PDA

View Full Version : η εποχη των ιπποτων



S705
04/04/2007, 09:18
πρωι (3-4) κατα τισ 10 και ειμαι στον δρομο προσ την δουλεια. αξαφνα τι να δω?? ενας
ιπποτης πανω σε μαυρο αλογο!!!! ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ-ΠΙΕΙ:beer: -ΚΑΠΝΙΣΕΙ:smokin: ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ενας τιπος με varadero ερχοταν απο απεναντι κρατοντας στο αριστερο του χερι μια... σουβλα δυο περιπου μετρων:eyepop: :eyepop: ηκαι η ακρη της να ακουμπα στο τιμονι.
ο ανθρωπος ηταν ομως καθος πρεπει, με το μπουφαν του και το κρανος του. αλλα η σουβλα μου διμιουργισε συνιρμους με ιπποτες και κονταρομαχιες!!!!:p :p :p
και φυσικα οπως ελεει ο κανονας,αμα δεις κατι τοσο περιεργο θα το ξαναδες.
οντος μετα απο κανενα χιλιομετρο, μπαρμπας με παπι-χρεπι και την σουβλα παραμασχαλα!!!!
σοβαρα ομως τωρα, εγω το βρισκω ιδιετερα επικινδινο η μεταφορα τετοιων αντικιμενων με μοτο. εσεις???

Υ. Γ. πριν 6 χρονια , ως φοιτιτης εκανα ολοκλορη μετακομιση με παπι(μοκετες,κομοδινα,σπαστα τραπεζια,καρεκλες...τα παντα!!!!)μηπως δεν θα επρεπε να μηλαω:a13: :a13: :a13:

sober
04/04/2007, 12:20
Εγω παντως αμα δω τετοια σκηνικα εχω αλλαξει λωριδα ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!!!
Καλα πως σκατα μπορειτε να οδηγειτε ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ πραγματα εσεις ξερετε.....παντως ειναι τοσο αστειο, οσο ομως και ριψοκινδυνο....

Αμα εχω να κουβαλησω κατι (παντα μικρου σχετικα μεγεθους )φροντιζω να το κουβαλαω πανω μου -δηλ. με τσαντα στην πλατη ή μπροστα...Τα χερια μου τα 8ελω ελευ8ερα


(ξερεις για να μουτζωνω...)








:lol: :lol: :lol:

zzr2005
04/04/2007, 19:22
και εγώ δεν γουστάρω να κουβαλάω το παραμικρό αλλά με αυτά που ακούω μάλλον πρέπει να αρχίσουμε να κουβαλάμε καμιά ασπίδα μην φάμε καμια σούβλα στα πλευρά....

αν ειναι δυνατόν...άκου σούβλα πάνω σε μηχανή...
:eek: :bigcry:

τώρα θυμήθηκα τη 50αρα ακράνωτη πάνω στο παπί να έχει 3 τσάντες βερόπουλου στη μια μεριά απο το τιμόνι και 3 τσάντες στην άλλη....και φυσικά με το που στρίβει το στενό σαβουριάζεται....
τρέχουμε να τη βοηθήσουμε και την βλέπουμε να αναρωτιέται "μαααα... τι έγινε??δεν κατάλαβα... πως έπεσα???"
πήγα να της πώ "δεν έκανες καλή ζυγοστάθμιση στις τσάντες του Βερόπουλου..."

fantacid
04/04/2007, 19:39
οταν δεν εχεις κ συμπλεκτη στο αλλο χερι (στο ενα εχεις το σκαζι !) δεν ειναι ιδιετερα δυσκολο να οδηγησεις, αλλα με το συμπλεκτη χρειαζονατι ρε πουστη κ τα 2 χερια!!!!

:a016: :a015:

zzr2005
04/04/2007, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
οταν δεν εχεις κ συμπλεκτη στο αλλο χερι (στο ενα εχεις το σκαζι !) δεν ειναι ιδιετερα δυσκολο να οδηγησεις
:a016: :a015:

δεν ειναι δυσκολο να οδηγήσεις αλλά όταν χρειαστεί να αντιδράσεις χρειάζονται και τα δύο χέρια.....
:wave2:

lampros_fazer
04/04/2007, 20:29
To αρνί του έλειπε (και με κράνος στο κεφάλι μην πάθει τίποτα κ δεν έχει κεφαλάκι για το Πάσχα..) του μαλάκα..

Λεωνίδας
04/04/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
(...)ενας τιπος με varadero ερχοταν απο απεναντι κρατοντας στο αριστερο του χερι μια... σουβλα δυο περιπου μετρων(...) :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mob rules
05/04/2007, 00:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
[

ενας τιπος με varadero ερχοταν απο απεναντι κρατοντας στο αριστερο του χερι μια... σουβλα δυο περιπου μετρων

μοτερ ειχε,η θα το γυρναγε στο χερι??:lol: :lol: :rotflmao: :lol:

gcrook
05/04/2007, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
[

ενας τιπος με varadero ερχοταν απο απεναντι κρατοντας στο αριστερο του χερι μια... σουβλα δυο περιπου μετρων

μοτερ ειχε,η θα το γυρναγε στο χερι??:lol: :lol: :rotflmao: :lol:

Μια πατεντα θελει στο πισω γραναζι και βουαλα.:rotflmao:
Ασε που ο τιτλος με τον ιπποτη μου εδωσε τρελη ιδεα για τις Αποκριες.:rotflmao:

mob rules
05/04/2007, 01:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μια πατεντα θελει στο πισω γραναζι και βουαλα.:rotflmao:
Ασε που ο τιτλος με τον ιπποτη μου εδωσε τρελη ιδεα για τις Αποκριες.:rotflmao:

πω ρε το ιδιο λεγαμε με κατι φιλους μου το απογευμα και γ&(*^&με στα γελια:lol: :lol: :lol:
και για εξτρα γευση εχω ενα δυχρονο !!:lol: :lol: :lol:

Brolas
05/04/2007, 01:35
Σούβλα στο χέρι!?!Θα θρηνήσουμε και άλλους Αθανάσιους Διάκους μου φαίνεται....:look:

perastikos
05/04/2007, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
μοτερ ειχε,η θα το γυρναγε στο χερι??:lol: :lol: :rotflmao: :lol:

Ρε μην είστε ξενέρωτοι! Λες και σουβλίζετε κάθε εβδομάδα! Άκου εκεί μοτέρ, με το χέρι παίδες να το χαρούμε! :wave2:

:lol: :lol:

kalesin
05/04/2007, 10:14
ρε σεις δεν ηταν για το αρνι η σουβλα..


ειχε δωσει ραντεβου [ειναι κ της μοδας αλλωστε αυτες τις μερες] με τον τυπο με το παπι..

το γραφει καθαρα ο ανθρωπος




ετσι λυνονται πια οι διαφορες, επειδη το να στηνεις σε φαναρια δε λεει γιατι παιζει κ η ποιοτητα του οδοστρωματος, το να παιξουν αδειες δεν εχει νοημα....


οποτε; τι μενει;



ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ωρε παληκαρια

:alien: :alien:

sober
05/04/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Ρε μην είστε ξενέρωτοι! Λες και σουβλίζετε κάθε εβδομάδα! Άκου εκεί μοτέρ, με το χέρι παίδες να το χαρούμε! :wave2:

:lol: :lol:


Ε!!!Βεβαια με το χερι και συνοδεια περιπολικο να παιζει κλαρινα!!!!:lol: :lol: :lol:

S705
05/04/2007, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ρε σεις δεν ηταν για το αρνι η σουβλα..


ειχε δωσει ραντεβου [ειναι κ της μοδας αλλωστε αυτες τις μερες] με τον τυπο με το παπι..

το γραφει καθαρα ο ανθρωπος




ετσι λυνονται πια οι διαφορες, επειδη το να στηνεις σε φαναρια δε λεει γιατι παιζει κ η ποιοτητα του οδοστρωματος, το να παιξουν αδειες δεν εχει νοημα....


οποτε; τι μενει;



ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ωρε παληκαρια

:alien: :alien:




:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΠΟ ΤΡΙΤΙ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟΥΣ ΣΥΔΕΡΑΔΕΣ ΓΙΑ ΑΣΠΙΔΕΣ
ΚΑΙ ΠΑΝΟΠΛΙΕΣ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΟΞΙΔΟΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ:p

Aggelos_SV
05/04/2007, 21:21
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:

Αυτο θα ηθελα να το εβλεπα ρε γμτ.

Παντως εγω το σκεφτομαι να κυκλοφορω ολες τις μερες του χρονου με σουβλα.
Ολο και καποιον θα χρειαστει να σουβλισω:lol: :lol:

mob rules
06/04/2007, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:

Αυτο θα ηθελα να το εβλεπα ρε γμτ.

Παντως εγω το σκεφτομαι να κυκλοφορω ολες τις μερες του χρονου με σουβλα.
Ολο και καποιον θα χρειαστει να σουβλισω:lol: :lol:

και πως θα τον ψησεις?με μοτερ η μανιβελα??:D :lol: :lol: