PDA

View Full Version : Οταν σου κοβουν το ονειρο.....



ireneepi
19/08/2004, 00:17
Ειναι τοσο ασχημο να θελεις να πεταξεις και να μην υπαρχει
κανενας να σε στηριζει σε αυτον σου τον αγωνα.
Ειναι ακομα χειροτερο οταν θελεις να πραγματοποιησεις ενα
σου ονειρο να μπαινουν στην μεση τα λωκολεφτα και να
στα μαμανε ολα.
Περισσοτερο ασχημο ειναι οταν σε αυτην την λωκοχωρα
το επομενο κριτηριο επιλογης αξιων -μετα το χρημα- να ειναι η κοινωνικη θεση....
Δυστυχως εχουμε καταληξει εδω και τπτ δεν γινεται για
να αλλαξει ολο αυτο.
Εχω πληγωθει τοσο πολυ και ακομα περισσοτερο βλεποντας οτι ειχα και εγω μια θεση σε αυτους τους τωρινους αγωνες και συναμα
την μεγαλη ελπιδα να κατακτησω ενα μεταλλιο.


Οι περισσοτεροι απο εσας ξερετε περι τινος προκειτε....

Το λοιπον ειμαι προπονητρια Ιππασιας και ημουνα στην εθνικη μας.Δυστυχως ενα ατυχημα στην μεση μου με καθεστησε ανικανη για την πορεια της αθλητικης μου καριερας για περιπου 2 χρονια.Οταν εγινα σχετικα καλα και εχοντας μαθει οτι διοργανωτρια χωρα στους ολυμπιακους θα ειμαστε εμεις προσπαθησα να αρχισω εντατικα τους αγωνες ωστε να παρω την προκριση στους Ολυμπ.Φτανοντας λοιπον τον στοχο και μη εχοντας τις χρηματικες οικανοτητες αποκτησης ενος ολυμπιακου αλογου που σαφως θα με βοηθουσε σε αυτην μου την προσπαθεια,στραφηκα στην Ελλ.ομοσπονδια Ιππ. ωστε να μου δωσει ενα απο τα Ολυμπιακα αλογα που μπορουσε καλλιστα να αποκτησει αν καποιος αθλητης της εθνικης το ειχε αναγκη.
Απαντηση της ενα βαρβατο ΟΧΙ λεγοντας απλα οτι ενα αλογο που ηδη ειχε επρεπε να τρεξει σε αλλου ειδους αγωνων(Ιππ.Δεξιοτεχνια) και δεν μπορουσε να το δωσει σε μενα(εντωμεταξυ η τυπισσα που κατεβαινει με αυτο το αλογο τρεχει με αλλα 2 δικα της) και σαφως δεν μπορουσε να σπαταλησει χρηματα για την αγορα και αλλου για μενα.

Δυστυχως αυτο μου εκοψε τα φτερα και εγω μη εχοντας την δυνατοτητα αγορας αποσυρθηκα απο την Ελλ.αποστολη.

Ενα ονειρο μου ελαβε τελος και οσο βλεπω τους αγωνες τοσο πιο πολυ πεφτω ψυχολογικα.Ειλικρινα παιδια τους σιχαθηκα τοσο πολυ που για τετοια θεμματα ντρεπομαι που ζω σε αυτην την χωρα.

ΑΛΛΑ δεν θα τους αφησω ετσι....σκοπευω στους επομενους Ολυμπιακους να βρω σπονσορα και να τους παρω τα σοβρακα....

Τπτ δεν εχω να πω ,ενα απλο λυπαμαι και καθε φορα που ακουω την λεξη Ολυμπιακους ενα δακρυ κυλα....

(ΥΓ Αν καποιος εχει στην υποληψη του τιποτα για σπονσορες ας μου στειλει ΠΜ,ευχαριστω)

Ora_Nihil
19/08/2004, 00:29
Τα όσα γράφεις είναι όντως λυπηρά μα και συνάμα γνωστά.

Το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ, είναι να μπορέσεις να απλώσεις τα φτερά σου και να κρυφτούν όλοι αυτοι που σου τα 'κοψαν, κάτω από την σκιά των φτερών σου.

DEMINIO
19/08/2004, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
σκοπευω στους επομενους Ολυμπιακους...

Άστα τα άλλα Ειρήνη...

Όλο το δίκιο με το μέρος σου.... Αλλά...:yuck: άστα...

Δώσε την ψυχή σου σ' αυτό και μόνο...
Ο,τι κι αν καταφέρεις, μετάλλιο ή όχι, εσύ θα είσαι εντελώς αντίθετα απ' ο,τι είσαι τώρα...

Κι αυτό είναι που μετράει... :winka:

milaber
19/08/2004, 02:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ, είναι να μπορέσεις να απλώσεις τα φτερά σου και να κρυφτούν όλοι αυτοι που σου τα 'κοψαν, κάτω από την σκιά των φτερών σου.

Ομοίως...

sporky
20/08/2004, 21:32
:sick:

τώρα εξηγούνται όλα..
δύναμη μωρεεεεεέ!!!

wild_cat/anima
20/08/2004, 22:07
koukla min kolas .tha erthi ke i diki sou i sira..den mpori..


tin epomeni aloste mpori oxi apla na exis to diko sou alogo alla ke na paris xriso!!!!


kali dinami
mesa apo tin kardia mou!


go on!!!!!


(otan thelis kati poli ,oles i dinamis tou ksmou sinomotoun gia na to apoktisis)!!!

nimbus
22/08/2004, 16:45
ΕΙΡΗΝΗ, ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ:nono: ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ. ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.
ΕΜΕΙΣ, ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ:sun:

ireneepi
23/08/2004, 15:46
Ευχαριστω

wild_cat/anima
23/08/2004, 16:10
exia akome kero na pragmatopiisis to dream sou......
kapii alli oxi....


so go on.....

r1akias
24/08/2004, 04:39
Enas poly kalos mou filos, ka8e fora mou leei:

"...otan 8eleis na ginei kati, para poly,
oli i fysi synomwtei gia na ginei..."

Exei pesei panta mesa, se oses periptwseis kai an exw dei kai mou to exei pei.

Einai zitima xronou loipon. Me agapi, dynami, anwterotita kai katanoisi, 8a ta katafereis.

A.I.
24/08/2004, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
koukla min kolas .tha erthi ke i diki sou i sira..den mpori..


tin epomeni aloste mpori oxi apla na exis to diko sou alogo alla ke na paris xriso!!!!


kali dinami
mesa apo tin kardia mou!


go on!!!!!


(otan thelis kati poli ,oles i dinamis tou ksmou sinomotoun gia na to apoktisis)!!!



Poli kali parathesi.......:wacko:

Na prostheso oti kathe empodio to vazei ekei i zoi gia na mas mathei kati.......kai makroprothesma mporei na exei etoimasei kati poli kalytero gia mas.....arkei na min xanoume tin dynami, to xamogelo kai tin pisti.....

wild_cat/anima
24/08/2004, 12:33
"...otan 8eleis na ginei kati, para poly,
oli i fysi synomwtei gia na ginei..."

pane kati xronia pou diavasa ton alximisti......alla to noima parameni to idio!!!!!

nimbus
24/08/2004, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
"...otan 8eleis na ginei kati, para poly,
oli i fysi synomwtei gia na ginei..."

pane kati xronia pou diavasa ton alximisti......alla to noima parameni to idio!!!!!


ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ. Η ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΑΥΤΟΥ, ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΚΑΘΕ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΠΟΥ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ. Ο ΑΛΧΗΜΙΣΤΗΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΜΙΑΣ ΑΓΕΥΣΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

gtsiros
26/08/2004, 16:44
Εγώ δε ξέρω για φτερά/φτερούγες/μπουτάκια είτε κοτόπουλου είτε κάτι άλλου.

Εγώ ξέρω ότι ζεις στην ΕΛΛΑΔΑ.

ΛΥΠΑΜΑΙ, ΧΑΣΑΤΕ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΤΕ.

wild_cat/anima
26/08/2004, 19:18
tha sou protina na diavasis to "glaro ionathan livingston" tou richard bach k to "xorafi tis manas " tou aitmatof ....


tha sou dosoun apistefti dinami na sinexisis......pistepse aksizi ligo na asxolithis me auta ta vivlia

A.I.
27/08/2004, 14:20
r6van m' aresoun oi epiloges sou!... eimai sigouros oti that xetrelatheis an diavaseis tin "Oyrania profiteia" tou James Redfield ...ka-ta-pli-kti-ko!!!... episeis to "Pseudaisthiseis" kai "Gefyra pantotinis agapis" tou Richard Bach...

Opoios ta diavasei kai den vgalei ftera tou epistrefontai ta lefta... :-)

wild_cat/anima
27/08/2004, 14:24
apo richard bach ta xo diavasi ola /......-dokimase ke to "1"an ke ligo periergo vivlio .....oso gi auto pou mou protinis ...molis vro ligo xrono sigoura .......eksetastiki vlepis..


thanks

A.I.
27/08/2004, 14:37
"1" ?... tha to valo sta prosexos den to eixa akousei...
kali tyxi stin exetastiki!..

wild_cat/anima
27/08/2004, 14:51
thanks tha ti xriasto.......exo na diavaso poli montesquie pali!!!!!!



ke alla 1 .....apo orianna falatsi...gramma se ena pedi pou den gennithike pote.....

toxotis
01/09/2004, 23:56
O kathenas mas exei ti diki toy prosopoiki istoria mesa apo ti zoh.

poy polles fores einai poly adikh.

Stin elada i adikia paei synefo kai oi anaksiokratia deinei kai pairnei.

Pantos ola ayta perei ipasias moy akoygontai poli makrina kai eidika an to mono zoo poy kavalisa kai anikei styin idia oikogeneia itan o gaidaros toy papoy sto xorio tis miteras moy.

Gia na paroyme ena seat ibiza valame 36 atokes doseis, eno

kapoia gnosti moy, edose 1500 eyro gia metaforika(mono?) gia na erthei ana alogo apo ti germania poy molis eixe agorasei....

A.I.
02/09/2004, 13:51
Σημασία δεν έχει τί έχουμε αλλά πως νιώθουμε μα αυτά που έχουμε.
Oσοι απο μας είναι στην κοινωνική ομάδα που δουλεύουν σαν υπάληλοι πληρώνουν νοίκη και έχουν ένα μεταφορικό, υπάγονται στο 10% των πλουσιότερων ανθρώπων ΣTON KOΣMO.
Ξέρω και εγώ άτομο που αγόρασε Ducati για 2 μήνες και μετά την χάρισε...άσε μην το ψάχνεις...
Aλλά υπάρχουν και άνθρωποι που θα μας δούν να πετάμε το σάντουιτς και ή να σβήνουμε το τσιγάρο στην μέση και θα κοιτάνε με γουρλωμένα μάτια...και δεν μιλάω μόνο για τρίτο κόσμο...έχετε πάει από Pωσία τελευταία?..
Aν αναλογιστεί κανείς πώς ζούν και πώς ζούσαν οι περισσότερες ψυχές που πέρασαν από αυτό τον κόσμο.....έχουμε περισσότερες ανέσεις ακόμα και από αυτές που είχαν βασιλιάδες!!..πατώντας μερικά κουμπιά...και χωρίς να χρειάζεται να επιβάλουμε τίποτα σε άλλες ψυχές...απλά τα έχουμε.
Πάντα θα υπάρχει μεγαλύτερο και μικρότερο από εκεί που βρισκόμαστε, έτσι είναι τα πράγματα. Oσα και να έχουμε, οτι και να είμαστε.
H σημαντικότερη ιδιοκτησία είναι η επιλογή του πώς νιώθουμε...
Yπάρχει τρόπος να απολάυσει κάποιος την ζωή του ακόμα και σε στρατόπεδο συγκεντρώσεως...είπε κάποιος.

ireneepi
02/09/2004, 21:25
Δυστυχως ουτε εγω τα εχω και γι'αυτο διαλεξα τον δρομο της προπονητριας για να βρισκομαι κοντα στο αθλημα που αγαπω τοσο,μιας και σαν αθλητρια στο επιπεδο που βρισκομαι δεν μπορω λογω ελλειψης μαρουλιου....(δρχ κοινως.)Και παλαιοτερα μπορουσα επειδη ειχα χορηγο.


Ομως πια δεν μπορω να κανω ουτε το ενα ουτε το αλλο....με λυπη μου σε αυτο το ζητημα δηλωνω οτι ειλικρινα ΛΥΠΑΜΑΙ που ειμαι ΕΛΛΗΝΙΔΑ..............

γιατι αυτο το κωλοκρατος δεν νοιαζεται για τπτ .Εχει γεμισει με καρεκλοκενταυρους.Γιατι ποιος θα θυμαται την Χαλκια αυριο μεθαυριο,τον Κακλαμανακη κλπ????
Αμα αυτα τα παιδια αμα δεν ειχαν χορηγους θα ειχαν παρει....μην πω..!!!!

Δυστυχως δεν την νοιαζει τπτ αυτην την κωλοχωρα.
Μονο φρουφρου και αρωματα ειναι οταν πεφτουν τα φωτα της δημοσιοτητας πανω της.Μολις ομως αυτα τα φωτα σβησουν ολα ξεχνιουντε.


Ειλικρινα λυπαμαι,λυπαμαι για ολα.





Πάντα θα υπάρχει μεγαλύτερο και μικρότερο από εκεί που βρισκόμαστε, έτσι είναι τα πράγματα. Oσα και να έχουμε, οτι και να είμαστε.

Φιλε μου συμφωνω αλλα δεν ειναι αδικια,τοση αδικια.????
Αλλοι να κανουν παππαδες και εσυ να δουλευεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ για να κανεις ενα σερβις.

Να αναγκαζεσαι να σπουδαζεις εκτος Αθηνων και να αναγκαζεσαι να κανεις 860μ την εβδομαδα επειδη πρεπει να δουλεψεις για να μπορεσεις να σπουδασεις.Γιατι αμα δεν το κανεις ξερεις οτι ολα θα τελειωσουν και δεν θα μπορεσεις να κανεις και πολλα στην ζωη σου.

Και ερωτω δεν ειναι ολα αυτα αδικια...?????

Μιλαμε εχω λιωσει στα ταξιδια και δεν εχω κανει τπτ.
Και βλεπω κατι συμφητητακια μου που τους δινονται καθε μηνα 400 ευρω ,ετσι για να την περασουν και κυκλοφορουν με bmw...
και εσυ τοσα χρονια εχεις κανει τοσα.Εχεις παρει ενα πτυχιο ,που λογω υγειας δεν μπορεις να εξασκησεις εκεινο το επαγγελμα.Και σπουδαζεις και κατι αλλο για να την βγαλεις αυριο μεθαυριο καθαρη....
και ομως....

εισαι παλι στα ιδια....δεν ειναι αδικια ρε γμτ μου....???


Γιατι
?????????????????/

A.I.
03/09/2004, 00:18
Simfono me osa eipes gia tin ellada...eimaste poli piso. Eimaste i xora pou exei tin megaliteri psalida ftoxon-plousion stin europi....kai polla alla...ta xeroume oloi...
Alloi kathontai mexri tin mia kai douleuoun giati prepei na ginei, kai alloi einai diakopes apo nisi se nisi me lefta ton gonion tous.
An skeftomaste tin adikia that skasoume, tha stenaxorithoume, tha maurisoume...anapofeukto men alla apo kapoia stigmi kai epeita (to sintomotero) prepei na skeftoume pos mporoume na kanoume kati gia na perasoume kala i na veltiosoume tin katastasi gyro mas...kai mono pou that arxisoume na skeftomaste thetika tha travixoume thetiki energeia...
Thelei pisti, kai kapoia stigmi thetika pragmata tha arxisoun na erxontai pros to meros mas...
...theories tha mou peis...
Isos autes oi theories na einai to mistiko mias kaliteris zois gia merikous...tha sou priteina na diavaseis to "7 pneumatikoi nomoi tis epityxias" tou deepak chopra, ligo proxorimeno me karma kai anatolikes philosophies alla grameno poli apla...an mi ti allo tha se kanei na nioseis kalitera...tora tha mou peis spoudazeis kai exeis mpouxtisei to diavasma alla auto einai kati diaforetiko

sniper
03/09/2004, 09:40
Ειρήνη,

έχοντας και εγώ μια μικρή εμπειρία από αγώνες και τα οργανωτικά ενός αγωνίσματος απλά θα σου πω ότι με τον ρομαντισμό και μόνο συνέχεια κλειστές πόρτες θα βλέπεις και τοίχους θα συναντάς.

Το μόνο που χρειάζεται είναι να βάλεις το κεφάλι κάτω και να προσπαθήσεις, εφόσον το θες, να συνεχίσεις αυτό που κάνεις και κάποια στιγμή κάποιος θα ενδειαφερθεί και για σένα, ΟΧΙ γιατί πιστεύει σε σένα αλλά επειδή θα βγάλει από σένα, χωρίς αυτό να πρέπει να σε κάνει να το σκεφτείς καθόλου. Εσύ θα κάνεις αυτό που θες και οι άλλοι το ίδιο.

Για να καταλάβεις, εγώ αλλάζω αγώνισμα και αν όλα πάνε καλά, μας βλέπω στο Πεκίνο το '08....

Λες; :wacko:

:wave2:

A.I.
03/09/2004, 18:20
Kοίτα Eιρήνη τι μου έστειλε ένας παντρεμένος φίλος σήμερα... :)

Ο Γιάννης κι η Μαίρη παντρεύτηκαν πρόσφατα από κεραυνοβόλο έρωτα κι είναι_ ακόμα μες τα σιρόπια . Όμως ο Γιάννης έχει αρχίσει να πεθυμάει και τις_ μπαρότσαρκες που έβγαινε με τους φίλους του. Οπότε ένα βράδυ λέει στη_ Mαίρη:

* Ξέρεις πιτσουνάκι μου, έλεγα να πήγαινα με το Νίκο και τον Κώστα_ για καμμιά μπύρα.

Κι η Μαίρη:

* Μπύρα θέλει το σπουργιτάκι μου; Ορίστε, διάλεξε ποια προτιμάς! κι_ ανοίγει το ψυγείο και νάσου μέσα καμμιά δεκαριά είδη μπύρες ελληνικές και_ ξένες.

* Ναι, αλλά βρε καρδουλίτσα μου,στο μπαρ με την μπύρα μας τρώμε και κάτι.

* Μεζεδάκι θέλει το σουτζουκάκι μου; Ορίστε, διάλεξε τι προτιμάς! και του παρουσιάζει ένα δίσκο γεμάτο μεζέδες να σου πέφτουνε τα σάλια, τι καπνιστά, τι σολωμούς, τι χαβιάρια, τι όλα τα είδη τυριών,τι τα καλύτερα είδη αλλαντικών......Κόκκαλο ο Γιάννης.

* Ναι, αλλά βρε γλυκουλίνι μου, στο μπαρ τη μπύρα την πίνουμε σε παγωμένα
ποτήρια!

* Παγωμένο ποτήρι θέλει το μελομακαρονάκι μου; Ορίστε, διάλεξε ποιό προτιμάς! κι ανοίγει την κατάψυξη και νάσου όλα τα είδη ποτηριών_ μπύρας παγωμένα!

* Ναι, αλλά βρε ζουζουνάκι μου στο μπαρ όταν πίνουμε τη μπύρα μας λέμε και
καμμιά βρωμοκουβέντα!

* Βρωμοκουβέντες θέλει το μπακλαβαδάκι μου; Πιες λοιπόν τη γαμημένη τη μπύρα σου, φάε τους γαμημένους μεζέδες σου και κόψε τις μαλακίες γιατί δεν πρόκειται να πας πουθενά. Το 'πιασες καριόλη;

Kαλό ΣK με πολύ γέλιο!...

ireneepi
04/09/2004, 20:37
Νικο,

Μακαρι φιλε μου να πανε ολα καλα,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πας Πεκινο και τοτε που θα εισαι εκει πριν αγωνιστεις να πεις οτι αυτο ολο το κανεις για ολους τους αθλητες που ειχαν την δυνατοτητα να βρισκονται εκει και "τα μεγαλα μεσα δεν τους βοηθησαν.."Να αφιερωσεις και αυτους ενα κομματι της προσπαθειας σου...
Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,ειλικρινα....!!!!!!!!





Α.Ι.
Εχεις δικιο και αυτο περι παντρεμενου ζευγαριου το ξερω ,καλο καλο.
Πολυ αδικια μας περιτριγυριζει......ειναι παρα πολλα τα συναισθηματα,πολυ ασχημα.

Καποτε δεν ξερω αν εφταιγε η ηλικια ,οι εμπειριες της ζωης ,οι μεχρι τοτε σφαλιαρες που ειχαμε φαει..αλλα καποτε σκεφτομασταν πιο θετικα,τωρα πια...
...τα περισσοτερα βλεποντας τα ρεαλιστικα τα σκεφτεσαι μαυρα η να το πω καλυτερα τα βλεπεις αρνητικα....

Και το χειροτερα τα βλεπουμε μπροστα μας.....380 ομηροι στην Ρωσια,παιδακια σκοτωνονται καθημερινα.Η απογνωση σε ολο της το μεγαλειο.γαμω την ζωη μου μεσα.....Να κατεβει ο Θεος που οι περισσοτεροι απο μας λεμε οτι υπαρχει και να ριξει ολη του την οργη να τα καψει ολα,να ξαναγινουν ολα απο την αρχη μηπως και πιασει η συνταγη.Γιατι εχουμε καταντησει να τρωμε ο ενας τον αλλον.............αλληλοσκοτωνομαστε γιατι μωρε?????Και καλα ολοι αυτοι που διακινουν τα νηματα,σκασιλα μου τι παθαινουνε αλλα ολα αυτα τα μικρα παιδια...χαρακτηριστικα θυμαμαι σημερα στις ειδησεις μια μητερα που εμαθε το παιδι της οτι το σκοτωσαν...

"Ηταν μολις 8χρονων ,γιατι Θεε μου,τι εφταιγε.....???"


και μετα απο ολα αυτα.......

δεν ξερω τι να πω,ενας ριγος με πιανει και παγωνουν ολα μπροστα μου....ας ευχηθουμε να ληξει αυτη η ιστορια με ζωντανους εστω αυτα τα αθωα αγγελουδια....

afrotwin
13/09/2004, 09:38
Δυστυχως αυτο μου εκοψε τα φτερα και εγω μη εχοντας την δυνατοτητα αγορας αποσυρθηκα απο την Ελλ.αποστολη.

Ενα ονειρο μου ελαβε τελος και οσο βλεπω τους αγωνες τοσο πιο πολυ πεφτω ψυχολογικα.Ειλικρινα παιδια τους σιχαθηκα τοσο πολυ που για τετοια θεμματα ντρεπομαι που ζω σε αυτην την χωρα.

ΑΛΛΑ δεν θα τους αφησω ετσι....σκοπευω στους επομενους Ολυμπιακους να βρω σπονσορα και να τους παρω τα σοβρακα....

Τπτ δεν εχω να πω ,ενα απλο λυπαμαι και καθε φορα που ακουω την λεξη Ολυμπιακους ενα δακρυ κυλα....

(ΥΓ Αν καποιος εχει στην υποληψη του τιποτα για σπονσορες ας μου στειλει ΠΜ,ευχαριστω) [/B][/QUOTE]

lipon afto pou me kani na xerome gia sena ine oti exo kani la8os stin krisi mou gia sena,telika afto to grezi stin zoi se ekane na pikra8is ke na ekfrasis mia olokliromeni apopsi ke mia kata8esi psixis na vgi apo mesa sou ke ta leo ego afta pou me osa egrafes kata kerous fenosoun na min emva8inis se tipota ke na exis mia psiloadiafori stasi gia ta dromena edo.
empasi periptosi skasila sou ala se pao ise poli cool ke entaksi atomo
oson afora to provlima sou prepi na to diaxorisis se dio skeli stin agapi sou gia to a8lima ke stin anagki sou gia vioporistikous logous mesa apo afto,xoris na ksero leptomeries nomizo oti den ise sigouri kata poso ine en8ousiasmos ke to kinigima enos onirou i enasxolisi sou me to a8lima i pragmatiki agapi gia afto ke anagki na siniparxis me afto.mpori na exis mperdepsi ton en8ousiasmou me tin agapi ke kalo ine na ta ksexorisis ke na katalavis ti simveni pragmatika.oli kseroume oti otan afisoume kati mas afini ke afto ke otan to 8imomaste mono otan 8eloume apla na to xrisimopioisoume tote mas ksernai etsi apla ke oxi mono stin diki sou periptosi ala se para poles periptosis pou kataligi se asxolia to pa8os mas me kati...
ipo aftes tis sin8ikes sigoura den sou analogouse kapio metalio ke min lipase pou den ixes tin dinatotita na xasis ena metalio me kameres na se provaloun ke afto giati ipirxan ala atoma opou i ipasia ine tropos zois tous ine enarmonismeni ke taftosimi me afto se apolito epipedo ke oxi se epipedo proponiti genikos ke aoristos,opote katalavenis oti exis prota esi aporipsi ton eafto sou me tin i tis apoxes sou ke tin elipsi kataksiosis meso tou mox8ou sou se afton ton tomea tis zois sou pou fantazese oti ise kaliteri ke oti exis dinatotites pou den tixan efkerias na apodix8oun.episis oso ke an exis dikio gia tous kareklokentavrous simera an ixes kani ka8e dinati prospa8ia ke isoun va8ia mesa se afto pou ana8ematizis simera den 8a milages etsi 8a isoun ke esi mia volemeni sto idios tis me tin simetoxi sou stous agones isos ke me to metalio sou ke 8a mirazes omorfa logia deksia ke aristera ke 8a evgnomonouses olous aftous tous kareklokentavrous ke min po ke ti alo mpori na ekanes....
opote se opia dipote periptosi ise apla afelis giati den kseris na peksis to pexnidi sosta ke exases ke i arxiki stoxi sou den apexoun poli apo tin poniria ke tin efkeriaki nootropia tou na apokomisis ofeli pros xarin goustou ke diaskedasis.
apo tin ali afti i nootropia ton kareklokentavron pou ksernai atoma pou me ifos ke toupe prospa8i na tous sinagonisti i na tous klonisi den ine kaki gia emas giati vlepoume ke tis pragmatikes dia8esis tou singkrinomenou mazi tous.
tespa gia na min se kourazo alo kouvente opos epomeni fora 8a tous dikso ego ke ala tetia den lene tipota sini8os atoma san ke esena to ksexnane i trone kana loukoumaki ke isixazoun...
pantos den xriazete epanastasi gia na ginis san ke aftous glosa ke gonata xriazese:rotflmao:
ke empasi periptosi sou efxome ka8e epitixia stous stoxous sou opioi ke na ine afti
ala an iparxi i ali8ini esi mesa sou sou leo oti ma8e na ise politis tis gis ke oxi tis eladas mono
an exis pragmatikous stoxous ke onira pote den xanonte
to psilo8elo i tora pou to ida to 8elo ine apetisis kakoma8imenon pedion ke kalitera na min pragmatopiounte pote anti8etos mia klotsia ston kolo ine poli kaliteri antimetopisi.
min stekese mprosta se ena empodio pou den mporis na perasis pigene meso alis odou
min elpizis se ena kalitero parel8on kane kenouria arxi tora
aa!!!! ke na min to ksexaso

olimpiakoi agones:rotflmao:

pantos se sinxero kata8eses apopsi ke asxolise me kati poli oreo ke poli endiaferon fantazome 8a exis apokomisi pola omorfa stixia stin epafi sou me afta ta toso sines8imatika zoa pragmatika se zilevo

ke min kles kapote 8a ginis ke esi sistima kareklokentavri ke diasimi 8a anadiksis ke esi tin xora mas me tous xorigous sou ke ta metalia sou:rotflmao:
8a mas kanis perifanous opos tosi aloi:rotflmao:
ke 8a minoume mono emis i oritzinal antidrastiki na se vrizoume mazi me tous alous kareklokentavrous pou 8a exis katanoisi ke 8a dikeologis pia :rotflmao:

ke emis 8a sta rixnoume ke esena
giati oti kanoume a8lima i oti dipote alo to kanoume giati to agapame ke ta metalia ke tin psonara ke tin kataksiosi
ta exoume

xesmena ke gramena sta @rx1d1@ mas
ke exi tixi stin zoi mas na er8oun kareklokentavri na mas entaksoun sto sistima tous ke na ekmetaleftoun tis ikanotites mas tazontas mas metalia ke kataksiosis ke piran apo ta tria to makritero:rotflmao:

oti kanoume to kanoume gia mas

ke min lipase pou den pires meros 8a er8i ke esena i mera sou pou 8a se xirokrotame stin tileorasi ama to 8es poli 8a gini
ti stenaxoriese vre xazo
:rotflmao: :rotflmao:

nimbus
13/09/2004, 14:09
H σημαντικότερη ιδιοκτησία είναι η επιλογή του πώς νιώθουμε...
[/B][/QUOTE]



ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕς ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ:winka:
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ:wave2:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

Υ.Γ. ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ...

Υ.Γ. Η ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΣΥΝΑΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ:confused:

ireneepi
13/09/2004, 21:21
Afro


Ειλικρινα με αυτα που εγραψες δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να
θυμωσω αντιστοιχα.

Γιατι ενω απο την μια λες σωστα πραγματα απο την αλλη
εχω την εντυπωση οτι με προσβαλλεις η για να το πω καλυτερα,περνεις φορα και λες πραγματα που στην ουσια δεν πιστευω οτι γνωριζεις

Τεσπαντων,οφειλω να σε
ευχαριστησω για τα καλα σου λογια
γιατι για τα αλλα καλυτερα να μην ανοιξουμε συζητηση,
γιατι δεν θα τελειωσουμε ποτε.

Να εισαι καλα παντως.

wolfman13
17/09/2004, 16:14
κοπελα μου ομορφη δεν εχεις να ανησηχεις για τιποτα γιατι ξερω ποσο δυνατη εισαι για να συνεχειση αυτο που κανεις και αν καποτε αισθανθεις οτι τα ποδια σου δεν σε κρατανε αλλο εγω θα ειμαι εκει τρηγυρω για να σηκωσω εγω το βαρος για σενα.να προσεχεις!!
με αγαπη και σεβασμο!!
θοδωρης