PDA

View Full Version : μια βολτα ρε αδερφε



Spazz
24/08/2004, 16:04
λοιπον χθες ειχα βγει με το μηχανακι για μια βολτιτσα.ο δρομος με εβγαλε κοντα στο βασιλοπουλο στο ψυχικο(επι της κηφισιας που ειναι).χαλανδρι μενω οποτε περναω κατω απο την υπογεια διαβαση κανοντας κωλους και μαλακιες γιατι και γλυστραει και ακουγεται γα**σε τα εκει μεσα.ανεβαινω την ανηφοριτσα με ψιλοσουζακι και στην εξοδο στην ακρη περιμενε ενας αστυνομικος (αυτοι με το στρατιωτικο παντελονι το μπλε) καθισμενος πλαγια σε μια diversion(αν προσεξα καλα).μου κανει νοημα με το χερι να σταματησω κι εγω τον χαιρεταω και την κοπαναω.(δεν εχω την πινακιδα πανω γι αυτο και εχω ηδη δικαστηριο)

μπορει αυτος να με τρεξει???(δεν ηταν ζητας)
κι ας πουμε οτι με κυνηγαει........τι θα κανει?θα με πεταξει κατω?πως θα με σταματησει??θα με πυροβολησει?(οχι δυσκολο για εναν καυλωμενο μπατσο με ενα γκανι)

κι αν σε πιασει ποιες ειναι οι επιπτωσεις?(να δουμε αν αξιζει τον κοπο).......εκτος απο τις σφαλιαρες.....

melsaltas
24/08/2004, 16:17
ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ, ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ?

Spazz
24/08/2004, 16:27
χααχαχα μπα μαλλον με εγραψε στα φρυδια του!

wild_cat/anima
24/08/2004, 17:32
re prosexe!!!!!!!!

kosdros
24/08/2004, 19:14
μήπως και σε κυνηγήσει πέσε πάνω του! Μετά δεν θα μπορεί να σε κυνηγήσει σίγουρα.:bawl:

idi
24/08/2004, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
μήπως και σε κυνηγήσει πέσε πάνω του! Μετά δεν θα μπορεί να σε κυνηγήσει σίγουρα.:bawl:

αααααααααυτος εισαι!!

και μετα το μηχανακι σου θα γινει σαν του Τσεκου:lol: :lol: :lol: :lol: