PDA

View Full Version : καλο μηνα απο τον καινουργιο αναβατη των motogp



stratosZX10
01/04/2007, 09:41
καλημέρα φίλοι μοτοσυκλετιστές και καλό μήνα να έχουμε!!!!!
σήμερα με ενημέρωσαν απο την ομοσπονδία(FIM) ότι επιλέχτηκα για να αντιπροσωπεύσω την ελλαδα στον αγώνα των εθνών. είναι μεγάλη τιμή για μένα και θέλω να ευχαριστήσω την οικογένεια μου την γυναίκα μου την μηχανή μου και όλους εσάς που με στηρίξατε όλα αυτά τα χρόνια.
ευχαριστώ πολύ και να στε σίγουροι ότι θα μας βγάλω ασπροπρόσωπους.

OzZzZzY
01/04/2007, 09:46
stoing???

gixxerpap
01/04/2007, 09:57
με τη νικη, με τη νικη!!!!






























(ειπαμε να πουμε κανα ψεματακι μερα που ειναι, αλλα εσυ το γαμησες.....):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xampos
01/04/2007, 10:41
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΑΞΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ Ν ΙΚΗ

OzZzZzY
01/04/2007, 10:42
βγαινω που λετε απο το παρκινγκ της πολυκατοικιας για μια ηρεμη βολτα..λεω κρυο ειναι το μηχανακι μην το ζορισω..παω στο φαναρι και βλεπω απο πισω μια gsxr 1000 να μου πεταει τα φωτα..ερχεται διπλα μου και με λεει "παρε το χρεπι σου και παμε βουτα ΤΩΡΑ"..μεσα λεω γιατι εγω ειμαι απο ευκαρπια και δν τα σηκωνω αυτα.. ξεκιναμε κ οι 2 για βουτα λοιπον
φτανουμε στο σημειο εκκινησης της κοντρας..βαζω πρωτη ανοιγω γκαζι συμπλεξαροντας ανελεητα ενω ο κοφτης πυροβολαει στις 13000 στροφες και η μυρωδια του συμπλεκτη εχει κατακλυσει την περιοχη δινοντας την αισθηση καμενης παντοφλας..αφηνω συμπλεκτη και το μηχανακι ξεκιναει να γραφει κατω αφηνοντας παντου τη γομα απο το λαστιχο και σε συνδυασμο με το γνωριμο κροταλισμα της ελευθερης termignoni μου δινει ενα μοναδικο υπερθεαμα..παει πρωτες-δευτερες ανετες, 1000 στροφες πριν επεμβει ο κοφτης και χαρισει στο φιλοθεαμον κοινο τον χαρακτηριστικο ηχο, μεχρι τα 230 γραφοντας κατω..εκει σε ενα δυνατο φορτωμα της μηχανης "βουμ βουυυυυυυυυμ οοοοααααα " και βαζοντας τριτη κανω σουζα κωλοφαναρο ευχαριστοντας το θεο που δεν εχω πανω την GIVI γιατι θα ταν αμαρτια να τη χαλαγα..με το ενα χερι οδηγαω και με το αλλο εχω βγαλει και φτιαχνω ενα στριφτο τσιγαρο οσπου....... μου φευγει ο αναπτηρας.. χαλλλαρα λεω ευτυχως δεν ειναι o ZIPPO μου ,δωρο της Κατινας της πρωτης μου γκομενας, καθως η μηχανη συνεχιζει να ρολαρει λαμπαδα βγαζοντας σπιθες σαν να κανα ηλεκτροληση με το δρομο. διακρινω το ανθρακωνηματινο τελικο μου που επαξια μου χει χαρισει στιγμες δοξας και βγαζοντας το καταπληκτικο AGV μου που αγορασα σε μια δημοπρασια εξαρτηματων του Rossi της αφιερωνω το "αναψε το τσιγαρο δως μου μια σπιθα"και αναβω το τσιγαρο με τις σπιθες που εκτοξευε..για να μην λεμε και ψεματα δεν εφτανα τις σπιθες απο τοκωλοφαναρο..η μαλακια ηταν πως ειχα ξεχασει να παρω φιλτρακια και ψιλοκαηκαν τα πνευμονια μου..
φτανοντας προς το τελος και βλεποντας οτι με πλησιαζει ο αντιπαλος βαζω και τα νιτρα και ανεβαζοντας σε 4η παντα υποβοηθουμενος απο το εκπληκτικο μου quikshifter με 390 κοντερισια το μηχανακι αρχιζει να σφαλιαριζει την ασφαλτο και λεω "εδω ειμαστε πανε τα ψωμια μας τελειωσανε" νιωθωντας πως στο τελος θα μεινω με τα λινα μονο..ευτυχως το stabilizater μου με εσωσε το ντουμανι απο τα λαστιχα εμποδιζει την ορατοτητα του αντιπαλου που απεγνωσμενα προσπαθει να με φτασει παρ'ολο που το μπαρομετρο του τουρμπο του δειχνει 4 bar (τωρα αν επαιζε και κανα κλαμπακι δεν ξερω..μπορει κανα envy) και ηδη ο κινητηρας του λειτουργει για 50 δευτερολεπτα overboost.. ακουγοντας τη σκαστρα διπλου εμβολου που εχει ψιλοαγχωνομαι .. ο τερματισμος πλησιαζει καθως βλεπω στο τελος του δρομου γυρω στα 40 καυτα μοντελα να χορευουν.. ε ρε π@ουστη λεω.....αχ...αυτα τα κοριτσια τι μου κανουν..με κακομαθαινουν..μαθαν οτι ηρθα και αρχισαν τις χαρουλες ενω νιωθω κατι να μεγαλωνει στο παντελονι μου και να προσπαθει να εμβολισει το bagster μου..
τελος παντων επικεντρονομαι στο εργο μου και εχοντας φτασει τα 445 χιλιομετρα περναω πρωτος τον τερματισμο..
ηρθε η απολυτη στιγμη..πατοντας την καταπληκτιμη μανετα της Beringer μου οι 6πιστονες δαγκανες μου γραπωνουν τις ανθρακονηματινες δισκοπλακες μου κανοντας εντο για τουλαχιστον 400 μετρα ωσπου το κοντερ εχει φτασει πια στα 30 χιλιομετρα κι εγω ικανοποιημενος σβηνω το τσιγαρο στη κορντουρα του αντιπαλου που ερχεται δευτερο και καταιδρωμενος ενω τα πολλα g δημιουργουν μια περιεργη αισθηση στους καλοσμηλευμενους,γραμωμενους και απολλωνιους κοιλιακους της μποιροκοιλιας μου..
πηγαινω στον τερματισμο.. καυτα μοντελα λικνιζονται γυρω απο το Dainese καθως ο ιδρωτας εχει ποτισει μεχρι και τις SIDI μου.. πανω στο ρεζερβουαρ ο αντιπαλος καταθετει το επαθλο μου.....ενα ταψι μπακλαβα κωσταντινουπολιτικο!!! κανω ενα burnout για το θεαμα προσπαθωντας μη λιωσω ολο το λαστιχο και γδαρθουν οι σφυρηλατες marchesini μου ενω ταυτοχρονα ο μπακλαβας που με ταϊζει ενα μωρο λιγωνει τον ουρανισκο μου και η περισσεια κανελας,γαρυφαλου και καρυδιου δημιουργει μια ακατανοητη υποξινη γευση στη στοματικη μου κοιλοτητα οποτε επιδηδομαι στους ακρεφνης ρυθμους του dj προσπαθωντας να ξεδιψασω απο τα θερμοαιμα μωρα που με κατακλυζουν και σκεφτομαι......

ρε πουστη..φαντασου να χα και διπλωμα !! :lol: :lol:

(ειχα κ αλλα να γραψω αλλα ουφ...κουραση!)

Λεωνίδας
01/04/2007, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xampos
01/04/2007, 11:08
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY


οσο το γραφες το ακουγες κι ολας απ το κινητο ?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

saratoga
01/04/2007, 14:44
Και ΝΑΙ.., ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ..........!!!!!!!!!!!! :eek: :uplate:

τα ειδα ολα λεμε...!!!, ημουν πανω στη γεφυρα και ετρωγα κρουασαν (με μιλφειγ).... :a14:

....

P.S - αν ειδες στο AGV μια κουτσουλια μιλφειγ...!, :a57: δικο μου ηταν... :a18:

zolotas
01/04/2007, 15:09
γεια σου παγκοσμιε :wave2: χορηγο βρηκες??

fantacid
01/04/2007, 15:28
κ του χρονου ψηλεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!





:lol: :lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
01/04/2007, 16:55
Ο team mate μου πρόλαβε και το ανακοίνωσε πρώτος..:cool:

Καλές επιτυχίες να'χουμε Vatos..

:D:D:D

gcrook
01/04/2007, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
βγαινω που λετε απο το παρκινγκ της πολυκατοικιας για μια ηρεμη βολτα..λεω κρυο ειναι το μηχανακι μην το ζορισω..παω στο φαναρι και βλεπω απο πισω μια gsxr 1000 να μου πεταει τα φωτα..ερχεται διπλα μου και με λεει "παρε το χρεπι σου και παμε βουτα ΤΩΡΑ"..μεσα λεω γιατι εγω ειμαι απο ευκαρπια και δν τα σηκωνω αυτα.. ξεκιναμε κ οι 2 για βουτα λοιπον
φτανουμε στο σημειο εκκινησης της κοντρας..βαζω πρωτη ανοιγω γκαζι συμπλεξαροντας ανελεητα ενω ο κοφτης πυροβολαει στις 13000 στροφες και η μυρωδια του συμπλεκτη εχει κατακλυσει την περιοχη δινοντας την αισθηση καμενης παντοφλας..αφηνω συμπλεκτη και το μηχανακι ξεκιναει να γραφει κατω αφηνοντας παντου τη γομα απο το λαστιχο και σε συνδυασμο με το γνωριμο κροταλισμα της ελευθερης termignoni μου δινει ενα μοναδικο υπερθεαμα..παει πρωτες-δευτερες ανετες, 1000 στροφες πριν επεμβει ο κοφτης και χαρισει στο φιλοθεαμον κοινο τον χαρακτηριστικο ηχο, μεχρι τα 230 γραφοντας κατω..εκει σε ενα δυνατο φορτωμα της μηχανης "βουμ βουυυυυυυυυμ οοοοααααα " και βαζοντας τριτη κανω σουζα κωλοφαναρο ευχαριστοντας το θεο που δεν εχω πανω την GIVI γιατι θα ταν αμαρτια να τη χαλαγα..με το ενα χερι οδηγαω και με το αλλο εχω βγαλει και φτιαχνω ενα στριφτο τσιγαρο οσπου....... μου φευγει ο αναπτηρας.. χαλλλαρα λεω ευτυχως δεν ειναι o ZIPPO μου ,δωρο της Κατινας της πρωτης μου γκομενας, καθως η μηχανη συνεχιζει να ρολαρει λαμπαδα βγαζοντας σπιθες σαν να κανα ηλεκτροληση με το δρομο. διακρινω το ανθρακωνηματινο τελικο μου που επαξια μου χει χαρισει στιγμες δοξας και βγαζοντας το καταπληκτικο AGV μου που αγορασα σε μια δημοπρασια εξαρτηματων του Rossi της αφιερωνω το "αναψε το τσιγαρο δως μου μια σπιθα"και αναβω το τσιγαρο με τις σπιθες που εκτοξευε..για να μην λεμε και ψεματα δεν εφτανα τις σπιθες απο τοκωλοφαναρο..η μαλακια ηταν πως ειχα ξεχασει να παρω φιλτρακια και ψιλοκαηκαν τα πνευμονια μου..
φτανοντας προς το τελος και βλεποντας οτι με πλησιαζει ο αντιπαλος βαζω και τα νιτρα και ανεβαζοντας σε 4η παντα υποβοηθουμενος απο το εκπληκτικο μου quikshifter με 390 κοντερισια το μηχανακι αρχιζει να σφαλιαριζει την ασφαλτο και λεω "εδω ειμαστε πανε τα ψωμια μας τελειωσανε" νιωθωντας πως στο τελος θα μεινω με τα λινα μονο..ευτυχως το stabilizater μου με εσωσε το ντουμανι απο τα λαστιχα εμποδιζει την ορατοτητα του αντιπαλου που απεγνωσμενα προσπαθει να με φτασει παρ'ολο που το μπαρομετρο του τουρμπο του δειχνει 4 bar (τωρα αν επαιζε και κανα κλαμπακι δεν ξερω..μπορει κανα envy) και ηδη ο κινητηρας του λειτουργει για 50 δευτερολεπτα overboost.. ακουγοντας τη σκαστρα διπλου εμβολου που εχει ψιλοαγχωνομαι .. ο τερματισμος πλησιαζει καθως βλεπω στο τελος του δρομου γυρω στα 40 καυτα μοντελα να χορευουν.. ε ρε π@ουστη λεω.....αχ...αυτα τα κοριτσια τι μου κανουν..με κακομαθαινουν..μαθαν οτι ηρθα και αρχισαν τις χαρουλες ενω νιωθω κατι να μεγαλωνει στο παντελονι μου και να προσπαθει να εμβολισει το bagster μου..
τελος παντων επικεντρονομαι στο εργο μου και εχοντας φτασει τα 445 χιλιομετρα περναω πρωτος τον τερματισμο..
ηρθε η απολυτη στιγμη..πατοντας την καταπληκτιμη μανετα της Beringer μου οι 6πιστονες δαγκανες μου γραπωνουν τις ανθρακονηματινες δισκοπλακες μου κανοντας εντο για τουλαχιστον 400 μετρα ωσπου το κοντερ εχει φτασει πια στα 30 χιλιομετρα κι εγω ικανοποιημενος σβηνω το τσιγαρο στη κορντουρα του αντιπαλου που ερχεται δευτερο και καταιδρωμενος ενω τα πολλα g δημιουργουν μια περιεργη αισθηση στους καλοσμηλευμενους,γραμωμενους και απολλωνιους κοιλιακους της μποιροκοιλιας μου..
πηγαινω στον τερματισμο.. καυτα μοντελα λικνιζονται γυρω απο το Dainese καθως ο ιδρωτας εχει ποτισει μεχρι και τις SIDI μου.. πανω στο ρεζερβουαρ ο αντιπαλος καταθετει το επαθλο μου.....ενα ταψι μπακλαβα κωσταντινουπολιτικο!!! κανω ενα burnout για το θεαμα προσπαθωντας μη λιωσω ολο το λαστιχο και γδαρθουν οι σφυρηλατες marchesini μου ενω ταυτοχρονα ο μπακλαβας που με ταϊζει ενα μωρο λιγωνει τον ουρανισκο μου και η περισσεια κανελας,γαρυφαλου και καρυδιου δημιουργει μια ακατανοητη υποξινη γευση στη στοματικη μου κοιλοτητα οποτε επιδηδομαι στους ακρεφνης ρυθμους του dj προσπαθωντας να ξεδιψασω απο τα θερμοαιμα μωρα που με κατακλυζουν και σκεφτομαι......

ρε πουστη..φαντασου να χα και διπλωμα !! :lol: :lol:

(ειχα κ αλλα να γραψω αλλα ουφ...κουραση!)


ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ:rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao: :lol: :bawl:

lampros_fazer
01/04/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY

:lol::lol::lol:

Κοίτα μη γράψεις τέτοια στις Πανελλήνιες στην Έκθεση..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
01/04/2007, 18:06
κ αν ο διορθωτης ειναι μηχανοβιος και γουσταρει? :D :D
αν δεν ειναι ομως :sad: :sad: :sad:



:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 19:13
Ρε Οζζυ μου φυγε ο μπακλαβας απο την μυτη ρε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
01/04/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
......................


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Ρε ένα λαλάκα, πρωτομηνιάτικα.........:lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol:



Επί τη ευκαιρία..... Καλο-μοίρα ρε παιδί.
:beer:

OzZzZzY
01/04/2007, 19:27
να σαι καλα lupo :smilea:

gixerakia μου μεινε κ αλλος μπακλαβας αμα ο δικος σου σου φυγε απ τη μυτη :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 19:33
Παει ο μπακλαβας τωρα εκτελω χρεη επισημου δοκιμαστη μουστοκουλουρων made by my mother, μολις βγηκε η πρωτη φουρνια και ειναι μουρλια λεμεεεεε:D :D


1ο ταψι check:eyepop:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
01/04/2007, 19:36
βαζεις το 2ο ταψι κοντρα ενα 400αρι μετρα? :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 19:43
Λεγε που και ποτε τα βλεπεις ε???Ζεστα ζεστα και λιγακι καμμενα:rotflmao: :rotflmao:


Υσ ειναι ομως πεντανοστιμα τα ατιμα!!!:lol: :lol: :lol:


82669

OzZzZzY
01/04/2007, 19:45
να φανταστω οτι η μανα σου ειχε βαλει κοντρα με καμια γειτονισσα γιατι της τελειωσε ο μουστος και της αρπαξαν ε? :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 19:50
Οχι απλα δεν ηξερε τι ωρα επρεπε να τα βγαλει και επιασε και την κουβεντα με την εν λογω γειτονισσα και το μαμησε το ταψι!!:rotflmao: :rotflmao:


Υσ "Παναγια μου πανε τα κουλουρια τα καψα!!!"Ελα ρε μανα ωραια ειναι και ετσι(εγω),ειναι τραγανα σαν φρυγανιες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
01/04/2007, 20:07
ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ























ο γιος ειναι ρεμαλι λεμεεε! :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ

ο γιος ειναι ρεμαλι λεμεεε! :lol: :lol: Ειπα και γω!!!:evil: :evil:





























































εμενα εβρισε?:confused: :eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

OzZzZzY
01/04/2007, 20:14
αν κρινω απο τη μητερα σου (απο τα μουστοκουλουρα της) απ αυτην πηρες το "καψιμο":lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

OzZzZzY
01/04/2007, 20:16
α ξεχασα να σε ρωτησω:
"το ξεκαπνιζεις το μουστοκουλουρο?"


:lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

GIXXERAKIAS
01/04/2007, 20:39
:D :D Δεν απαντω σε κακοβουλες βλεψεις!!Παρακαλειται ο κατοχος της υπ αριθμον:a31: :a31: (δεν ξερω και ποσες τραβηξες) να διακοψει τα ληγμενα μουστοκουλουρα διοτι πειραζουν τα εγκεφαλικα κυτταρα!:rotflmao: :rotflmao: :a56: :a36:

OzZzZzY
01/04/2007, 21:00
τα "end of discussion" εκει που σε παιρνουν..ουστ ρεεεεε!

:lol: :lol:

lampros_fazer
01/04/2007, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Λεγε που και ποτε τα βλεπεις ε???Ζεστα ζεστα και λιγακι καμμενα:rotflmao: :rotflmao:
Υσ ειναι ομως πεντανοστιμα τα ατιμα!!!:lol: :lol: :lol:
Και σου'χω πει μλκ,όταν βγάζει η μάνα σου τα κουλούρια απ'το φούρνο,μη μαρσάρεις το μπουρδέλο σου μπροστά στο παράθυρο της κουζίνας..:a24:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
02/04/2007, 09:57
αμυαλος τι να πεις! πιτσιρικας και ανωριμος ενετελως :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
02/04/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Και σου'χω πει μλκ,όταν βγάζει η μάνα σου τα κουλούρια απ'το φούρνο,μη μαρσάρεις το μπουρδέλο σου μπροστά στο παράθυρο της κουζίνας.. :a24:

:rotflmao: Και ποιος σου ειπε εσενα οτι ειχα την μηχανη εξω απο το παραθυρο της κουζινας???:confused:

Αφου μεσα στο σαλονι την ειχα ρε Λαμπρο:a24: :a24:


:rotflmao: :rotflmao:


:wacko:


82761

OzZzZzY
02/04/2007, 18:58
βαλτης κ αυτης τιποτα φωτακια να γινεις καγκουρινος!!!

xampos
02/04/2007, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS


Αφου μεσα στο σαλονι την ειχα ρε Λαμπρο




:wacko: [/B]


:eyepop: :eyepop: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53:


δε με λες ρε gixxerakia

























τις καρπαζες απ τη μανα σου πως τις γλυτωνεις :confused:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
02/04/2007, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Και ποιος σου ειπε εσενα οτι ειχα την μηχανη εξω απο το παραθυρο της κουζινας???:confused:

Αφου μεσα στο σαλονι την ειχα ρε Λαμπρο:a24: :a24:


:rotflmao: :rotflmao:


:wacko:

τρελος θα'σαι!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OzZzZzY
02/04/2007, 19:44
φανταζεστε να μην μενει και ισογειο??? να την ανεβαζει με το εσανσερ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GIXXERAKIAS
02/04/2007, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
φανταζεστε να μην μενει και ισογειο??? να την ανεβαζει με το εσανσερ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Για δες καλα την φωτο:winka: Φαινεται το μοτερακι που την ανεβαζω απο το μπαλκονι στον 2ο οροφο?Αν οχι να το βγαλω φωτο να σας πεσουν λιγα μαλλακια:D :D

xampos
02/04/2007, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Για δες καλα την φωτο:winka: Φαινεται το μοτερακι που την ανεβαζω απο το μπαλκονι στον 2ο οροφο?Αν οχι να το βγαλω φωτο να σας πεσουν λιγα μαλλακια:D :D


ειδα οτι εχεις αναμενο και το τζακι για να μην κρυωνει η σουτζουκι σου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

zolotas
02/04/2007, 21:44
:eyepop: τι αλλο θα δουμε ?? μονο κρεβατοκαμαρα δεν εχω δει...............

OzZzZzY
03/04/2007, 12:19
στην κρεββατοκαμαρα αντι για καμια γκομενα θα χει καμια ακραπα και θα την ......

makis206
03/04/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Φαινεται το μοτερακι που την ανεβαζω απο το μπαλκονι στον 2ο οροφο?

:eyepop: :eek: :eyepop:

Ωραία πατέντα για νά'ρχεται ο Άη-Βασίλης πρώτα απ'το διαμέρισμά σου !:eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
04/04/2007, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:eyepop: :eek: :eyepop:

Ωραία πατέντα για νά'ρχεται ο Άη-Βασίλης πρώτα απ'το διαμέρισμά σου !:eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αφου ξερει τωρα οτι εχω μηχανη και την πηρα μονος μου Μακη,του δειχνω(του Αγιου ντε!) οτι πρεπει να φερνει πλεον σοβαρα δωρακια,ολοσωμες γιοσιμουρες,κομμαντερ και φιλτρα!!:D :D


:rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
04/04/2007, 15:06
εχετε φαει σουτζουκι στα καρβουνα ? :lol: :lol:

kalesin
04/04/2007, 15:13
Πως μου ξεφυγε εμενα αυτο;


:look: :look:

VegasKitty
04/04/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Πως μου ξεφυγε εμενα αυτο;


:look: :look:

Ε με τη μουρη μεσα στα μπακλαβαδακια πως να μη σου ξεφυγει!!! :evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

samoure
04/04/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Για δες καλα την φωτο:winka: Φαινεται το μοτερακι που την ανεβαζω απο το μπαλκονι στον 2ο οροφο?Αν οχι να το βγαλω φωτο να σας πεσουν λιγα μαλλακια:D :D


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
Στο δευτερο οροφο?:eyepop: Σοβαρα μιλας τωρα,εχεις κανει τετοια ιστορια για να ανεβαζεις τη μηχανη?Δωσε καμμια πληροφορια


Να και η δικια μου λοιπον


82928

GIXXERAKIAS
04/04/2007, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
:
ΧΕΣςαι η δικια μου λοιπον :rotflmao: :rotflmao: Εσυ το παραχεσες βρε φιλε!!!:rotflmao: :rotflmao:

Οχι δεν την εχω ανεβασει στο 2ο οροφο,αλλα την εχω βαλει μεσα στι ισογειο που μενω αλλα ψαρωσατε ασχημα???Οαπενατντι μου ανεβαζει την δικια του με αναβατορι σαν αυτα που εχουν στις οικοδομες στην ταρατσα για να μην του την φανε.

Εγω την βαζω μεσα στο σαλονι ειναι πιο μουρη ετσι:D :D και πιο ασφαλης!!:wacko:

fantacid
04/04/2007, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:rotflmao: :rotflmao: Εσυ το παραχεσες βρε φιλε!!!:rotflmao: :rotflmao:

Οχι δεν την εχω ανεβασει στο 2ο οροφο,αλλα την εχω βαλει μεσα στι ισογειο που μενω αλλα ψαρωσατε ασχημα???Οαπενατντι μου ανεβαζει την δικια του με αναβατορι σαν αυτα που εχουν στις οικοδομες στην ταρατσα για να μην του την φανε.

Εγω την βαζω μεσα στο σαλονι ειναι πιο μουρη ετσι:D :D και πιο ασφαλης!!:wacko:

οσο πιο ψηλα τοσο πιο καλα ε?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
04/04/2007, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Οχι δεν την εχω ανεβασει στο 2ο οροφο,αλλα την εχω βαλει μεσα στι ισογειο που μενω αλλα ψαρωσατε ασχημα???Οαπενατντι μου ανεβαζει την δικια του με αναβατορι σαν αυτα που εχουν στις οικοδομες στην ταρατσα για να μην του την φανε.

Εγω την βαζω μεσα στο σαλονι ειναι πιο μουρη ετσι:D :D και πιο ασφαλης!!:wacko:
Πες μου οτι ο άλλος σου γείτονας έχει σκάψει τάφρο και την κρύβει εκεί κάθε βράδυ..:uplate:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κάθε βράδυ στο σαλόνι τη βάζεις..;Δεν γκρινιάζει η μάνα σου για τα χαλιά..; :lol:

mob rules
05/04/2007, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Πες μου οτι ο άλλος σου γείτονας έχει σκάψει τάφρο και την κρύβει εκεί κάθε βράδυ..:uplate:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κάθε βράδυ στο σαλόνι τη βάζεις..;Δεν γκρινιάζει η μάνα σου για τα χαλιά..; :lol:

οχι ρε εχει ριξει ασφαλτο!!!:lol: :lol: :lol:

OzZzZzY
05/04/2007, 07:50
το βραδυ βαζει και αλαρμ μηπως πηγαινοντας καποιος για κατουρημα πεσει πανω της:lol: :lol:

αληθεια αν πεσει πανω της καμια μανα σου κ στη ριξει κατω ή ακουμπησει κανα ταψι με ζεστα μουστοκουλουρα στο ρεζερβουαρ και στο χαλασει σε καλυπτει η ασφαλεια ή θελει ειδικη ρυθμιση? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
05/04/2007, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
το βραδυ βαζει και αλαρμ μηπως πηγαινοντας καποιος για κατουρημα πεσει πανω της:lol: :lol:

αληθεια αν πεσει πανω της καμια μανα σου κ στη ριξει κατω ή ακουμπησει κανα ταψι με ζεστα μουστοκουλουρα στο ρεζερβουαρ και στο χαλασει σε καλυπτει η ασφαλεια ή θελει ειδικη ρυθμιση? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μπααα εμπιπτει στις φυσικες καταστροφες αυτο, φτανει να εχεις προνοησει


:lol: :lol: :lol:

DimChios
05/04/2007, 10:41
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


ρε κάτι μλκες που κάνω παρέα!

:lol: :lol: :lol:

Έλιωσα πρωί πρωί!

Ozzy, τα "σπάς" ρε!!!

Gixxerakia.....









































Α Γ@ΜΗΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! :evil:

Μoυ βάζεις ιδέες τώρα που μετακομίζω σε μονοκατοικία!

:rolleyes: :D

:beer: :beer: :beer:

OzZzZzY
05/04/2007, 10:43
DimChios..
το ξερω οτι τα σπαω αλλα μην το πεις στις γκομενες γιατι δε θελω..μαζευονται και μου την σπανε..

πιστευω να με καταλαβαινεις :smokin: :smokin:


































:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

DimChios
05/04/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
DimChios..
το ξερω οτι τα σπαω αλλα μην το πεις στις γκομενες γιατι δε θελω..μαζευονται και μου την σπανε..

πιστευω να με καταλαβαινεις :smokin: :smokin:




ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ @@ΡΙΑ ΣΠΑΣ ΕΝΝΟΟΥΣΑ!!!

:mad: :mad: :mad:













που το πήρες και πάνω σου μλκ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

OzZzZzY
05/04/2007, 11:02
δεν εχω αναγκη να μου το επιβεβαιωσεις για να το "καβαλησω" :D

GIXXERAKIAS
05/04/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


ρε κάτι μλκες που κάνω παρέα!

:lol:

Έλιωσα πρωί πρωί!

Ozzy, τα "σπάς" ρε!!!

Gixxerakia.....

Α Γ@ΜΗΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! :evil:

Μoυ βάζεις ιδέες τώρα που μετακομίζω σε μονοκατοικία!

:rolleyes: :D

:beer: Ειδατε ρε?Ζηλεψατε αμεσως!!:mad: :mad: Θα το κατοχυρωσω να μην την βαζεις κανεις μεσα σαν πατεντα!:hypnotize Παντως οντως φωναζει η μανα μου αλλα τις λεω το κλασικο"αν μου την κλεψουν εσυ θα βαλεις τα λεφτα για να μου την ξαναπαρεις!":lol:

Ρε Οζυ οταν κλεινουμε τα φωτα το βαρδυ αφηνω το παρκ αναμενο και την βλεπουν ρε οταν πανε για κατουρημα:rotflmao: