PDA

View Full Version : Κλοπή Yoshimura από Hayabusa



Λεωνίδας
27/04/2007, 21:18
Πριν αρκετό καιρό (1 μήνα?) έμαθα από γειτόνισσα ότι έκλεψαν τα Yoshimura από ένα Hayabusa.
Πριν λίγη ώρα μίλησα με το παλικάρι και μου είπε ότι είναι χαρακτηριστικές : κοντές, εισαγωγή από Αμερική με Αμερικάνικο ταμπελάκι και λογότυπο Yoshimura στο στόμιο.
Ίσως είναι αυτή στη φωτογραφία που επισυνάπτω.
Αν πάρει κανενός το μάτι κάτι, επειδή μου είπε ότι πολύ χλωμό να έχουν εισαχθεί άλλες τέτοιες στην Ελλάδα, ρίξτε ένα πμ, το παιδί έχει ξηγηθεί όμορφα και με αφήνει να παρκάρω στην πιλοτή του :)


86163

project.breeze
28/04/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Πριν αρκετό καιρό (1 μήνα?) έμαθα από γειτόνισσα ότι έκλεψαν τα Yoshimura από ένα Hayabusa.
Πριν λίγη ώρα μίλησα με το παλικάρι και μου είπε ότι είναι χαρακτηριστικές : κοντές, εισαγωγή από Αμερική με Αμερικάνικο ταμπελάκι και λογότυπο Yoshimura στο στόμιο.
Ίσως είναι αυτή στη φωτογραφία που επισυνάπτω.
Αν πάρει κανενός το μάτι κάτι, επειδή μου είπε ότι πολύ χλωμό να έχουν εισαχθεί άλλες τέτοιες στην Ελλάδα, ρίξτε ένα πμ, το παιδί έχει ξηγηθεί όμορφα και με αφήνει να παρκάρω στην πιλοτή του :)



Σου είπε η γειτόνισσα ότι έκλεψαν τα Yoshimura από το Hayabusa;Ψαγμένη την βρίσκω την γειτόνισσά σου:beer:

gcrook
28/04/2007, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας

Αν πάρει κανενός το μάτι κάτι, επειδή μου είπε ότι πολύ χλωμό να έχουν εισαχθεί άλλες τέτοιες στην Ελλάδα, ρίξτε ένα πμ, το παιδί έχει ξηγηθεί όμορφα και με αφήνει να παρκάρω στην πιλοτή του :)




Υ.Γ Ξερω οτι εγραψα μαλακια πριν...Το θεμα ειναι γιατι;

:sad:

Λεωνίδας
28/04/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Σου είπε η γειτόνισσα ότι έκλεψαν τα Yoshimura από το Hayabusa;Ψαγμένη την βρίσκω την γειτόνισσά σου:beer: Μου 'πε ότι έκλεψαν τις εξατμίσεις ρε :rolleyes:

OzZzZzY
28/04/2007, 20:18
ψυλλος στα αχιρα :rolleyes: :rolleyes:

mourgakos
08/05/2007, 07:55
και γω μα τις φοραγα,και να τις εβλεπες ,απτη στιγμη που δεν μπορεις να το αποδειξης...
αστο καλυτερα γιατι θα φας και καμια μηνυση για συκοφαντικη και θα τις πληρωσεις ξανα...
εκτος και το πας διαφορετικα,....ουτε εγω .ουτε εσυ ρε καφρε....ΜΠΑΜ!