PDA

View Full Version : Αναρτήσεις



agrotemaxios
31/03/2007, 01:50
Παληκάρια έχει κανείς "πειράξει" τις αναρτήσεις??? (R1 06)
Έχω κάτι ρυθμίσεις από ένα τέστ στις Σέρρες που είχε κάνει το power bikes αλλά μου φαίνονται υπερβολικές για κοινό δρόμο (πχ Επίδαυρο)...:nono:
Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας κάνει καμιά κατάθεση...
Θα ψάξω να βρώ και τις ρυθμίσεις του power bikes, μήπως και τις χρειαστεί κάποιος που δεν τις είχε πάρει μυρωδιά...:a024:

T.R.E
31/03/2007, 01:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από agrotemaxios
Παληκάρια έχει κανείς "πειράξει" τις αναρτήσεις??? (R1 06)
Έχω κάτι ρυθμίσεις από ένα τέστ στις Σέρρες που είχε κάνει το power bikes αλλά μου φαίνονται υπερβολικές για κοινό δρόμο (πχ Επίδαυρο)...:nono:
Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας κάνει καμιά κατάθεση...
Θα ψάξω να βρώ και τις ρυθμίσεις του power bikes, μήπως και τις χρειαστεί κάποιος που δεν τις είχε πάρει μυρωδιά...:a024:

Δεν εχω παει ποτε Επιδαυρο,αλλα:

Η πιστα στις Σερρες δεν εχει λακουβες,εχει τελεια ασφαλτο,δουλευεις με χαμηλοτερες πιεσεις....

Τα κιλα σου ταιριαζουν με των αναβατων του P.B?

agrotemaxios
31/03/2007, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν εχω παει ποτε Επιδαυρο,αλλα:

Η πιστα στις Σερρες δεν εχει λακουβες,εχει τελεια ασφαλτο,δουλευεις με χαμηλοτερες πιεσεις....

Τα κιλα σου ταιριαζουν με των αναβατων του P.B?

Φίλε ΤΡΕ γι αυτό δεν τις χρησιμοποιώ, είναι πολύ τσιμέντο για νορμάλ χρήση...

Εγώ είμαι από 86-90 (ανάλογα με τα μπριζολίδια που έχω σαβουρώσει) οπότε πάνω κάτω στα ίδια κιλά είμαστε...:ninja: :ninja:
Αμα μένεις Αθήνα, λέει πολύ η Επίδαυρος:beer:

agrotemaxios
07/04/2007, 01:59
Παληκάρια, επειδή μαζεύτηκαν πολλές και διαφορετικές ρυθμίσεις για το εν λόγω θέμα, πιστεύω ότι πρέπει να κάνουμε μια ψηφοφορία για τις ιδανικότερες....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε καλά το λέω, ότι έχω πάρει συλλεκτικό μηχανάκι.....:lol: :lol:

gixxerpap
07/04/2007, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από agrotemaxios
Παληκάρια, επειδή μαζεύτηκαν πολλές και διαφορετικές ρυθμίσεις για το εν λόγω θέμα, πιστεύω ότι πρέπει να κάνουμε μια ψηφοφορία για τις ιδανικότερες....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε καλά το λέω, ότι έχω πάρει συλλεκτικό μηχανάκι.....:lol: :lol:

εγω θα σου ελεγα οτι για την επιδαυρο, ισως χρειαζεται και μαλακοτερες ρυθμισεις απο αυτες του εργοστασιου....οι ρυθμισεις των σερρων ειναι επιεικως ακαταλληλες και επικινδυνες!

agrotemaxios
22/04/2007, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εγω θα σου ελεγα οτι για την επιδαυρο, ισως χρειαζεται και μαλακοτερες ρυθμισεις απο αυτες του εργοστασιου....οι ρυθμισεις των σερρων ειναι επιεικως ακαταλληλες και επικινδυνες!

Σωστά τα λές φίλε gixxerpap, εννοείται οτι έιναι πολύ απόλυτες για χρήση σε δρόμο...

Απλά επειδή πιστεύω, οτι σχετικά με την κατηγορία, το r1 διαθέτει λίγο μαλακές ρυθμίσεις, πιστεύω πως μια λίγο πιο "στιβαρή" ρύθμιση, ιδίως για την πίσω, θα ήταν καλή περίπτωση...