Σύνδεση

View Full Version : 0,01Euro/λεπτό ΟΤΕ + Vodafone = Ενδοσυνεννόηση!



Innersense
14/04/2007, 10:42
H Vodafone έχει ήδη ξεκινήσει διαφημιστική καμπάνια για την προσφορά της 0,01Euro/Λεπτό προς 2 επιλεγμένους αριθμούς Vodafone.

[ link (http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001020100&vars=0000000000) ]

Το ίδιο ισχύει και για την Cosmote που έχω την τύχη να έχω: 0,00016 Euro/sec! προς 2 επιλεγμένους αριθμούς Cosmote/What's Up. Δεν έχω δει διαφήμιση ακόμα αλλά το γράφει στο Site και το έχω ήδη ενεργοποιήσει με θαυματουργά αποτελέσματα! Η ενεργοποίηση γίνεται απλά με ένα μόνο μήνυμα και προσφέρεται δυνατότητα αλλαγής των προεπιλεγμένων αριθμών κάθε μήνα!

[ link (http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=L96_COSMOKAPTA_fullstory&breadcrumbTitle=BONUS&showInstructions=true&Title=Αποκλειστικές Υπηρεσίες COSMOKAPTA#0) ]

Μιλάμε για χρέωση 0,60 Euro/Ωρα!

Ελπίζω δε ότι γνωρίζετε ότι υπάρχει δυνατότητα δωρεάν φορητότητας του αριθμού σας (σε περίπτωση που δεν βρίσκεστε σε λογαριασμό με επιδότηση συσκευής κλπ) σε άλλη εταιρία.

Τα γράφω όλα αυτά γιατί το χρησιμοποιώ εδώ και 2 εβδομάδες και απ ότι έχω δει δεν το ξέρει πολύς κόσμος. Η χρέωση είναι τόσο γελοία που είναι κατάλληλη για... ενδοσυνεννόηση!

Επιτέλους κατά την προσωπική μου άποψη η εταιρίες κινητής τηλεφωνίας έκαναν κάτι για να γίνουν πραγματικά προσιτές προς τους καταναλωτές χωρίς δεσμεύσεις.

Ελπίζω το post αυτό να φανεί χρήσιμο σε κάποιους που δεν το γνώριζαν...

Nik0s
14/04/2007, 10:55
Μια διευκρίνηση όμως: Η προσφορά της Vodafone στην οποία αναφέρεσαι ισχύει για καρτοκινητά μόνο....

:rolleyes:

schumacher_
14/04/2007, 11:08
Και της Cosmote, μόνο για Cosmoκάρτα...

xampos
14/04/2007, 11:21
ρε παιδια εγω εχω τις κοσμοτε

to what s up οπου με 5 ευρω εχεις 600 λεπτα ομιλιας (10 ωρες ) σε καρτοκινητα cosmote.

μια χαρα ειναι.




απλα απαρετητα να μιλαμε με hands free :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Innersense
14/04/2007, 11:24
Νομίζω ότι αυτό φαίνεται ξεκάθαρα στα links που έχω δώσει.

Παράλειψη μου το ότι δεν το διευκρίνισα και στον τίτλο και έκανα edit αλλά δυστυχώς δεν διορθώνεται.

Παρόλα αυτά να διευκρινίσουμε ότι κινητό με COSMOKAPTA/Vodafone a la Carte μπορεί να καλέσει κινητό της ίδιας εταιρίας αντίστοιχα με αυτήν την χρέωση ακόμα και αν αυτός που θα λάβει την κλήση έχει σύνδεση.

Innersense
14/04/2007, 11:26
Bandit-akos η προσφορά στην οποία αναφέρεσαι δεν είναι μόνο για την κλήση καρτοκινητών What's Up σε καρτοκινητά What's Up; (Δεν ισχύει πχ να πάρεις COSMOKARTA)

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος...

Εννοείται ότι ΠΑΝΤΑ με hands-free γίνονται τα ψηστήρια!

perastikos
14/04/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από schumacher_
Και της Cosmote, μόνο για Cosmoκάρτα...

Ναι, η ενεργοποίηση ισχύει μόνο για cosmoκάρτα αλλά στους 2 αριθμούς προνομιακής χρέωσης μπορείς να βάλεις οποιονδήποτε αριθμό Cosmote (cosmoκάρτα/ WHAT'S UP/ συμβόλαιο). (Αντίστοιχα και στη Vodafone)
Αντίθετα στο Call them all 600 του WHAT'S UP, τα 600 ''δωρεάν'' λεπτά είναι μόνο προς WHAT'S UP αριθμούς.

---------

Καλές και χρυσές οι προσφορές και τα πακέτα αλλά καλό είναι να προσπαθούμε να μιλάμε ελάχιστα στο κινητό :wave2:

OzZzZzY
14/04/2007, 11:36
εγω δεν εχω κινητο γιατι εχουν ακτινοβολια :smokin: :smokin:

























:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

xampos
14/04/2007, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Bandit-akos η προσφορά στην οποία αναφέρεσαι δεν είναι μόνο για την κλήση καρτοκινητών What's Up σε καρτοκινητά What's Up; (Δεν ισχύει πχ να πάρεις COSMOKARTA)

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος...

Εννοείται ότι ΠΑΝΤΑ με hands-free γίνονται τα ψηστήρια!

δεν κανεις λαθος

σωστα

τελικα υσχυει μονο απο what s up se whats up

xampos
14/04/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
εγω δεν εχω κινητο γιατι εχουν ακτινοβολια :smokin: :smokin:
















ΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ


και οταν με το καλο περασεις θεσσαλονικη θα σε φτιαξω εγω πουλακι μου




























:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

OzZzZzY
14/04/2007, 14:04
θα μΕ κλασεις :smokin: