PDA

View Full Version : pio apo ta 2



mystik
28/04/2007, 19:40
ayto einai to cbr poy klironei sto telos tis xronias h BP kai h ekpompi moto GP
aiseis ti 8a 8elate na kerdisete to moro me tis rodes H TO MORO POY KA8ETE PANOTOY
:a08: :a08: :a08: :a08: :a08:


86238

Cpt. Haddock
28/04/2007, 19:41
Τη μοτο...

"μωρά" τέτοια βρίσκουμε όποτε θέλουμε

:smokin:

mystik
28/04/2007, 19:45
moy aresei giati eisai oligarkis ego 8a h8ela kai ta dio pantos giati kai tA dio apo konta htan:hypnotize :eyepop: :eyepop:

GIXXERAKIAS
28/04/2007, 19:51
Προσωπικα θα επαιρνα αγκαλια το μωρο (σαν νιοπαντροι ενα πραγμα:D ) θα την εβαζα επανω ...(:blush: ) στο suzuki ρε!!Και θα φευγαμε αναμεσα απο καμμενο λαστιχο για το απειρο!!Στο πρωτο ξενοδοχειο δηλαδη:D :D :wacko:

OzZzZzY
28/04/2007, 19:58
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΡΕΕΕΕ!!




:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

project.breeze
28/04/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Στο πρωτο ξενοδοχειο δηλαδη:D :D :wacko:


Μα τί λεπτά αισθήματα!Τί gentleman!



:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :beer:

vangelis 64
28/04/2007, 20:10
Εμένα μού τη σπάνε οι γλάστρες πάνω στις μοτοσυκλέτες.:mad:

VegasKitty
28/04/2007, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εμένα μού τη σπάνε οι γλάστρες πάνω στις μοτοσυκλέτες.:mad:

+100000000

Και οχι επιδη ειμαι γυναικα, γιατι οι περισσοτερες ειναι πραγματικα
κουκλες, αλλα μου βαζουν και το τακουνι πανω στο ντεποζιτο και
τρελλενομαι λεμε!!!! :eyepop:

vangelis 64
28/04/2007, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
+100000000

Και οχι επιδη ειμαι γυναικα, γιατι οι περισσοτερες ειναι πραγματικα
κουκλες, αλλα μου βαζουν και το τακουνι πανω στο ντεποζιτο και
τρελλενομαι λεμε!!!! :eyepop:

Ακριβώς!Και μόλις θυμήθηκα που μια απ' αυτές είχε ακουμπήσει τα τακούνια στα κλιπ ον τής 312.Γκρρρρ!!!

OzZzZzY
28/04/2007, 20:14
ταφε εφη EVI στις 03.03.07:

"κατανταει πολυ αηδια τοσο κρεας φορα παρτιδα........σαν κρεατα τις βλεπω ..........εχει χαθει η ομορφια της γυναικας και η αξιοπρεπεια της και να φανταστεις οτι καποτε οι κυριαρχοι Θεοι....ηταν Θεες...ακομα και στις μερες μας καθε τι που δινει ζωη .....η ιδια η λεξη ζωη ειναι γενος θηλυκού
βγηκαμε απο τα σπιτια μορφωθηκαμε αποκτησαμε δικαιωματα ..... για να πουλαμε στο τελος τελος το κωλο και τα βυζια μας.................τραγικο.



τι ξεφτιλα Θεε μου .... οτι και να μας λενε καλά μας κανουν......."

mystik
28/04/2007, 20:19
ego pantos pera apo tin mixani kai mia poli kata mena glikia kopela stin foto oyte bizia blepo oyte kolo na exei bgalei

project.breeze
28/04/2007, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ταφε εφη EVI στις 03.03.07:

"κατανταει πολυ αηδια τοσο κρεας φορα παρτιδα........σαν κρεατα τις βλεπω ..........εχει χαθει η ομορφια της γυναικας και η αξιοπρεπεια της και να φανταστεις οτι καποτε οι κυριαρχοι Θεοι....ηταν Θεες...ακομα και στις μερες μας καθε τι που δινει ζωη .....η ιδια η λεξη ζωη ειναι γενος θηλυκού
βγηκαμε απο τα σπιτια μορφωθηκαμε αποκτησαμε δικαιωματα ..... για να πουλαμε στο τελος τελος το κωλο και τα βυζια μας.................τραγικο.



τι ξεφτιλα Θεε μου .... οτι και να μας λενε καλά μας κανουν......."



Και εγώ συμφωνώ με την EVI σε αυτό το κομμάτι,όταν βλέπεις π.χ ένα μηχανάκι σαν το MV Agusta F4 δεν πρέπει να υπάρχει κάτι άλλο που να σου αποσπάει την προσοχή,να παρατηρείς κάθε λεπτομέρεια γιατί γυναίκες όμορφες βλέπουμε (ευτυχώς) κάθε μέρα αλλά Agusta εγώ προσωπικά έχω να δω από το 2001...Εκτός αυτού το βρίσκω πολύ "φτηνό" το marketing οποιασδήποτε εταιρίας να βασίζεται στο ποιάς εταιρίας τα μηχανάκια θα τα καβαλάνε οι πιο μουν@ρες.Αλλά δεν φταίνε αυτοί,εμείς φταίμε (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα) που έχουμε ταυτοποιήσει τα περιοδικά μοτοσυκλέτας και αυτοκινήτου με το Playboy και το Penthouse.Τα πρώτα είναι ειδικός τύπος και τα δεύτερα τσόντες.Εντάξει,υπό προϋποθέσεις μπορεί και τα πρώτα να είναι τσόντες,όπως αν έχει κανένα συγκριτικό K7 vs R1 (Hardcore κίολας) :winka:




























Υ.Γ Πόση ώρα δίνετε στο Thread μέχρι να μεταφερθεί στις διαμάχες;

mystik
28/04/2007, 20:26
file runneras125
fantazome giayto les


86242

VegasKitty
28/04/2007, 20:26
Εφ οσων ειναι τετοιο το μαρκετινγκ, τοτε γιατι δεν βαζουν και ημι-γυμνους αντρες :yuck:
πανω στις μηχανες, για να προσελκειουν και τις γυναικες αναβατριες??? :hypnotize

Εγω αν ποτε το δω αυτο, τι κανω με τη μια και δεν ξανα-ασχολουμαι...

Και πιστευω οτι ολα αυτα τα κονσεπτ του μαρκετινγκ πετυχενουν, γιατι εσεις
οι αντρες "τσιμπατε"... :rolleyes:

GIXXERAKIAS
28/04/2007, 20:27
Ηρακλη δηλ θες να μας πεις οτι αν δεις ενα τρελο μωρο να καθεται πανω σε μια Agusta θα τις πεις κανε περε μωρη χαμουρα να χαζεψω την μηχανη?Δεν νομιζω οτι θα το εκανες αυτο ε?Εγω οροσωπικα δεν τρελεννομαι για το agusta αν ηταν πανω σε κανενα Desmosedici moto gp replica θα την εριχνα και κατω!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
28/04/2007, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Εφ οσων ειναι τετοιο το μαρκετινγκ, τοτε γιατι δεν βαζουν και ημι-γυμνους αντρες :yuck:
πανω στις μηχανες, για να προσελκειουν και τις γυναικες αναβατριες??? :hypnotize

Εγω αν ποτε το δω αυτο, τι κανω με τη μια και δεν ξανα-ασχολουμαι...

Και πιστευω οτι ολα αυτα τα κονσεπτ του μαρκετινγκ πετυχενουν, γιατι εσεις
οι αντρες "τσιμπατε"... :rolleyes:



Έχεις άδικο σε αυτό...Ημίγυμνοι άντρες σε έκθεση μοτοσυκλέτας θα προσέλκυαν μόνο τους Gay αναβάτες.Είναι λογικό να βάζουν γυναίκες πάνω στις μοτοσυκλέτες στις εκθέσεις,το κοινό στο οποίο απευθύνονται οι μοτοσυκλέτες είναι (δυστυχώς) κατά 80-90% άντρες...

VegasKitty
28/04/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Έχεις άδικο σε αυτό...Ημίγυμνοι άντρες σε έκθεση μοτοσυκλέτας θα προσέλκυαν μόνο τους Gay αναβάτες.Είναι λογικό να βάζουν γυναίκες πάνω στις μοτοσυκλέτες στις εκθέσεις,το κοινό στο οποίο απευθύνονται οι μοτοσυκλέτες είναι (δυστυχώς) κατά 80-90% άντρες...

Αρα, επιδη οι περισσοτεροι αναβατες ειναι γενος αρσενικου, και μεις οι γυναικες
που πηγαινουμε στη καθε εκθεση, πρεπει να κοιταμε κατω απο τα ποδια της
οποιαςδηποτες μοντελας, για να μπορεσουμε να δουμε τη μηχανη???? :rolleyes:


edit: και μονος σου μολις παραδεχτηκες οτι οι γυναικες δεν πανε να δουνε τα "αξιοθεατα"
αλλα τις καθεαυτου μηχανες γιατι αυτο ειναι που γουσταρουν..... Και οχι οφθαλμολουτρο
του οποιοδηποτε αλλου εκτος των μηχανων... :winka:

project.breeze
28/04/2007, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Ηρακλη δηλ θες να μας πεις οτι αν δεις ενα τρελο μωρο να καθεται πανω σε μια Agusta θα τις πεις κανε περε μωρη χαμουρα να χαζεψω την μηχανη?Δεν νομιζω οτι θα το εκανες αυτο ε?Εγω οροσωπικα δεν τρελεννομαι για το agusta αν ηταν πανω σε κανενα Desmosedici moto gp replica θα την εριχνα και κατω!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Όχι ρε Γιάννη δεν θα της πω τίποτα και θα κάτσω να χαζέψω κιόλας αλλά το θέμα είναι πως όταν τοποθετείς μια κοπέλα πάνω σε μία τέτοια μοτοσυκλέτα είναι σαν να προσβάλεις την μοτοσυκλέτα,είναι σαν να βάζεις την κοπέλα στην μηχανή για να τραβήξεις την προσοχή,λες και ένα τέτοιο μηχάνημα δεν σου τραβάει το βλέμμα έτσι και αλλιώς.Άσε που σαν μοτοσυκλετιστής αισθάνομαι βλέποντας γυναίκες ημίγυμνες πάνω στις μοτοσυκλέτες ότι με βλέπουν σαν λιγούρι.Αλλά τα μωρά της έκθεσης πλάκα-πλάκα είναι απίστευτα ρε γαμώτο...

tassosrr
28/04/2007, 20:35
ego pantos tha eperna tin 321 kai i alli pano na paei na g......thei!:wave2:

VegasKitty
28/04/2007, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Όχι ρε Γιάννη δεν θα της πω τίποτα και θα κάτσω να χαζέψω κιόλας αλλά το θέμα είναι πως όταν τοποθετείς μια κοπέλα πάνω σε μία τέτοια μοτοσυκλέτα είναι σαν να προσβάλεις την μοτοσυκλέτα,είναι σαν να βάζεις την κοπέλα στην μηχανή για να τραβήξεις την προσοχή,λες και ένα τέτοιο μηχάνημα δεν σου τραβάει το βλέμμα έτσι και αλλιώς.Άσε που σαν μοτοσυκλετιστής αισθάνομαι βλέποντας γυναίκες ημίγυμνες πάνω στις μοτοσυκλέτες ότι με βλέπουν σαν λιγούρι.Αλλά τα μωρά της έκθεσης πλάκα-πλάκα είναι απίστευτα ρε γαμώτο...


I rest my case....

project.breeze
28/04/2007, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Αρα, επιδη οι περισσοτεροι αναβατες ειναι γενος αρσενικου, και μεις οι γυναικες
που πηγαινουμε στη καθε εκθεση, πρεπει να κοιταμε κατω απο τα ποδια της
οποιαςδηποτες μοντελας, για να μπορεσουμε να δουμε τη μηχανη???? :rolleyes:


edit: και μονος σου μολις παραδεχτηκες οτι οι γυναικες δεν πανε να δουνε τα "αξιοθεατα"
αλλα τις καθεαυτου μηχανες γιατι αυτο ειναι που γουσταρουν..... Και οχι οφθαλμολουτρο
του οποιοδηποτε αλλου εκτος των μηχανων... :winka:


Φυσικά και είναι έτσι,για μένα όλες οι γυναίκες που επισκέφτηκαν την έκθεση ήταν 100% μοτοσυκλετίστριες.Για τους άντρες έχω κάποιες αμφιβολίες,σίγουρα ανάμεσά τους υπήρχαν και λιγούρια που πήγανε να δούνε τα δίποδα και όχι τα δίτροχα...:winka:

VegasKitty
28/04/2007, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Φυσικά και είναι έτσι,για μένα όλες οι γυναίκες που επισκέφτηκαν την έκθεση ήταν 100% μοτοσυκλετίστριες.Για τους άντρες έχω κάποιες αμφιβολίες,σίγουρα ανάμεσά τους υπήρχαν και λιγούρια που πήγανε να δούνε τα δίποδα και όχι τα δίτροχα...:winka:

Παλι καλα που συμφονουμε γιατι αλλιως εβλεπα αλλο ενα θρεαντ να εφευγε απο
τις Γενικες και να πηγαινε στις Διαμαχες.... :D

tassosrr
28/04/2007, 20:36
mano ti ora tha bgoume re?

project.breeze
28/04/2007, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Παλι καλα που συμφονουμε γιατι αλλιως εβλεπα αλλο ενα θρεαντ να εφευγε απο
τις Γενικες και να πηγαινε στις Διαμαχες.... :D


Προσπάθησα πριν λίγο να το στείλω στις Διαμάχες ρίχνοντας λάδι στην φωτιά της κόντρας GSXR - R1 αλλά ούτε ο T.R.E το είδε,ούτε ο Titan,ούτε ο grigorisr1,ούτε o Maniak,ούτε ο likos.Κρίμα ρε γαμώτο,είχε προοπτικές το Thread...

mystik
28/04/2007, 20:39
NAI KATSE NA DOYME TI ORA 8A XEMPLEXOYME APO EDO RA TASO XARATISMATA KAI STIN MIKRI SOY RE

VegasKitty
28/04/2007, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Προσπάθησα πριν λίγο να το στείλω στις Διαμάχες ρίχνοντας λάδι στην φωτιά της κόντρας GSXR - R1 αλλά ούτε ο T.R.E το είδε,ούτε ο Titan,ούτε ο grigorisr1,ούτε o Maniak,ούτε ο likos.Κρίμα ρε γαμώτο,είχε προοπτικές το Thread...

Σιγα μωρε τωρα μην βαλεις το R1 να τα βαλει με το GSXR....

Εκτος βεβεια αν ο τυπος με το GSXR ψαχνει για δευτερη μηχανη... :evil:

:rotflmao: :rotflmao:

tassosrr
28/04/2007, 20:41
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Σιγα μωρε τωρα μην βαλεις το R1 να τα βαλει με το GSXR....

Εκτος βεβεια αν ο τυπος με το GSXR ψαχνει για δευτερη μηχανη... :evil:

:rotflmao: :rotflmao: [/QUOT

eeeeeeeee.....ksefigame apo to thema mas tora....

....allo einai to thema tis sizitisis!!!!

VegasKitty
28/04/2007, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Σιγα μωρε τωρα μην βαλεις το R1 να τα βαλει με το GSXR....

Εκτος βεβεια αν ο τυπος με το GSXR ψαχνει για δευτερη μηχανη... :evil:

:rotflmao: :rotflmao: [/QUOT

eeeeeeeee.....ksefigame apo to thema mas tora....

....allo einai to thema tis sizitisis!!!!

Καλα τωρα εσυ μη μιλας, γιατι εχεις και την αδυναμια μου για μηχανη...

Γιαυτο κατσε στα αυγα σου εσυ και ασε να αναψουν λιγο τα αιματα!!! :smokin:

tassosrr
28/04/2007, 20:43
eeeee... toi filtro to paraggeiles re?

tassosrr
28/04/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Καλα τωρα εσυ μη μιλας, γιατι εχεις και την αδυναμια μου για μηχανη...

Γιαυτο κατσε στα αυγα σου εσυ και ασε να αναψουν λιγο τα αιματα!!! :smokin:

nai min anapsoun poli omos kai kaeis!!!!! :smokin:

mystik
28/04/2007, 20:45
ANTA KALO SABATOBRADO SE OLOYS TELIKO SIMPERASMA GIA OLA FTENE OI KOPELES TIS EK8ESEIS POY DEN AGORAZOYN OI GINEKES MIXANES KAI OI PIO POLES TIS FOBOYNTE

EYTIXOS YPARXOYN KAI POLI KALES EXERESEIS :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

AKOY EKEI GSXR ME R1:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VegasKitty
28/04/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
nai min anapsoun poli omos kai kaeis!!!!! :smokin:

Εχω το πυροσβεστηρα διπλα μου, μην ανχονεσε... :winka:

VegasKitty
28/04/2007, 20:48
Παιδακια πιστευω οτι ηρθε η ωρα να την κανω και γω απο το γραφειο....

Ειναι και σαββατο, ολο και κατι πρεπει να κανουμε και μεις σα παιδακια!!!

Α και που'ειστε, θα επιστρεψω τη Δευτερα, αν ακομα θελετε διαμαχες, πειτε
το :evil:

Καλα να περασετε και προσοχη στους δρομους!!! :wave2:

GIXXERAKIAS
28/04/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Όχι ρε Γιάννη δεν θα της πω τίποτα και θα κάτσω να χαζέψω κιόλας αλλά το θέμα είναι πως όταν τοποθετείς μια κοπέλα πάνω σε μία τέτοια μοτοσυκλέτα είναι σαν να προσβάλεις την μοτοσυκλέτα,είναι σαν να βάζεις την κοπέλα στην μηχανή για να τραβήξεις την προσοχή,λες και ένα τέτοιο μηχάνημα δεν σου τραβάει το βλέμμα έτσι και αλλιώς.Άσε που σαν μοτοσυκλετιστής αισθάνομαι βλέποντας γυναίκες ημίγυμνες πάνω στις μοτοσυκλέτες ότι με βλέπουν σαν λιγούρι.Αλλά τα μωρά της έκθεσης πλάκα-πλάκα είναι απίστευτα ρε γαμώτο... +100000 Αρα συμφωνουμε οτι και τα δυο χρειαζονται στην ζωη μας ετσι?Απλα το οτι υπαρχουν μοντελα στην εκθεση ειναι γιατι απλα ειναι κραχτες για τα περιπτερα γενικα,οποιος θελει να δει μοτοσυκλετες θα τις δει και απλα θα απολαυσει και το οφθαλμολουτρο του,σαν να καθεσαι στην πλατεια ελευθεριας στον κορυδαλλο(εκιε ημουν σημερα το μεσημερι-καταλληλοτερη ωρα)απολαμβανοντας το καφεδακι με φιλαρακια χαζευεις τα διτροχα αλλα και τα διποδα μωρα που περνανε σαν πασαρελα ενα πραγμα!:eyepop:

:winka: :beer: :wave2:

tassosrr
28/04/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Εχω το πυροσβεστηρα διπλα μου, μην ανχονεσε... :winka:

ftanei enas?:smokin:

project.breeze
28/04/2007, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
+100000 Αρα συμφωνουμε οτι και τα δυο χρειαζονται στην ζωη μας ετσι?Απλα το οτι υπαρχουν μοντελα στην εκθεση ειναι γιατι απλα ειναι κραχτες για τα περιπτερα γενικα,οποιος θελει να δει μοτοσυκλετες θα τις δει και απλα θα απολαυσει και το οφθαλμολουτρο του,σαν να καθεσαι στην πλατεια ελευθεριας στον κορυδαλλο(εκιε ημουν σημερα το μεσημερι-καταλληλοτερη ωρα)απολαμβανοντας το καφεδακι με φιλαρακια χαζευεις τα διτροχα αλλα και τα διποδα μωρα που περνανε σαν πασαρελα ενα πραγμα!:eyepop:

:winka: :beer: :wave2:


Εννοείται ότι και τα δύο χρειάζονται στην ζωή,εννοείται πως χωρίς μηχανή η ζωή θα ήταν ξενέρωτη και βαρετή αλλά και χωρίς γυναίκες η ζωή μάλλον δεν θα είχε κανένα νόημα...:a49:

T.R.E
28/04/2007, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Σιγα μωρε τωρα μην βαλεις το R1 να τα βαλει με το GSXR....

Εκτος βεβεια αν ο τυπος με το GSXR ψαχνει για δευτερη μηχανη... :evil:

:rotflmao: :rotflmao:


Δεν θα μπορουσα να το θεσω πιο ομορφα πιστευω...:a013: :a013:

Αν και ουτε για 2η μηχανη δεν θα περναμε Yamaha,συνηθως προτιμουμε Ζ750-Ζ1000 που ειναι και πιο βολικα για την πολη...:D :D

Συμφωνω περι γυναικων στις εκθεσεις,η μηχανη ειναι γκομενα απο μονη της δεν χρειαζεται αλλη διπλα εκεινη την στιγμη...:beer: :beer:

Το CBR ειναι αθλια βαμμενο,ετσι και το κερδιζα ειχε πουληθει με τη μια....:wave2:

OzZzZzY
28/04/2007, 22:54
το 90% του κοινου ειναι αντρες..
το 10% ειναι γυναικες

βαζοντας αντρες προσελκυεις ενα μικρο ποσοστο "αντρων" (τους γκει) και το 10% των γυναικων..αρα το μαξιμουμ 17%

ενω βαζοντας γυναικες προσελκυεις το 90% των ανδρων+1% των γυναικων που ναι λεσβιες (συνηθως κατι χαρλεατζουδες :beer: ) και το υπολοιπο 9% των γυναικων οι οποιες σκεφτονται να χασουν κανα κιλο να ομορφυνουν για να τους κοιτανε οι ανδρες οπως κοιτανε τα μοντελα..οι κοπελες στις εκθεσεις περνανε κοινωνικο μηνυμα κατα της παχυσαρκιας ρεεε!

αλλα ειστε κολλημενα αναχρονιστικα μυαλα που να το καταλαβετε :rolleyes:





:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

tassosrr
28/04/2007, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
το 90% του κοινου ειναι αντρες..
το 10% ειναι γυναικες

βαζοντας αντρες προσελκυεις ενα μικρο ποσοστο "αντρων" (τους γκει) και το 10% των γυναικων..αρα το μαξιμουμ 17%

ενω βαζοντας γυναικες προσελκυεις το 90% των ανδρων+1% των γυναικων που ναι λεσβιες (συνηθως κατι χαρλεατζουδες :beer: ) και το υπολοιπο 9% των γυναικων οι οποιες σκεφτονται να χασουν κανα κιλο να ομορφυνουν για να τους κοιτανε οι ανδρες οπως κοιτανε τα μοντελα..οι κοπελες στις εκθεσεις περνανε κοινωνικο μηνυμα κατα της παχυσαρκιας ρεεε!

αλλα ειστε κολλημενα αναχρονιστικα μυαλα που να το καταλαβετε :rolleyes:





:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

kalo kalo...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
29/04/2007, 00:20
καλα ρε που ζειτε εσεις??

δε ξερετε οτι το πρωτο μαθημα σε οποιαδηποτε σχολη εχει να κανει με μαρκετινγκ κ προμοσιον αρχιζουν απο το κεφαλαιο SEX

εαν ενα νεο μοντελο μηχανης ειναι σχεδον αδιαφορο σου πετανε ενα μωρο σκετη κ@υλα κ μαζι του βλεπεις κ ενα μηχανακι που χωρις την μοντελα πανω του θα ηταν αδιαφορο......

εδω γιαουρτια διαφημίζουν στη τιβι κ σου πετανε 5 ξεκωλα για να σε πεισουν, σε μια μηχανοκίνητη εκθεση θα κωλώσουν!!!


παρτε ενα καλο δειγμα μαρκετινγκ!


86246