PDA

View Full Version : Το ForumGS κάνει έκκληση στην ανθρωπιά όλων μας!!!



GEORGE_37
29/03/2007, 10:49
Το μέλος του ForumGS DimChios έγραψε:

Κυριακή βράδυ 18/3/2007...

Κερατσίνι....μια κοπέλα γύρω στα 28 με δύο δύδιμα, αβάφτιστα κοριτσάκια 9 μηνών...Ευτυχισμένη με τη ζωή και την οικογένειά της, πάντα χαμογελαστή!

Κεντρική Λαχαναγορά Αθηνών...
Ο σύζηγος και πατέρας, ο φίλος, συνάδελφος και κουμπάρος μου...
Κάτω από τις ρόδες ενός τριαξονικού που κινούνταν μέσα στη λαχαναγορά χωρίς φώτα...

Καλό ταξίδι Αγάπιε!

Αγάπιος Α. 30 ετών.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Το μέλος του ForumGS DimChios έγραψε:


Θα ήθελα άν μου επιτρέπεται να Βάλω ένα λογαριασμό τραπέζης της συζήγου του Αγάπιου για ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ!
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΟ!

ALPHA BANK

600-002101-267435

Και το ΙΒΑΝ: GR39 0140 6000 6000 0210 1267 435

Στο όνομα: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ



ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!



http://www.forumgs.gr/forum/viewtopic.php?t=1343

http://www.forumgs.gr/forum/viewtopic.php?t=1314

DimChios
29/03/2007, 15:24
:blush: :blush:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

tai
29/03/2007, 16:09
GEORGE_37 φτιάξε μια λίστα και εδώ .

GEORGE_37
29/03/2007, 16:51
MOTO.gr
FORUMS

Συμμετέχοντες στην προσφορά:

01. -> srx6
02. -> ???



















* Σε περίπτωση που δεν έπρεπε να βάλω την λίστα η έχω κάνει κάποιο λάθος, παρακαλώ να διαγραφεί η να διαφοροποιηθεί το μήνυμα μου.

byron
29/03/2007, 17:21
Δεν κατάλαβα το θέμα της λίστας. Στα link υπάρχει αριθμός λογαριασμου. Επειδή θα ήθελα να συνεισφέρω κάτι, τι πρέπει να γίνει? Συνεννόηση με τον Dimchios ή ο καθένας πάει στην τράπεζα?

Εαν πρεπει να συνταχθεί κάποια λίστα, ας μπει το nick μου.

GEORGE_37
29/03/2007, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Δεν κατάλαβα το θέμα της λίστας. Στα link υπάρχει αριθμός λογαριασμου. Επειδή θα ήθελα να συνεισφέρω κάτι, τι πρέπει να γίνει? Συνεννόηση με τον Dimchios ή ο καθένας πάει στην τράπεζα?

Εαν πρεπει να συνταχθεί κάποια λίστα, ας μπει το nick μου.

Ο κάθε ένας πάει στην τράπεζα.

Το nick σου μπήκε στην λίστα.

DimChios
29/03/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Δεν κατάλαβα το θέμα της λίστας. Στα link υπάρχει αριθμός λογαριασμου. Επειδή θα ήθελα να συνεισφέρω κάτι, τι πρέπει να γίνει? Συνεννόηση με τον Dimchios ή ο καθένας πάει στην τράπεζα?

Εαν πρεπει να συνταχθεί κάποια λίστα, ας μπει το nick μου.



Βύρωνα, όποιος θέλει και μπορεί πάει απλώς στην τράπεζα...Δέ χρειάζεται να ενημερώσει κανέναν μας!

Ομολωγώ ότι το θέμα "λίστας" κι εγώ στην αρχή δεν το "έπιασα", όμως μετά από συνομιλία με τον George_37 κατάλαβα...άν θέλει εκείνος μπορεί να σας το εξηγείσει καλύτερα!
Από εκεί κι ύστερα κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να μπεί το όνομά του σε αυτή, άν θέλει μπορεί απλώς να πάει και να μήν φανεί πουθενά!

Όσων αφορά βέβαια τη Σοφία, αυτή μου ζήτησε να της εκτυπώσω τις συζητήσεις κατα κάποιο τρόπο, επειδή η κοπέλα δεν έχει εμπειρία από internet και τα forums δεν ξέρει τί είναι, ώστε να πάρει μιά ιδέα και να βρεί τρόπο λέει να σας ευχαριστήσει όλους έτσι κι αλλιώς!Πώς θα μπορούσε αυτό βέβαια να γίνει δεν γνωρίζω...ίσως καποια στιγμή να έρθει και να της φτιάξω από ένα λογαριασμό στα forums...

Πάντως η ανθρωπιά και από μέρους σας και οι ευχαριστίες από εμάς δεν μετριούνται με "λίστες" και χρήματα, αυτό θέλω να είναι ξεκάθαρο!

GEORGE_37
29/03/2007, 21:18
Την λίστα την έκανα γιατί μου ζητήθηκε και έγραψα και κάτω... "Σε περίπτωση που δεν έπρεπε να βάλω την λίστα η έχω κάνει κάποιο λάθος, παρακαλώ να διαγραφεί η να διαφοροποιηθεί το μήνυμα μου."

Γενικά σε όσα φόρουμ μπήκα έβαλα το πρώτο μήνυμα που έβαλα και εδώ και μετά παρακολουθούσα για το αν θα υπάρξουν κάποιες ερωτήσεις η θα ζητηθεί η βοήθειά μου σε κάτι.

Να είστε καλά και ότι αποφασίσετε για την συνέχεια, πιστεύω θα είναι και το καλύτερο για να φτάσουμε στο αποτέλεσμα, που όλοι επιθυμούμε.

Nostra
30/03/2007, 09:26
Σε τέτοιες "δύσκολες" καταστάσεις οι όποιες λίστες βοηθούν μόνο ως προς τα "τραβήξουν" (θετικά πάντα μιλώντας) και άλλους στην προσφορά βοήθειας.

Κατά τα άλλα όσοι είναι να βοηθήσουν θα το κάνουν/έκαναν έτσι κι αλλιώς είτε με λίστες είτε χωρίς.

Απλά η παράθεση ονομάτων βοηθάει στην ευαισθητοποίηση περισσότερων...

Σε ότι αφορά εμένα δε χρειάζεται να μπει το όνομά μου στη λίστα.

Ο,τι είναι να γίνει, έγινε...

προς το παρόν...

:wave2: