PDA

View Full Version : Καμμιά ιδέα;



dgritis
23/04/2007, 16:04
Νεοκλής εδώ και καλως σας βρήκα..

Εδώ και μια δεκαετία συμβιώνω με ένα bandit 400. Ήρθε η στιγμή όμως να αποκτήσω ένα ολοκαινούριο μηχανάκι... Τι να το κάνω το suzuκάκι αφού και η κατάσταση που βρίσκεται δεν είναι και η καλύτερη; Μεταχειρισμένο το είχα πάρει και στα μάτια μου τότε πίστευα ότι σε τιμή ευκαιρείας είχα βρει την μοτοσυκλετάρα! Σκέφτομαι για απόσυρση αλλά δεν ξέρω τι παίζει.. Ρώτησα και μου είπαν ότι ισχύει για μοντέλα προ ‘92.. Υπάρχει τρόπος να το αποσύρω ή ξέρετε κάποιον που να θέλει να το αγοράσει...;

Τι να το κάμνω βρε παλουκάρια...;

afrotwin
23/04/2007, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
Νεοκλής εδώ και καλως σας βρήκα..

Εδώ και μια δεκαετία συμβιώνω με ένα bandit 400. Ήρθε η στιγμή όμως να αποκτήσω ένα ολοκαινούριο μηχανάκι... Τι να το κάνω το suzuκάκι αφού και η κατάσταση που βρίσκεται δεν είναι και η καλύτερη; Μεταχειρισμένο το είχα πάρει και στα μάτια μου τότε πίστευα ότι σε τιμή ευκαιρείας είχα βρει την μοτοσυκλετάρα! Σκέφτομαι για απόσυρση αλλά δεν ξέρω τι παίζει.. Ρώτησα και μου είπαν ότι ισχύει για μοντέλα προ ‘92.. Υπάρχει τρόπος να το αποσύρω ή ξέρετε κάποιον που να θέλει να το αγοράσει...;

Τι να το κάμνω βρε παλουκάρια...;

den kseris tin palia parimia pou leei vafto mple ke rixto sto gialo....
:rotflmao: :rotflmao:

ante parata mas re file pou emesos plin safos mas poulas tis saxlamara sou...
peta to

sviste to post re...:lol: :lol:

sniper
23/04/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
Νεοκλής εδώ και καλως σας βρήκα..

Εδώ και μια δεκαετία συμβιώνω με ένα bandit 400. Ήρθε η στιγμή όμως να αποκτήσω ένα ολοκαινούριο μηχανάκι... Τι να το κάνω το suzuκάκι αφού και η κατάσταση που βρίσκεται δεν είναι και η καλύτερη; Μεταχειρισμένο το είχα πάρει και στα μάτια μου τότε πίστευα ότι σε τιμή ευκαιρείας είχα βρει την μοτοσυκλετάρα! Σκέφτομαι για απόσυρση αλλά δεν ξέρω τι παίζει.. Ρώτησα και μου είπαν ότι ισχύει για μοντέλα προ ‘92.. Υπάρχει τρόπος να το αποσύρω ή ξέρετε κάποιον που να θέλει να το αγοράσει...;

Τι να το κάμνω βρε παλουκάρια...;

Κανονικά μπορείς να το αποσυρεις

δες στο Site του Υπ. Μεταφορών περισσότερα

afrotwin
23/04/2007, 16:26
na re pedia erxi arxisi ke mou sikonete ke den ksero ti na kano
mipos kserete kati na to pidiso telos panton?
ti na kano re pedia afou exi tin tasi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ke epi tin efkeria polite ksilosompa sapia
:rotflmao: :rotflmao:

Nostra
23/04/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
Νεοκλής εδώ και καλως σας βρήκα..

Εδώ και μια δεκαετία συμβιώνω με ένα bandit 400. Ήρθε η στιγμή όμως να αποκτήσω ένα ολοκαινούριο μηχανάκι... Τι να το κάνω το suzuκάκι αφού και η κατάσταση που βρίσκεται δεν είναι και η καλύτερη; Μεταχειρισμένο το είχα πάρει και στα μάτια μου τότε πίστευα ότι σε τιμή ευκαιρείας είχα βρει την μοτοσυκλετάρα! Σκέφτομαι για απόσυρση αλλά δεν ξέρω τι παίζει.. Ρώτησα και μου είπαν ότι ισχύει για μοντέλα προ ‘92.. Υπάρχει τρόπος να το αποσύρω ή ξέρετε κάποιον που να θέλει να το αγοράσει...;

Τι να το κάμνω βρε παλουκάρια...;

καλώς ήρθες...



περιηγήσου λίγο στο φόρουμ, διάβασε μερικά threads, κατάλαβε πως λειτουργεί λίγο...

αν θες να πουλήσεις βάλε αγγελία, χρησιμοποίησε την εύρεση για πληροφορίες για την απόσυρση...


:wave2: :wave2: :wave2:

Α!

και μη δίνεις ιδιαίτερη σημασία στον afrotwin... είναι ένας από τους γέρους του Μuppet show και τον κρατάμε εδώ μέχρι να μάθει να γράφει ελληνικά και να τον στείλουμε στο διάστημα με τα...

PIiiiiiiGS in Spaaaaace.... ως αντιπρόσωπο του ελληνικού πολιτισμού στο μάτι της θαντέρα...


:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
23/04/2007, 16:30
καλως μας ηρθες :beer: :beer: :beer: :beer:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ρε αφρο σταματα να τρομαζεις τους νεους :rotflmao: :rotflmao:

dgritis
23/04/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
den kseris tin palia parimia pou leei vafto mple ke rixto sto gialo....
:rotflmao: :rotflmao:
sviste to post re...:lol: :lol:

Μόνο που εκτός από το μπλε, ξέχασες και το κόκινο... Έτσι δεν βάφουνε τις βάρκες;

afrotwin
23/04/2007, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
Μόνο που εκτός από το μπλε, ξέχασες και το κόκινο... Έτσι δεν βάφουνε τις βάρκες;

me tis malakies sas mou ton xalasate ki afton

afto ine to deftero stadio

to episis epomeno ine na grapsis sto plai xaliklaki...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ke ton nostra den 8a ton akous giati me tin miti pou exi ine san na zi se vo8ro
opote pai gia kaka tou tou mpeni mesa stin lekani tis toualetas..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tou xi pari i mitera tou kati felous na min stenaxoriete ala epidi i8ele na ekdiki8i ton eafto tou pou ton exi ftasi sto simio na osmizete eksepafis tis aka8ersies tou

tous enapo8ese ston prokto tou ke apo tote pasxi ke apo katasxeti eksoterikefsi frikton aerion...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ine kalo pedi ala opos katalavenis provlimatiko:rotflmao: :rotflmao:

dgritis
23/04/2007, 16:50
Μόνο που εκτός από το μπλε, ξέχασες και το κόκινο... Έτσι δεν βάφουνε τις βάρκες;


to episis epomeno ine na grapsis sto plai xaliklaki...

:lol: Το μοτόρι σου πρέπει να είναι κόκινο-μπλε... Να το δω να γράφει και xaliklaki στο πλάϊ και δεν θέλω τίποτε άλλο...

:lol:

afrotwin
23/04/2007, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
:lol: Το μοτόρι σου πρέπει να είναι κόκινο-μπλε... Να το δω να γράφει και xaliklaki στο πλάϊ και δεν θέλω τίποτε άλλο...

:lol:

to diko mou file ine mavro ke grafi o mitsaras...:mad: :mad: :mad:

dgritis
23/04/2007, 16:55
Αγαπητέ Μητσάρα πρέπει να παραδεχθείς ότι είμαι καλός ο ΝΕΟΟΟΣΣΣ!!!

:beer:

bartlal
23/04/2007, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dgritis
:lol: Το μοτόρι σου πρέπει να είναι κόκινο-μπλε... Να το δω να γράφει και xaliklaki στο πλάϊ και δεν θέλω τίποτε άλλο...

:lol:


ωρα ειναι μας πεις οτι εχει και ασπρο, γιατι τοτε μαλλον για την δικη μου μιλας! :mad: :mad: :a023: :a37:














παω να σβησω το xaliklaki απο τη μηχανη, για να μην εχεις δικαιολογια μετα! :lol: :lol: :lol:

OzZzZzY
23/04/2007, 21:48
ωραια εντυπωση του καναμε τουα ανθρωπου :rolleyes:



:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

island
23/04/2007, 22:15
.


85677

sober
23/04/2007, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ωρα ειναι μας πεις οτι εχει και ασπρο, γιατι τοτε μαλλον για την δικη μου μιλας! :mad: :mad: :a023: :a37:














παω να σβησω το xaliklaki απο τη μηχανη, για να μην εχεις δικαιολογια μετα! :lol: :lol: :lol:



''Aσπρα κοκκινα κιτρινα μπλε..καραβακια στο Αιγαιο δε με περνετε καλε...'' :a022: :a022:

Μετρα τουβλακια..εσυ για να μη κσεχνιομαστε...α!και χρονια πολλα!!! :a09: :lol: :lol:

DimChios
24/04/2007, 02:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από island
.


Ότι, τί? :confused:

Μπουρδέλο το θρέντ ε? :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Εν τω μεταξύ, η τσατσά στη φώτο με ποιόν από τους 2 μοιάζει, με μαλλιά?


Πάω να βάλω ένα poll post....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Fireball400
24/04/2007, 21:11
:lol: :a014: