PDA

View Full Version : Greek traffic police vs Japanese traffice police



vaskunito
31/03/2007, 02:59
Αιντάααααα...




Ο σωστός τρώπος....
http://www.youtube.com/watch?v=gViQOBaXXuk


Και ο μή... :rolleyes:
http://www.youtube.com/watch?v=Rke87Cl6We8



:rotflmao:

xampos
31/03/2007, 09:54
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

παντως επαθα πλακα με τους ιαπωνες :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eek: :hypnotize

Brolas
31/03/2007, 14:08
Μπορεί να οδηγούν καλύτερα οι Ιάπωνες μα οι δικοί μας κόβουν πιο πολλές κλήσεις...:rolleyes:

OzZzZzY
31/03/2007, 14:31
οι δικοι μας το μονο που κανουν ειναι να κοβουν κλησεις, να ναι αγενεις, να την πεφτουν (και να μην κοβουν κλησεις) σε ακρανωτες γκομενες και να ψαρωνουν τους πιτσιρικαδες..και να καινε βενζινες πληρωμενες απο τον Ελληνα φορολογουμενο πολιτη χωρις λογο.. α και να κοπανανε και κανεναν για να δειχνουν οτι κατι κανουνε.....

tifoefs
31/03/2007, 19:50
Δεν εχεις δει πως κοπανανε οι γιαπωνεζοι γι' αυτο τα λες εκ του ασφαλους !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
01/04/2007, 03:10
ti les tora re!!!

einai treloi aftoi oi iapones..

den pistevo sto Japan na min stamatane sta mploka po <<grigoroi>>

ti maxanakia (leme tora) einai afta???

giorgosxt
01/04/2007, 18:54
Η μόνη διαφορά μεταξύ έλληνα ζητά και Ιάπωνα είναι ότι ο Ιάπωνας πρέπει να εκπαιδευτεί να μάθει να οδηγάει γρήγορα, ενώ ο Έλληνας Ζητάς ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ γρήγορος!!!:D :D :D
Εξάλλου το βλέπετε και στο υφάκι του κάθε ζητά, για να μην αναφέρω όταν πάνε δυο και τρεις μαζί πόσο γρήγοροι είναι που περνάνε σοβαροί σοβαροί τα κόκκινα με σφήνες και καντήλια.

ASTRAKITCAR
01/04/2007, 19:27
οι ελληνες ζηταδες οπως και το 90% των δημοσιων υπαλληλων ειναι αγραμματοι ελληνες ως επι το πλειστον με μεσον πολιτικο...

με κουμπαριες εχουν παρει μια θεση στο δημοσιο...τιποτα αλλο...ας χαιρονται τον μισθο τους ....

παντως ο deliveras μπατσος που δουλευει ακομα στην πιτσαρια που δουλευα ως φοιτητης το 1998,δεν μου εμπνεει ουτε ασφαλεια,ουτε σεβασμο...

αυτη ειναι η ελλαδα...αγυμναστοι,αγραμματοι και ανεκπαιδευτοι αστυνομικοι...

απλα δεν ασχολουμαι με τους κυριους,αλλα ουτε και αυτοι μεχρι σημερα...

τους εχω χρειαστει ελαχιστες φορες ευτυχως...

ειδικα στην επαρχια,τα ζωα μου αργα....

δεν ειμαι ρατσιστης αλλα ειναι βλαχοι στην νοοτροπια με την κυριολεκτικη ενοια της λεξης...

Tsakalaki
03/04/2007, 07:53
τι εξετάσεις δίνουν οι Γιάπωνες;;;; κόβουν τις "κουλομαριές" απο νωρίς...

DimChios
03/04/2007, 08:33
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!