PDA

View Full Version : streetpanthers



super_toto
24/04/2007, 11:06
Για ρίξτε μια ματιά εδω.

http://www.streetpanthers.gr/

εγώ ήδη αφήνα χαρτάκια δικής μου κατασκευής και εμπνεύσεως.

Νομίζω αξίζει....

gloum
24/04/2007, 11:36
Καλό είναι και τα καινούργια είναι καλόγουστα αλλα η σελίδα δεν με αφήνει να συνεχίσω.Πατάω να κάνω την παραγγελία και βγαίνουν κάτι σαν και αυτό

FrontPage Run-Time Component Page

You have submitted a form or followed a link to a page that requires a web server and the FrontPage Server Extensions to function properly.

This form or other FrontPage component will work correctly if you publish this web to a web server that has the FrontPage Server Extensions installed.
Click the <Back> arrow to return to the previous page.

Γκρρρρρρρρρρρ

super_toto
24/04/2007, 11:38
Αφού δεν λέει κανείς τίποτα θα πώ εγώ το εξής :

1. Προτιμώ να κάνω 2 ώρες γύρους μέχρι να παρκάρω, παρά να παρκάρω μπροστά σε ράμπα πεζοδρομίου για ανάπηρους.

2. Είχα τσακωθεί με ένα ηλικιωμένο γιατί την ώρα που πάρκαρε πάνω σε πεζοδρόμιο έσπασε ένα δεντράκι με τον κώλο του τζιπ που οδηγούσε (δεν έχουμε και πολλα και αργούν να μεγαλώσουν)

3. Επειδή μένω κοντά στο κέντρο που η κατάσταση με τα παρκαρισμένα είναι ανυπόφορη, είμαι πολύ κοντά στο να αρχίσω να δίνω κλοτσιές σε καθρέπτες και προφυλακτήρες όταν τα αμάξια που τους φέρουν μου κλείνουν το δρόμο και πρέπει να γίνω ταρζαν για να διαβώ το πεζοδρόμιο.

έχω λαθος???

super_toto
24/04/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gloum
Καλό είναι και τα καινούργια είναι καλόγουστα αλλα η σελίδα δεν με αφήνει να συνεχίσω.Πατάω να κάνω την παραγγελία και βγαίνουν κάτι σαν και αυτό

FrontPage Run-Time Component Page

You have submitted a form or followed a link to a page that requires a web server and the FrontPage Server Extensions to function properly.

This form or other FrontPage component will work correctly if you publish this web to a web server that has the FrontPage Server Extensions installed.
Click the <Back> arrow to return to the previous page.

Γκρρρρρρρρρρρ

για δες εδω

http://streetpanthers.blogspot.com/

gloum
24/04/2007, 11:50
Το είδα αλλά και πάλι δεν έχει κάτι..τέλος πάντων..θα συνεχίσω το παλιό πατροπαράδοτο "Ωραίο παρκάρισμα ρεεεεεεεεεεεε" που γράφω σε χαρτάκια:)

Fireball400
24/04/2007, 21:17
Πέραν του σοβαρού,το αυτοκόλλητο με το γαϊδουράκι κωλομετράει:rotflmao: