PDA

View Full Version : Καλωσ Σασ Βρηκα



frog1
15/08/2004, 11:41
ΦΙΛΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ AFRICA ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΕΧΩ ΜΙΑ AFRICA ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΑΥΡΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 96 ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΤΡΑ ΦΟΤΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΣΑΣ.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

SaraMaritis
15/08/2004, 11:56
...μεγαλε :wave2:
(εεεε...εννοειται σε "διαυγεια πνευματος", "ηθικο αναστημα", κλπ.
και ΟΥΧΙ σε ηλικια)...:lol:

Δεν το ειχα σκεφτει το καλωσορισμα σαν "Τεχνικα Θεματα Tips & Tricks" !!!:rolleyes:
(αν και τωρα τελευταια μπορει να’χει μια βαση)...:lol: :rotflmao: :lol:

Τεσπα...καλα να περασεις εδω που ηρθες...κι οποιος αντεξει !!!:smokin:
:wave2:

idi
15/08/2004, 13:40
γεια σου φιλε, ευπροσδεκτος στη παρεα εισαι οποτε θες...:beer:

periklisk
15/08/2004, 23:18
Καλώς ήρθες και καλά να περάσεις όπως περνάμε και εμείς άλλωστε!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

DrιfterS
16/08/2004, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
ΦΙΛΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ AFRICA ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΕΧΩ ΜΙΑ AFRICA ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΑΥΡΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 96 ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΤΡΑ ΦΟΤΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΣΑΣ.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Kαλως ηρθες!

makmar21
27/08/2004, 13:52
μήπως είσαι γρήγορος!!!!

Επιτέλους ρε μπραδέρι, επέστρεψες ξανά στην μεγάλη οικογένεια των τσαντάκηδων-ρεμαλιών-παλιομηχανόβιων (βλέπε ρόδα,τσάντα και κοπάνα). Να έχεις πολλά-πολλά καλά και όμορφα χιλιόμετρα, μόνος, δικάβαλος ή με παρέα. Ούτως ή άλλως η μηχανή είναι εκεί και σε περιμένει, το ίδιο και η πανέμορφη χώρα μας, με τις απίστευτες κρυφές (και φανερές) γωνιές της. Και αυτές είναι έτοιμες να δοθούν ΜΟΝΟ σε αυτούς που είναι έτοιμοι να τις δεχτούν. Γι' αυτό ξέχνα όλους τους πύρκαυλους που κάνουν πολλά στα λόγια και λίγα στις πράξεις και ξεκίνα για τις μικρές ή μεγάλες εξερευνήσεις σου. Αυτή, για μένα τουλάχιστον, είναι και η φιλοσοφία του μοτοσυκλετισμού!!!

Ραντεβού στην Ελλάδα!!!!!

melsaltas
27/08/2004, 14:02
ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ........
ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΑΞΙΔΙ ΤΡΕΛΛΟ!!!