PDA

View Full Version : σικελια !!!



piperia
01/05/2007, 20:17
Σκευτομε λοιπον να κανω φετος ενα ταξιδι εκει κατω στην Σικελια ,για 10-12 μερες περιπου,χρειαζομε ταξιδιοτικες οδηγιες ,του τυπου ,σε ποιο λιμανι πρεπει να κατεβω?ενα προυπολογισμο για βενζινεσ και καταλυματα ,υπαρχουν μπλοκα ,πολλυ αξιολογα μεροι που πρεπει να δω,τι περιεργω μπορει να χρειαστω,καμια μοτο λεσχη εκει κατω για μια γνωριμια και ισως κατι αχρειαστο,και οτι αλλο μπορει να προκειψει.....8α χαρω να μοιραστω γνωσεις και εμπειριες,ακομα καποιο σαιτ με καποιο οδηπορικο ,υπαρχει ενα πολλυ χρησιμο του τρανσαλπ κλαμπ,να ειναι καλα οι ανθρωποι που μοιραστικαν τισ γνωσεις τους μαζι μας.....ευχαριστω εκ των προτερων....

Χωμάτινος
02/05/2007, 00:42
Μέσα στο καλοκαίρι θα "παίξει" 10ήμερη εκδρομή στην νότιο Ιταλία - Σικελία από γνωστό και μή εξαιρετέο μοτοσυκλετιστικό σύλογο. Αν ψήνεσε στείλε μου προσωπικό μήνυμα.


ΠΡΟΣ MODS : Δε μας πετάτε κατά "Γενικές" μεριά μέχρι να δούμε τι θα γίνει :rolleyes:

Anritsu
02/05/2007, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Μέσα στο καλοκαίρι θα "παίξει" 10ήμερη εκδρομή στην νότιο Ιταλία - Σικελία από γνωστό και μή εξαιρετέο μοτοσυκλετιστικό σύλογο. Αν ψήνεσε στείλε μου προσωπικό μήνυμα.


ΠΡΟΣ MODS : Δε μας πετάτε κατά "Γενικές" μεριά μέχρι να δούμε τι θα γίνει :rolleyes:


Οταν λεμέ καλοκαίρι ποιο μήνα εννοούμε γιατί το σκέφτομαι και εγώ για Νότια Ιταλία αρκετά σοβαρά
Αν έχετε ιδέα απο τιμές και ότι άλλο σε κάποιο σαιτ πέτα με πμ λινκ μήπως και βρω τπτ χρήσιμο

θανκς

OldMan
02/05/2007, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
ΠΡΟΣ MODS : Δε μας πετάτε κατά "Γενικές" μεριά μέχρι να δούμε τι θα γίνει :rolleyes:
Προς ΜΑΝΟ : Δεν σας πετάμε κατά "Καιάδα" μεριά να ησυχάσουμε ...???:rolleyes:

crs-k
02/05/2007, 12:17
Φατε ενα "πεταμα" μεχρι τις "Πληροφοριες" και βλεπουμε για την συνεχεια ... :cool: