PDA

View Full Version : Συζητήσεις στις οποίες είστε συνδρομητές



javaneze
15/04/2007, 13:26
Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει αυτη η επιλογη που εχουμε στα προσωπικες ρυθμισεις μας ο καθενας;
Πως συνδραμουμε σε καποιο thread?

Εν πασει περιπτωση, υπαρχει καποιος τροπος/λινκ να βλεπουμε αν υπαρχουν νεες απαντησεις στα θεματα που εχουμε συμμετασχει, οπου αυτος ειναι ο σκοπος αυτης της λειτουργιας με τις συνδρομες;

Ή ο μονος τροπος ειναι να ανοιγουμε καθε υποκατηγορια ξεχωριστα και να θυμομαστε τους τιτλους των τοπικ που συμμετειχαμε για να τσεκαρουμε αν εχουν νεες απαντησεις;

Στο f.a.q. του φορουμ δεν βρηκα κατι σχετικο.
A, και ΔΕΝ θελω να ειδοποιουμαι με email. Tην εχω βρει αυτη την επιλογη αλλα την εχω απενεργοποιημενη γιατι δεν τσεκαρω σχεδον ποτε το email μου .... για κατι μεσα στο φορουμ αναφερομαι ...

Ευχαριστω. :beer: :wave2:

fantacid
15/04/2007, 13:34
καθε φορα που απαντας σε ενα θρεντ, θεωρησαι "συνδρομητης" κ ειναι υπο παρακολουθηση!

δεν ειναι απαραιτητο να απαντησεις για να εχεις μια συζητηση υπο παρακολουθηση, αρκει να το ζητησεις!

κατω απο τις απαντησεις εχει τρεις επιλογες

[ Προβολή Εκτυπώσιμης Έκδοσης | Στείλε Email αυτή τη σελίδα | Εγγραφείτε σε αυτή τη συζήτηση]


κλικαρε στο [Εγγραφείτε σε αυτή τη συζήτηση]

για να δεις τις συνδρομες σου τσεκαρε το π.δ. μελους (http://www.moto.gr/forums/usercp.php?s=)

:wave2:

javaneze
15/04/2007, 14:07
Thanx για το tip με τις 3 επιλογες. :winka:
Αυτο δουλεψε. Κλικαροντας το σε αυτο το τοπικ, μου το εμφανησε στο π.δ.μελους:beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
καθε φορα που απαντας σε ενα θρεντ, θεωρησαι "συνδρομητης" κ ειναι υπο παρακολουθηση!
:wave2:
Αυτο σε μενα δεν παιζει ρε γμτ .... υπαρχει καποια επιλογη στο π.δ.μελους για να μπει σε αυτοματη λειτουργια; Μονιμως στο π.δ.μελους μου εμφανιζει οτι δεν υπαρχουν νεες απαντησεις στις συζητησεις πλην απο αυτη που μολις σου ειπα οτι εκανα με το λινκ " Εγγραφείτε σε αυτή τη συζήτηση" .... :(

fantacid
15/04/2007, 14:26
για να ενεργοποιηθει η συνδρομη σου στη συζητηση με την απαντηση σου θα πρεπει να εχεις ενεργοποιημένη την επιλογη για ειδοποίηση μεσω ιμειλ!

σε μενα ετσι δουλευει (ΜΟΝΟ!), σε καποιους αλλους δουλευει κανονικα (δλδ χωρις να ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη για ειδοποιηση μεσω ιμειλ)

σαν μπαγκ μοιαζει αλλα πες μου ποιος το φτιαχνει?