PDA

View Full Version : Φιλε με το Fazer σε ευχαριστώ



billpapad
05/05/2007, 00:52
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες,μου συνέβη και χτές και η πλήρωνα 12μισι η ώρα την αμέλεια μου σέρνοντας το μηχανάκι σε μια άδεια Μεσογείων και άντε να βρείς βετζινάδικο τέτοια ώρα..
Και πάνω που το σκεφτόμουνα,να σου ένας τύπος πανω σ ενα fazer λιγο πριν το φανάρι της Εθν.Αμυνας:
-Βετζίνη;
-Ναί,μάλλον,του λέω.
O τύπος βγάζει αλάρμ,σταματαει και με παιρνει ενω εγω εν τω μεταξει δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο κωλοφαρδος ημουνα.
Φίλε ευχαριστώ γιατί όχι μονο εκανες το καλό και σταμάτησες, όχι μόνο πλήρωσες από την τσέπη σου γιατί δεν είχα μια, αλλά κυρίως γιατί πήρα το μάθημάτακι μου και κατάλαβα πως είναι να βοηθάς τον άλλο οταν έχει ανάγκη και να μην αδιαφορείς..
Αντε στην υγειά σου


:beer:

tsouf
05/05/2007, 01:09
Respect στο παιδί. Αν ήμασταν όλοι έτσι, ίσως αυτός ο τόπος να ήταν λίγο καλύτερος... :(

T.R.E
05/05/2007, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από billpapad
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες,μου συνέβη και χτές και η πλήρωνα 12μισι η ώρα την αμέλεια μου σέρνοντας το μηχανάκι σε μια άδεια Μεσογείων και άντε να βρείς βετζινάδικο τέτοια ώρα..
Και πάνω που το σκεφτόμουνα,να σου ένας τύπος πανω σ ενα fazer λιγο πριν το φανάρι της Εθν.Αμυνας:
-Βετζίνη;
-Ναί,μάλλον,του λέω.
O τύπος βγάζει αλάρμ,σταματαει και με παιρνει ενω εγω εν τω μεταξει δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο κωλοφαρδος ημουνα.
Φίλε ευχαριστώ γιατί όχι μονο εκανες το καλό και σταμάτησες, όχι μόνο πλήρωσες από την τσέπη σου γιατί δεν είχα μια, αλλά κυρίως γιατί πήρα το μάθημάτακι μου και κατάλαβα πως είναι να βοηθάς τον άλλο οταν έχει ανάγκη και να μην αδιαφορείς..
Αντε στην υγειά σου


:beer:

Μπραβο του....:beer: :beer: :beer:

FZMAN
05/05/2007, 05:50
Μπράβο στο παληκάρι.:beer:

DimChios
05/05/2007, 07:50
Ωραίος ο τυπάς!!!!

:beer: :smokin:

xampos
05/05/2007, 08:24
:beer: :beer: :beer:

ronin1
05/05/2007, 12:09
:beer:

αν και νομιζω οτι ολοι μας θα το κανουμε η το εχουμε κανει...

χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν πρεπει να επιβραβευουμε την κινηση του παληκαριου οπως κ καθε παρομοια..


προσωπικα εχω σταματησει αρκετες φορες..ευτυχως χωρις ομως να χρειαζεται η βοηθεια μου..κ χαιρομαι που το εκανα..ενιωσα καλυτερος ανθρωπος..:)

SPORAKIAS
05/05/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από billpapad
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες,μου συνέβη και χτές και η πλήρωνα 12μισι η ώρα την αμέλεια μου σέρνοντας το μηχανάκι σε μια άδεια Μεσογείων και άντε να βρείς βετζινάδικο τέτοια ώρα..
Και πάνω που το σκεφτόμουνα,να σου ένας τύπος πανω σ ενα fazer λιγο πριν το φανάρι της Εθν.Αμυνας:
-Βετζίνη;
-Ναί,μάλλον,του λέω.
O τύπος βγάζει αλάρμ,σταματαει και με παιρνει ενω εγω εν τω μεταξει δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο κωλοφαρδος ημουνα.
Φίλε ευχαριστώ γιατί όχι μονο εκανες το καλό και σταμάτησες, όχι μόνο πλήρωσες από την τσέπη σου γιατί δεν είχα μια, αλλά κυρίως γιατί πήρα το μάθημάτακι μου και κατάλαβα πως είναι να βοηθάς τον άλλο οταν έχει ανάγκη και να μην αδιαφορείς..
Αντε στην υγειά σου


:beer:

:a012: στο παληκαρι....

μου εχει συμβει και εμενα στην εθνικη....

+1000 και σε αυτο που ειπε ο tsouf....

:beer: :beer: :beer:

Alx 84
06/05/2007, 22:11
:beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
09/05/2007, 08:22
ένα κοσμητικό επίθετο μόνο, μου έρχεται τώρα στο μυαλό για το παιδί αυτό...


ΑΝΘΡΩΠΟΣ!





Gandalf

motaba
09/05/2007, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από billpapad
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες,μου συνέβη και χτές και η πλήρωνα 12μισι η ώρα την αμέλεια μου σέρνοντας το μηχανάκι σε μια άδεια Μεσογείων και άντε να βρείς βετζινάδικο τέτοια ώρα..
Και πάνω που το σκεφτόμουνα,να σου ένας τύπος πανω σ ενα fazer λιγο πριν το φανάρι της Εθν.Αμυνας:
-Βετζίνη;
-Ναί,μάλλον,του λέω.
O τύπος βγάζει αλάρμ,σταματαει και με παιρνει ενω εγω εν τω μεταξει δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο κωλοφαρδος ημουνα.
Φίλε ευχαριστώ γιατί όχι μονο εκανες το καλό και σταμάτησες, όχι μόνο πλήρωσες από την τσέπη σου γιατί δεν είχα μια, αλλά κυρίως γιατί πήρα το μάθημάτακι μου και κατάλαβα πως είναι να βοηθάς τον άλλο οταν έχει ανάγκη και να μην αδιαφορείς..
Αντε στην υγειά σου


:beer:


Billako !!

Τυχερός ήσουνα!! Νά ναι καλά ο άνθρωπος!!



Καλά δουλεύει ακόμα εκείνο το σκούτερ ...? :smokin:

sober
09/05/2007, 13:05
Μπραβο του!!!!!:beer: :beer: :beer:

VANDA
10/05/2007, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από billpapad
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες...

Μπράβο στο παιδί.. :beer:

μα κι εσύ, "χιλιάδες φορές";; Βάλε και καμιά βενζινούλα, δεν πάει αλλιώς. :wacko:

Trans
10/05/2007, 12:33
Πάλι δεν σ' αφήσανε να δοκιμάσεις αυτά τα φοβερά Boxer Φειδάς ΑΕ;;;;;;

:p

lampros_fazer
11/05/2007, 21:26
Μπράβο του..Το έχω κάνει κι εγώ αυτό και θα το ξανακανα αν τύχει..

ο τύπος είχε πιεί και τα τσιγάρα του..τον φόρτωσα στο μηχανάκι του και τον άφησα σπίτι του..:smilea:

Λεωνίδας
11/05/2007, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Μπράβο του..Το έχω κάνει κι εγώ αυτό και θα το ξανακανα αν τύχει..

ο τύπος είχε πιεί και τα τσιγάρα του..τον φόρτωσα στο μηχανάκι του και τον άφησα σπίτι του..:smilea: Γεια σου ρε Λάμπρο - Ιθάκη :lol:

DimChios
11/05/2007, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Γεια σου ρε Λάμπρο - Ιθάκη :lol:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το μλκ!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

lampros_fazer
11/05/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Γεια σου ρε Λάμπρο - Ιθάκη :lol:
Όπως λέμε Ντιμ-Χίος..; :lol:

DimChios
11/05/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Όπως λέμε Ντιμ-Χίος..; :lol:



Ναι ρε μλκ! Αυτο μου ρθε κι εμένα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
18/05/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ένα κοσμητικό επίθετο μόνο, μου έρχεται τώρα στο μυαλό για το παιδί αυτό...


ΑΝΘΡΩΠΟΣ!





Gandalf



+100000


Και από αυτό που έπαθα πρόσφατα έχω καταλάβει ότι δυστυχώς τέτοιοι Άνθρωποι σπανίζουν:a19:

elias_21
12/06/2007, 10:03
Kαλά να'ναι το παλικάρι! :beer: :beer:

(Καμία σχέση με την ιστορία μας εδώ αλλα με κάνατε να θυμηθώ αυτο : )


Eίναι ένα παλικάρι στην Κοδρικτώνος και Πατησίων που μία φορά πηγαίναμε για καφέ παραλία και είχε κατσει στο φανάρι με το παπάκι και έλεγε "50 λεπτά να βάλω βενζίνη ρε παιδιά" και όλοι του δίναμε...

Ξαφνικά όταν γυρνούσα απο θησειό με τα πόδια αυτη την φορά, τον βλέπω πάλι εκεί ενα στενό πιο πάνω σε φανάρι πάλι και μας ζήτησε πάλι επειδή έχει μείνει!

Και τον πέτυχα και 3 φορά!!!

Κοίτα τα πρεζάκια τρόπους που βρίσκουνε για να κάνουνε τράκα!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Smith
17/07/2007, 10:52
Σωστός ο τύπος...;)
Καλά Χιλιόμετρα να έχει και όποτε -αχρείαστο να είναι- του τύχει κατι κάποιος επίσης να βρεθεί για να βοηθήσει...;) :smokin:

Sotiris S.
15/09/2007, 13:33
Δυστυχως δεν βρηκα τοπικ για ευχαριστιες, οποτε θα το γραψω εδω.

Προχθες ειχα παει στο Mall με την μηχανη μου (CBR125). Χθες λοιπον το πρωι παρατηρησα στο πισω ελαστικο μου ενα Χ, ασημενιου χρωματος, και παρατηρωντας καλυτερα διαπιστωσα οτι καποιος το ζωγραφησε πανω στο λαστιχο μου για να μου επισημανει 2 κοψιματα που ειχε!!!

Θα ηθελα να πω ενα τεραστιο μπραβο και ευχαριστω στον αδερφο μοτοσυκλετιστη!

Vourkoufales
17/09/2007, 14:31
μπράβο του εγω πραγματικά σας μιλάω δε ξέρω αν θα σταμάταγα! :sick:


Α! Στην Autostrada αν μείνεις απο καύσιμα πας αυτόφωρο! :eyepop:

tifoefs
23/09/2007, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
μπράβο του εγω πραγματικά σας μιλάω δε ξέρω αν θα σταμάταγα! :sick:


Α! Στην Autostrada αν μείνεις απο καύσιμα πας αυτόφωρο! :eyepop:

Και αν ζητησεις πληροφοριες απο ηλιθιους μαλακες καραμπινιερους σε βγαζουν μπιστολα !!!

:mad: :mad: :mad: :mad:

Vourkoufales
23/09/2007, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Και αν ζητησεις πληροφοριες απο ηλιθιους μαλακες καραμπινιερους σε βγαζουν μπιστολα !!!

:mad: :mad: :mad: :mad:

Δε ξέρω αν σου βγάζουν πιστόλια αλλα εμεις όσους ρωτήσαμε μας εξυπηρέτησαν και με το παραπάνω! :rolleyes:

675
23/09/2007, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από billpapad
Μου χει συμβεί χιλιάδες φορες,μου συνέβη και χτές και η πλήρωνα 12μισι η ώρα την αμέλεια μου σέρνοντας το μηχανάκι σε μια άδεια Μεσογείων και άντε να βρείς βετζινάδικο τέτοια ώρα..
Και πάνω που το σκεφτόμουνα,να σου ένας τύπος πανω σ ενα fazer λιγο πριν το φανάρι της Εθν.Αμυνας:
-Βετζίνη;
-Ναί,μάλλον,του λέω.
O τύπος βγάζει αλάρμ,σταματαει και με παιρνει ενω εγω εν τω μεταξει δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο κωλοφαρδος ημουνα.
Φίλε ευχαριστώ γιατί όχι μονο εκανες το καλό και σταμάτησες, όχι μόνο πλήρωσες από την τσέπη σου γιατί δεν είχα μια, αλλά κυρίως γιατί πήρα το μάθημάτακι μου και κατάλαβα πως είναι να βοηθάς τον άλλο οταν έχει ανάγκη και να μην αδιαφορείς..
Αντε στην υγειά σου


:beer:

εεεετσι!:beer:


μπραβο στο παλικαρι:wave2:

bartlal
24/09/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
Δε ξέρω αν σου βγάζουν πιστόλια αλλα εμεις όσους ρωτήσαμε μας εξυπηρέτησαν και με το παραπάνω! :rolleyes:

mh δινεις σημασια, ετσι οπως ειναι εμφανισιακα ο τιφο, πολυ ευχαριστως θα τον πυροβολουσαν κιολας! δυστυχως, εμειναν στο απλα να βγαλουν μπιστολια, μαλλον δεν ειχαν σφαιρες! :sad: :sad:








:lol: :lol: :lol:

makis206
24/09/2007, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
mh δινεις σημασια, ετσι οπως ειναι εμφανισιακα ο τιφο, πολυ ευχαριστως θα τον πυροβολουσαν κιολας! δυστυχως, εμειναν στο απλα να βγαλουν μπιστολια, μαλλον δεν ειχαν σφαιρες! :sad: :sad:

Απορίας άξιο πως δεν του κάνανε και μια κωλονοσκόπηση με τις κάνες :rotflmao: :rotflmao:


Συγχαρητήρια στο παλικάρι με το Fazer, Ανθρώπα !

:a19: :a19: :a19:

bartlal
24/09/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απορίας άξιο πως δεν του κάνανε και μια κωλονοσκόπηση με τις κάνες :rotflmao: :rotflmao:


Συγχαρητήρια στο παλικάρι με το Fazer, Ανθρώπα !

:a19: :a19: :a19:

κωλονοσκόπηση με τις κολωνες εννοεις!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: