PDA

View Full Version : ΜΑΓΚΕΣ Help!



TRIAINOFOROS
29/04/2007, 22:29
Γεια χαρα σε ολους!!! Χρειαζομαι επειγοντως γνωμες για εναν μαστορα απο θεσ/νικη (σχετικο ομως με τη δουλεια του-πολυ σχετικο) για μια z750 και ενα er-f kawasaki που θελω να δοκιμασω.




Υ.Γ. Πιο πολυ εμπιστευομαι αυτους που εχουν δικο τους συνεργειο παρα τα... λαμογια που δουλευουν για λογαριασμο των μεγαλων αλυσιδων :a29:

FZR1000
29/04/2007, 22:41
Γεια και σε σενα!!! Γνωμη για ενα συνκεκριμενο συνεργειο θες ή καποιος να σου συστησει ενα καλο συνεργειο?

Θες να κανεις ενα σερβις ρουτινας ή μηπως αντιμετωπιζεις καποια βλαβη?

TRIAINOFOROS
29/04/2007, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR1000
Γεια και σε σενα!!! Γνωμη για ενα συνκεκριμενο συνεργειο θες ή καποιος να σου συστησει ενα καλο συνεργειο?

Θες να κανεις ενα σερβις ρουτινας ή μηπως αντιμετωπιζεις καποια βλαβη?

Θελω οποιος εχει ιδία πειρα απο καλο και αξιο εμπιστοσυνης δοκιμασμενο συνεργειο να μου το συστησει για να του παω δυο μηχακια για να τα τσεκαρει και να μου δωσει ή οχι το ο.κ για αγορα. Απλα και οι δυο μηχανες ειναι kawa. Θελω αληθινη και σωστη γνωμη γιατι τα λεφτα δεν μου τρεχουν απο την τζεπη να τρεχω μετα για βλαβες! :mad: (οπως και στους περισσοτερους φανταζομαι!)

:sick:

kiriakost
29/04/2007, 22:51
Μάλιστα , από ότι κατάλαβα χρειάζεται εναν μάστορα για να τσεκάρει δυο μηχανές που έχεις βάλει στο μάτι , για αγορά . (Τεχνικό έλεγχο )

Και θέλει έναν μάστορα που να είναι καλός σε αυτά τα μοντέλα ..

Οκ κάπου εδώ τελειώνει η μετάφραση ... ;)

Οκ , όποιος ξέρει το βοηθάει το παλικάρι ..

FZR1000
29/04/2007, 22:53
Θα σου ελεγα καλυτερα να βρεις καποιο φιλο που να γνωριζει διοτι λιγοι μαστορες θα κατσουν να ασχοληθουν, και ποσο μαλλον αν δεν εισαι καιρο πελατης τους...

TRIAINOFOROS
29/04/2007, 22:55
Ετσι ακριβως!!! :cool: Απλα θελω ο ελεγχος να ειναι οσο το δυνατον πιο αξιοπιστος. Γι αυτο θελω να ακουσω γνωμες :beer:

kiriakost
29/04/2007, 22:55
Μάλιστα .. με πρόλαβε ο ενδιαφερόμενος .. όλα καλά . :a55:


Εγω το μόνο που ξέρω απο Θεσσαλονίκη, είναι ο λευκός πύργος και η Infosystem , που πάω συνεχώς και αδιαλείπτως τα τελευταία δέκα χρόνια .

TRIAINOFOROS
29/04/2007, 23:03
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ KAWASAKI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ EXEI ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΡΑ? :bigcry:

FZR1000
29/04/2007, 23:04
Κατα την γνωμη μου σχεδον ολοι οι μηχανικοι κοιταζουν μονο τα πολυ βασικα και δεν καθονται να ασχοληθουν με λεπτομερειες γιατι πολυ απλα δεν τους ενδιαφερει...

απο την αλλη ειναι δυσκολο να "μυριστει" καποιος πιθανες μελλοντικες βλαβες...

Το πιο βασικο ειναι να σιγουρευτεις οτι το μηχανακι δεν ειναι τρακαρισμενο και ολα τα αλλα επισκευαζονται....

TRIAINOFOROS
29/04/2007, 23:05
και η Infosystem



Που ειναι αυτο?? :sick:

T.R.E
29/04/2007, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TRIAINOFOROS
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ KAWASAKI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ EXEI ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΡΑ? :bigcry:

Μηπως να εκανες καλυτερα καμια ερωτηση στο Κawasaki-bikers.gr???

Eκει σιγουρα καποιος θα μπορεσει να σε βοηθησει...:wave2: :wave2:

kiriakost
30/04/2007, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TRIAINOFOROS
και η Infosystem



Που ειναι αυτο?? :sick:

Αστο φιλέ μου, είναι έκθεση Πληροφορικής και τεχνολογίας :)