PDA

View Full Version : Γερόντια...



vangelis 64
04/04/2007, 15:01
Είναι τρεις γέροι-όλοι μαζί γράφουνε καμμιά 250άρα-και συζητάνε τα προβλήματά τους.

-Εγώ ρε παιδιά,λέει ο πρώτος,έχω σοβαρό πρόβλημα με τα κόκκαλά μου.Ειδικά όταν είναι να βγώ από το σπίτι,να πάω ν' αγοράσω κάτι,υποφέρω.
Πονάνε τα πόδια μου,δεν μπορώ να περπατήσω πάνω από 10 μέτρα χωρίς στάση...άσ'τα να πάν στο διάολο!

-Ντάξει μωρέ τού λέει ο δεύτερος,τι περίμενες σε τέτοια ηλικία...να κάνεις μονόζυγο;Πάλι καλά να λες.
Εμένα που μ' έχει τρελλάνει το στομάχι και δεν μπορώ να φάω τίποτα εκτός από φιδέ,τι να πω;
Για να μην πω για τον προστάτη δηλαδή!
Εσύ ρε πώς τα πάς; ρωτάει τον τρίτο.

-Να σάς πω...Εχω μια γυναίκα στο σπίτι που με βοηθάει.Δηλαδή,μαγειρεύει πλένει σιδερώνει...τέτοια.
Καλό κορίτσι,Βουλγάρα είναι,τής δίνω εκεί ένα χαρτζηλίκι και δεν σάς κρύβω ρε παιδιά ότι είναι κόμματος!Μπουκιά και συγχώριο,που λένε.
Χθες το μεσημέρι,που έστρωνε το κρεββάτι,μού ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!Δεν άντεξα και την έριξα στο στρώμα,έτοιμος......καταλαβαίνετε.
Γυρίζει λοιπόν και μού λέει "Κύριε Παναγιώτη,είναι η τρίτη φορά σήμερα!!"

-Μωρέ μπράβο!Ε και πού το πρόβλημα ρε χριστιανέ;
-Ξεχνάω ρε παιδιά...ξεχνάω!

Nostra
04/04/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
-Ξεχνάω ρε παιδιά...ξεχνάω!


αμ δεν είναι ότι ξεχνάς...


ότι δε θυμάσαι είναι το πρόβλημα...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


ΥΓ: θα καταλάβεις σε λίγο...

vangelis 64
04/04/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
αμ δεν είναι ότι ξεχνάς...


ότι δε θυμάσαι είναι το πρόβλημα...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


ΥΓ: θα καταλάβεις σε λίγο... Πώς τον είπαμε εκείνον τον Γερμανό αξιωματικό να δείς......:lol: :lol:

kalesin
04/04/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Πώς τον είπαμε εκείνον τον Γερμανό αξιωματικό να δείς......:lol: :lol:


Bartalen Von Lougren;



:confused: :confused: :confused:

FestoNero
04/04/2007, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Bartalen Von Lougren;



:confused: :confused: :confused: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


82927

OzZzZzY
04/04/2007, 18:43
το otto rebartel ειναι καλυτερο..μας χαρισε και ενα euro :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
04/04/2007, 19:16
Ρε δεν bart να γίνει ό,τι θέλει....:lol: :lol:




Επειδή ξεχνάω...είναι η πρώτη μου ή μού φαίνεται; :rotflmao:

XTakias
04/04/2007, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Είναι τρεις γέροι-όλοι μαζί γράφουνε καμμιά 250άρα-και συζητάνε τα προβλήματά τους.

-Εγώ ρε παιδιά,λέει ο πρώτος,έχω σοβαρό πρόβλημα με τα κόκκαλά μου.Ειδικά όταν είναι να βγώ από το σπίτι,να πάω ν' αγοράσω κάτι,υποφέρω.
Πονάνε τα πόδια μου,δεν μπορώ να περπατήσω πάνω από 10 μέτρα χωρίς στάση...άσ'τα να πάν στο διάολο!

-Ντάξει μωρέ τού λέει ο δεύτερος,τι περίμενες σε τέτοια ηλικία...να κάνεις μονόζυγο;Πάλι καλά να λες.
Εμένα που μ' έχει τρελλάνει το στομάχι και δεν μπορώ να φάω τίποτα εκτός από φιδέ,τι να πω;
Για να μην πω για τον προστάτη δηλαδή!
Εσύ ρε πώς τα πάς; ρωτάει τον τρίτο.

-Να σάς πω...Εχω μια γυναίκα στο σπίτι που με βοηθάει.Δηλαδή,μαγειρεύει πλένει σιδερώνει...τέτοια.
Καλό κορίτσι,Βουλγάρα είναι,τής δίνω εκεί ένα χαρτζηλίκι και δεν σάς κρύβω ρε παιδιά ότι είναι κόμματος!Μπουκιά και συγχώριο,που λένε.
Χθες το μεσημέρι,που έστρωνε το κρεββάτι,μού ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!Δεν άντεξα και την έριξα στο στρώμα,έτοιμος......καταλαβαίνετε.
Γυρίζει λοιπόν και μού λέει "Κύριε Παναγιώτη,είναι η τρίτη φορά σήμερα!!"

-Μωρέ μπράβο!Ε και πού το πρόβλημα ρε χριστιανέ;
-Ξεχνάω ρε παιδιά...ξεχνάω!



Δεν ξέρω για σας...εγώ πάντως...θυμάμαι... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=25406&highlight=%F0%E1%F0%F0%EF%FD%E4%E5%F2)


82947

XTakias
04/04/2007, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Είναι τρεις γέροι-όλοι μαζί γράφουνε καμμιά 250άρα-και συζητάνε τα προβλήματά τους.

-Εγώ ρε παιδιά,λέει ο πρώτος,έχω σοβαρό πρόβλημα με τα κόκκαλά μου.Ειδικά όταν είναι να βγώ από το σπίτι,να πάω ν' αγοράσω κάτι,υποφέρω.
Πονάνε τα πόδια μου,δεν μπορώ να περπατήσω πάνω από 10 μέτρα χωρίς στάση...άσ'τα να πάν στο διάολο!

-Ντάξει μωρέ τού λέει ο δεύτερος,τι περίμενες σε τέτοια ηλικία...να κάνεις μονόζυγο;Πάλι καλά να λες.
Εμένα που μ' έχει τρελλάνει το στομάχι και δεν μπορώ να φάω τίποτα εκτός από φιδέ,τι να πω;
Για να μην πω για τον προστάτη δηλαδή!
Εσύ ρε πώς τα πάς; ρωτάει τον τρίτο.

-Να σάς πω...Εχω μια γυναίκα στο σπίτι που με βοηθάει.Δηλαδή,μαγειρεύει πλένει σιδερώνει...τέτοια.
Καλό κορίτσι,Βουλγάρα είναι,τής δίνω εκεί ένα χαρτζηλίκι και δεν σάς κρύβω ρε παιδιά ότι είναι κόμματος!Μπουκιά και συγχώριο,που λένε.
Χθες το μεσημέρι,που έστρωνε το κρεββάτι,μού ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!Δεν άντεξα και την έριξα στο στρώμα,έτοιμος......καταλαβαίνετε.
Γυρίζει λοιπόν και μού λέει "Κύριε Παναγιώτη,είναι η τρίτη φορά σήμερα!!"

-Μωρέ μπράβο!Ε και πού το πρόβλημα ρε χριστιανέ;
-Ξεχνάω ρε παιδιά...ξεχνάω!


Βρε τον παππού! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=22398&highlight=%F0%E1%F0%F0%EF%FD%E4%E5%F2):rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
04/04/2007, 20:44
Ετσι για να στη σπάσω ρε ΧΤάκια,

το κάνω και μόνος μου!!!

Ορίστε το αρχαιότερο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=645)


Αυτοανακύκλωση....:lol: :lol: :lol:

Brolas
05/04/2007, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64



Αυτοανακύκλωση....:lol: :lol: :lol: Tι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα...Εεε,βέβαια...Αν οι ανακυκλωτές....:a31: .....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a029:

Λεωνίδας
05/04/2007, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Brolas
Tι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα...Εεε,βέβαια...Αν οι ανακυκλωτές....:a31: .....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a029: :mad: :mad: :mad: :mad:

:lol: :lol: :lol: :wave2:

XTakias
05/04/2007, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
Βρε τον παππού! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=22398&highlight=%F0%E1%F0%F0%EF%FD%E4%E5%F2):rotflmao: :rotflmao:


:a19: :a18: :a20: Aπίστευτος ο κύριος Βαγγέλης!!!Εύγε παληκάρι μου με έστειλες αδιάβαστο!

vangelis 64
06/04/2007, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
:a19: :a18: :a20: Aπίστευτος ο κύριος Βαγγέλης!!!Εύγε παληκάρι μου με έστειλες αδιάβαστο!

Ετοιμάζω το βιογραφικό μου,μπας και προσληφθώ..:lol: :lol: