PDA

View Full Version : ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΤΑΧΤΗ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΕ ΣΚΟΡΠΑΣ



S705
28/03/2007, 09:50
ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΙΣΩΣ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟ.
Η ΩΡΑ 7:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.
Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΑΝΟΙΚΤΗ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ.ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ...ΣΚΟΡΠΙΑ ΣΤΑΧΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΜΑΞΙ!!ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ Η ΣΤΑΧΤΙ ΕΚΑΤΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΑΦΟΡΙΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΓΚΕΛΙΑ ΠΙΡΑΝ ΦΩΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΤΙΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑ.
ΔΥΝΑΤΟ ΚΟΡΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΖΩΟ ΤΙ Μ@Λ@ΚΙΑ ΕΚΑΝΕ.
ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΖΩΟ..ΕΙΣΑΙ !!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ.ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΕ, ΛΙΓΟ Η ΚΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΩΣΠΟΥ....ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΙ ΦΟΡΑ Η ΣΤΑΧΤΙ ΕΞΩΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ.
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝΕ ΤΑ ΦΤΙΝΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΧΟΡΙΣ ΤΑΣΑΚΙ?????????
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ "ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ" !!!! ΕΛΕΟΣ. ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΟΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΕΙ.

sniper
28/03/2007, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
....

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝΕ ΤΑ ΦΤΙΝΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΧΟΡΙΣ ΤΑΣΑΚΙ?????????
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ "ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ" !!!! ΕΛΕΟΣ. ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΟΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΕΙ.


1. Εδώ και δεκάδες χρόνια όλα τα αυτοκίνητα εχουν σταχτοδοχεία.
2. Δεν σε υποχρεώνει αλλά καλά θα ήταν όταν κινείσαι να την κλείνεις. Αν σου έσκαγε σφήκα στο μάτι, θα τα έβαζες με την φύση; :nono:

kalesin
28/03/2007, 09:55
γκαντεμια, δε λεω, αλλα ουτε αυτος ειναι υποχρεωμενος να τιναζει το τσιγαρο του μεσα στο αυτοκινητο....

να σου πεταγε τη γοπα, η οποιο αλλο σκυπιδακι... να το καταλαβω, να συμφωνησω μαζι σου. Αλλα τη σταχτη...


Αυτο που επαθες ειναι ενα απο τα απροβλεπτα που μπορουν να σου συμβουν, γι' αυτο λεμε οτι ποτε κανενας εξοπλισμος δεν ειναι αρκετος. Ειδες τωρα πως ταιριαζουν τα γυαλια μεσα απο το κρανος; Παρ' ολο που φανταζει υπερβολικο


:wave2:

Nostra
28/03/2007, 09:59
το έχω κάνει στο παρελθόν...


και θα το ξανακάνω στο μέλλον...



μόλις πεταχτεί η γόπα από παράθυρο αυτοκινήτου και είμαι σε φανάρι...


μαζεύω τη γόπα και την επιστρέφω από εκεί που ήρθε...

μέσα στο παράθυρο...


απλά πράγματα...


:wave2: :wave2:

kalesin
28/03/2007, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
το έχω κάνει στο παρελθόν...


και θα το ξανακάνω στο μέλλον...



μόλις πεταχτεί η γόπα από παράθυρο αυτοκινήτου και είμαι σε φανάρι...


μαζεύω τη γόπα και την επιστρέφω από εκεί που ήρθε...

μέσα στο παράθυρο...


απλά πράγματα...


:wave2: :wave2:


κ εγω μαζι σου, αλλα στην πρκειμενη περιπτωση μιλαμε για τη σταχτη, οχι για τη γοπα


αν κ πρεπει να ομολογησω οτι πολλες φορες πεταω τη γοπα απο το παραθυρο.... :blush:

Nostra
28/03/2007, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ εγω μαζι σου, αλλα στην πρκειμενη περιπτωση μιλαμε για τη σταχτη, οχι για τη γοπα


αν κ πρεπει να ομολογησω οτι πολλες φορες πεταω τη γοπα απο το παραθυρο.... :blush:


για τη στάχτη... το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι ... μπινελίκωμα ...

εκτός κι κουβαλάς μαζί σου σακουλάκια άμμου και τα πετάς στο παρμπρίζ μόλις προσπερνάς...


μία ακόμα μαλακία που κάνουν είναι η χρήση στα πιτσιλιστήρια του παρμπρίζ εν κινήσει... μέγιστη μαλακία επίσης...

:wave2:

S705
28/03/2007, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1. Εδώ και δεκάδες χρόνια όλα τα αυτοκίνητα εχουν σταχτοδοχεία.
2. Δεν σε υποχρεώνει αλλά καλά θα ήταν όταν κινείσαι να την κλείνεις. Αν σου έσκαγε σφήκα στο μάτι, θα τα έβαζες με την φύση; :nono:


ΣΥΝΙΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ.ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣ ΑΝΟΙΚΤΗ, ΝΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΑΕΡΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ, ΕΝΩ Η ΣΤΑΧΤΗ ΕΞΩ ΑΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΛΙΣΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕΛΙΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???
ΣΕ ΝΙΣΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ. ΜΕ ΤΣΙΜΠΙΣΕ ΜΕΣΑ!!! ΣΤΟ ΜΑΤΙ Η ΚΑΡΓΙΟΛΑ

Lupo
28/03/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

μία ακόμα μαλακία που κάνουν είναι η χρήση στα πιτσιλιστήρια του παρμπρίζ εν κινήσει... μέγιστη μαλακία επίσης...

:wave2:

Ώπα!

Όχι δεν θα χορέψω. Απλά εδώ θα διαφωνήσω


Αν θεωρήσουμε ότι τα "πιτσιλιστήρια" είναι σωστά ρυθμισμένα, και ρίχνουν νερό στο παρμπρίζ, και δεν ποτίζουν το γκαζόν του διαζώματος, δεν καταλαβαίνω γιατί όχι.

Εκτός κι αν βρίσκεσαι ακριβώς δίπλα του, σταματημένος, που σημαίνει ότι οι υαλοκαθαριστήρες θα το ρίξουν πάνω σου, αν είσαι αριστερά του (, τότε είναι μαλακία) ή

αν βρίσκεσαι στην εθνική, που ο αέρας θα φέρει καποιες σταγόνες σε σένα, αλλά φαντάζομαι ότι θα είσαι με εξοπλισμό και κλειστό κράνος.

Άλλωστε, σταγόνες νερού είναι και δεν είναι χώματα από ξεσκέπαστο τριαξονικό!


:wave2:

:beer:

Nostra
28/03/2007, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Ώπα!

Όχι δεν θα χορέψω. Απλά εδώ θα διαφωνήσω


Αν θεωρήσουμε ότι τα "πιτσιλιστήρια" είναι σωστά ρυθμισμένα, και ρίχνουν νερό στο παρμπρίζ, και δεν ποτίζουν το γκαζόν του διαζώματος, δεν καταλαβαίνω γιατί όχι.

Εκτός κι αν βρίσκεσαι ακριβώς δίπλα του, σταματημένος, που σημαίνει ότι οι υαλοκαθαριστήρες θα το ρίξουν πάνω σου, αν είσαι αριστερά του (, τότε είναι μαλακία) ή

αν βρίσκεσαι στην εθνική, που ο αέρας θα φέρει καποιες σταγόνες σε σένα, αλλά φαντάζομαι ότι θα είσαι με εξοπλισμό και κλειστό κράνος.

Άλλωστε, σταγόνες νερού είναι και δεν είναι χώματα από ξεσκέπαστο τριαξονικό!


:wave2:

:beer:

αν και βγαίνουμε ελαφρώς off-topic...

1. τα περισσότερα πιτσιλιστήρια ΔΕΝ είναι ρυθμισμένα...

2. με πάνω από 20χλμ. την ώρα του αυτοκινήτου το νερό ακολουθεί δική του πορεία ειδικά όταν το πιτσιλιστήρι ρίχνει σπρέυ αντί για πίδακα

3. οι σταγόνες που λες σε μια καθαρή ζελατίνα είναι σπάσιμο νεύρων και μεγάλο κιόλας... για να μην αναφέρω την περίπτωση να έχεις προσωρινά μισάνοιχτη τη ζελατίνα για οποιοδήποτε λόγο... και μέσα στην κίνηση της πόλης αρκετές φορές η ζελατίνα μένει ανοιχτή..

4. κανονικά στο δοχείο νερού μπαίνει και λίγο υγρό καθαρισμού (υπάρχουν και υγρά ειδικά -και καλά- για αυτή τη δουλιεά) οπότε δεν είναι πάντα νερό αυτό που ψεκάζεται... άσε που έτσι κι αλλιώς δεν είναι καθαρό...

S705
28/03/2007, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αν και βγαίνουμε ελαφρώς off-topic...

1. τα περισσότερα πιτσιλιστήρια ΔΕΝ είναι ρυθμισμένα...

2. με πάνω από 20χλμ. την ώρα του αυτοκινήτου το νερό ακολουθεί δική του πορεία ειδικά όταν το πιτσιλιστήρι ρίχνει σπρέυ αντί για πίδακα

3. οι σταγόνες που λες σε μια καθαρή ζελατίνα είναι σπάσιμο νεύρο και μεγάλο κιόλας... για να μην αναφέρω την περίπτωση να έχεις προσωρινά μισάνοιχτη τη ζελατίνα για οποιοδήποτε λόγο... και μέσα στην κίνηση της πόλης αρκετές φορές η ζελατίνα μένει ανοιχτή..

4. κανονικά στο δοχείο νερού μπαίνει και λίγο υγρό καθαρισμού (υπάρχουν και υγρά ειδικά -και καλά- για αυτή τη δουλιεά) οπότε δεν είναι πάντα νερό αυτό που ψεκάζεται... άσε που έτσι κι αλλιώς δεν είναι καθαρό...

ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΙΑ ΑΘΩΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΦΙΣΕ ΣΥΜΑΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΜΕΣΑ Ο ΤΥΠΟΣ!!!

gloum
28/03/2007, 10:43
Δυστυχώς αυτό με την στάχτη το κάνει πάρα πολύς κόσμος.Σε ότι αφορά την γόπα πάντως θα συμφωνήσω με το προλαλήσαντα.Χθες Μεσογείων ανάμεσα από αμάξια.Σταματάω κατεβάζω σταντ.Σηκώνω την γόπα και λέω ευγενικότατα (σφάζοντας με βαμβάκι κοινώς) "Συγνώμη σας έπεσε η γόπα σας,παρακαλώ βάλτε την στο τασάκι που ξέρω ότι έχετε".Μαλάκας ο τύπος:)

Lupo
28/03/2007, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αν και βγαίνουμε ελαφρώς off-topic...

1. τα περισσότερα πιτσιλιστήρια ΔΕΝ είναι ρυθμισμένα...

2. με πάνω από 20χλμ. την ώρα του αυτοκινήτου το νερό ακολουθεί δική του πορεία ειδικά όταν το πιτσιλιστήρι ρίχνει σπρέυ αντί για πίδακα

3. οι σταγόνες που λες σε μια καθαρή ζελατίνα είναι σπάσιμο νεύρο και μεγάλο κιόλας... για να μην αναφέρω την περίπτωση να έχεις προσωρινά μισάνοιχτη τη ζελατίνα για οποιοδήποτε λόγο... και μέσα στην κίνηση της πόλης αρκετές φορές η ζελατίνα μένει ανοιχτή..

4. κανονικά στο δοχείο νερού μπαίνει και λίγο υγρό καθαρισμού (υπάρχουν και υγρά ειδικά -και καλά- για αυτή τη δουλιεά) οπότε δεν είναι πάντα νερό αυτό που ψεκάζεται... άσε που έτσι κι αλλιώς δεν είναι καθαρό...

Έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω.
Απλά διαφωνώ, γιατί δεν το θεωρώ τόσο σημαντικό πρόβλημα όσο η στάχτη,και πολύ περισσότερο η γόπες και ακόμα περισσότερο οτιδήποτε άλλο εσφενδονιστεί από το προπορευόμενο όχημα.
Άλλωστε, σε κάθε βόλτα, η ζελατίνα θα λερωθεί, είτε βρέξει, είτε σκονιστεί, είτε όταν αφήνουν το σημάδι τους, τα αντίπαλα μυγάκια.

Είναι μέσα στο πακέτο.
Απλά, κλείνε την ζελατίνα.

Ενοχλητικό το νερό από τα πιτσιλιστήρια, αλλά όχι και το σημαντικότερο πρόβλημα.:beer:

Nostra
28/03/2007, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Ενοχλητικό το νερό από τα πιτσιλιστήρια, αλλά όχι και το σημαντικότερο πρόβλημα.:beer:


πρέπει να βλέπετε τη φάτσα των οδηγών όταν ξαναπετάς τη γόπα ανάμεσα από τα πόδια τους μέσα στο αμάξι και νομίζουν ότι εξακολουθεί να είναι αναμμένη...

πανικός...
:lol: :lol: :lol: :lol:

S705
28/03/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gloum
Δυστυχώς αυτό με την στάχτη το κάνει πάρα πολύς κόσμος.Σε ότι αφορά την γόπα πάντως θα συμφωνήσω με το προλαλήσαντα.Χθες Μεσογείων ανάμεσα από αμάξια.Σταματάω κατεβάζω σταντ.Σηκώνω την γόπα και λέω ευγενικότατα (σφάζοντας με βαμβάκι κοινώς) "Συγνώμη σας έπεσε η γόπα σας,παρακαλώ βάλτε την στο τασάκι που ξέρω ότι έχετε".Μαλάκας ο τύπος:)

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ!!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΕΠΟΠ ΟΣΟ ΕΙΜΟΥΝΑ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.ΤΟ Κ..ΠΙΔΟ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΓΟΠΑ ΤΟΥ ΣΕ ΧΟΡΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΟΠΙΓΚ

ktm640lc4
28/03/2007, 14:36
Και εμενα με τρελενει αυτο με την γοπα. Οπως επισης και τα πιτσιλιστηρια του παρμπριτς...:smokin:

Βασικα δεν ειναι νομιζω θεμα υποχρεωσης ή δεν ξερω και εγω τι.

Ειναι θεμα ανθρωπιας και μονο. Μην το πετας αν βλεπεις πισω μοτοσυκλετα. Υπαρχει κινδυνος να πεσει πανω του και να χτυπησει στην προσπαθεια να το σωσει. Ή μην τα πλενεις τωρα, περιμενε να περασει η μοτο και μετα ριχτου να καταλαβει.

Δεν ειναι ολα νομοι και υποχρεωσεις. Δεν ειναι υποχρεωμενος να το σβησει μεσα στο αμαξι, δεν ειναι υποχρεωμενος ο μοτοσυκλετιστης να εχει κλειστη την ζελατινα, δεν ειναι...., δεν ειναι..... δεν ειναι.....

Παρολαυτα αν προσεχεις και σεβεσαι τον συνανθρωπο εισαι τζετ. Ηρεμα και ωραια.


Φιλικα παντα ε.!!! :lol: :smokin:

LsKostas
28/03/2007, 15:11
Πλακα στην πλακα...το χετε παρει χαμπαρι οτι
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ τους οδηγους το να πεταξεις μια γοπα η την σταχτη
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΚΕΨΗ! Ερχεται και φευγει !!!στα @@ τους!!!

Τι να προτοπροσεξω στον δρομο...οδοστρωμα καθρεφτη,φαναρια κοκκινα,
προσπερασματα χωρις φλας,τροχαια,ΠΕΖΟΥΣ,ελιγμους,νταλικες,κινηση...
...

σκεφτομουν μια φορα τις γοπες και ελεγα "Μπα...μονο εμενα ενοχλει...!!!"

sober
29/03/2007, 13:37
Συμφωνω απολυτα...αμα ο αν8ρωπος ειναι ΒΛΑΧΑΡΟΣ και ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ τι να σκεφτει και τι να καταλαβει???Εχω γλιτωσει ΡΟΧΑΛΑ για κλασματα δευτερολεπτου μιλαμε....Σταματησα και γυρισα το κεφαλι (ειχε μποτιλιαρισμα)και οι δυο τυποι που ηταν στο αμαξι ειχαν ξεκοιλιαστει στα γελια..Μετα λιγο πηγαν να μου το παιξουν ..''ναι..ε..οκ σορρυ'' αλλα τι να το κανω μου λετε???:mad: :mad:

mob rules
29/03/2007, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Συμφωνω απολυτα...αμα ο αν8ρωπος ειναι ΒΛΑΧΑΡΟΣ και ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ τι να σκεφτει και τι να καταλαβει???Εχω γλιτωσει ΡΟΧΑΛΑ για κλασματα δευτερολεπτου μιλαμε....Σταματησα και γυρισα το κεφαλι (ειχε μποτιλιαρισμα)και οι δυο τυποι που ηταν στο αμαξι ειχαν ξεκοιλιαστει στα γελια..Μετα λιγο πηγαν να μου το παιξουν ..''ναι..ε..οκ σορρυ'' αλλα τι να το κανω μου λετε???:mad: :mad:
ριχτους και εσυ μια ροχαλα στα μουτρα και πες τους ε...sorry!

bartlal
29/03/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ριχτους και εσυ μια ροχαλα στα μουτρα και πες τους ε...sorry!

με full face κρανος? μαλλον θα κανει rebound η ροχαλα!


:lol: :lol: :lol:

sober
29/03/2007, 14:35
Θελουνε κραξιμο ΤΑ ΖΩΑ αλλα απο την αλλη που να ρισκαρεις αμα εισαι και μονος???Ξερεις ποτε με ποιο τρελλο εχεις να κανεις???

chris1980
29/03/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΛΙΣΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕΛΙΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???
ΣΕ ΝΙΣΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ. ΜΕ ΤΣΙΜΠΙΣΕ ΜΕΣΑ!!! ΣΤΟ ΜΑΤΙ Η ΚΑΡΓΙΟΛΑ

Μην το λες φιλε...οταν ειχα ανοιγομενο κρανος ετυχε μια μερα να οδηγω στο παγκρατι εχοντας το ο μλκς ανοιχτο.Εκεινη την στιγμη λοιπον μια μελισσουλα εσκασε ενα ποντο κατω απο το αριστερο μου ματι και μετα ακουμπησε ζαλισμενη στο μαγουλο του κρανους με εμενα να την βλεπω ακριβως διπλα στο προσωπο μου και να προσπαθω να την διωξω.Φαντασου να με εβρισκε στο ματι τι μπορει να γινοταν.

johnpan
29/03/2007, 14:47
ποτέ μη λες ποτέ

έχω φάει ΒΙΔΑ στο δόξα πατρί όταν ξεκόλησε από κάπου στο μπροστινό αυτοκίνητο... Πώς ανέβηκε τόσο ψηλά μια βίδα ΝΑ ? Δεν ξέρω.. πάντως ΟΛΑ είναι πιθανά και αποδείχθηκε...

Τη ζελατίνα ή εντελώς κλειστή ή ένα κλικ ανοιχτή, όχι παραπάνω :wave2:

sober
29/03/2007, 14:49
Εμενα στην Πεντελη μια φορα τρυπωσε απο μια ΤΡΥΠΑ στο γαντι και μου γ@μησε το δεικτη... Περιττο να πω πως την εβγαλα πολτοποιημενη και με το κεντρι να εχει μπει ολο μεσα στο δαχτυλο...αλλα και σενα ρε φιλε... ΣΤΟ ΜΑΤΙ :eek: :eek: :hypnotize

sniper
29/03/2007, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εμενα στην Πεντελη μια φορα τρυπωσε απο μια ΤΡΥΠΑ στο γαντι και μου γ@μησε το δεικτη... Περιττο να πω πως την εβγαλα πολτοποιημενη και με το κεντρι να εχει μπει ολο μεσα στο δαχτυλο...αλλα και σενα ρε φιλε... ΣΤΟ ΜΑΤΙ :eek: :eek: :hypnotize

Μπορεί να έχεις ωραία μάτια εσύ... :lol:

ktm640lc4
29/03/2007, 14:56
Oσον αφορα τις μελισσες μια φορα στο χωριο μου ανευ κρανους με χτυπησε με ταχυτητες εμβολισμου μια σφιγκς.

Ροχαλα εχω φαει μια φορα απο ταριφα, εσκασε πανω στο παντελονι ενα πρασινο πραμα κτηνος.
Ο ταριφας βρισιδι, το παντελονι, πεταμα στο καπακι.

Τσιγαρο εχω φαει, σταχτες και καυτρα στα μουτρα στην πειραιως, παλια. Δεν εβρισα. Βαρεθηκα.



Παντως θελει προσοχη. Οντως υπαρχουν ζωα...:smokin:

sober
29/03/2007, 15:01
Μιλαμε για τρελλη αηδια ετσι???:a14: :a14:
και μετα του αξιζει... :a26: :a26:

sober
29/03/2007, 15:13
Παντως θελει προσοχη. Οντως υπαρχουν ζωα...:smokin: [/B][/QUOTE]



Κανας τσαμπουκας σας εχει τυχει??? Εμενα ναι αλλα ευτυχως επιβληθηκα... (δεν εννοω ξυλο απλα ο τυπος στο τελος το βουλωσε και καθησε και ακουγε...) :lol:

saratoga
29/03/2007, 16:06
Ρε παιδια, μισο λεπτο..., ΔΕΝ οδηγατε αμαξι...???, ΔΕΝ εχη οδηγηση κανεις αμαξι...??? :bigcry:
με πια νοοτροπια οδηγατε...????? :cry:

Οταν οδηγας αυτο/το, οδηγας με τη νοοτροπια που εχουν και οι αλλοι που οδηγουν αυτο/το στο δρομο...!!! :look: ,δηλαδη ειναι φυσιολογικο να πεταξης τη σταχτη (η τη γοπα) απο το παραθυρο, και "πολλα αλλα" που δε θετουν σε μεγαλο ΚΙΝΔΥΝΟ τους γυρω σου, αλλα που ειναι η νοοτροπια που θα δειξη ο καθ'ενας ΑΠΟ ΜΑΣ, οταν θα κατση στο βολαν να οδηγηση... :mad:

........ :smokin:

Οταν οδηγας μοτο/τα, ισχυουν τα ιδια με τον καθε μοτο/στη στο δρομο...!!! :look: , δηλαδη ειναι φυσιολογικο να ανεβη πεζοδρομια, να κανη σφηνες και "πολλα αλλα", που δε θετουν σε μεγαλο ΚΙΝΔΥΝΟ τους γυρω σου, αλλα που ειναι η νοοτροπια που θα δειξη ο καθ'ενας ΑΠΟ ΜΑΣ οταν θα κατση στη σελα να οδηγηση... :mad:

........ :smokin:

:a6: :smokin:

Nostra
29/03/2007, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από saratoga
,δηλαδη ειναι φυσιολογικο να πεταξης τη σταχτη (η τη γοπα) απο το παραθυρο, και "πολλα αλλα" που δε θετουν σε μεγαλο ΚΙΝΔΥΝΟ τους γυρω σου, αλλα που ειναι η νοοτροπια που θα δειξη ο καθ'ενας ΑΠΟ ΜΑΣ, οταν θα κατση στο βολαν να οδηγηση... :mad:
:smokin:


αν κατάλαβα καλά λες ότι είναι φυσιολογικό να πετιέται η γόπα από το παράθυρο?


ή παρανόησα? :confused:

ktm640lc4
29/03/2007, 16:24
Δεν πολυκαταλαβα το παραπανω ποστ αλλα οταν οδηγω το αμαξι δεν πεταω το τσιγαρο εξω.

Εχω τσακωθει με φιλο για αυτον τον λογο.

Μπορει και να μην καταλαβα....:smokin:


Τσαμπουκας δεν μου εχει τυχει....για αλλο λογο ναι, οχι για αυτον.

saratoga
29/03/2007, 16:34
ΑΚΡΙΒΩΣ ...!!! :eyepop:

φυσιολογικοτατο..... :winka:

την επομενη φορα που θα κινδυνεψης/ετε απο "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ" μαλακια...!!! :a24: , θα με θυμηθης... :wave2:

.......

road spirit
29/03/2007, 16:36
μα πως κανετε ετσι για λιγη στάχτη.... :p :p
Εγω τη ροχάλα ΔΕΝ τη γλίτωσα όπως ο sober! Κατακούτελα την εφαγε το κράνος...

:yuck: :yuck:

xampos
29/03/2007, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7-cubed
μα πως κανετε ετσι για λιγη στάχτη.... :p :p
Εγω τη ροχάλα ΔΕΝ τη γλίτωσα όπως ο sober! Κατακούτελα την εφαγε το κράνος...

:yuck: :yuck:


:yuck: :yuck: :a14: :a14: :a14:

sober
29/03/2007, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από saratoga
Ρε παιδια, μισο λεπτο..., ΔΕΝ οδηγατε αμαξι...???, ΔΕΝ εχη οδηγηση κανεις αμαξι...??? :bigcry:
με πια νοοτροπια οδηγατε...????? :cry:

Οταν οδηγας αυτο/το, οδηγας με τη νοοτροπια που εχουν και οι αλλοι που οδηγουν αυτο/το στο δρομο...!!! :look: ,δηλαδη ειναι φυσιολογικο να πεταξης τη σταχτη (η τη γοπα) απο το παραθυρο, και "πολλα αλλα" που δε θετουν σε μεγαλο ΚΙΝΔΥΝΟ τους γυρω σου, αλλα που ειναι η νοοτροπια που θα δειξη ο καθ'ενας ΑΠΟ ΜΑΣ, οταν θα κατση στο βολαν να οδηγηση... :mad:

........ :smokin:

Οταν οδηγας μοτο/τα, ισχυουν τα ιδια με τον καθε μοτο/στη στο δρομο...!!! :look: , δηλαδη ειναι φυσιολογικο να ανεβη πεζοδρομια, να κανη σφηνες και "πολλα αλλα", που δε θετουν σε μεγαλο ΚΙΝΔΥΝΟ τους γυρω σου, αλλα που ειναι η νοοτροπια που θα δειξη ο καθ'ενας ΑΠΟ ΜΑΣ οταν θα κατση στη σελα να οδηγηση... :mad:

........ :smokin:

:a6: :smokin:

sober
29/03/2007, 22:35
1. Oxi den odhgw amaxi..

2. De symfwnw me ayta pou les...dhl. ti ennoeis oti ama odhghsw amaxi 8a exw ki egw th ¨fusikh´´ nootropia ka8e vlaxarou pou petaei oti na´nai exw apo to para8uro eite auto einai gopa, h staxth, h roxala ,enw otan kabalaw mhxanh 8a exw th nootropia tou kagkoura???'Dhl analoga me to ti kavalame 8a exoume kai thn analogh stash, h apla 8a prepei na eimaste swstoi prosektikoi odhgoi anexarthtws tou oxhmatos...??

Nikoskazer2000
29/03/2007, 23:50
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=25860&perpage=15&highlight=ζελατίνα&pagenumber=1

S705
30/03/2007, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εμενα στην Πεντελη μια φορα τρυπωσε απο μια ΤΡΥΠΑ στο γαντι και μου γ@μησε το δεικτη... Περιττο να πω πως την εβγαλα πολτοποιημενη και με το κεντρι να εχει μπει ολο μεσα στο δαχτυλο...αλλα και σενα ρε φιλε... ΣΤΟ ΜΑΤΙ :eek: :eek: :hypnotize


ΚΑΙ ΟΜΩΣ!!!ΠΡΙΝ 3 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΙΦΝΟ.ΜΕ ΝΙΚΙΑΡΙΚΟ ΣΚΟΥΤΕΡ:lol: ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΙΓΕΝΑ...ΜΙΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ...ΣΕ ΔΕΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩ,ΞΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.
:sick: :sick:

ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙ(ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ)ΧΡΙΑΣΤΙΚΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΙΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΟΛΙΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.:hypnotize :hypnotize :hypnotize :bawl: :bawl: