PDA

View Full Version : Με τις μπλούζες τί γίνεται;



project.breeze
15/04/2007, 19:56
Παιδιά τί γίνεται με την παραγγελία που έγινε πριν κάμποσο καιρό με τις μπλούζες;Ρωτάω επειδή φοβάμαι μήπως μου ήρθε κανένα δέμα στην πολυκατοικία και μου το πήρανε,έχουμε πολλούς περίεργους εδώ...Ευχαριστώ εκ των προτέρων

fantacid
15/04/2007, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Παιδιά τί γίνεται με την παραγγελία που έγινε πριν κάμποσο καιρό με τις μπλούζες;Ρωτάω επειδή φοβάμαι μήπως μου ήρθε κανένα δέμα στην πολυκατοικία και μου το πήρανε,έχουμε πολλούς περίεργους εδώ...Ευχαριστώ εκ των προτέρων



τι???????:eek: :eek:

:confused: :confused:

OzZzZzY
15/04/2007, 20:03
συμφωνω με τον προλαλησαντα :confused:

sniper
15/04/2007, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Παιδιά τί γίνεται με την παραγγελία που έγινε πριν κάμποσο καιρό με τις μπλούζες;Ρωτάω επειδή φοβάμαι μήπως μου ήρθε κανένα δέμα στην πολυκατοικία και μου το πήρανε,έχουμε πολλούς περίεργους εδώ...Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ρε φιλαράκι εσένα πρέπει να σε είχανε σε cryogenic prison..... έχει περάσει πάνω από ένας χρόνος από τότε....... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ο SF είχε την διοικητική μέριμνα επι του συγκεκριμένου θέματος. Ρώτα αυτόν

OzZzZzY
15/04/2007, 20:17
prison ή preson?
πριζον ή πρεζον?

sniper
15/04/2007, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
prison ή preson?
πριζον ή πρεζον?

Ρε OzZzZzY έλεος πια.....

κάποιες φορές η "πλάκα" σου προσβάλλει κόσμο! :nono:

gcrook
15/04/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
έχει περάσει πάνω από ένας χρόνος από τότε....... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ο SF είχε την διοικητική μέριμνα επι του συγκεκριμένου θέματος.

Καλα τωρα που μπηκε και το Alzheimer Express να μας ενημερωσει....:rotflmao: :rotflmao:
Ρε χαλια δεν λεει για αυτο αλλα για ενα τοπικ του τροπεα, που εχει μαλλον ψοφησει εδω και κανα τριμηνο, για δευτερο "γυρο" παραγγελιων.

Βασικα οποιος θελει μπλουζακια θα απευθυνθει στο συγκεκριμενο καταστημα στην Θεμιστοκλεους
που ειχε αναλαβει την τοτε παραγγελια.

Και φυσικα θα ΠΛΕΡΩΚΕΙ θα τα σκασει θα ξηλωθει πειτε το οπως θελετε.

OzZzZzY
16/04/2007, 13:43
:sad:
sorry