PDA

View Full Version : ειμαι μικρος για Vstrom?



ziou_gr
29/03/2007, 02:36
Γεια σας παιδια.Εχω μια διαφωνια με τον κολιτο μου μου λεει πως ειμαι μικρος για VSTROM kai οτι επρεπε να ειχα παρει κατι αλλο πιο νεανικο και στα 30αντα να την επερνα.Πριν 2 μηνες εκλεισα τα 21 τη μηχανη την εχω μισο χρονο.Δεν νομιζο προσωπικα οτι ειναι γεροντιστικη ισα ισα ειναι πολυ spor και μεγαλη ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ :smokin:

τελοσπαντον μπορει να ζηλευει και λιγο.Εγω παντος ειμαι ερωτευμενος με το εργαλειο αφτο και οτι και να λεει στα @@ μου!!!

καμια εκδρομη Vsstromιτες θα παμε???:ZZZ:

lampros_fazer
29/03/2007, 02:41
Υπάρχουν (πολύ) πιο φτηνοί τρόποι να ρίξεις γκόμενα απ'το να πάρεις μηχανή..:D:D

:rotflmao:

Respect
29/03/2007, 06:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Υπάρχουν (πολύ) πιο φτηνοί τρόποι να ρίξεις γκόμενα απ'το να πάρεις μηχανή..:D:D

:rotflmao: Aυτό είναι σίγουρο! :beer:

K0K0$
29/03/2007, 08:12
...ισα ισα ειναι πολυ spor και μεγαλη ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ...

Τωρα εγω φταιω να παω Σφακιανακη καρφωτος και να ζητησω αλλαγη μες στην εγγυηση, ή θα με βγαλουν στην Πάνια;;; :rotflmao: :wacko:

kalesin
29/03/2007, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziou_gr


καμια εκδρομη Vsstromιτες θα παμε???:ZZZ:




γιατι να πας εκδρομη με δαυτους;

αυτοι πανε εκδρομες γιατι δεν εχουν γκομενες, εσυ εχεις οποτε πηγαινε εκδρομες με αυτες

:wave2:

vrider
29/03/2007, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Υπάρχουν (πολύ) πιο φτηνοί τρόποι να ρίξεις γκόμενα απ'το να πάρεις μηχανή..:D:D

:rotflmao:

Εγω μαλλον θα ελεγα οτι υπαρχουν καλυτερα μηχανακια για αυτη τη δουλεια!:lol:

Innersense
30/03/2007, 08:17
Τώρα ένοιωσα εντελώς πουρό!

Ας με πει κάποιος ¨ώριμο¨ και ¨κατασταλαγμένο¨ παρακαλώ!

miraze
30/03/2007, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Τώρα ένοιωσα εντελώς πουρό!

Ας με πει κάποιος ¨ώριμο¨ και ¨κατασταλαγμένο¨ παρακαλώ!

Είσαι ένας ΩΡΙΜΟΣ και ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΟΣ κάτοχος ενός

πανέμορφου ΜΠΛΕ V-Strom

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
02/04/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Τώρα ένοιωσα εντελώς πουρό!

Ας με πει κάποιος ¨ώριμο¨ και ¨κατασταλαγμένο¨ παρακαλώ!


Γερασες Βασίλη δέξου το!!

gcrook
02/04/2007, 11:28
Η ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ παει μαζι με την μοτο η μηπως ειναι aftermarket;
Γιατι ειχαμε καποτε μια συζητηση αλλα δεν καταληξαμε καπου.......:rotflmao:

OldMan
02/04/2007, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Η ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ παει μαζι με την μοτο η μηπως ειναι aftermarket;
Γιατι ειχαμε καποτε μια συζητηση αλλα δεν καταληξαμε καπου.......:rotflmao:
Προφανώς γιατί δεν αναφέρθηκε τίποτε για τεκνά ... :D

byron
02/04/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziou_gr
και μεγαλη ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ :smokin:


Το ΄ξερα ότι είχα πάρει λάθος μηχανάκι ο μ@λάκας.....:sad: :a029: :a018: :a018:

perastikos
02/04/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziou_gr
ειναι γεροντιστικη

Αι στο διαλο.... Και λέω και εγώ γιατί είναι παρκαρισμένα 10 Vstrom έξω από το ΚΑΠΗ μόνιμα :lol: :lol:

SeNNinhA
02/04/2007, 15:05
Δεν υπάρχει γεροντίστικη μοτοσυκλέτα

Μια μοτοσυκλέτα υπάρχει. Αυτή που αρέσει σε εσένα

Μπορεί να είναι και μια αρχαία 30+ χρόνων παλιά, ενα εντουράκι, ενα sport ή ενα on-off. Περι ορέξεως..... Το οτι μπορείς και υπερασπίζεσαι την μηχανή σου σημαίνει ότι όντως αυτή είναι για εσένα αυτή την περίοδο. Στα 30άντα τους οι φίλοι σου μπορεί να έχουν Vstrom και εσύ την νεα Agusta. Τι σημασία έχει? Μην μασας και να χαίρεσαι την μηχανή σου γιατί αυτό είναι όλη η ουσία.

Innersense
02/04/2007, 17:20
afhste eixa kai kati ponous sth mesh shmera... athritika malon...

euthxws pandws pou yparxoun kai alloi wrimoi kai katastalagmenoi sthn parea kai 8a parkaroume mazi sta geramata exw apo ta ika kai 8a koitame ta v-stromia mas

:beer: :beer: :beer:

Tsakalaki
03/04/2007, 07:45
Ρε σεις...

Το πήρατε απο τα μούτρα το παλικάρι....

Θεωρεί το στρομάκι γκομενοπαγίδα...καλά κάνει....


άλλο ρώτησε....


Αδερφέ, για την ηλικία σου πάρε το στρομάκι...να το γουστάρεις να μάθεις λίγο να οδηγείς καλύτερα και μετά με εμπειρία και πηγμένο μυαλό πάρε ένα τζιξεράκι να βγάλεις γούστα...


ΥΓ: Και επειδή δεν μπορώ παρα να τοποθετηθώ στο θέμα, ε...γκομενοπαγίδα δεν είναι...η μάλλον εγώ έχω βρει τελευταία γκόμενες καλομαθημένες στα αυτοκίνητα (ασταδιαλα, ηλίθιες....)

Respect
03/04/2007, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
γκόμενες καλομαθημένες στα αυτοκίνητα (ασταδιαλα, ηλίθιες....) ..μαλακιασμένες..

VANDA
03/04/2007, 09:46
Μάλιστα. Το άκουσα κι αυτό. Καλά που δεν πήρα v-strom δλδ.. μεγάλη σύγχιση.. :dizzy:

costas81
03/04/2007, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Μάλιστα. Το άκουσα κι αυτό. Καλά που δεν πήρα v-strom δλδ.. μεγάλη σύγχιση.. :dizzy:


άσε Άλκυστις έχασες λέμε!!


όλα τα γκομενάκια θα ήταν δικά σου!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

costas81
03/04/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Ρε σεις...

Το πήρατε απο τα μούτρα το παλικάρι....

Θεωρεί το στρομάκι γκομενοπαγίδα...καλά κάνει....


άλλο ρώτησε....


Αδερφέ, για την ηλικία σου πάρε το στρομάκι...να το γουστάρεις να μάθεις λίγο να οδηγείς καλύτερα και μετά με εμπειρία και πηγμένο μυαλό πάρε ένα τζιξεράκι να βγάλεις γούστα...


ΥΓ: Και επειδή δεν μπορώ παρα να τοποθετηθώ στο θέμα, ε...γκομενοπαγίδα δεν είναι...η μάλλον εγώ έχω βρει τελευταία γκόμενες καλομαθημένες στα αυτοκίνητα (ασταδιαλα, ηλίθιες....)


τα κλειδιά τα πήρες ή τα ξέχασες πάνω πάλι???



πρόσεχε γιατι μετά δεν θα σε θέλουν τα γκομενάκια!!

:winka:

Elle
29/05/2008, 02:19
Αηδίες. Κι εγώ Vstrom εχω και γουστάρω. Εξάλλου τη μηχανή τη γουστάρεις για αυτό που κάνει! Άρα τι σχέση έχει η ηλικία με τη μηχανη; Ξερω κάποιον που έχει οικογένεια παιδιά είναι 48 χρονών κι έχει R6. Την πουλάει για να πάρει gsxr1000.

apav
29/05/2008, 09:43
Μου θυμίζει Borat με τον "μαγνήτη" στο Hummer. :bigcry:

nikos1709
29/05/2008, 13:54
απο το να λετε μαλα@#$%$ δε κανονιζουμε καμια βολτα οπωσ ειπε ο μικροτεροσ τησ παρεασ εκτοσ αν δε το αντεχει η ηλικια σασ
και το πιο βασικο την εχεισ ενα χρονο και εγινεσ τωρα 21 με τι διπλωμα οδηγαγεσ???
ειχα πετυχει εναν πιτσιρικαστην κυψελη με ενα στρομα που εχει βαλει χειροποιητη εξατμιση και φιμε ζελατινα εσυ εισαι???