PDA

View Full Version : Κουκουρουκου



BELZEBOYLIS
27/04/2007, 13:38
Με την μοτοσικλέτα στο συνεργείο ξεντεριασμένη , το αυτοκίνητο τρακαρισμένο πιθανά στο στάδιο της ανακύκλωσης , κυκλοφορώ με ένα σκούτερ 50cc (ευγενική χορηγία του οδηγού μου)!!! Σήμερα το γέμισα βενζίνη ….3 ευρώ και 30 λεπτά :lol: Μου έφτιαξε το κέφι !!!
Αυτός ο διάολος , των 50cc έχει την εκπληκτική τελική των 55 χαω ! Η επιτάχυνση του είναι ιλιγγιώδης ( σκύλος σε περνάει για πλάκα ή μάλλον σε φτάνει για πλάκα )
Για μετακινήσεις Αιτωλικό – Σταμνά , πίνω καφέ άνετα , κάνω και μερικά τσιγάρα . Η εθνική ( αν μπορείς να την ονομάσεις έτσι) απαγορεύεται δια ροπάλου οπότε είμαι αναγκασμένος να πηγαινοέρχομαι από τον κώλοδρομο που τράκαρα το Σάββατο !
Υπάρχει μια πιθανότητα την βδομάδα που μας έρχεται , να έχω την μοτοσικλέτα μου έτοιμη , για τον λόγω αυτό δεν απελπίζομαι και δεν έχω ξεκινήσει φαρμακευτική αγωγή !!!
Να είμαστε όλοι καλά !!!!
:wave2: :beer: :wave2:



ΥΓ ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ !!!! ΘΕΛΩ ΣΥΜΟΦΕ !!!!!!

Cpt. Haddock
27/04/2007, 13:45
με το καλό ρε Κωστή!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

OldMan
27/04/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
με το καλό ρε Κωστή!!
Με το καλό ΤΙ ρε παπάρα ???

(να χαλάσει και το σκούτερ και να πηγαίνει με skateboard ??):D

Nik0s
27/04/2007, 14:03
Θυμάσαι που είναι το γκάζι και το φρένο γιατί έχει περάσει και καιρός... ? :lol:

άντε με το καλό, να τα πούμε και σε καμιά βόλτα

:beer: :wave2: :beer:

BELZEBOYLIS
27/04/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με το καλό ΤΙ ρε παπάρα ???

(να χαλάσει και το σκούτερ και να πηγαίνει με skateboard ??):D


:lol: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: να είσαι κάλα ....Έλιωσα !:wave2: :beer: :beer:

BELZEBOYLIS
27/04/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Θυμάσαι που είναι το γκάζι και το φρένο γιατί έχει περάσει και καιρός... ? :lol:

άντε με το καλό, να τα πούμε και σε καμιά βόλτα

:beer: :wave2: :beer:


Ναι ναι , θυμάμαι ! Αριστερά το γκάζι και ο συμπλέκτης και δεξιά ταχύτητες και φρένα !!!! Το κράνος δεν μπορώ να θυμηθώ που το έχω!!!!
:lol: :beer: :wave2:

fantacid
27/04/2007, 14:16
επιτελους ενα ποστ με ελπιδα !!!!


τσακο μια :beer: :beer: :beer: :beer: για τα καλα σου νεα !!


για να δουμε θα ειναι η αρχη για ενα καλυετρο μοτο.γρ???

Λεωνίδας
27/04/2007, 14:17
Υπομονή ρε Κώστα ... σκέψου να ήσουν ακόμα Αθήνα και να είχες ξεμείνει με ΟΑΣΑ :cry: :a011: :a011: :a011:

BELZEBOYLIS
27/04/2007, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Υπομονή ρε Κώστα ... σκέψου να ήσουν ακόμα Αθήνα και να είχες ξεμείνει με ΟΑΣΑ :cry: :a011: :a011: :a011:

……δεν ξέρω , τι σου πω από τα ΚΤΕΛ που έμπλεξα !!!!!!

Λεωνίδας
27/04/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
……δεν ξέρω , τι σου πω από τα ΚΤΕΛ που έμπλεξα !!!!!! Κάτσε ρε δεν έχεις το πυραυλο-σκουτεράκι :confused: :confused:

taxydromos
27/04/2007, 14:31
ελα και μη σε παιρνει απο κατω,το καλοκαιρι μπροστα μας ειναι!!!:)

τσακο μια δωδεκαδα να σου περασει...


86110

Cpt. Haddock
27/04/2007, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με το καλό ΤΙ ρε παπάρα ???

γεροντικές γκρίνιες :rolleyes:

με το καλό ΑΥΤΟ:


Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Υπάρχει μια πιθανότητα την βδομάδα που μας έρχεται , να έχω την μοτοσικλέτα μου έτοιμη


μπήκες να 'ουμ' :smokin:

BELZEBOYLIS
27/04/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
ελα και μη σε παιρνει απο κατω,το καλοκαιρι μπροστα μας ειναι!!!:)

τσακο μια δωδεκαδα να σου περασει...


…σαν να έχεις δίκιο …Στην χειρότερη θα βάλω λάστιχο με τακούνι στο σκούτερ , θα του βγάλω και το μπροστινό φτερό και θα είμαι έτοιμος για τα βουνά !!!!! (αν όχι για τα σίδερα) :lol: :beer:

Zid
27/04/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Με την μοτοσικλέτα στο συνεργείο ξεντεριασμένη , το αυτοκίνητο τρακαρισμένο πιθανά στο στάδιο της ανακύκλωσης , κυκλοφορώ με ένα σκούτερ 50cc (ευγενική χορηγία του οδηγού μου)!!! Σήμερα το γέμισα βενζίνη ….3 ευρώ και 30 λεπτά :lol: Μου έφτιαξε το κέφι !!!
Αυτός ο διάολος , των 50cc έχει την εκπληκτική τελική των 55 χαω ! Η επιτάχυνση του είναι ιλιγγιώδης ( σκύλος σε περνάει για πλάκα ή μάλλον σε φτάνει για πλάκα )
Για μετακινήσεις Αιτωλικό – Σταμνά , πίνω καφέ άνετα , κάνω και μερικά τσιγάρα . Η εθνική ( αν μπορείς να την ονομάσεις έτσι) απαγορεύεται δια ροπάλου οπότε είμαι αναγκασμένος να πηγαινοέρχομαι από τον κώλοδρομο που τράκαρα το Σάββατο !
Υπάρχει μια πιθανότητα την βδομάδα που μας έρχεται , να έχω την μοτοσικλέτα μου έτοιμη , για τον λόγω αυτό δεν απελπίζομαι και δεν έχω ξεκινήσει φαρμακευτική αγωγή !!!
Να είμαστε όλοι καλά !!!!
:wave2: :beer: :wave2:



ΥΓ ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ !!!! ΘΕΛΩ ΣΥΜΟΦΕ !!!!!!
Αν μπορώ να σου δώσω κουράγιο εμένα η γκαντεμιά που με δέρνει σήμερα δε περιγράφεται!!:mad: :mad:
Τρακαρισμένο το αμάξι από το σάββατο , σκασμένο λάστιχο στο wr-f , και σκασμένο λάστιχο και στο Xt.Φεύγω με το wr-f το πρωί να το πάω για σαμπρελίτσα του την αλλάζω γυρνάω σπίτι το αφήνω και παίρνω το xt για να πάω στη δουλειά... στη γέφυρα της μεταμόρφωσης καταλαβαίνω πως έχω πάθει λάστιχο ... άντε πάλι ξανά πίσω στο χατζηγεωργίου για σαμπρέλα ... γέλαγαν στο μαγαζί όταν με είδαν....:bigcry: :bigcry: .Να βγώ το βράδυ με τη μηχανή ή να κάτσω σπίτι.... :p
ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΟΙ ΤΑΒΑΝΟΠΡΟΚΕΣ!!!!!!!! :mad: !!!!

hidefnick
27/04/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Ναι ναι , θυμάμαι ! Αριστερά το γκάζι και ο συμπλέκτης και δεξιά ταχύτητες και φρένα !!!! Το κράνος δεν μπορώ να θυμηθώ που το έχω!!!!
:lol: :beer: :wave2:

Μήπως έχει εγγλέζικο? Λέω μήπως?