PDA

View Full Version : Συμφορουμίτες βοήθεια ζητώ!!!



vradelos
04/04/2007, 12:24
Καλημέρα σε όλους,
έχω ένα monster s2r και σε ένα μικροατύχημα που είχα έσπασε το αξονάκι που συνδέει το πενταλ του πίσω φρένου με την τρόμπα.Η αντιπροσωπεία δεν το είχε σε στοκ και το παρήγγειλε από Ιταλία.Χρόνος παράδοσης: τρει εβδομάδες.Τώρα πλησιάζουμε πλεον στην τέταρτη εβδομάδα και ακόμα περιμένω.Άντε να μην χαρακτηρίσω τον επίσημο εισαγωγέα!!!Υπάρχει ρε παιδιά περίπτωση να το βρω από κάπου αλλού;Internet, παραεισαγωγέα κτλ;Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

tsili77
04/04/2007, 12:37
Gantemia!!!
I dikia mou simvouli einai na paris prota tilefono se ola ta katastimata ducati ana tin ellada. Mporei na min to vrikes sto proto alla gia dokimase px sto Makina sti Thessaloniki (2310854472). Sinithos exoyn stock apo tetoia kai an to exoyn se dio meroyles tha to exeis. Meso internet pantos sinithos argei apo 1- 3 evdomades me regular mail.

Ante kali tixi kai pali sto dromo:beer:

nickmonstro
04/04/2007, 20:49
Ασε εγω περιμενα την προστινη ζαντα απο το monster γυρω στον 1,5 Μηνα και το ρακορακι του συμπλεκτη γυρω στον 1 μηνα........δραμα κατασταση....:sad:

Xrider
05/04/2007, 11:33
Περιμενε την αντπρσπια.
Για ποιο γρηγορα,αν υπαρχει το κομματι σου παρε τηλ σε ολα τα μαγαζια Ντουκατι αν το εχει καποιος.
Αν το παρεις απο το νετ παλι 8α αργησει να σου ερθει.Ακομα και στην Ιταλια τα κομματια πρεπει να τα παραγγειλεις τα περισσοτερα.Δεν τα κρατανε σε στοκ.
Δυο χρονια πριν στον Θωμα Mac ελλαξα ιμαντες,λαδια,υγρα φρενων και ντιζα γκαζιου...ειχαν τελειωσει οι ντιζες και εγω την αλλη μερα επρεπε να γυρησω Ιταλια (Νοεμβριος μηνας,πολλες βροχες,κρυο και πολλα χλμ).
Ο Θωμας μου ειπε παρε τηλ κανεναν φιλο σου να στην στηλει γιατι η ντιζα θα ερθει σε 15 μερες περιπου...πηρα τηλ στην Ducati απ'οπου πηρα την μηχανη τους ειπα οτι θελλω μια ντιζα και οτι θα περναγε ενας φιλος μου να την παρει...και ουτε αυτοι ειχαν αλλα σε δυο μερες θα μπορουσαν να μου την φερουν.
Πηγε ο φιλος μου μετ ααπο δυο μερες,την πηρε,μου την εστηλε με courier και πληρωσα 100€ για την ντιζα!!:smokin: 40€ η ντιζα 50€ το κουριερ για εναν απλο φακελλο.:smokin: