι 2 γκρουπ από άτομα που έχουν κάνει τα μαθήματα, αυτό χωρίζεται σε αργούς-γρήγορους και είναι ένα ακόμα που είναι όλοι οι υπόλοιποι (που δεν έχουν κάνει μαθήματα) χύμα, ανεξάρτητα από το σε τι χρόνους γυρνάνε, αν μπαίνουν πρώτη φορά πίστα κτλ.....

Εσείς σε ποιά γκρουπ μπαίνετε? Και αν μπαίνετε στο "χύμα" πως πάει ο ρυθμός?

Μπήκα στο ¨χυμα¨. Απ΄όλα είχε. Και κάποιους γρήγορους, και κάποιους αργούς. Πιθανόν κάποιοι να έκαναν και κάτω από 1.10 αλλά οι περισσότεροι γύρναγαν στο 1.20 + (τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε)

:wave2:

sapila racing
30/03/2007, 11:02
Photos....

Sapila Racing


82531

sapila racing
30/03/2007, 11:07
srx6


82532

sapila racing
30/03/2007, 11:08
zephyr1

photos by Stratis Bourdakis


82533

gcrook
30/03/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Δλδ μπορείς να μπεις και σε γκρουπ με άτομα που έχουν κάνει μαθήματα ε?

Οκ, γιατί αλλιώς είναι λίγο κουλό να είναι χύμα όλοι σε ένα........

Κοιτα αυτοι που εχουν κανει τα μαθηματα, παιρνουν πολυ πιο διαφορετικες γραμμες απο σενα η απο καποιον αλλο που δεν τα εχει παρακολουθησει.
Οποτε για να μην γινει ΤΟ χαος εκει μεσα, επιλεγονται ετσι τα γκρουπ.
Οχι οτι δεν υπαρχουν και περιπτωσεις ηλιθιων τυπων, που κανουν οτι τους καπνισει εκει μεσα, αλλα τελος παντων.

sapila racing
30/03/2007, 11:14
srx6 και zephyr1 you have mail :wave2: :wave2:

Oι :beer: στον Στρατή που ήρθε να μας πάρει φωτό :beer:

stako
30/03/2007, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Κοιτα αυτοι που εχουν κανει τα μαθηματα, παιρνουν πολυ πιο διαφορετικες γραμμες απο σενα η απο καποιον αλλο που δεν τα εχει παρακολουθησει.
Οποτε για να μην γινει ΤΟ χαος εκει μεσα, επιλεγονται ετσι τα γκρουπ.
Οχι οτι δεν υπαρχουν και περιπτωσεις ηλιθιων τυπων, που κανουν οτι τους καπνισει εκει μεσα, αλλα τελος παντων.

Εννοείς τελείωμα φρένων πριν το πλάγιασμα, ανοιχτά στην είσοδο και κλειστά στην έξοδο?

Πάντως και το να μπαίνουν όλοι οι "μη-μαθητές" χύμα σε ένα γκρουπάκι δεν είναι και ότι καλύτερο......

sapila racing
30/03/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Εννοείς τελείωμα φρένων πριν το πλάγιασμα, ανοιχτά στην είσοδο και κλειστά στην έξοδο?

Πάντως και το να μπαίνουν όλοι οι "μη-μαθητές" χύμα σε ένα γκρουπάκι δεν είναι και ότι καλύτερο......

Στο California μαθαίνεις γραμμές με πολύ ανοιχτή είσοδο, ετσι ωστε να σε βγάλει πολύ καλά στην έξοδο.
Δεν είναι οι πιο γρήγορες γραμμές αλλά είναι οτι πρέπει για να μάθεις πως λειτουργεί το πράγμα...
Μετα πας σε ενα Ducati Weekend πχ και βρίσκεσαι να ακολουθείς τον Μπούστα, Συνιώρη, Τσουκαλά, Μιμίκο, Χριστοδούλου κλπ που πανε τελείως διαφορετικά σε αρκετές στροφές, και μπερδευεσαι λίγο (εγω πολύ την πρώτη φορά...).

Αλλες οι αγωνιστικές γραμμές και αλλες οι CSS :winka:

OldMan
30/03/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Photos....
Sapila Racing
Ρε Άρη, πλάκα μας κάνεις ...???:look:



Έβαλες το avatar σου ανάποδα ??? :lol:

sapila racing
30/03/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Άρη, πλάκα μας κάνεις ...???:look:



Έβαλες το avatar σου ανάποδα ??? :lol:

:rotflmao: :lol:

Oldman δεν εισαι και πολύ old ακόμα, αφου δεν εχεις πρεσβυωπία :lol:

Tο avatar ειναι απο τις Σερρες, φαίνεται και η ασπρο-κόκκινη τοιχογραφία :wave2:

Και εχει και ζελατινάκι το μηχανάκι, που να πας μέχρι Σέρρες χωρίς τζαμάκι....:ninja:

stako
30/03/2007, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Στο California μαθαίνεις γραμμές με πολύ ανοιχτή είσοδο, ετσι ωστε να σε βγάλει πολύ καλά στην έξοδο.
Δεν είναι οι πιο γρήγορες γραμμές αλλά είναι οτι πρέπει για να μάθεις πως λειτουργεί το πράγμα...
Μετα πας σε ενα Ducati Weekend πχ και βρίσκεσαι να ακολουθείς τον Μπούστα, Συνιώρη, Τσουκαλά, Μιμίκο, Χριστοδούλου κλπ που πανε τελείως διαφορετικά σε αρκετές στροφές, και μπερδευεσαι λίγο (εγω πολύ την πρώτη φορά...).

Αλλες οι αγωνιστικές γραμμές και αλλες οι CSS :winka:

Το έχω υπόψη, το CSS είναι ασφαλής οδήγηση, δεν είναι αγωνιστική οπότε είναι απόλυτα λογικό να είναι διαφορετικά τα πράγματα...

Έχω συνηθίσει με φρένα μέσα στην στροφή και κλειστές γραμμές οπότε μάλλον θα έχω πρόβλημα στο άλλο group. Τέσπα, πάμε και βλέπουμε, έτσι κι αλλιώς πρώτο td της χρονιάς θα είναι, χαλαρά θα πάμε.

zephyr1
30/03/2007, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Oι :beer: στον Στρατή που ήρθε να μας πάρει φωτό :beer:

+1

Thanks again Αρη!:beer:

byron
30/03/2007, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
+1

Thanks again Αρη!:beer:

:beer: me too :wave2:

R-1nas
30/03/2007, 13:55
To ksipnopouli pou prin kathe strofi driftare einai apo to forum mas ? Ena mauro Gsxr leo pou ekane kai souzes stis eutheies....

Aggelos_SV
30/03/2007, 14:18
Γαμω τις αφραγκιες μου γαμω:bawl: :bawl:

Να δω ποτε θα παρω μια φορμα κι εγω:bawl:

sniper
30/03/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
To ksipnopouli pou prin kathe strofi driftare einai apo to forum mas ? Ena mauro Gsxr leo pou ekane kai souzes stis eutheies....

1. Το ντριφτ δεν απαγορεύεται στην πιστα.... μπορεί να τον βολεύει να μπάινει ετσι στην στροφή.
2. Όλα τα 1000 αν βγουν στην ευθεία και ανοιξουν στο στοπ το γκάζι σουζάρουν....

byron
30/03/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Γαμω τις αφραγκιες μου γαμω:bawl: :bawl:

Να δω ποτε θα παρω μια φορμα κι εγω:bawl:

Ισως δεν σε ενδιαφέρει, αλλά 2 παιδιά που ήταν στην σειρά μαζί μου, είχαν συνεννοηθεί με το 0-300 να νοικιάσουν φόρμα.

:wave2:

sniper
30/03/2007, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
srx6

Ή δεν στρίβει το 3μπούρδελο.... ή ο κ.κ. αναβάτης κατάπιε μπαστουνι πριν μπει μέσα... Ο Λόρδος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α έτσι θα μας περάσεις; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τις άδειες ποιος θα τις κρατάει είπαμε; :lol:

:wave2:

byron
30/03/2007, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ή δεν στρίβει το 3μπούρδελο.... ή ο κ.κ. αναβάτης κατάπιε μπαστουνι πριν μπει μέσα... Ο Λόρδος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α έτσι θα μας περάσεις; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τις άδειες ποιος θα τις κρατάει είπαμε; :lol:

:wave2:

Επιτέλους τίμησες την υπογραφή του ΜΕΑΘΡΑΤ.
Ποιός θα τις κρατάει???:sick: Κάποιος αμερόληπτος........ Ο crook πχ? :lol:

Η φωτό έχει μπει λάθος από τον sapila για να με διαβάλλει. Η σωστή ακολουθεί.... :D


82563

Tropeas
30/03/2007, 20:52
χαχαχαάντε ρε πείτε και πιος βγήκε καλύτερο βελτιωμένο κουλάδι...:lol:

sapila racing
31/03/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Επιτέλους τίμησες την υπογραφή του ΜΕΑΘΡΑΤ.
Ποιός θα τις κρατάει???:sick: Κάποιος αμερόληπτος........ Ο crook πχ? :lol:

Η φωτό έχει μπει λάθος από τον sapila για να με διαβάλλει. Η σωστή ακολουθεί.... :D

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Περιμένουμε εντυπώσεις από το CSS!! :wave2:

byron
31/03/2007, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Περιμένουμε εντυπώσεις από το CSS!! :wave2:


Super φίλε. Μόλις γυρίσαμε.
Καλύτερα να ποστάρω εντυπώσεις στο thread, που υπάρχει ήδη.

byron
31/03/2007, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
χαχαχαάντε ρε πείτε και πιος βγήκε καλύτερο βελτιωμένο κουλάδι...:lol:

Εντυπώσεις εδώ !!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=710020#post710020)


Αααα. Βγήκα το 3ο καλύτερα βελτιωμένο κουλάδι απ΄τα 3 group....:rotflmao: :a51:

sapila racing
31/03/2007, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Εντυπώσεις εδώ !!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=710020#post710020)


Αααα. Βγήκα το 3ο καλύτερα βελτιωμένο κουλάδι απ?τα 3 group....:rotflmao: :a51:

Μπράβο Βύρωνα! ;)

sniper
31/03/2007, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Εντυπώσεις εδώ !!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=710020#post710020)


Αααα. Βγήκα το 3ο καλύτερα βελτιωμένο κουλάδι απ΄τα 3 group....:rotflmao: :a51:

Θα έπρεπε να έχει και Βραβείο 3μπούρδελου στην πίστα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ωραίος ο Byron :D :wave2:

byron
02/04/2007, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θα έπρεπε να έχει και Βραβείο 3μπούρδελου στην πίστα!

Είχε, πως δεν είχε. Θα γίνει κλήρωση όμως γιατί τα Honda ήταν πολλά.....:rotflmao: :rotflmao:



:beer:

zephyr1
04/04/2007, 10:45
Και 2 ακομα.


82907

zephyr1
04/04/2007, 10:46
2


82908

byron
04/04/2007, 11:09
Ωραίος ο Παναγιώτης !!

:beer: :beer:

zephyr1
04/04/2007, 11:16
Ευχαριστω Βυρωνα.:smilea:

Θελω σχολειο και δουλεια ακομα.:(

sapila racing
04/04/2007, 11:17
Ωραίες φωτό :wave2:

MIKE_16V
04/04/2007, 13:01
Αυτος ο Παναγιωτης πρεπει να κρυωνει πολυ.......:lol: :lol: Ολο με ενα φουτερ ειναι πανω απο την φορμα:lol: :lol:

Ωραιες φωτο !!

:wave2:

byron
12/04/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Oι :beer: στον Στρατή που ήρθε να μας πάρει φωτό :beer:

Ανταποδίδω...


83850

byron
12/04/2007, 11:20
:beer:


83851

sapila racing
12/04/2007, 11:45
Εεεεπ!! Που τις βρήκες αυτές? Πήρες CD από τον Στέλιο??
:beer:

byron
12/04/2007, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Εεεεπ!! Που τις βρήκες αυτές? Πήρες CD από τον Στέλιο??
:beer:

Πήρα τις φωτό από το Css και του ζήτησα 1-2 φωτό δικές σου, extra.

Και μια του tuono...:wave2:

EDIT....Ωρα να αλλάξεις και avatar :lol: :lol:


83857

sapila racing
12/04/2007, 16:58
Βλέπω πήρες φόρα!!!
Ωραίος ο Byron :beer:

byron
12/04/2007, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Βλέπω πήρες φόρα!!!
Ωραίος ο Byron :beer:

Νταξ... μωρέ sapila. Μη το κάνουμε θέμα :rolleyes: Αντε να και άλλη μία :D



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


83906

sapila racing
13/04/2007, 09:15
Καλά ρε συ, πότε άλλαξες τις Leo Vince με Acrapovic? :confused: :confused:

:rotflmao: :lol:

MIKE_16V
13/04/2007, 09:19
Αυτη και αν ειναι βελτιωση :lol: :lol:

Τελικα τα σχολεια βοηθανε:lol: :lol:

:wave2: