PDA

View Full Version : Γ&^$ τις βίδες τους...



Stergios69
24/08/2004, 18:56
Λοιπόν, για λόγους που δεν είναι του παρόντος, η μία βίδα από το αριστερό μαρσπιέ του άφρικα έσπασε και η μισή έμεινε μέσα στο σπείρωμα.
Πάω στο μηχανουργείο και αφού μου σπάνε τα αρχ%%^ επί μισή ώρα ότι δεν προλαβαίνουν και έχουν πολύ δουλειά, μέσα σε 5 λεπτά βγάζουν το κομμάτι....
Το πρόβλημα αρχίζει τώρα, που πρέπει να βρω ίδια βίδα, με εγγλέζικο σπείρωμα και μάλιστα ανοξείδωτη...
Τα μαγαζιά στη Βέροια δεν έχουν, στην Σαλονίκη δεν έχω ψάξει ακόμα. Το μηχανάκι με μία βίδα δεν οδηγιέται μια και το σταντ δεν δουλεύει σωστά. Βρήκα μία μαύρη αλλά άμα σΓκουριάσει τι γίνεται;
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;;;
Έχει κανείς καμιά βίδα που να του περισεύει;
Ξέρει κανείς καμιά καλή άκρη με τέτοιου είδους βίδες;
Στον Σαρακάκη ντρέπομαι να ρωτήσω...

afrotwin
25/08/2004, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Λοιπόν, για λόγους που δεν είναι του παρόντος, η μία βίδα από το αριστερό μαρσπιέ του άφρικα έσπασε και η μισή έμεινε μέσα στο σπείρωμα.
Πάω στο μηχανουργείο και αφού μου σπάνε τα αρχ%%^ επί μισή ώρα ότι δεν προλαβαίνουν και έχουν πολύ δουλειά, μέσα σε 5 λεπτά βγάζουν το κομμάτι....
Το πρόβλημα αρχίζει τώρα, που πρέπει να βρω ίδια βίδα, με εγγλέζικο σπείρωμα και μάλιστα ανοξείδωτη...
Τα μαγαζιά στη Βέροια δεν έχουν, στην Σαλονίκη δεν έχω ψάξει ακόμα. Το μηχανάκι με μία βίδα δεν οδηγιέται μια και το σταντ δεν δουλεύει σωστά. Βρήκα μία μαύρη αλλά άμα σΓκουριάσει τι γίνεται;
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;;;
Έχει κανείς καμιά βίδα που να του περισεύει;
Ξέρει κανείς καμιά καλή άκρη με τέτοιου είδους βίδες;
Στον Σαρακάκη ντρέπομαι να ρωτήσω...

giati ntrepese na rotisis ston sarakaki?
:rotflmao: :rotflmao:
sto vivlio eksartimaton i vida pou 8es iparxi os eksartima exi kodiko timi ke pouliete ston opiodipote katanaloti
ke me xara tous 8a stin poulisoun an tin exoun ke as kani 50 lepta giati 8a ise enas ikanopioimenos pelatis as poume ke afto mpori na tou efxaristi ke gia na leme ta pragmata opos exoun ine ipoxreomeno na stin poulisoun gia afto iparxoun
ke ama ine ftini ke es8anese asxima plirose to timologio ton 50 lepton i 2 euro poso kani... ke astous ke 50 euro mpermpouar
:rotflmao: :rotflmao:
na min es8anese asxima:lol: