PDA

View Full Version : Αισθητικές Παρεμβάσεις



HanSolo
31/03/2007, 18:59
Παιδιά καλησπέρα
Είμαι ιδιοκτήτης Vstrom DL650Κ5 (ασημί). Όσο περνάει ο καιρός είμαι όλο και πιο σίγουρος ότι έκανα τη σωστότερη επιλογή μηχανής σε σχέση φυσικά και με τις ανάγκες μου.
Για να μη τα πολυλογώ όμως θα μπω κατευθείαν στο θέμα.
Εδώ και λίγο καιρό έχω αποφασίσει να κάνω κάποιες αισθητικές παρεμβάσεις στη μηχανή μου.
Το μενού προς το παρόν έχει καινούργιο ανεμοθώρακα, καθρέφτες, χούφτες, ποδιά και φλας.
Σερφάρω στο ιντερνετ εδώ και καιρό για να έχω μια άποψη πριν κάνω οτιδήποτε.
Έχω βρει κάποιες ενδιαφέρουσες προτάσεις και θα ήθελα να τις μοιραστώ μαζί σας:

Ανεμοθώρακας:
Μία απο τις καινούργιες προτάσεις της Suzuki
http://www.suzuki-gb.co.uk/uploads/990d0-27g50-smo.jpg

Καθρέφτες:
Εδώ έχω ένα πρόβλημα καθώς η εταιρία που τους κατασκευάζει είναι ιταλική και ως γνωστόν οι ιταλοί έχουν ένα μικρό πρόβλημα στα αγγλικά...Παραθέτω το site, (ο κατάλογος είναι σε μορφή pdf) όποιος έχει κάποιες πληροφορίες γι'αυτούς τους καθρέφτες, όσον αφορά την παραγγελία τους, του είμαι υπόχρεος....
http://www.orion-italia.com/special_color.pdf

Η ποδιά είναι αρκετά δημοφιλής εδώ στο forum από ότι έχω καταλάβει οπότε δεν επεκτείνομαι.

Οι χούφτες δείχνουν αρκετά ενδιαφέρουσες, με γωνίες που ταιριάζουν πιστεύω στο στυλ της μηχανής. Το θέμα είναι αν τα χρώματα που διαθέτει η εταιρία ταιριάζουν ικανοποιητικά με αυτό της μηχανής μου.
http://www.twistedthrottle.com/ezimagecatalogue/catalogue/variations/4545-500x600.jpg

Για το τέλος άφησα τα φλάς. Πιστεύω ότι θα είναι και η πιο πολύπλοκη επέμβαση...
Είμαι μεταξύ 2 λύσεων. Λευκά κρύσταλλα με πορτοκαλί λαμπτήρες ή LED. Το θέμα είναι αν για τη λύση των LED θα πρέπει να γίνει κάποια παρέμβαση στα ηλεκτρικά της μηχανής.Το ρωτάω αυτό γιατί είμαι εντελώς άσχετως από ηλεκτρολογικά....

Ελπίζω να μη κούρασα. Εξάλλου οποιεσδήποτε πληροφορίες μπορέσετε να δώσετε πιστεύω οτί θα θα είναι ενδιαφέρουσες και για τους υπόλοιπους αφού το θέμα της αισθητικής παρέμβασης είναι γενικότερου ενδιαφέροντος...
Θα ήθελα προτάσεις και από άλλους συναδέλφους ή ακόμη και κάποιες τοποθεσίες που θα μπορούσα να ρίξω μια ματιά κι εγω...
Παιδιά σας ευχαριστώ εκ των προταίρων

Innersense
31/03/2007, 20:22
φιλαράκι καλωσήρθες

η ζελατινούλα μου άρεσε πολύ, μικρή πανέμορφη και κακιά, δένει τέλεια με τις γραμμές τις μάσκας κλείνοντας σε μια πιο motard αισθητική αλα TDM. Στην εθνική όμως χρειάζεται περισσότερη προστασία…

HanSolo
31/03/2007, 20:43
Έχεις απόλυτο δίκιο. Μάλλον αυτή ήταν και η φιλοσοφία της Suzuki όταν την εβγαζε στο εμπόριο. Η λεπτομέρεια είναι ότι μένω στη Σύρο και οι ταχύτητες στο νησί όπως καταλαβαίνεις είναι σχετικά μικρές. Άσε που τον αρχικό ανεμοθώρακα δεν σκοπεύω να τον ξεφορτωθώ, οπότε μπορεί άνετα να προσαρμοστεί σε περιπτώσεις που αποφασίζω να πάω κι εγώ ένα ταξιδάκι να ξεκουραστώ σαν άνθρωπος.
Πάντως σε ευχαριστώ για την άποψή σου!!!

K0K0$
02/04/2007, 08:01
Για τα φλας υπαρχουν πολλες λυσεις:

α) Πορτοκαλι λαμπτηρες (αυτο εχω κανει και εγω)

β) LED λαμπτηρες, ετοιμοι με ντουι για θεση Ρ21 12v. Εχουν ενσωματωμενο κυκλωμα ωστε να δουλευουν σωστα τα φλας (τα LEDs θελουν πολυ λιγοτερο ρευμα απο τους πυρακτωσεως) χωρις αλλες παρεμβασεις.

γ) Λαμπτηρες OSRAM Blue Diadem ή Philips Silvervision. Λαμπτηρες για φλας που αναβουν πορτοκαλι ενω οταν ειναι σβηστοι εχουν μια απαλη αποχρωση γαλαζιου / χρωμε αντιστοιχα. Η καλυτερη λυση πιστευω.

ΤΙΡ1: το V-strom θελει λαμτηρες με συμμετρικα αυτακια -( )-. Οι περισσοτεροι πορτοκαλι λαμπτηρες και οι ΟΣΡΑΜ-ΦΙΛΙΠΣ εχουν ασυμμετρα αυτακια -( )´. Αυτο δεν ειναι προβλημα, καθως με μια λιμα ή ενα τροχο μπορουμε να "φαμε" το ενα, ωστε να μπει ανετα στο ντουι μας.

ΤΙΡ2: εγω εβαλα στο εσωτερικο του φλας μια στρωση με αυτοκολλητη ταινια αλουμινιου, ωστε να δουλευει σαν κατοπτρο (η μαμα φωλια ειναι απλα μαυρο πλαστικο οπως το εξωτερικο). Κοστος μηδεν και μεγαλη αυξηση της φωτεινοτητας. ;)


(BTW, το φερινγκ μου γυαλισε και εμενα... φαινεται πολυ καλο, και λογω της κλισης προς τον αναβατη ισως να μην υπολειπεται τοσο πολυ σε προστασια)

costas81
02/04/2007, 09:48
το οτι θυμιζει tdm εμενα δεν μου αρεσει!

Respect
02/04/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
το οτι θυμιζει tdm εμενα δεν μου αρεσει! +1

HanSolo
02/04/2007, 12:16
Η τρίτη λύση ομολογώ οτι είναι και η πιο ενδιαφέρουσα. Φαντάζομαι με λευκά κρύσταλλα που από ότι έμαθα κυκλοφόρησαν πριν λόγο καιρό και για τη Strom θα δείχνουν μια χαρα.Πάντως όσον αφορά aftermarket φλασάκια για κάτι πιο xtreme δεν έχω βρεί κάτι ούτε μέσα στο forum ούτε από δική μου έρευνα....
Αν έχετε βρει κάτι καλό θα με ενδιέφερε πολυ...

K0K0$
02/04/2007, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από HanSolo
Η τρίτη λύση ομολογώ οτι είναι και η πιο ενδιαφέρουσα. Φαντάζομαι με λευκά κρύσταλλα που από ότι έμαθα κυκλοφόρησαν πριν λόγο καιρό και για τη Strom θα δείχνουν μια χαρα...

Πάντως και οι απλες πορτοκαλι λαμπες (που σημειωτέων κοστίζουν 6€ η τετράδα έναντι 40+ των Οσραμ) δεν "φεγγιζουν" πολυ οταν ειναι σβηστες, ώστε να χαλάνε το λευκο.



Μια και ανοιξαμε τετοιο θρεντ, εχω φαει τον κοσμο να βρω λευκο φαναρι στοπ.. ειτε LED, ειτε απλο λευκο (με κοκκινες λαμπες)... Εχει υποψη του κανεις τιποτα;

HanSolo
02/04/2007, 17:35
Το μόνο που έχω δει μέχρι στιγμής και ήταν αρκετά όμορφο αν πρόκειται να το ταιριάξεις με λευκά φλασάκια ήταν στο e-bay:
http://cgi.ebay.co.uk/LED-Heckleuchte-Ruecklicht-Suzuki-V-Strom-DL-650-1000_W0QQitemZ110108300443QQcategoryZ49876QQrdZ1QQcmdZViewItem

K0K0$
03/04/2007, 09:11
Thanx!

Εστειλα e-mail στη Whitelights στην Ολλανδια (κατασκευαστρια) για να δω αν στελνουν Ελλαδα, 70€ εχει καινουριο.

edit: 82,40€ μαζι με εξοδα αποστολης... Το παρηγγειλα και το περιμενω. Αναμεινατε εντυπωσεις και φωτο... ;)

costas81
03/04/2007, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από HanSolo
Το μόνο που έχω δει μέχρι στιγμής και ήταν αρκετά όμορφο αν πρόκειται να το ταιριάξεις με λευκά φλασάκια ήταν στο e-bay:
http://cgi.ebay.co.uk/LED-Heckleuchte-Ruecklicht-Suzuki-V-Strom-DL-650-1000_W0QQitemZ110108300443QQcategoryZ49876QQrdZ1QQcmdZViewItem


πολυ καλο και ομορφο!!


ψηνεστε να κανουμε μια ομαδικη παραγγελεια??

K0K0$
03/04/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
πολυ καλο και ομορφο!!


ψηνεστε να κανουμε μια ομαδικη παραγγελεια??

Μαζευομαστε;;; Αν ειναι να ακυρωσω την παραγγελια μου! ΨΗΘΕΙΤΕ! :D

athandim
03/04/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από HanSolo
Φίλε μου μια και μιλάμε για αισθητικές παρεμβάσεις, για καθαρά υποκειμενικό θέμα δηλαδη, επίτρεψε μου να σχολιάσω τις επιλογές σου....

- Για ανεμοθώρακα θα προτιμούσα τον φιμέ με το έξτρα τζαμάκι της Suzuki (είναι της MRA, αν τον βρεις από μαγαζί που πουλάει Mra είναι φθηνότερος). Εγώ τον πήρα πέρσυ και δείχνει σούπερ...

- Οι χούφτες της μαμάς πιστεύω ότι είναι πολύ πιο όμορφες από αυτές που ψάχνεις (δειχνουν ΄χωμάτινες΄οι δικές σου, δεν νομίζω να ταιριάζουν)

- Για καρίνα, της Suzuki δείχνει πιο όμορφη από την ποδιά που συνδυάζει πλαστικό και αλουμίνιο, αν λες γι΄αυτην (γούστα είναι αυτά). Προστασία βέβαια....μηδεν.

- Για καθρέφτη η δική μου επιλογή θα ήταν οι original του V-strom 1000. Είναι πιο μαζεμένοι από του 650, χωρίς να έχουν και αυτό το γ@μοπλαστικό στη βάση που ξεβάφει από το πρώτο μήνα!! (Τί πράμα είναι και αυτό ρε μάγκες).

Εναλλακτικά, Ψάξε στην ενότητα μας ένα ποστ με τίτλο ¨V-strom τίγκα στα after¨...Εκεί, ο τύπος φοράει κάτι ωραία καθρεφτάκια μάρκας Napoleon (!). Δύσκολο όμως να τα βρεις....

- Τέλος για φλασάκια, βάλε λευκά κρύσταλλα και καθάρισες...



:wave2:


ΥΓ : Για την ομαδική είμαι μακριά ρε γμτ... :sad:

braingd
05/04/2007, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
πολυ καλο και ομορφο!!


ψηνεστε να κανουμε μια ομαδικη παραγγελεια??

+1

:wave2:

costas81
05/04/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από K0K0$
Μαζευομαστε;;; Αν ειναι να ακυρωσω την παραγγελια μου! ΨΗΘΕΙΤΕ! :D


ειμαστε ηδη τρεις!!

για να μαζευόμαστε!

suzukimaniac
05/04/2007, 13:07
Παιδες υπολογιστε και μενα για το LED φαναρι πισω!!!!!Να φανταστειτε εκανα παραγγελια μεσω ebay αλλα με πληρωμη κατα την παραδοση και το περιμενα...Τελικα μου ειπαν οτι δεν γινεται αυτο και εχω μεινει χλωρο κλαρι!!!!Ειμαι μεσα.Αντε να το παρουμε....

costas81
05/04/2007, 14:30
έχουμε και λεμε!


1. K0K0$
2. costas81
3. braingd
4. suzukimaniac
5. ................


για να μαζευόμαστε!!

K0K0$
10/04/2007, 14:17
Οκ, η αρχικη μου ατομικη παραγγελια ακυρωθηκε.

Με ολο το σεβασμο, στραβαδι ειμαι... αλλα μηπως θα επρεπε να το βαλουμε σε ενα καινουριο θρεντ ωστε αν καποιος ενδιαφερεται να το δει; :D

low__rider
11/04/2007, 02:17
Παιδες ευχομαι να το οργανωσετε το group buy!!

...εγω δεν αντεξα και την εκανα την παραγγελια και το παρελαβα πριν το Πασχα!:smilea:


Το εβαλα και ειναι πολυ booooba σε συνδιασμο βεβαια με τα λευκα φλας!:winka:
...η μονη μανουρα ειναι οτι για να βγει το φαναρι πρεπει να βγει και η ουρα οπου για να βγει η ουρα πρεπει να βγουν...η σχαρα...τα πλαινα παστικα αλλα και τα πλαστικα κατω απο το ντεποζιτο:p

...φυσικα καλο κακου για να μην κανω και καμια ζημια το πηγα στην αντιπροσωπια και μου πηραν αλλο ενα 25ευρω ...αλλα ειπαμε το αξιζει!!


Επισης για ζελατινα εβαλα την μαμα παλι αλλα φιμε απο http://www.mpf-windshields.com/ και ειναι και γ@μω!!! με λιγα παζαρια μου την αφησε 55 ευρω! :winka:

Τελος ετσι για να μην μεινει τιποτα απο το δωρο του Πασχα και για να μην μεινει παραπονεμενο το μπροστινο φαναρι εβαλα και ενα κιτακι bi-xenon hid 6000k κορεατικης κατασκευης (Το αντοιστιχο γιαπωνεζικο κιτ ξεπερνουσε τα 500 ευρω:uplate: ) αλλα εγγυηση εχει και ετσι εχω ησυχο το κεφαλι μου:winka: ...μου πηγε μια 350αρα :sick: ...αλλα η νυχτα εγινε μερα!! καμια σχεση με πριν! Οχι μονο βλεπω αλλα το βασικοτερο ...με βλεπουν!!! Προπαντως στα στενακια και στις διασταυρωσεις ....που εκει συμβαινουν οι στραβες! (μακρια απο εμας!!)


Τον επομενο μηνα εχει σειρα η ποδια!

Με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο να δειτε τα υπολοιπα!


:sun: :wave2:


83648

low__rider
11/04/2007, 02:32
Α! Ξεχασα και μια που λεμε για αισθητικες βελτιωσεις ...ετσι για την πουτανια που λενε:p επειδη μικρος ειχα bmx ...εβαλα και ενα μπαρακι τιμονιου απο την touratech:p :rotflmao:

alex-vstrom
11/04/2007, 09:46
low__rider
ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΦΟΤΟ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΣΕ
ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΤΣΙ. Η ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.
ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ::eyepop: :eyepop:

qazeroti
14/04/2007, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
έχουμε και λεμε!


1. K0K0$
2. costas81
3. braingd
4. suzukimaniac
5. ................


για να μαζευόμαστε!!

Υπολογιζετε και εμενα!!!
Αν καταφερουμε να κατεβασουμε και την τιμη θα ειναι πολυ καλυτερα!!!

1. K0K0$
2. costas81
3. braingd
4. suzukimaniac
5.qazeroti
6. ................

alex-vstrom
18/04/2007, 18:13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΓΙΑ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ GIVI 48lt ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ
:rotflmao:

suzukimaniac
18/04/2007, 20:01
43,50 ευρω απο την αντιπροσωπεια τησ GIVI. Μιχαλακοπουλου....Ποσο δεν θυμαμαι..Δημητρακοπουλος πρεπει να λεγεται....

suzukimaniac
18/04/2007, 20:02
Παιδες το λαμπακι ποτε θα το παραγγειλουμε....???????:(

costas81
23/04/2007, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
Παιδες το λαμπακι ποτε θα το παραγγειλουμε....???????:(


έλα ντε γιατί παγωσε το θέμα??



:confused: :confused: :confused: :confused:

low__rider
04/05/2007, 19:00
οι φωτο που λεγαμε...

Η aftermarket φιμε ζελατινα (μαμα size) και η ποδια


87111

low__rider
04/05/2007, 19:01
...το led φαναρι


87112

low__rider
04/05/2007, 19:02
led again


87113

low__rider
04/05/2007, 19:03
xenon

...κανουν την νυχτα μερα αλλα οπως και να το κανεις ειναι και μια αισθητικη βελτιωση


87115

low__rider
04/05/2007, 19:04
xenon

...τωρα και πριν


87116

Innersense
04/05/2007, 19:59
φίλε το έχεις κάνει κουκλί το μωράκι σου

τα ζήλεψα όλα!


:beer: :beer: :beer:

qazeroti
04/05/2007, 21:02
Τις ψειρες που ειναι led ποσο τις πηρες???

suzukimaniac
04/05/2007, 21:15
Και ρωταω εγω παλι....γιατι δεν προχωραμε στην αγορα του φαναριου?
Μια χαρα ειμαστε 5 ατομα....Οποιος εχει καρτουλα, ας χτυπησει προσφορα στο e-bay!!!!Περναει ο καιρος.....

low__rider
05/05/2007, 04:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από qazeroti
Τις ψειρες που ειναι led ποσο τις πηρες???

5 ευρω το ζευγαρι κανουν περιπου ολες ...και αυτες με ενα led αλλα και αυτες που εχουν 4 led

...στον Γαλαιο στην πειραιως μπορεις να τις βρεις;)

K0K0$
07/05/2007, 09:07
Τουμπανο, εύγε! Μια "αγγαρεια"; Μπορεις να ανεβασεις και μια φωτο με σβηστο το πισω φαναρι; Να δουμε πως φαινεται και λευκο;


(Μηπως ησουν Ομονοια χτες βραδυ; ):beer:

costas81
07/05/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
Και ρωταω εγω παλι....γιατι δεν προχωραμε στην αγορα του φαναριου?
Μια χαρα ειμαστε 5 ατομα....Οποιος εχει καρτουλα, ας χτυπησει προσφορα στο e-bay!!!!Περναει ο καιρος.....


+1000!

low__rider
07/05/2007, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από K0K0$
Τουμπανο, εύγε! Μια "αγγαρεια"; Μπορεις να ανεβασεις και μια φωτο με σβηστο το πισω φαναρι; Να δουμε πως φαινεται και λευκο;


(Μηπως ησουν Ομονοια χτες βραδυ; ):beer:


Σ'ευχαριστω! ;)


Η φωτο ειναι απο ebay αλλα ετσι ειναι και κανονικα!

Φιλε μου οχι δεν ημουν ομονοια χθες βραδυ

:wave2:


87518

low__rider
07/05/2007, 17:40
Παιδες να σας πω οτι το led φαναρι το ειδα σ'ενα καταστημα της dainese (papaspirou shops αν θυμαμαι καλα) ειναι πανω στην Γρ.Λαμπρακη λιγο μετα απο εκει που κοβεις για το κρατικο της Νικαιας προς Κορυδαλλο στα δεξια.

Ρωτησα ενα παλικαρι για τιμη (αυτος δεν πολυ ηξερε) και μου ειπε γυρω στα 100 ευρω
...ξεχασα παντως να ρωτησω αν η τιμη ειναι μαζι με τοποθετηση για οπως σας ειχα ξαναγραψει ειναι λιγο ιστορια να το βαλεις γιατι πρεπει να βγουν πολλα πραγματα...


Παντως το καταστημα κανει και quick service (ετσι γραφει καπου σε μια ταμπελιτσα) οποτε αν μπορει να κανει και τοποθετηση βγαινει περιπου στα ιδια λευτα απο το να παρεις απο ebay γιατι εγω ειχα δωσει αλλα 25 για να το βαλουν.


Α! και αμα ειναι ρωτηστε εκει αμα ειναι για κανενα group buy μηπως και σας κανει και καλυτερη τιμη! :winka:

:wave2:

costas81
07/05/2007, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
Παιδες να σας πω οτι το led φαναρι το ειδα σ'ενα καταστημα της dainese (papaspirou shops αν θυμαμαι καλα) ειναι πανω στην Γρ.Λαμπρακη λιγο μετα απο εκει που κοβεις για το κρατικο της Νικαιας προς Κορυδαλλο στα δεξια.

Ρωτησα ενα παλικαρι για τιμη (αυτος δεν πολυ ηξερε) και μου ειπε γυρω στα 100 ευρω
...ξεχασα παντως να ρωτησω αν η τιμη ειναι μαζι με τοποθετηση για οπως σας ειχα ξαναγραψει ειναι λιγο ιστορια να το βαλεις γιατι πρεπει να βγουν πολλα πραγματα...


Παντως το καταστημα κανει και quick service (ετσι γραφει καπου σε μια ταμπελιτσα) οποτε αν μπορει να κανει και τοποθετηση βγαινει περιπου στα ιδια λευτα απο το να παρεις απο ebay γιατι εγω ειχα δωσει αλλα 25 για να το βαλουν.


Α! και αμα ειναι ρωτηστε εκει αμα ειναι για κανενα group buy μηπως και σας κανει και καλυτερη τιμη! :winka:

:wave2:



σωστός!!


:a20:

suzukimaniac
09/05/2007, 13:16
Οντως παιδια το φαναρι LED για το στρομακι υπαρχει στον Παπασπυρου. Περασα σημερα, το ειδα απο κοντα και ρωτησα. Φαναρι και τοποθετηση μαζι θα κοστισει καπου 115 ευρω. Ρωτησα και για ομαδικη παραγγελια και ειπε οτι μπορει να γινει, κοστιζοντας στον καθενα 100 ευρω. Μιας και ο low rider λεει οτι τοσο παει και απο ebay, εγω ειμαι μεσα και περιμενω απαντησεις, αν ειναι να παμε ομαδικα η αν ειναι να παω μονος μου. Ελπιζω να ψηνεστε ακομη....
Και να αποφασισουμε ετσι? Μη περιμενουμε το αγιο φως...Οποιος μπορει και ενδιαφερεται, ανταλλασουμε πμ, κανονιζουμε λεπτομερειες και προχωραμε....

GOGOSZ5
09/05/2007, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
οι φωτο που λεγαμε...

Η aftermarket φιμε ζελατινα (μαμα size) και η ποδια

Το μονο που σου λειπει ειναι μια μπαγαζιερα

scott
09/05/2007, 23:02
1. K0K0$
2. costas81
3. braingd
4. suzukimaniac
5.qazeroti
6. scott
7. ................

braingd
10/05/2007, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από scott
1. K0K0$
2. costas81
3. suzukimaniac
4.qazeroti
5. scott
6. ................

Καλημέρα για οικονομικούς λόγους δεν είμαι για το φανάρι αυτήν την εποχή.

:wave2:

alex-vstrom
18/05/2007, 07:17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ


http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=1333&osCsid=a5cf41ca08aa3e3edeacfce0bb83f444

alex-vstrom
18/05/2007, 07:18
ΚΑΙ ΑΥΤΟ



http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_74_75_136&products_id=490

hunt
18/05/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από scott
1. K0K0$
2. costas81
3. braingd
4. suzukimaniac
5.qazeroti
6. scott
7. hunt

nikostz9
30/05/2007, 14:30
για να αποφευγονται γρατζουνιες στο πλαισιο.:D

nikostz9
30/05/2007, 14:32
να τα αυτοκολητα


90721

nikostz9
30/05/2007, 14:34
και για να μην εχουμαι και γρατζουνιες στη τιμονοπλακα


90722

Respect
30/05/2007, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikostz9
για να αποφευγονται γρατζουνιες στο πλαισιο.:D :) Αλλιώς μαμά λάστιχα από το καινούριο μοντέλο με 10€ το ένα. :D


90754