PDA

View Full Version : Σαν σήμερα 3 χρονια πριν..........



LINA
14/04/2007, 23:11
Ξεψυχησε διχως να προλαβω ... οσα κοκκινα κι αν περασα , οσο κι αν γκαριζα μεσα απ το κρανος, οσο κι στριγκλιζα στην Παναγια.... και εκ τοτε ο αγγελος μου δεν ειναι πια κοντα μου, ο πατερας του παιδιου μου πηγε ταξιδι χωρις γυρισμο...
Η ζωη εκ τοτε ειναι απαισια και αδικη , σκληρη και γεματη πονο. Κυριως ειναι μια απατη και αυτη και οι ανθρωποι. Καμια φορα ξεγελιεμαι και βλεπω χρωματα αλλα οπως ερχονται ετσι ξαναφευγουν και εκεινο το γκρι επανερχεται.
Ειχα τοτε γραψει "αυτο" (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=2422) και ετσι ειναι .....
Προσεχετε ολοι .... αυτους που εχετε στη ζωη σας , αυτους που αγαπατε , αλλα πανω απ 'ολα τους ιδιους σας τους εαυτους !!! δε χρειαζεται να κλεισουν αλλα σπιτια... δε χρειαζεται να υπαρξουν αλλα ορφανα οπως η Μαντω, κανενας δε προκειται ποτε να αντικαταστησει τον πατερα της !!!
Προσεχετε please...

Ασχημη νυχτα , εικονες , σκηνες πονου και αυριο το τρισαγιο.... μετα η εκταφη, δεν ξερω ποσο μπορω να αντεξω , αυτο που ξερω ειναι πως ο εφιαλτης δε θα τελειωσει ποτε και τα ονειρα δε θα πραγματοποιηθουν......

life sucks

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ας γυρναγα το χρονο πισω μονο... ας μπορουσα να σου πω ποσο Σ' αγαπω


84209

EVI
14/04/2007, 23:14
τα σεβη μου Λινα να εισαι καλα να τον θυμασαι οχι εκεινη την μερα αλλα ολες τις αλλες τις ομορφες και απο τις ομορφες να παιρνεις χαρα και οχι απο τις ασχημες στεναχωρια

zolotas
14/04/2007, 23:44
ειναι τραγικο .........για μια κακια στιγμη αλλαζει ολη η ζωη σου .Ειναι αδικο ,η ζωη ειναι μικρη και τα χρονια περνανε γρηγορα ,τουλαχιστον να ειναι οσο το δυνατον ευχαριστα .Κουραγιο και να χαιρεσαι την κουκλα

Vstrommer71
15/04/2007, 00:14
Eιναι λυπηρο να βλεπουμε να φευγουν απο κοντα μας οι ανθρωποι που αγαπαμε...
Αλλα ευτυχως υπαρχει η ελπιδα στα ματια των παιδιων μας...
Να εισαι δυνατη να θυμασαι,αλλα και να ελπιζεις...

johnpan
15/04/2007, 00:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
Ξεψυχησε διχως να προλαβω ... οσα κοκκινα κι αν περασα .............

Η επιτομή της αδικίας.. Να μην προλάβει να τον χαιρετήσει έστω.....
Πείτε μου τώρα ότι υπάρχει θεός....

Λυπάμαι πάρα πολύ Λίνα, καλή δύναμη τι να πω

theocris
15/04/2007, 00:41
Για άλλη μια φορά συλλυπητήρια και ζωή σε αυτούς που μένουν πίσω..Ότι και να σου γράψουμε είναι πολύ λίγο..Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις τόση δύναμη όση σου χρειάζεται...:sad:

rsp
15/04/2007, 01:04
Ολη μου την δυναμη να μπορουσα να σου δωσω...

Λινακι να χαμογελας που και που, οι αγγελοι ειναι κοντα μας...

zubitos
15/04/2007, 02:26
δεν υπάρχουν λόγια :sad: :sad: :sad:

κουράγιο μόνο και δύναμη.

Να είσαι καλά εσύ και το παιδί να τον θυμόσαστε. :sad:

vangelis 64
15/04/2007, 04:00
Κάνε κουράγιο Λιονταρίνα.Σφίξε την καρδιά και προχώρα.Θέλει πολλή ψυχή για να πάς μπροστά.Κι εσύ την έχεις!Έτσι δείχνει το βλέμμα σου στις φωτογραφίες από την Ολλανδία.
Οι πράξεις σου θα αποτυπωθούν στην κορούλα σου.Κάν'την κι αυτήν δυνατή και γενναία.Θα το χαιρόταν αυτό και ο Αλέξανδρος.
:wave2: :wave2:

OzZzZzY
15/04/2007, 11:01
Δωσε στην κορη σου ολη σου την αγαπη..την εχει πιο πολυ αναγκη τωρα..ο Αλεξανδρος ετσι μονο θα ναι ευτυχισμενος εκει που ειναι..να βλεπει πως ο καρπος του ερωτα σας μεγαλωνει και βρισκεται στα καλυτερα χερια..στα χερια που κ αυτος διαλεξε:winka: (ελπιζω να μην εχεις νυχια κ γδερνεις ομως ;) )

fantacid
15/04/2007, 11:12
κουραγιο λινακι!

:wave2:

GIXXERAKIAS
15/04/2007, 11:16
Δεν υπαρχουν λογια για καποιες στιγμες σαν και αυτην.Απλα το κουραγιο που αντλεις απο τους συγγενεις,φιλους και απο ολους εμας που γραφουμε και καταλαβαινουμε(σε ενα βαθμο)τι περναει καποιος που εχει χασει εναν δικο του ανθρωπο.Ελπιζω το κουραγιο που σου δινουν ολοι οσοι σε αγαπανε να ειναι υπεραρκετο για να μπορεσεις να συνεχισεις με αποδοση αγαπης και μπολικης στοργης για την μικρη σου(και του Αλεξανδρου) Μαντω.

Κουραγιο και παντα να θυμασαι κανεις δεν "πεθαινει" οταν τον θυμομαστε ειτε στις καλες ειτε στις κακες του στιγμες,περασε την αγαπη που εχεις για τον Αλεξανδρο και στην μικρη σας κορουλα μεσα απο τις φωτογραφιες και τις αναμνησεις σου,ετσι θα τον θυμαται και αυτη οταν μεγαλωσει.

Να εισια καλα και καλη δυναμη σου ευχομαι!

Υσ.Απ'οτι καταλαβαινω εχεις πολυ δυναμη μεσα σου και θα τα καταφερεις μια χαρα οπως και μεχρι σημερα.:winka: :wave2:

Dodok edessa
15/04/2007, 11:22
τι μου θύμησες τωρα ...:(
ήταν την μερα που εκαμνα αναζήτηση στο google στην λεξη μοτο και τυχαία άνοιξα την σελιδα του moto.gr.
Απλος επισκέπτης ,εντελως αρνητικός στα φορουμ και τσατ ....μα εντελώς ...ειπα να ριξω μια ματια στις αηδίες που γραφουνε καποιοι πισω απο την ανωνυμια τους ....

Η ματιά μου έμεινε σε αυτο που εσυ εγραφες.....με πονεσε τοσο πολυ .....μα τοσο πολυ ...δεν ξερω τι...ισως η μικρουλα που εχει πανω κατω την ηλικια της δικιας μου ..ισως ο τροπος που τα εγραφες ...ισως οτι τελικα ο πονος ειναι να τον μοιράζεσαι έστω και με κάποιον άγνωστο..

Αυτός καθαρα ηταν ο λογος που γραφτηκα στο φορουμ...μονο και μονο για να συλλυπηθώ αλλα ποτε δεν βρηκα την δυναμη να το κανω..το εχω αλλωστε εκμυστηρευθεί και σε ατομα πολυ δικα μου του φορουμ...στην ερώτηση τους πως γνώρισα το φορουμ.
.
Τα χρονια περασανε εμεινα στην παρεα του μοτο...και νομίζω οτι και εσυ βρηκες κάποιο κουράγιο για να συνεχίσεις.....

Αυτο λοιπον σου εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου μετα απο 3 χρονια που βρήκα το θάρρος...κουράγιο ,και την αδικια που έζησες εσυ και η μικρούλα να στην ξεπληρώσει ο Θεος στο δεκαπλάσιο !

VANDA
15/04/2007, 11:56
Πάντα δυνατή, Λίνα, "όπως σε ήξερε, όπως σε θαύμαζε"...

Θα τον έχεις πάντα κοντά σου, σε όλες αυτές τις εικόνες που γράφτηκαν ανεξίτηλα μέσα σου, στους ήχους, τις μυρωδιές και τα αγγίγματα που μοιραστήκατε, στα μάτια της κορούλας σας. Πράγματα ανεκτίμητα, μόνο δικά σας.

Ο,τι και να πει κανείς κανείς είναι πάρα πολύ λίγο... Ο πόνος είναι για αυτούς που μένουνε, το ίδιο όμως και η χαρά, καλό κουράγιο, κράτα τα όλα και προχώρα.

byron
15/04/2007, 12:02
:sad: Λυπάμαι πολύ...

Λίνα κουράγιο και για σένα και για την κούκλα σας.

LINA
15/04/2007, 16:39
Σας ευχαριστω πολυ ολους , να στε παντα καλα και να σεβεστε την καθε μερα της ζωης σας, δινετε αξια στην οικογενεια σας και απολαυστε οτι αγαπατε...

ειναι δυσκολο.... και σκληρο, η Μαντω ομως αξιζει να ζει μες τα χαμογελα ακομα και οταν δεν μπορω. επρεπε να χαμογελασω πολλες φορες σημερα για χαρη της....

γνωστοι αγνωστοι χαιρομαι που σας ξερω

DimChios
15/04/2007, 17:57
Από πόσο κοντά και πόσο "μέσα" σε μιά ίδια φάση σαν τη δική σου είμαι κι εγώ πλέον ρε σύ Λίνα! :sad:

Πόσο σε καταλαβαίνω γμτ... :sick:

Να είσαι καλά και να προσπαθείς για τη Μαντώ πάντα!

stratosZX10
15/04/2007, 18:43
θεε μου δωσε μου μια απαντηση για την ζωη μου...
θεε μου δωσε μου μια απαντηση για τα ονειρα μου....
θεε μου δωσε μου μια απαντηση για τις προσευχες μου....
θεε μου δωσε μου μια απαντηση για την υπαρξη μου....

αξιζει να συνεχισεις για να δινεις χαρα και ζωη στην κορη σου και να την
δεις μεγαλη γυναικα νυφη και μαμα....
κουραγιο....

Nikoskazer2000
15/04/2007, 18:49
"Κι αν φύγει τ' αλλο σου μισό,
μισός μένεις κι' εσυ..."

Λέει ενα γνωστό τραγούδι, αλλα...απ' την αλλη...

Έχεις τόσα πολλά μπροστά σου ακόμη! Έχεις ενα παιδί που σε βλέπει σα μάνα και σα πατέρα. Είσαι πολύ δυνατή για να το καταφέρνεις αυτό ακόμα και μετά οσα πέρασες.

Να ζείστε να τον θυμάστε Λίνα και πάντα θα 'ναι κοντά σας...:winka:

siraxanz
15/04/2007, 19:12
Αλί σ' αυτόν που έφυγε νωρίς......κρίμα μεγάλο:(
Δύναμη σε 'σενα εύχομαι...και πολύ κουράγιο.
Ζει μέσα απ' τη Μαντώ!
Είσαι τυχερή που την έχεις!
Να είστε και οι δυό σας καλά...να μην τον ξεχνάτε,
απ' το βλέμμα του φαίνετε ότι ήταν καλός.

kaps
15/04/2007, 21:41
:( :( :(

LINA
16/04/2007, 00:07
Στο σπίτι πάνω στο βουνό
ζει ένας άνθρωπος καλός
τον βλέπουν όλοι και γελάνε και λένε πως είναι τρελός
μα κάποτε καθώς περνούσα
από την πόρτα του μπροστά
τον άκουσα πως τραγουδούσε δυνατά

Το ξέρω θα ‘ρθεις μια μέρα να με ξαναδείς

Δε χρειάστηκε να το σκεφτώ
πως ο καημένος ο τρελός
πονούσε για κάποια γυναίκα
γι' αυτό και ζούσε μοναχός

κι αν είναι τώρα γερασμένος
κι αν είν' τα μάτια του θολά
με λίγη δύναμη που έχει τραγουδά

Το ξέρω θα ‘ρθεις μια μέρα να με ξαναδείς


αφιερωμενο...

airamhag
16/04/2007, 19:59
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...




Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS

Κουραγιο και παντα να θυμασαι κανεις δεν "πεθαινει" οταν τον θυμομαστε ειτε στις καλες ειτε στις κακες του στιγμες,περασε την αγαπη που εχεις για τον Αλεξανδρο και στην μικρη σας κορουλα μεσα απο τις φωτογραφιες και τις αναμνησεις σου,ετσι θα τον θυμαται και αυτη οταν μεγαλωσει.

Να εισια καλα και καλη δυναμη σου ευχομαι!



ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΟΣΟ ΚΟΙΝΕΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ..
ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ...Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙ...ΚΑΠΟΙΕς ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΛΑΦΡΩΝΕΙ.
ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΤΟ ΘΕΟ...( Κ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ )




Π Ο Τ Ε Ξ Α Ν Α ! ! !

loukasfilm
16/04/2007, 20:39
Είναι πάντα μαζί σας. Κουράγιο.

evvou
17/04/2007, 01:35
κουραγιο Λινακι...για τη Μαντω...
τα λογια ειναι φτωχα σε κατι στιγμες σαν και αυτη. :(

να ξερεις παντως πως εισαι ηρωιδα..μεσα στον πονο και στην οργη σου εξακολουθεις να εισαι γλυκια, χαμογελαστη και δυνατη :)

να παιρνεις κουραγιο και χαμογελα απο το πλασμα που εχεις φερει στον κοσμο...και να θυμασαι τον Αλεξανδρο με χαμογελο και αγαπη :)

lampros_fazer
17/04/2007, 01:49
Δεν μπορώ να γράψω..κοιτάζω τα ματάκια της κ δεν μπορώ..Τι να πω..Ένα ακόμα 'κουράγιο' δεν είναι αρκετό..

makis206
17/04/2007, 07:50
Σε γνώρισα μέσα απ'αυτό το φόρουμ και είπαμε πολύ λίγα από κοντά, ειλικρινά όμως έχεις καταφέρει να μου φανερώσεις τη δύναμη που βρίσκεται μέσα στην ψυχή σου, δύναμη που στίβει την πέτρα και είναι ικανή να σε κάνει ν'αντέξεις στα δύσκολα αλλά και να γευτείς τα όμορφα..

Η Μαντώ είναι πολύ τυχερή που έχει εσένα για μητέρα, συνέχισε ν'αντλείς απ'τη δύναμη που υπάρχει μέσα σου και γεύσου τη ζωή με την κοριτσάρα σου, να είστε καλά και να χαμογελάτε έχοντας πάντα στο μυαλό σας τον Αλέξανδρο που είμαι σίγουρος πως σας καμαρώνει από ψηλά υπερήφανος..:)

LINA
17/04/2007, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σε γνώρισα μέσα απ'αυτό το φόρουμ και είπαμε πολύ λίγα από κοντά, ειλικρινά όμως έχεις καταφέρει να μου φανερώσεις τη δύναμη που βρίσκεται μέσα στην ψυχή σου, δύναμη που στίβει την πέτρα και είναι ικανή να σε κάνει ν'αντέξεις στα δύσκολα αλλά και να γευτείς τα όμορφα..

Η Μαντώ είναι πολύ τυχερή που έχει εσένα για μητέρα, συνέχισε ν'αντλείς απ'τη δύναμη που υπάρχει μέσα σου και γεύσου τη ζωή με την κοριτσάρα σου, να είστε καλά και να χαμογελάτε έχοντας πάντα στο μυαλό σας τον Αλέξανδρο που είμαι σίγουρος πως σας καμαρώνει από ψηλά υπερήφανος..:)


μακαρι να με καμαρωνει οπου κι αν βρισκεται, ευχαριστω που με καμαρωνετε και σεις με τον τροπο σας, η ζωη ειναι σκληρη γι αυτο να σεβεστε και να εκτιματε τον εαυτο σας καθε μερα

την εκτιμουσα και πριν .... τωρα την εκτιμαω ακομα περισσοτερο !!! και δεν ειναι αναγκη να σε βρει το κακο για να την εκτιμησεις !!!

φατε την με το κουταλι ...

o_gavros
19/04/2007, 13:42
Δεν χρειαζεται να σε ξέρω για να πονέσω με τον πόνο σου.
και πραγματικά πόνεσα...
Καλή δύναμη και ότι καλύτερο για σένα και το κοριτσάκι σας!
δεν ξέρω αν όσοι φεύγουν μας βλέπουν απο ψηλά,αλλά τουλάχιστον να κάνουμε ότι μπορούμε να τους ευχαριστούμε.
Καλή δύναμη απο καρδιάς!

zephyr1
19/04/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros

δεν ξέρω αν όσοι φεύγουν μας βλέπουν απο ψηλά

Μας βλεπουν και μας προσεχουν.:smilea:

Λινα να σε καλα και να αντιμετωπιζεις της δυσκολιες της ζωης παντα με δυναμη.

Ταξιδευτής
19/04/2007, 14:47
Λινακι μου, καποιοι ανθρωποι γεννιουνται μαχητες και εσυ εισαι απο αυτους! Εχεις τη δυναμη μεσα σου να σταθεις ψηλα και ξερες οτι εισαι Αστερι λαμπερο...

Τα λογια καμια φορα ειναι μια μπουρδα και μιση, αλλα πισω απο αυτα ξερεις οτι κρυβεται η αγαπη ΟΛΩΝ μας! Δεν θα εισαι ποτε πια μονη.... :wave2:

LINA
19/04/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
............................ Δεν θα εισαι ποτε πια μονη.... :wave2:


και αυτο ειναι το ΠΙΟ σημαντικο.... !!! σας ευχαριστω :wave2:

DIT
19/04/2007, 23:57
lina....

ειναι με παρέα εκεί ψηλά...

με τον μάγο...

κουράγιο σας

menos
22/04/2007, 16:03
Lina, ακομη ενας γνωστος,αγνωστος δακρυσε αλλη μια φορα για τον χαμο ενος υπεροχου συζυγου και πατερα. Τα πιο θερμα και γεματα απο δακρυ συλληπητηρια μου. Σε παρακαλω ομως απο καρδιας... (οπως και τους υπολοιπους). Ας μην τα βαζουμε με τον Θεο. Εχασε και Αυτος καποιον απο τα καρφια μας. Ας σωπασουν επιτελους οι φωνες και οι καταρες. Δεν τον εχασες μονο εσυ.Ολοι τον χασαμε...............Ακομη και εμεις που δεν προλαβαμε να τον γνωρισουμε:sad: Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ....

Tropeas
22/04/2007, 16:30
μην συγκρίνεις ποτέ κάτι του παρόντος με κάτι του παρελθόντος...
είναι άδικο για το παρόν... και κρίμα για το παρελθόν...
ας θυμόμαστε καθημερινά τους ανθρώπους αυτούς που χάσαμε χάνουμε και θα συνεχίσουμε να χάνουμε,
δεν μπορούμε να γυρίσουμε τον χρόνο πίσω, αλλά ας θυμόμαστε και ας βιώνουμε κάθε φορά μια στιγμή "μαζί τους"...

LINA
25/04/2007, 19:09
εκταφη = δευτερη κηδεια = πονος = again:sad:

DimChios
25/04/2007, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
εκταφη = δευτερη κηδεια = πονος = again:sad:



:a35: :sad:

bartlal
25/04/2007, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
εκταφη = δευτερη κηδεια = πονος = again:sad:


:(


:sad:


85936

evvou
25/04/2007, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
εκταφη = δευτερη κηδεια = πονος = again:sad:

:a7: :a7: αχ βρε κοριτσακι... :a7: :a7:


85937

gregorgeous89
28/04/2007, 23:10
Lina, ακομη ενας γνωστος,αγνωστος δακρυσε αλλη μια φορα για τον χαμο ενος υπεροχου συζυγου και πατερα. Τα πιο θερμα και γεματα απο δακρυ συλληπητηρια μου. Σε παρακαλω ομως απο καρδιας... (οπως και τους υπολοιπους). Ας μην τα βαζουμε με τον Θεο. Εχασε και Αυτος καποιον απο τα καρφια μας. Ας σωπασουν επιτελους οι φωνες και οι καταρες. Δεν τον εχασες μονο εσυ.Ολοι τον χασαμε...............Ακομη και εμεις που δεν προλαβαμε να τον γνωρισουμε Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ....
++++10000000000000000000000
Αυτός που μπορεί να μας βοηθήσει είναι περισσότερο είναι αυτός που συνήθως κατηγορούμε όταν τραγικά πράγματα συμβαίνουν !
Και αν σου έλεγα ότι ίσως αυτός πονάει περισσότερο από εμάς? Ότι δεν παίρνει ζωές αλλά φέρνει?
Θα προσεύχομαι Αυτός να απαλύνει τον πόνο σου και να ξέρεις ότι εδώ δεν τελειώνουν όλα!
Αυτά από έναν πρώην αθεϊστή.
Καλή δύναμη Λίνα .

νυχτερινος
04/05/2007, 22:54
Δυστυχως κανεις/καμια δε μπορει να καταλαβει αυτο που βιωνεις......μονο καποια που εχασε το συντροφο της και εχει στην αγκαλια της ενα μωρο.Αναμεσα σε αυτους που αγνοουν τον πονο σου ειμαι και εγω.Δεν ξερω τι παιρνας,τι νιωθεις,τι αισθανεσαι.........Ουτε τι μπορει να εχει μεσα η ψυχη της κοπελας του μικρου αδελφου μου,που 'εφυγε' και την αφησε με ενα μωρο.Δεν μπορω να μπω στη θεση της.Η καρδια μου εχει μαυρισει,πονω,στεναχωριεμαι αλλα ειναι αδυνατο να καταλαβω τι εχεις μεσα σου εσυ και εκεινη.Μπορει να εχασα τον αδελφο μου, να ψαχνω στους δρομους τη μορφη του,να μονολογω,να σκεφτομαι μονος,αλλα ποτε δε θα κατανοησω αυτο που αισθανεστε............Δε ξερω τι να σου πω......ολες οι ευχες σε τετοιες στιγμες μου φαινονται ανοητες και τα λογια ανουσια.Αν ημουν κοντα σου θα σε αγκαλιαζα.



Ενας βρωμερος μηχανοβιος................

melenia
05/05/2007, 00:58
μέσα απ'αυτά που μας είπες ίσως στον καθένα ξεχωριστά θύμησες
κάτι δικό του ...ίσως και τίποτα ...απλά κάποια δάκρυα για το άδικο...
κι αυτό είναι που μας κάνει ανθρώπους με την παραγματική σημασία
που θα έπρεπε να έχει αυτή η λέξη......πιστεύω τα λιγα δάκρυα όλων
εμάς να γλυκαίνουν την καρδιά σου για να κρατάς το χαμόγελό σου ...
και πάνω απ'όλα να είσαι δίπλα σε αυτό το πλασματάκι...να είσαι μάνα...!!!
αυτό είναι το μεγαλείο σου......

nimbus
05/05/2007, 11:41
κουράγιο Λίνα μου...
να είσαι καλά εσύ , το παιδί σου κι όσοι αγαπάς και να τον θυμάστε...

LINA
06/05/2007, 11:24
σας ευχαριστω πραγματικα ολους απ τα βαθη της ψυχης μου , και σας ευχομαι να χετε παντα ζεστη καρδια !!!

motokelly
01/06/2007, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
σας ευχαριστω πραγματικα ολους απ τα βαθη της ψυχης μου , και σας ευχομαι να χετε παντα ζεστη καρδια !!!

ΛΙΝΑ καλημερα..μπηκα τυχαια σε αυτο και το διαβασα...

μπορω να σου πω οτι πονεσα πολυ που το ειδα... το μονο που θελω να σου πω ειναι να κανεις κουραγιο και να εχεις δυναμη για το κοριτσι σας και οχι μονο αλλα και για εσενα...
να χαμογελας οσο μπορεις περισσοτερο και να εισαι γερη να τον θυμασαι παντα...
οι απωλειες μερικες φορες μας κανουν πιο σκληρους(ειδικα οταν προκειται για τοσο μεγαλες απωλειες)ευχομαι να μπορεσεις να δημιουργησεις παλι τη ζωη σου και να δεις γυρω σου ολα τα πραγματα να ανθιζουν και να γεννιουνται απο τη σταχτη......μπορω να γραψω πολλα,σελιδες και σελιδες αλλα πραγματικα νοιω8ω οτι ο,τι και να πω ειναι πολυ λιγο ρε συ..