PDA

View Full Version : Ρε μάγκες?



Thoreevos
04/04/2007, 12:36
Σα πολύ αέρα δεν πήραμε δω'μέσα?
Που να έλειπα κ καμιά διετία να πούμε!

Πολύ λαό βλέπω στραμένο στις σφίγγες.. Να χαρώ ή να ανησυχίσω? :lol:

Καλώστον κ τον odt, πιστός στο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ hornet! :D (μου θέλετε όλοι bikini-fairing :p )
Καλά ρε άτομο odt, και hornet, και '04, και ασημί ματ, και retroκαυλος, και Περιστεριώτης να πούμε!? Πως κ δε σε έχω πετύχει πουθενά?
:beer:

Μετά από διάφορα προβλήματα σε διάφορους τομείς που προκάλεσαν την απουσία μου
(την οποία δεν σχολίασε κανένας σας -φίλοι σου λέει μετα τστστστσ :nono: ), είπα να σας
ενοχλήσω κιάλο. Δε σας έλειψα ε? ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

το τελευταίο μισάωρο διαβάζω συζητήσεις στο forum του hornet, έχω χάσει λιγότερο υλικό
απ'ότι νόμιζα ότι θα έχανα.

Όπως κ να έχει, σιγά σιγά επιστρέφουμε σε νορμάλ επίπεδα forumιωσίνης.
Κ όσον αφορά το μηχανάκι μου δεν άλλαξε ακόμα τίποτα, αλλα μαζεύω τιμές για σωληνάκια υψηλής
dynojet kit rear hugger fairingάκια κ ένα γκαρότσι άλλα πράματα..


κ πάλι πίσω λοιπον..
"καλημέρα"
:beer:

b_bong12
04/04/2007, 14:59
wilkommen

bikini fairings RULE
:smokin:

Θα κανονισετε μηπως καμια εξοδο ΣΚΔ??
Θα ειμαι αθηνα και ελεγα μηπως μαζευομασταν.

Sabre
04/04/2007, 17:48
με το μπαρδό....έγινε το κομμάτι πλαστικού ανάμεσα στο φανάρι και τα όργανα bikini fairing και δέν το κατάλαβα?:dizzy: ρε αυτό όυτε τα μυγάκια δεν κόβει πόσο μάλλον τον αέρα!
Τεσπά κάτσε να σκάσει μύτη το έκτρωμα του 07':yuck: που το βάφτησαν hornet - και τα λέμε για bikini fairing και πλαστικούρα στα όργανα.
Κουζουλάθηκες μωρέ?

:lol: :wave2:

(

odt
07/04/2007, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thoreevos



Καλώστον κ τον odt, πιστός στο ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ hornet! :D (μου θέλετε όλοι bikini-fairing :p )
Καλά ρε άτομο odt, και hornet, και '04, και ασημί ματ, και retroκαυλος, και Περιστεριώτης να πούμε!? Πως κ δε σε έχω πετύχει πουθενά?
:beer:



Είναι και μικρή περιοχή το Περιστέρι...:lol:

Αρχικά δημιουργήθηκε από Thoreevos

Μετά από διάφορα προβλήματα σε διάφορους τομείς που προκάλεσαν την απουσία μου
(την οποία δεν σχολίασε κανένας σας -φίλοι σου λέει μετα τστστστσ :nono: ), είπα να σας
ενοχλήσω κιάλο. Δε σας έλειψα ε? ΚΑΛΥΤΕΡΑ!



Καλά έλεγα εγώ πως ακουγόταν ένας "θόρυβος" κάθε φορά που έμπαινα στο φόρουμ... :rolleyes: