PDA

View Full Version : Ένωση Ελλήνων Οδηγών



tasos22
06/05/2007, 15:10
Η Ένωση Ελλήνων Οδηγών είναι μια εθελοντική, μη κερδοσκοπική οργάνωση που ιδρύθηκε απο μια ομάδα συντροφικών οδηγών από όλα τα κοινωνικά στρώματα και από όλα τα μέρη της Ελλάδας.


Ένωση Ελλήνων Οδηγών (http://www.agd.gr)



The voice of drivers

KAT600
09/08/2007, 18:06
Καλησπέρα.

Θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν σας ενδιαφέρει μόνο το αυτοκίνητο ή η μοτοσυκλέτα ή και τα δύο γενικότερα γιατί αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω.

Κατερίνα Ριζοπούλου


Γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

EVI
09/08/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
Καλησπέρα.

Θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν σας ενδιαφέρει μόνο το αυτοκίνητο ή η μοτοσυκλέτα ή και τα δύο γενικότερα γιατί αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω.

Κατερίνα Ριζοπούλου


Γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.


συγγνωμη κιολας αλλα αυτο το κατερινα ριζοπουλου γραμματεας της μοτεκ γιατι το βαζεις παντου?


διαφημιση την μοτεκ κανεις? η του ονοματος σου? και αν σε ενδοιεφερε εσενα προσωπικα για το θρεντ αυτο γιατι μας (ξανα) αναφερεις την ιδιοτιτα σου? και αν σε ενδοιεφερε για την μοτεκ γιατι δε στελνεις πμ?


χωρις να θελω αντιπαραθεση απλως δε καταλαβαινω γιατι το κανεις (εκτος και αν το εχεις κουβεντιασει με τους διαχειριστες και δεν εχουν προβλημα συνεχεις προβολης)



φιλικα.


ευη

σκετο.

zoropatra
09/08/2007, 18:12
:a014: :a014: :a014:

AFTER
09/08/2007, 18:12
Eγω βλεπω να τρωγονται μεταξυ τους

Κατι σαν ΙΚΑ και ΤΑΕ ενα πραγμα.....

:rotflmao:

Alchimistis
09/08/2007, 18:13
:lol: :lol:

EVI
09/08/2007, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Γιατι ρε ΕΒΙ απαγορευεται?


ειπα εγω οτι απαγορευετε ρε ασχετε εσυ? δε μιλαμε για μπατσους εδω μεσα της κολασεως τραβα αλλου


μια ερωτηση της εκανα και μπορει να μου απαντησει χωρις δικηγορους

KAT600
09/08/2007, 18:21
Το ΜΟΤΕΚ το γράφω γιατί τις περισσότερες φορές απαντώ σε θέματα που αφορούν την ΜΟΤΕΚ.

Την ιδιότητα μου την αναφέρω καθώς θεωρώ σωστό ότι εφόσον απαντώ ως ΜΟΤΕΚ οφείλει ο άλλος να ξέρει και ποιος γράφει αυτά που γράφει. Πώς θα σου φαινόταν να σου έδινα επίσημη απάντηση και να ήξερες μόνο την Κατερίνα?

Ναι όσο μπορώ κάνω διαφήμιση στη ΜΟΤΕΚ γιατί δεν τη γνωρίζουν και πιστεύω ότι αξίζει το κόπο να μαθευτεί όσο γίνεται περισσότερο. Είναι πρώτα από όλα για εμάς τους δίκυκλους.

Αν μου εξηγήσεις τι είναι το πμ θα το χρησιμοποιήσω.

Αν οι διαχειριστές έχουν πρόβλημα πιστεύω θα μου το πουν. Όσο για τη συνεχή προβολή όπως προείπα είναι σκοπός.

Δεν συμμετέχω στις συζητήσεις για να δημιουργώ προβλήματα αλλά για να λύνω προβλήματα. Αν κάπου σε ενόχλησα ζητώ συγγνώμη.

Φιλικά λοιπόν

Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

Ριζοπούλου Κατερίνα

EVI
09/08/2007, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
Το ΜΟΤΕΚ το γράφω γιατί τις περισσότερες φορές απαντώ σε θέματα που αφορούν την ΜΟΤΕΚ.

Την ιδιότητα μου την αναφέρω καθώς θεωρώ σωστό ότι εφόσον απαντώ ως ΜΟΤΕΚ οφείλει ο άλλος να ξέρει και ποιος γράφει αυτά που γράφει. Πώς θα σου φαινόταν να σου έδινα επίσημη απάντηση και να ήξερες μόνο την Κατερίνα?

Ναι όσο μπορώ κάνω διαφήμιση στη ΜΟΤΕΚ γιατί δεν τη γνωρίζουν και πιστεύω ότι αξίζει το κόπο να μαθευτεί όσο γίνεται περισσότερο. Είναι πρώτα από όλα για εμάς τους δίκυκλους.

Αν μου εξηγήσεις τι είναι το πμ θα το χρησιμοποιήσω.

Αν οι διαχειριστές έχουν πρόβλημα πιστεύω θα μου το πουν. Όσο για τη συνεχή προβολή όπως προείπα είναι σκοπός.

Δεν συμμετέχω στις συζητήσεις για να δημιουργώ προβλήματα αλλά για να λύνω προβλήματα. Αν κάπου σε ενόχλησα ζητώ συγγνώμη.

Φιλικά λοιπόν

Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

Ριζοπούλου Κατερίνα



δε με ενοχλησες! μου δημιουργησες απορια!


με καλυψες και εν μερη συμφωνω ! να σαι καλα και καλη συνεχεια στη δουλεια σας :beer:

MikeG
09/08/2007, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
Το ΜΟΤΕΚ το γράφω γιατί τις περισσότερες φορές απαντώ σε θέματα που αφορούν την ΜΟΤΕΚ.

Την ιδιότητα μου την αναφέρω καθώς θεωρώ σωστό ότι εφόσον απαντώ ως ΜΟΤΕΚ οφείλει ο άλλος να ξέρει και ποιος γράφει αυτά που γράφει. Πώς θα σου φαινόταν να σου έδινα επίσημη απάντηση και να ήξερες μόνο την Κατερίνα?

Ναι όσο μπορώ κάνω διαφήμιση στη ΜΟΤΕΚ γιατί δεν τη γνωρίζουν και πιστεύω ότι αξίζει το κόπο να μαθευτεί όσο γίνεται περισσότερο. Είναι πρώτα από όλα για εμάς τους δίκυκλους.

Αν μου εξηγήσεις τι είναι το πμ θα το χρησιμοποιήσω.

Αν οι διαχειριστές έχουν πρόβλημα πιστεύω θα μου το πουν. Όσο για τη συνεχή προβολή όπως προείπα είναι σκοπός.

Δεν συμμετέχω στις συζητήσεις για να δημιουργώ προβλήματα αλλά για να λύνω προβλήματα. Αν κάπου σε ενόχλησα ζητώ συγγνώμη.

Φιλικά λοιπόν

Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

Ριζοπούλου Κατερίνα

Μπορώ να μάθω τι έχει γίνει με αυτό εδώ το θέμα : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41978&perpage=15&pagenumber=1
Ευχαριστώ.
:wave2:

AFTER
09/08/2007, 18:36
Ενωση καταναλωτων, ενωση οδηγων, ενωσης original εμπρος δικεφαλε μου αετε, Ο Ο!!!


Εγω θα ηθελα να ηξερα προς τι ολες αυτες οι Ενωσεις
Τι ακριβως εχει γινει για να καλυτερευσει η κατασταση για τους μοτοσυκλετιστες?


Σορρυ, αλλα ειμαι γεννημενος σε μια κοινωνια, που δεν γινεται τιποτα ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ, και οι Αγιοι και οι Αγγελοι, βρισκονται δυστυχως μονο σε εικονες

Αληθεια ποιος εδωσε την αδεια σε αυτες τις λεσχες να με αντιπροσωπευσουν?
Ζητησα εγω να μιλησει καποιος αλλος για μενα?

Μου θυμιζει την ιστορια με την ''Ενωση Αλβανων εργαζομενων στην Ελλαδα''

Ποιος διοριζει ποιον?

Δεν χρειαζεται να απαντησεις σε αυτα που εγραψα, ειμαι ηδη πολυ μεγαλος για να αλλαξω γνωμη για τις ''ενωσεις'' και οποιες λεσχες
Σορρυ αν σε στεναχωρησα

KAT600
09/08/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μπορώ να μάθω τι έχει γίνει με αυτό εδώ το θέμα : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=41978&perpage=15&pagenumber=1
Ευχαριστώ.
:wave2:

Έχω ήδη απαντήσει. Συγγνώμη αλλά να μην τα ξαναγράφω.


Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

Ριζοπούλου Κατερίνα

MikeG
09/08/2007, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
Έχω ήδη απαντήσει. Συγγνώμη αλλά να μην τα ξαναγράφω.


Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

Ριζοπούλου Κατερίνα

Στο link που σου έδωσα δεν υπάρχει απάντηση. Αν μπορείς να με παραπέμψεις στο link με την απάντηση..Ευχαριστώ

:wave2: :wave2:

KAT600
09/08/2007, 19:00
[Δεν με ενοχλεί να σου απαντήσω.

Πριν από 30 χρόνια δεν υπήρχαν καν λέσχες μοτοσυκλέτες. Ο κόσμος πάει μπροστά.

Η ΜΟΤ.Ε.Κ. είναι ένωση καταναλωτών κάτι σαν το ΙΝΚΑ αλλά για εμάς τους μοτοσυκλετιστές.

Δεν σε υποχρεώνει κανείς να γραφτείς αν και μπορείς να το κάνεις όσο μεγάλος κι αν είσαι.

Δεν θεωρούμέ ότι αντιπροσωπεύουμε το σύνολο των μοτοσυκλετιστών γιατί τότε θα είμασταν σαν εκείνα τα κόμματα που βγαίνουν με 98% πλειοψηφία.

Δεν με στεναχωράς καθόλου για δύο λόγους. α) όταν βλέπω ανθρώπους να αντιδρούν σημαίνει ότι κάποιοι ακόμη δεν κοιμούνται β) μέσα από τη ΜΟΤΕΚ έχω έρθει σε κόντρα με κάθε λογής ομοσπονδία, υπουργείο, λέσχη κλπ που γουστάρουν να κάνουν τη ΜΟΤΕΚ μαγαζάκι για να τα κονομάνε.

Αν ρίξεις μια ματιά στο motek.gr και στο blog θα πάρεις μια ιδέα.

Διοριζόμαστε μέσα από εκλογές και κάποιο καλώς ή κακώς μας ψήφισαν. Όσο για το αφιλοκερδώς είναι μια μεγάλη ιστορία καθώς όλη η κίνηση είναι εθελοντική και ένας θεός ξέρει τί μου έχει κοστίσει σε χρήμα και χρόνο αλλά το γουστάρω και το κάνω. Όταν βρωμίσει θα φύγω.

Και εγώ σε αγαπάω αλλά δεν κάνω έτσι


Η γραμματέας της ΜΟΤΕΚ


Ριζοπούλου Κατερίνα

KAT600
09/08/2007, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Στο link που σου έδωσα δεν υπάρχει απάντηση. Αν μπορείς να με παραπέμψεις στο link με την απάντηση..Ευχαριστώ

:Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Κάτι έχει παίξει για την ΜΟΤΕΚ εδώ


--------------------------------------------------------------------------------

Έκανα αντιγραφή το αρχικό κείμενο που είχα απαντήσει.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.


Η συγκεκριμένη καταγγελία έχει ήδη δωθεί στον νομικό εκπρόσωπο της ΜΟΤ.Ε.Κ. από τη Δευτέρα 16 Ιουλίου 2007. Δυστυχώς ο κ. Θεοδώρου ο οποίος ξεκίνησε το θέμα μέσα από τα μοτοσυκλετιστικά φόρουμ δέχθηκε απειλητικό τηλεφώνημα για τη ζωή του στο κινητό του από κάποιον που ενόχλησε η καταγγελία.(βλέπε εταιρεία). Από τότε έχω προσπαθήσει ξανά να επικοινωνήσω όμως δεν απαντά στο κινητό. Έχω αποστείλει και μύνημα ψηφιακά προκειμένου να τον ενημερώσω για το τι μου απάντησε ο δικηγόρος .Παρ' όλα αυτά ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Καλά το ξεκίνησε το θέμα αλλά ή αλλού το συνεχίζει ή το παράτησε. Ενημερωτικά πάντως επειδή γνωρίζω κάπως το χώρο των διαφημιστικών εταιρειών τον είχα ειδοποιήσει να είναι έτοιμος και για κάτι τέτοιο και δυστυχώς επαληθεύτικα.


Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.


Ριζοπούλου Κατερίνα


__________________
Συμμετέχω στην Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών για να ακούγομαι

wave2: :wave2:

Alchimistis
09/08/2007, 19:05
Oκ χοντρουλα μου απλά ειπα

KAT600
09/08/2007, 19:08
Το φόρουμ έχει και κρυφή κάμερα?

Η γραμματέας της ΜΟΤΕΚ


Ριζοπούλου Κατερίνα

MikeG
09/08/2007, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
Το φόρουμ έχει και κρυφή κάμερα?

Η γραμματέας της ΜΟΤΕΚ


Ριζοπούλου Κατερίνα

By the way αυτό το γραμματέας της Μοτεκ βάλτο στην υπογραφή σου αντί να το γράφεις κάθε φορά.

:wave2:

STOYBI
09/08/2007, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Oκ χοντρουλα μου απλά ειπα


:confused: :confused: :confused:

Alchimistis
09/08/2007, 20:25
οχι κυρια γραμμετεας για την EVI πήγαινε

EVI
09/08/2007, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
οχι κυρια γραμμετεας για την EVI πήγαινε


εχεις κανα προβλημα με τις χοντρες? εισαι κομπλεξικος?

τελικα αφου απο μηχανες εισαι ασχετος γιατι εισαι στο μοτο?

για να μιλας για τους κακους λυκους μπατσους να εκθειαζεις ληστες και να κρινεις αν ειμαστε ομορφοι ασχημοι χοντροι ?


εισαι στο σωστο χωρο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: τρυκιμια το κεφαλι σου μεσα :rotflmao:


αχχχ εσυ μπραντ πιτ πιλοταρα πανεξυπνε :rotflmao: :bigcry:

που ουτε με εχεις δει ποτε σου και ξερεις τι ειμαι και τι κανω

ευγε νεε μου τετοιους σαν και σενα σκαρτους θελουμε για να παμε ........πιο πισω. :beer:

Alchimistis
10/08/2007, 10:34
κατα βαθος μ’αγαπας:smokin: