PDA

View Full Version : 0-300 SBK Video



loukasfilm
02/04/2007, 09:24
Τι να πώ ρε παιδιά. Πριν από λίγο είδα το dvd, που περιέχεται στο τελευταίο 0-300.
Λοιπόν, σύμφωνα με τους υπότιτλους, στα superbikes τρέχουν κάτι τύποι που δεν τους έχει ξανακούσει κανένας.
Ο Τόουσεν, ο Κατιγιάμα, o opel Κόρσα, και πολλοί άλλοι, που δεν τους είχα ξανακούσει μέχρι και ο αδέκαστος Μπάρας, μετέχει στα grid. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Χώρια τα άλλα λάθη που κάνουνε, μιλώντας ότι ο ένας έχει ξεφούσκωτα λάστιχα, και άλλα τέτοια ηρωικά.
Οπότε αυτό που έχω να προτείνω, είναι ακόμα και αν δεν ξέρετε αγγλικά, μην βάλετε υπότιτλους, το πιθανότερο είναι να σας σπάσουν τα νεύρα, όπως έγινε με μένα.
Αν μη τι άλλο, θα μπορούσε η μετάφραση, να ήταν πιο σοβαρή δουλειά. Φάνηκε λες και απλά πήρανε τα βίντεο, τα περάσανε από αυτόματη μετάφραση, και το βάλανε στο περιοδικό. Τέτοια πρόχειρη δουλειά, είχα πολύ καιρό να δω.
Ελπίζω αυτό να ήταν ένα λάθος, ή μια κακή στιγμή. Περιμενουμε και το δεύτερο μέρος, για πιο ασφαλή συμπεράσματα.:bawl:

Giorgos19
02/04/2007, 11:52
Κατα τα αλλα βλεπεται το DVD?

loukasfilm
02/04/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Κατα τα αλλα βλεπεται το DVD?

Αν βλέπεται λέει? Με χίλια.

R-1nas
02/04/2007, 12:05
Ma kala bazete ypotitlous ?

Ts ts ts... san na mou lete otan blepete ta MotoGP oti akoute diatsidi. Mourlokomio eurosport rulez

biglebowski
02/04/2007, 12:30
Στην αρχη και 'γω τσαντιστηκα αλλα αργοτερα οταν ειδα τον αγωνα στις φιλλιπινες (philip island) που κατακλυζεται απο χιλιαδες αυστραλους καθε χρονο εριξα τετοιο γελιο που μου'φτιαξε την μερα...
Αντε παιδια,παντα τετοια :lol: :lol:

vassilis88
03/04/2007, 12:50
εγω πηρα το περιοδικο μονο για το dvd κ δν μου παιζει μου βγαζει disc error!:mad:

να ξαναπαρω αλλο?13 ευρω + αλλα 6.5 για το επομενο μερος οκ τα δινω για την ανασκοπηση.

εδω το motogp review 2004 το πηρα καπου 40 αν θυμαμαι καλα..:D

loukasfilm
03/04/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
εγω πηρα το περιοδικο μονο για το dvd κ δν μου παιζει μου βγαζει disc error!:mad:

να ξαναπαρω αλλο?13 ευρω + αλλα 6.5 για το επομενο μερος οκ τα δινω για την ανασκοπηση.

εδω το motogp review 2004 το πηρα καπου 40 αν θυμαμαι καλα..:D


Να στο γράψω και να στο δώσω όποτε θέλεις. Και τώρα αν μπορείς να πεταχτείς στην δουλειά μου
:beer:

vassilis88
03/04/2007, 21:53
θενκς, αλλα να παρω το καραβι?

αθηνα υποθετω δν εισαι?:D