PDA

View Full Version : ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΕΟ



bsari
03/04/2007, 22:06
ΒΡΗΚΑ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΣΤΟ PROMOTO ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 7950 ,8550 ΜΕ ABS ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ TEST RIDE...ΟΕΟΕΟΟ

dimitrioskosmas
04/04/2007, 17:03
το ειδα απο κοντα στον γκινοσατη σε μαυρο
πολυ πιο ομορφο
οι φωτογραφιες το αδικουν

idi
04/04/2007, 17:05
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΝΕΟ (για hornet '07 λετε?)

Που ειναι η ουρα για παραγγελίες γιατι θα μας τα φανε ολα και δε θα προλάβουμε
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

dimitrioskosmas
04/04/2007, 17:10
ναι για το 07 λεμε
και μονο που ασχολεισαι με το θεμα δειχνει εκτος απο κακοηθεια και ζηλεια

idi
04/04/2007, 17:20
φιλε κρατα τα λεφτα σου να παρεις κανα ΟΜΟΡΦΟ και ΚΑΛΥΤΕΡΟ μηχανακι.... στα ιδια γκαφρα ....

αυτο το πραμα SUXXXX big time....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Sabre
04/04/2007, 17:49
να μας λείπει το βύσσινο....... εεεε σόρυ το "νέο" hornet

Foivos
05/04/2007, 02:37
Το είδα σήμερα στο δρόμο (κόκκινο - δικάβαλο) και ήταν μία χαρά ...ένα ακόμα καινούριο μηχανάκι θα έλεγε κάποιος.
Απλά το λάθος που έκαναν είναι που το ονόμασαν Hornet.
Κρίμα γιατί είχε δημιουργήσει χαρακτήρα και αρκετούς οπαδούς.

hornetakias
05/04/2007, 15:20
Αν εβγαζε η Honda ενα καλασικο μηχανακι σε σχεδιασμο τοτε ολοι θα λεγατε οτι ειναι δεκα χρονια πισω και δεν ξερει να φτιαχνει ωραιες μηχανες.Δεν λεω το νεο Hornet να παρει βραβειο σχεδιασμου αλλα καθιστε να το δουμε απο κοντα και να το οδηγησουμε πρωτα γιατι και η οδηγηση παιζει πολυ μεγαλο ρολο βλεπε ducati monster.Εμενα παλι μ'αρεσει και με μια καρινα και μια μασκουλα για να γινει οπως το απο κατω θα ηταν κουκλι.
Απο εκει και περα περι ορεξεως.........


82980

sniper
05/04/2007, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
να μας λείπει το βύσσινο....... εεεε σόρυ το "νέο" hornet

δεν είναι νέο;

ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ κινητήρας του 600RR 07, νέο design, νέα όργανα.....

Δεν γ@μιόμαστε..... όλο γκρίνια....

(Οι καβασάκιδες ασχοληθείτε αν θέλετε με τα δικά σας μπουρδέλα και τα "καινουργια" Ζ κι αφήστε τα hornet στους άλλους)

sapila racing
05/04/2007, 15:42
Κι εμένα δεν μου αρέσει όπως δεν μου αρέσουν κι άλλα μηχανάκια αλλά δεν το κάνω και θέμα :winka:

Πάντως μπροστά στο ER6-N είναι κουκλί!!! :lol:

Sabre
05/04/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
δεν είναι νέο;

ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ κινητήρας του 600RR 07, νέο design, νέα όργανα.....

Δεν γ@μιόμαστε..... όλο γκρίνια....

(Οι καβασάκιδες ασχοληθείτε αν θέλετε με τα δικά σας μπουρδέλα και τα "καινουργια" Ζ κι αφήστε τα hornet στους άλλους)

+599 για τον κινητήρα φίλτατε (αρκεί να μήν "ξυπνάει" ψηλά όσο και του RR)
-1000 για τα όργανα που μου κάνουν απο σκούτερ:bigcry:
-599 για την ουρά που ακόμα δέν την έχω χωνέψει έτσι όπως την βλέπω στις φωτογραφίες.

Ισως έπρεπε να το ονομάζανε κάπως αλλιώς τελικά

:wave2:


82985

hornetakias
05/04/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
+599 για τον κινητήρα φίλτατε (αρκεί να μήν "ξυπνάει" ψηλά όσο και του RR)


Με κοκκινο στις 13.000 στροφες, δεν νομιζω.....!!!

bsari
05/04/2007, 18:31
δε ξερω τι λετε μια δε σασ αρεσει το honda γιατι ειναι παλαιομοδιτικο ...αααα εγω το θελω αν δε παρω τελικα το 1000...

SeNNinhA
05/04/2007, 18:50
Η ουρά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Το μούτρο καλό είναι αλλα όχι πρωτότυπο. Όντως έχουν προηγηθεί άλλα μοντέλα που πλάσαραν το στυλ. Τα όργανα είναι για πέταμα. Κρίμα γιατί συνολικά δεν τους λείπει κάτι. Δεν ταιριάζουν με το ύφος της μηχανής. ΞΕΝΕΡΩΤΑ και τα βλέπεις συνέχεια μπροστά σου!!! Συνολικά η μηχανή έχει ανανεωθεί χωρίς να φέρνει κάτι καινούργιο όμως σχεδαστικά. Δεν είναι η μηχανή που την ερωτεύεσαι οταν την βλέπεις. Αλλα δεν έχεις να παρατηρήσεις και κατι άσχημο (εκτός της απαράδεκτης ουράς). Κλασική Honda

Ο κινητήρας είναι ενδιαφέρον να δούμε πως έχει σεταριστεί. Έγινε η έκπληξη εδώ από την Honda και δεν προσπάθησε να ξεστοκάρει τους παλιούς κινητήρες από την αποθήκη της όπως συνηθίζει. ΕΥΤΥΧΩΣ !!! Ελπίζω να μην ακολούθησε το παράδειγμα το Fazer που είναι ψόφιο χαμηλά.

Πάντως το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν να βάλω το πολυεστερικό κουστούμι του Hornet Cup. Άπειρα ομορφότερο!!! Τόσο δύσκολο ήταν να το βγάλει εξαρχής έτσι η Honda? Να έβλεπες μετά που θα πήγαιναν οι πωλήσεις. Ενω τωρα είναι ενα ερωτηματικό γιατί η κατηγορία έγινε δύσκολη.... Θα δείξει βέβαια.