PDA

View Full Version : E ΟΧΙ ΚΑΙ ΨΑΡΟΥΚΛΑ...



maeonapii-1100
09/04/2007, 13:56
μια απλή Αλλαγή ονόματος επειδή ο Νσκάνο Αποδείχτηκε Προδότης Ιούαδας Ισκαριώτης κι ενώ τον κάναμε άντρα στο KRT ΔΊΝΟΝΤΑς ΤΟΥ ΝΑ ΟΔΗΓΉΣΕΙ σοβαρά μηχανάκια άνω των 200 ίππων αυτός πήγε και πουλήθηκε τώρα στους πλυντηριάδες της χόντα αφήνοντάς μας ως ρεζέρβες δυό γαλλάκια...
το λήγοντα χίλιαεκατό τον κρατάω ως πιστοποίηση ταυτότητας:bigcry: :bigcry: :bigcry: :sad: :eyepop: :eyepop: :wave2:


83284

vangelis 64
09/04/2007, 14:04
Καλώς ήρθες στο φόρουμ.Για ό,τι απορίες έχεις,μη διστάσεις να μάς πεις!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xampos
09/04/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
μια απλή Αλλαγή ονόματος επειδή ο Νσκάνο Αποδείχτηκε Προδότης Ιούαδας Ισκαριώτης κι ενώ τον κάναμε άντρα στο KRT ΔΊΝΟΝΤΑς ΤΟΥ ΝΑ ΟΔΗΓΉΣΕΙ σοβαρά μηχανάκια άνω των 200 ίππων αυτός πήγε και πουλήθηκε τώρα στους πλυντηριάδες της χόντα αφήνοντάς μας ως ρεζέρβες δυό γαλλάκια...
το λήγοντα χίλιαεκατό τον κρατάω ως πιστοποίηση ταυτότητας:bigcry: :bigcry: :bigcry: :sad: :eyepop: :eyepop: :wave2:

δεν καταλαβα Χριστο αλλα δεν πειραζει :confused: :confused: :confused: :confused:

καλως ηλθες :wave2: :wave2:

JIM_DADO
09/04/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
δεν καταλαβα Χριστο αλλα δεν πειραζει :confused: :confused: :confused: :confused:

καλως ηλθες :wave2: :wave2:
και εγώ μια απ'τα ίδια :confused:
γουέλκαμ του δε μοτο.τζιαρ :beer:

maeonapii-1100
09/04/2007, 15:17
στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω παλαιότητα από μάιο 2002 αρχικά ως AKIRA-110
εΠΕΙΤΑ ΩΣ ΝΑΚΑΝΟ-1100 αλλά επειδή αυτομόλησε ντρέπομαι να φέρω το νικ του και να λέτε και πάλι καλά που δεν μπήκα ως GAMOVA-1100 διότι δεν αναφέρουμε το όνομά ΤΗΣ επί ματαίω
:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:


83291

kostom
09/04/2007, 16:21
Καλώς τον ψηλό.....:wave2: :wave2: :beer:

gcrook
09/04/2007, 17:02
Χαχαχαχα και γαμω ο Νακανος (φτου κακα) λεμε:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

DimChios
09/04/2007, 17:04
:lol: :lol: :lol: :lol:

Welcome back again you crazy-boy!

:beer: :beer:

marios8
09/04/2007, 17:06
Άντε τώρα να το συνηθίσεις :lol: :lol: :beer: :wave2:

maeonapii-1100
09/04/2007, 17:36
Αν κάτι θέλω να κρατήσω από τον Κύριο ΝΑΚΑΝΟ είναι 2 απαντήσεις με φωτό που έλαβα αν και δε θυμάμαι από ποιον/ποιους μια με έναν επικοντιστή και σχόλιο "ο γκόμενος της ΓΚΑΜΟΒΑ σε μια προσπάθειά του να τη φιλήσει" και μια άλλη που είχε το ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Με το λαιμό του τεντωμένο κοιτώντας ψηλά με μαρκαρισμένο ένα τμήμα του λαιμού μας και σαχόλιο "SPACE FOR RENT" άΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΚΟΠΡΟΑΊΡΕΤΑ ΑΠΌ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΎΣ & ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΗΔΕΣ
:yuck: :yuck:


83294

maeonapii-1100
09/04/2007, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Καλώς ήρθες στο φόρουμ.Για ό,τι απορίες έχεις,μη διστάσεις να μάς πεις!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
με τι ιδιότητα θα μου λύσεις εσύ τις απορίες ΜΟΥ???:bigcry: :bigcry: :bigcry:


83295

marios8
09/04/2007, 19:05
...

marios8
09/04/2007, 19:06
αχ


83301

vangelis 64
09/04/2007, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
με τι ιδιότητα θα μου λύσεις εσύ τις απορίες ΜΟΥ???:bigcry: :bigcry: :bigcry:

με τού μουσικού..και απορίες ξέρω να λύνω και αρμονίες!:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

DimChios
10/04/2007, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
με τού μουσικού..και απορίες ξέρω να λύνω και αρμονίες!:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:



ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....!!! :eyepop:

ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ!!!

:lol: :lol: :lol:

maeonapii-1100
10/04/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
με τού μουσικού..και απορίες ξέρω να λύνω και αρμονίες!:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

κι επειδή ό,τι θέλουμε δηλώνουμε ο καθένας κι εγώ έχω τελειώσει και φούγκα και μινουέτα και ντικτέ κι η μόνη μου απορία είναι αν έχει καμιά αδελφούλα αδιάφορο το αν είναι μεγαλύτερη ή μικρότερη η GAMOVA:nono: :beer:


83449

sober
10/04/2007, 11:40
Την Dimitreskou την εχεις δει???

bartlal
10/04/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Την Dimitreskou την εχεις δει???

σιγουρα την εχει δει, απλα δεν εχει το απαραιτητο ιππσος για να την ξαναδει την κοντοστουπα! :yuck: :yuck:

DimChios
10/04/2007, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Την Dimitreskou την εχεις δει???


Θα ήθελα σε αυτό το σημείο να πώ ότι δεν έχω καμμιά συγγένια με την εν λόγω κυρία Dim-itreskou :hypnotize












:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sober
10/04/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σιγουρα την εχει δει, απλα δεν εχει το απαραιτητο ιππσος για να την ξαναδει την κοντοστουπα! :yuck: :yuck:



Ε...τοτε....πασο!!!!:lol: :lol: :lol:

bartlal
10/04/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ε...τοτε....πασο!!!!:lol: :lol: :lol:


:nono:


ππασο εννοεις!


:winka:






:lol: :lol: :lol:

sober
10/04/2007, 12:30
:confused: :confused:

sober
10/04/2007, 12:46
Ενταξει...ας μην το ππιεζουμε το ππαιδι...αφου 8ελει ππσηλα κοριτσια να το ππαμε σε ενα ππαιδοτοπο με ππαιδακια αναλογου ιππσους:lol: :lol:

675
10/04/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bandit-akos
δεν καταλαβα Χριστο αλλα δεν πειραζει :confused: :confused: :confused: :confused:

καλως ηλθες :wave2: :wave2:

+1:look:

maeonapii-1100
10/04/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Την Dimitreskou την εχεις δει???
είναι μόνο 1,84 όπου στο συγκεκριμένο ίππσος προτιμώ την Αννα Μαρία Παπαχαραλάμπους ποτ στο κάτω κάτω το επιθετό της τελειώνει και σε ΜΠΟΥΣ :eyepop: :eyepop: :yuck: :yuck: :yuck:
Οπότε αλλάζοντας θέμα επισυνάπτω μια κόκκινη πλατεία:rotflmao: :sad:


83517

GyPsy
10/04/2007, 14:07
Γειά σου ρε Γιώργο:beer: :beer: :beer: :beer:

sober
10/04/2007, 14:08
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μιλαμε για τρελλο συνειρμο.............!!!!!

sober
10/04/2007, 14:12
Δε μου βρισκεται και καμια φωτο του Μπακουνιν προχειρη να το ξεκωλ...σουμε το 8εμα...:lol: :lol: :lol: :lol:

maeonapii-1100
10/04/2007, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:nono:


ππασο εννοεις!


:winka:






:lol: :lol: :lol:
Το νταμπλ πι ακολουθεί μόνο όταν προηγείται γιώτα:eyepop: :wave2:


83550

maeonapii-1100
10/04/2007, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μιλαμε για τρελλο συνειρμο.............!!!!!

οπότε αν βολεύεσαι μπορώ σε Κροπότκιν ή Μπέρκμαν...:nono:

ΠΩΠΩ Μόρφωση ο πούστης!!! προς τιμήν του μωρού όμως Τολστόι
:bawl: :bawl: :ZZZ: :smokin: :confused:


83552

sober
10/04/2007, 16:34
α.....ετσι ειππαμε?? :lol: :wave2:

maeonapii-1100
10/04/2007, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
α.....ετσι ειππαμε?? :lol: :wave2:

μπασμένη σε σχέση με το ΚΑΤΕΡΙΝΙΟ αλλά για όσους προτιμούν τις ξανθιές:nono: :nono:


83556

vangelis 64
10/04/2007, 17:06
Λοιπόν,εγώ προτιμώ αυτή.....................




















..........κι ας είναι στούμπος!!!:lol: :lol:


83557

DimChios
10/04/2007, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Λοιπόν,εγώ προτιμώ αυτή.....................

..........κι ας είναι στούμπος!!!:lol: :lol:




Kυριε συνάδελφε...

δέξου τα :a012: μου!



:a10: :a10: :a10:

vangelis 64
11/04/2007, 03:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Kυριε συνάδελφε...

δέξου τα :a012: μου!



:a10: :a10: :a10:

Εμ πια!....Μάς έχει τρελλάνει με τα όρθια φουρνόξυλα!!:lol: :lol: :lol:

maeonapii-1100
11/04/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εμ πια!....Μάς έχει τρελλάνει με τα όρθια φουρνόξυλα!!:lol: :lol: :lol:

δεν κατέβασα γκαμήλες αλλά μόνο ρωσίδες αθλήτριες άνω των δυο μέτρων
:nono: :rotflmao: :rotflmao:
Γκαμήλα είναι αυτή με το νούμερο 12 γιατι εκτός του ότι είναι 12,5 εκατοστά ψηλότερη από το ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ είναι και πολωνέζα:yuck: :yuck:


83686

sober
11/04/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
δεν κατέβασα γκαμήλες αλλά μόνο ρωσίδες αθλήτριες άνω των δυο μέτρων
:nono: :rotflmao: :rotflmao:
Γκαμήλα είναι αυτή με το νούμερο 12 γιατι εκτός του ότι είναι 12,5 εκατοστά ψηλότερη από το ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ είναι και πολωνέζα:yuck: :yuck:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οπότε ....για τα ΜΠΑΖΑ η Monica....

marios8
11/04/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εμ πια!....Μάς έχει τρελλάνει με τα όρθια φουρνόξυλα!!:lol: :lol: :lol:



Ωχ ωχ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

maeonapii-1100
11/04/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οπότε ....για τα ΜΠΑΖΑ η Monica....

η Μόνικα είναι απλά η φωτεινή εξαίρεση γυναικών κατω κι από το 1,80 όπως επίσης δεν εγνώριζες πως κι η Σοφία Λόρεν ήταν μόνο 1,71!


ΦΩΤΟ άσχετη????
:nono: :nono: :nono: :yuck: :rotflmao: :eyepop: :eyepop:


83820

maeonapii-1100
13/04/2007, 16:18
Κι επειδή την Μόνικα, την Μπελούτσι καλέ, στο συγκεκριμένο μαγαζί την ανέφερα εγώ, όχι πως την αγνοούσατε οι ιππόλιποι, απλά γιατί με εντυπωσίασε ευχάριστα όταν έμαθα πως είναι κι 1,79 (γιατί την είχα για 1,70 το πολύ) μην μου τα πολυζαλίζετε γιατί θα αφοσιωθώ πάλι σε πρωταθλητισμό Ρωσίας και κυρίως σε μπασκετοβόλευ με έμφαση στο τελευταίο. Έπειτα μου πέφτει μεγάλη ως μοντέλο 1964 κι αν σώνει και καλά θέλουμε ηθοποιό προτιμώ Νικόλ Κίντμαν-181 ή Ούμα Θέρμαν 1,83 κι αν πάλι το περιορίσουμε σε μεσόγειο έχουμε και ντόπια προϊόντα σε Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους-1,84 και Κατερίνα Λέχου σε σίγουρο 1,80βάλε (άγνωστο σε μένα το πόσο ακριβώς) που φέρει και το ομορφότερο ορθόδοξο χριστιανικό όνομα.
Κι επειδή πάλι για να αποδείξουμε πως δεν είναι κοντοστούπα θα χρειαζόταν ολόσωμη φωτό όρθια κατά προτίμηση κινδυνεύω να λογοκριθώ διότι είναι ψιλόΧΧΧ
:nono: :nono: :yuck: :yuck: :bigcry: :bigcry:


84100

maeonapii-1100
13/04/2007, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οπότε ....για τα ΜΠΑΖΑ η Monica....

Αγαπητό μπάζο…
Όταν λέμε για τα μπάζα η Μόνικα δεν σημαίνει πως είναι για σένα, γιατί για σένα η μόνη Μόνικα που θα σου άξιζε είναι αυτή πού τσιμπούκωνε ο Κλίντον (κάποια Λεβίνσκι) κι αυτό διότι ο Μπιλ ήταν ο μεγαλύτερος σαβουρογάμης όπως αποδείχτηκε και με την Πόλα Τζόουνς…οι οποίες επειδή είναι κι οι δυο κοντοστούπες θα επισυνάψουμε ξανά την καλή δηλαδή την ψηλότερη
:nono: :nono: :nono:


84117

DimChios
15/04/2007, 17:24
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εχει όμως κάτι επιχειρήματα αυτό το παιδί!

:hypnotize :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

island
15/04/2007, 19:20
oeo


84286

island
15/04/2007, 19:30
έτσιιι


84291

sober
15/04/2007, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
Αγαπητό μπάζο…
Όταν λέμε για τα μπάζα η Μόνικα δεν σημαίνει πως είναι για σένα, γιατί για σένα η μόνη Μόνικα που θα σου άξιζε είναι αυτή πού τσιμπούκωνε ο Κλίντον (κάποια Λεβίνσκι) κι αυτό διότι ο Μπιλ ήταν ο μεγαλύτερος σαβουρογάμης όπως αποδείχτηκε και με την Πόλα Τζόουνς…οι οποίες επειδή είναι κι οι δυο κοντοστούπες θα επισυνάψουμε ξανά την καλή δηλαδή την ψηλότερη
:nono: :nono: :nono:

Αγαπητε γκαου....
Δεν ειναι δικη μου αποψη οτι η Μονικα ειναι μπαζο...(τουναντιον)...απλα υπε8εσα οτι τη 8εωρεις μπαζο επειδη δεν ειναι πααααρα πολυ ψηλη....:wave2:

maeonapii-1100
15/04/2007, 20:50
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2006, μια μέρα αξέχαστη τελικα!
Για λόγους που κανέναν σας δεν ενδιαφέρει βρέθηκα ιππερβολικά νωρις σε μέρος που καμιά δουλειά δεν είχα (νόμιζα...). Όπως όλοι προφανώς καταλάβατε και από τα συμφραζώμενα ασφαλώς και μιλάμε γιά βαγόνι του ΗΣΑΠ
Κι εκτός αυτού,επειδή είχα μπει κι από μοναστηράκι, από Άνω Πατήσια καθόμουν κι όλας! Μέχρι εδώ όλα πολύ κοινότιππα, αλλά στη Νέα Ιωνία μπαίνει στο βαγόνι ΜΟΥ ένα κοριτσάκι σκύβοντας για να μη χτυπήσει ρο κεφάλι του στην πόρτα (κι ο ηλεκτρικός δεν είναι μετρό που κι εγώ σκύβω για να μη χτυπήσω στις περί το 1,90 πορτούλες σε ίππσος! αλλά μιλάμε για τουλάχιστον δυο μέτρα πόρτες). Αρχικά (αφού καταχάρηκα ήδη, κοιτάω τα παπουτσάκια της μπας και φοράει τίπποτα τακουνάρες πού όπως είδα ήτανε φλατ πεδιλάκια,καθαρή ελληνίδα κι όλας αφού μίλησε κι είπε σε μια πινέζα δίπλα της ( χωρίς καμιά ξενική προφορά ) που μπήκανε μαζί -"Ηράκλειο θα κατέβω!" ) ΩΧ (σκέφτηκα και ιππα μεγαλοφώνως ) Προλαβαίνουμε δεν προλαβαίνουμε να πάρουμε τα μέτρα ΤΗΣ αφου θα κατέβαινα ΕΙΡΗΝΗ Αν κι όχι για το ΠΑΟΚΙΚΟ Στάδιο...Ασφαλώς και μιλάω για άτομο περί του 2,05 χωρίς να είναι κι επιππέδου GAMOVA σε ομορφιά, αλλά σίγουρα όχι και πατσαβούρα!
κι επειδή η όποια απόπειρα να προσεγγίσω το ίππσος ΤΗΣ αποδείχτηκε μάταια από τη βοήθεια που είχα από σταθερά/γνωστών διαστάσεων σημεία αναφοράς μόνη μου ελπίδα πιά ήταν η πόρτα,πρίν βγεί το κορίτσι! Η συγκίνηση μου ήταν πολύ μεγάλη αφου ήταν η πρώτη μου φορά που ως ενήλικος συνάντησα ζωντανά κι από τόσο κοντά γυναίκα που όχι απλά ήταν ψηλότερή μου αλλά μου έριχνε μακράν, γιατι προ 2 ετών την GAMOVA την έβλεπα από 30 μέτρα απόσταση ενώ εδώ είμασταν στους 30 πόντους
ΤΑΤΖΟΥΜ ΤΑΤΑΤΖΟΥΜ...Εδώ θα έλεγα
και ναι Ο ιππσηλότατος σηκώνεται, αλλά επειδή το ιππσηλότερο πλάσμα του βαγονιού είχε ήδη μπει μέσα στο συρμό σπλά σηκώθηκε
Ο ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :bawl: :bigcry:


84313

vangelis 64
16/04/2007, 01:23
Ιππάααααααααααρχουν και καλά παιδιάααααααααααα










:a49:







που έεεεεεεεεεχουνε χρυσή καρδιάαααα:D





...........


84338

marios8
16/04/2007, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2006, μια μέρα αξέχαστη τελικα!
Για λόγους που κανέναν σας δεν ενδιαφέρει βρέθηκα ιππερβολικά νωρις σε μέρος που καμιά δουλειά δεν είχα (νόμιζα...). Όπως όλοι προφανώς καταλάβατε και από τα συμφραζώμενα ασφαλώς και μιλάμε γιά βαγόνι του ΗΣΑΠ
Κι εκτός αυτού,επειδή είχα μπει κι από μοναστηράκι, από Άνω Πατήσια καθόμουν κι όλας! Μέχρι εδώ όλα πολύ κοινότιππα, αλλά στη Νέα Ιωνία μπαίνει στο βαγόνι ΜΟΥ ένα κοριτσάκι σκύβοντας για να μη χτυπήσει ρο κεφάλι του στην πόρτα (κι ο ηλεκτρικός δεν είναι μετρό που κι εγώ σκύβω για να μη χτυπήσω στις περί το 1,90 πορτούλες σε ίππσος! αλλά μιλάμε για τουλάχιστον δυο μέτρα πόρτες). Αρχικά (αφού καταχάρηκα ήδη, κοιτάω τα παπουτσάκια της μπας και φοράει τίπποτα τακουνάρες πού όπως είδα ήτανε φλατ πεδιλάκια,καθαρή ελληνίδα κι όλας αφού μίλησε κι είπε σε μια πινέζα δίπλα της ( χωρίς καμιά ξενική προφορά ) που μπήκανε μαζί -"Ηράκλειο θα κατέβω!" ) ΩΧ (σκέφτηκα και ιππα μεγαλοφώνως ) Προλαβαίνουμε δεν προλαβαίνουμε να πάρουμε τα μέτρα ΤΗΣ αφου θα κατέβαινα ΕΙΡΗΝΗ Αν κι όχι για το ΠΑΟΚΙΚΟ Στάδιο...Ασφαλώς και μιλάω για άτομο περί του 2,05 χωρίς να είναι κι επιππέδου GAMOVA σε ομορφιά, αλλά σίγουρα όχι και πατσαβούρα!
κι επειδή η όποια απόπειρα να προσεγγίσω το ίππσος ΤΗΣ αποδείχτηκε μάταια από τη βοήθεια που είχα από σταθερά/γνωστών διαστάσεων σημεία αναφοράς μόνη μου ελπίδα πιά ήταν η πόρτα,πρίν βγεί το κορίτσι! Η συγκίνηση μου ήταν πολύ μεγάλη αφου ήταν η πρώτη μου φορά που ως ενήλικος συνάντησα ζωντανά κι από τόσο κοντά γυναίκα που όχι απλά ήταν ψηλότερή μου αλλά μου έριχνε μακράν, γιατι προ 2 ετών την GAMOVA την έβλεπα από 30 μέτρα απόσταση ενώ εδώ είμασταν στους 30 πόντους
ΤΑΤΖΟΥΜ ΤΑΤΑΤΖΟΥΜ...Εδώ θα έλεγα
και ναι Ο ιππσηλότατος σηκώνεται, αλλά επειδή το ιππσηλότερο πλάσμα του βαγονιού είχε ήδη μπει μέσα στο συρμό σπλά σηκώθηκε
Ο ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :bawl: :bigcry:


Και μετά και μετά ?

:a32: :a32: :a014: :a014: :a014:

DimChios
16/04/2007, 15:57
:bigcry: :cry: :bigcry: :cry: :bigcry:



μαμααααααααααααα μουυυυυυυυυ!!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
16/04/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από maeonapii-1100
Δευτέρα 24 Ιουλίου 2006, μια μέρα αξέχαστη τελικα!
Για λόγους που κανέναν σας δεν ενδιαφέρει βρέθηκα ιππερβολικά νωρις σε μέρος που καμιά δουλειά δεν είχα (νόμιζα...). Όπως όλοι προφανώς καταλάβατε και από τα συμφραζώμενα ασφαλώς και μιλάμε γιά βαγόνι του ΗΣΑΠ
Κι εκτός αυτού,επειδή είχα μπει κι από μοναστηράκι, από Άνω Πατήσια καθόμουν κι όλας! Μέχρι εδώ όλα πολύ κοινότιππα, αλλά στη Νέα Ιωνία μπαίνει στο βαγόνι ΜΟΥ ένα κοριτσάκι σκύβοντας για να μη χτυπήσει ρο κεφάλι του στην πόρτα (κι ο ηλεκτρικός δεν είναι μετρό που κι εγώ σκύβω για να μη χτυπήσω στις περί το 1,90 πορτούλες σε ίππσος! αλλά μιλάμε για τουλάχιστον δυο μέτρα πόρτες). Αρχικά (αφού καταχάρηκα ήδη, κοιτάω τα παπουτσάκια της μπας και φοράει τίπποτα τακουνάρες πού όπως είδα ήτανε φλατ πεδιλάκια,καθαρή ελληνίδα κι όλας αφού μίλησε κι είπε σε μια πινέζα δίπλα της ( χωρίς καμιά ξενική προφορά ) που μπήκανε μαζί -"Ηράκλειο θα κατέβω!" ) ΩΧ (σκέφτηκα και ιππα μεγαλοφώνως ) Προλαβαίνουμε δεν προλαβαίνουμε να πάρουμε τα μέτρα ΤΗΣ αφου θα κατέβαινα ΕΙΡΗΝΗ Αν κι όχι για το ΠΑΟΚΙΚΟ Στάδιο...Ασφαλώς και μιλάω για άτομο περί του 2,05 χωρίς να είναι κι επιππέδου GAMOVA σε ομορφιά, αλλά σίγουρα όχι και πατσαβούρα!
κι επειδή η όποια απόπειρα να προσεγγίσω το ίππσος ΤΗΣ αποδείχτηκε μάταια από τη βοήθεια που είχα από σταθερά/γνωστών διαστάσεων σημεία αναφοράς μόνη μου ελπίδα πιά ήταν η πόρτα,πρίν βγεί το κορίτσι! Η συγκίνηση μου ήταν πολύ μεγάλη αφου ήταν η πρώτη μου φορά που ως ενήλικος συνάντησα ζωντανά κι από τόσο κοντά γυναίκα που όχι απλά ήταν ψηλότερή μου αλλά μου έριχνε μακράν, γιατι προ 2 ετών την GAMOVA την έβλεπα από 30 μέτρα απόσταση ενώ εδώ είμασταν στους 30 πόντους
ΤΑΤΖΟΥΜ ΤΑΤΑΤΖΟΥΜ...Εδώ θα έλεγα
και ναι Ο ιππσηλότατος σηκώνεται, αλλά επειδή το ιππσηλότερο πλάσμα του βαγονιού είχε ήδη μπει μέσα στο συρμό σπλά σηκώθηκε
Ο ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΣ ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eyepop: :bawl: :bigcry:




αμα καθομουν διπλα σε καμμια τετοια παιζει να εβλεπα και τη σερβιετα της αμα φοραγε φουστα




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sober
16/04/2007, 17:04
Η μονακσια της κορυφης.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: